Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34651) *Mukeey* válasza *Ropi* (#34627) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Laikusnak valami èrthetőbben?🤣

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#34652) sergio81 válasza Hando (#34620) üzenetére


sergio81
tag

Az ha jobban megnézed OXJ csc-s nem DBT mint ahogyan a 3. 14-ei is ! Én azt használtam is egy ideig mert hamarabb kint volt áprilisi bizt szinttel! Állítólag volt valami olimpiai kiadás az oxj arra való de ugyanúgy felrakható dbt re is! Szerintem a 2 közt semmi különbség! Én a korábbinál csak az alapértelmezett táémát találtam másnak! :)

(#34653) gerner1 válasza sergio81 (#34652) üzenetére


gerner1
Topikgazda

OXJ az multi-CSC, de egyenlőre csak a DBT van benne. Így jelenleg (még) olyan, mintha single lenne.

[ Szerkesztve ]

(#34654) sergio81 válasza gerner1 (#34653) üzenetére


sergio81
tag

Tehát jelenleg nem muti! :) A német DBT- re keresel feldobja ezt is! Sehol máshol! :)

(#34655) #93966848


#93966848
törölt tag

Valaki csereltetett már érintő üveget nggabi-val? Mik a tapasztalatok?

(#34656) gerner1 válasza sergio81 (#34654) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Abban az értelemben, ahogy gondolod nem multi, valóban. A jelölés szerint viszont igen, hiszen a CSC azonosítósorban nem DBT szerepel.

[ Szerkesztve ]

(#34657) Zsebob válasza Anulu79 (#34647) üzenetére


Zsebob
senior tag

Ugyanezzel szivtam. Gyorsitotár törlése megoldotta.

S9+ dualSIM, Moto 360

(#34658) sergio81 válasza gerner1 (#34656) üzenetére


sergio81
tag

Az lehet de kérdés szempotjából ez most lényegtelen! ahogy írtam egy olimpic version romja! Mondhatni ez is "DBT", ha valaki ki szeretné pódálni DBT csc-vel nyugodtan megteheti! (amúgy más csc-vel is) :)

(#34659) badmad


badmad
senior tag

találtam egy jó kis appot...most akciós [link]

(#34660) Anulu79 válasza gerner1 (#34650) üzenetére


Anulu79
addikt

Gyorsítótárat nem tudom nem az én készülékem. De eszembe nem jutott volna. Pár alkalmazás frissítése egyenlőre megoldotta a dolgot. De akkor töröltetek gyorsítótárat is. Köszi!

(#34661) gerner1 válasza Anulu79 (#34660) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nincs mit, csak egy ötlet volt, ami az esetek többségében eredményt hoz ... :)

(#34662) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Na kiprobaltam a kisegito lehetosegeknel a szinkorrekciot. Ilyenkor inaktiv lesz a kijelzonel az adaptiv,meg a tobbi. A szinek erosseget lehet allitani. Probaljatok ki(akit zavar az adaptiv).

(#34663) ShadowLac válasza Aryon87 (#34641) üzenetére


ShadowLac
addikt

Samsung Experience Store. max 2 nap.de ha van hozzá alkatrész 1-2 óra. Ez van Debrecenben.
Gondolom máshol is.
Futár..10 nap. nem ok.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#34664) Korrozioallo válasza tony_snow (#34635) üzenetére


Korrozioallo
csendes tag

Most kikapcsoltam a VoLTE-t meg átállítottam, hogy csak 3G-n legyen. Plusz wipe cache is volt. Teszek még egy próbát... Illetve új SIM-et kérek. Ha tudok valami megoldást akkor leírom. :)

(#34665) Aryon87 válasza ShadowLac (#34663) üzenetére


Aryon87
félisten

Akkor marad a besetalok a SES-be, amugy is a szemelyes intezest preferalom. Vaci ut? Europarkba is ir valami Samu boltot. Nekem az lenne kozelebb

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34666) gerner1 válasza Aryon87 (#34665) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az enyém ott volt javításon (Europark). A munkalapból tudom ...

(#34667) Aryon87 válasza gerner1 (#34666) üzenetére


Aryon87
félisten

Ezt jo tudni, nem kerdes a tovabbi dolog. 15 percre lakom onnan :))
Kivancsi vagyok nagyon mit muvelnek. Ha utana jo lesz marad, ha nem, sajnos akkor megy..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34668) Jack Oneill válasza Jack Oneill (#34662) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Gyerekek, ez nagyon jo. Probalja mar ki egy szinszakerto szaki :D Eddig nekem jobban bejon, mint a kijelzo beallitasokban. Csak egy szaki megnezhetne maganal is, hogy mennyire szinhu.

(#34669) *Mukeey* válasza Jack Oneill (#34668) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Erre várnèk èn is,hogy valaki segitsen bekalibrálni.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#34670) Jack Oneill válasza *Mukeey* (#34669) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Kiserletezz azzal, amit leirtam. Kisegito beallitasok, latas, szinkorrekcio.

(#34671) Anulu79 válasza gerner1 (#34661) üzenetére


Anulu79
addikt

Most kiderült, hogy van ürítve a memória rendszeresen.

(#34672) Aryon87 válasza Jack Oneill (#34668) üzenetére


Aryon87
félisten

:))
Adaptiv modban volt a telo eddig is, ezek szerint jo ez

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34673) gerner1 válasza Anulu79 (#34671) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Recovery mode -ban, wipe cache?

(#34674) *Mukeey* válasza Jack Oneill (#34670) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nekem is azt irja,hogy nincs szüksèg korrekcióra.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#34675) Cry0 válasza Jack Oneill (#34668) üzenetére


Cry0
őstag

hát ez nagyon jó :C :C

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#34676) Jack Oneill válasza *Mukeey* (#34674) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Azt meg hogy? Nem is engedi allitgatni? Az fura. Nekem megjelenik egy szinerosseg csuszka.

[ Szerkesztve ]

(#34677) HThomas válasza Jack Oneill (#34668) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Sorbarendeztem a négyzeteket, erre kiírja, hogy no adjustment necessary :) Ha nagyon elrontanám a sorrendet, feldobna valami csúszkákat?

Egyébként a precíz beállításhoz nem elég a csúszka... kell valami műszer, visszaellenőrizni az eredményt. Egyébként meg vannak mindenféle tesztábrák (pl Windowsban is létezik ábrás-csúszkás kalibráció beépítve), de az szerintem csak arra jó, hogy a nagyon durva hibákat kikorrigáld.

(#34678) *Mukeey* válasza HThomas (#34677) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Neten se nagyon találtam s7edge kalibrációra semmit szinte.
Nem azt mondom,hogy rossz a kijelző,sőt,eddig a legjobb az általam használt rengeteg közül,azèrt is tartottam meg.Csak arra gondolok,hogy biztos lehet finomítani mèg rajta.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#34679) Andrew10


Andrew10
aktív tag

Üdv. Régebben valamelyik hozzászólásban olvastam, hogy valakiknek a kijelző szélén egy fekete pont megjelent. Nekem is ott van. Vigyáztam rá nem ütöttem meg. Most rendeltem meg a háztól házig futárt a samu oldalán. Remélem meg csináljak a kijelző cserét és nem kell bizonygatnom, hogy nem ütöttem meg. Semmi karc ütődés nyom nincs ott. Valami tanács?

[ Szerkesztve ]

(#34680) gerner1 válasza Andrew10 (#34679) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nekem is, ez a hiba volt. Cserélték a kijelzőt.

(#34681) Jack Oneill válasza *Mukeey* (#34678) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Azt kell mondjam, nekem most ezzel a szinkalibracios megoldassal nagyon tetszik. Viszont lenne egy igen buta kerdesem(az eddigi kerdeseim mellett). Ez nem art a kijelzonek ugye? Sot arra gondolok, hogy mivel nem adaptivon van, hanem vissza van veve a szonkalibracio altal, tehat nem olyan zavaroan szines, de nem is fako, ezaltal meg talan kimelve is van a kijelzo. Baromsagokat beszelek?

(#34682) *Ropi* válasza *Mukeey* (#34651) üzenetére


*Ropi*
félisten

Megveszed a Colormunki Display-t vagy az i1Display Pro-t, telepíted Play-ből a ColorTrue appot, összedugod USB OTG-n az eszközt a telefonnal, elindítod a programot, ráteszed a telefon kijelzőjére a műszert és rányomsz a startra. Az alkalmazás mindent megcsinál magától 5 perc alatt, csak ki kell várnod.

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#34683) HThomas válasza *Ropi* (#34682) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Egyébként hogy működik ez pontosan? Feltettem az appot, és az azt írja, hogy készít egy profilt, amit eltárol és utána használhatom a ColorTRUE Image Gallery-ben és minden más ColorTRUE Aware programban (bármit is jelentsen ez pontosan). Ez alapján nem úgy tűnik, mintha rendszer szinten nyúlna bele a színekbe. Vagy mégis? Egyébként az android ad erre API-t? (Sajnos nem tudom kipróbálni ma, mert otthon hagytam az OTG kábelt).

(#34684) *Ropi* válasza HThomas (#34683) üzenetére


*Ropi*
félisten

Bolondgomba-biztosra van megírva az app így nem enged belenyúlást / betekintést a folyamatba, de ha megnézed a weboldalukon akkor láthatod, hogy nem csak a saját böngészőjében színhelyes. Majd próbáld ki! :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#34685) Andrew10 válasza gerner1 (#34680) üzenetére


Andrew10
aktív tag

A vízállóság maradt, próbáltad?

(#34686) gerner1 válasza Andrew10 (#34685) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Maradt. Nekem is az volt az első ( :) ), hogy bedobtam az akváriumba 8-10 percre. Tesztelik erre, kiadás előtt is...

(#34687) Andrew10 válasza gerner1 (#34686) üzenetére


Andrew10
aktív tag

És mennyi idő alatt csináltak meg?

(#34688) gerner1 válasza Andrew10 (#34687) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A 11. napon kaptam vissza.

(#34689) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

Tegnap óta van meg, remek telefon, nem sok gondom van vele. Egy Leeco Le 1 Pro-ról váltottam.
Egyenlőre ezek, amik nem tetszenek, de talán van rájuk megoldás:
- A felbontás a legmagasabbra van állítva, az ikonok, és az alkalmazások mégis "közeliek", mintha alacsony felbontáson lennének.Az előző telefonon ugyanezen a felbontáson kisebbek voltak a Launcherben az ikonok, de az összes applikáció is. Úgy kell elképzelni, mint egy böngészőben a mobilos és a teljes verziós lap. Olyan, mintha az applikációk fele ekkora felbontáshoz igazítanák a képet. Minden nagyobb és közelibb, mint megszoktam. Lehet, csak beállítás kérdése.
- A hangchipje nem tudom milyen, de ugyanazzal a fülessel, Poweramppal egércincogás a Leeco-hoz képest, ez hatalmas csalódás (mondjuk a Leecoban brutál hangchip volt). Ráadásul mesterségesen halkít rajta, hogy ha bekapcsolod hozzá a beállításokban elérhető UHQ felbontásnövelő, Térhatás, meg egyéb effekteket.Lehet, hogy összeférhetetlen a Poweramp saját effektjeivel.
Ezekre tudtok valami megoldást?

[ Szerkesztve ]

(#34690) gerner1 válasza danielgalaxy (#34689) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az ikonok mérete megváltozik, ha másik arányra állítod az elrendezést. Külön állítható a redőnyé, és a kezdő képernyőé.
A hang is állítható, persze bizonyos korlátok között, és nem biztos, hogy azzal elégedett leszel, de megpróbálhatod, hátha segít az igényed felé .

(#34691) Ákkk válasza danielgalaxy (#34689) üzenetére


Ákkk
addikt

Vagy a saját samsungos hangefektet állítod be vagy a poweramp-ét a kettő eggyütt nem fog jól működni.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#34692) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

Köszi. A közelítés/felbontásban kérdése megoldódott a "képernyőnagyítás és betűtípus" menüben nagyon jól be lehet állítani. A hangzás valószínűleg marad. Már anno az S5-tel is ez volt a problémám. Azért köszi. Ettől függetlenül megleszünk a telefonnal, jó kis vas ez.

(#34693) gerner1 válasza danielgalaxy (#34692) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen ott is lehet. Vagy itt:
- Beállítások -> Kijelző ->Kezdőképernyő ->Kezdőképernyő rácsa
és ugyan itt az ->Alkalmazások képernyő rácsa is.
A redőnyét pedig: - Redőny le, amennyire lehet ->jobb felül 3pötty ->Gombelrendezés

[ Szerkesztve ]

(#34694) *Mukeey* válasza danielgalaxy (#34692) üzenetére


*Mukeey*
addikt

De jó ám😊Sztem most az egyik legjobb vètel a piacon,főleg ha kifog az ember egy szèp darabot használtan garival.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#34695) HThomas válasza *Ropi* (#34684) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

http://www.xrite.com/categories/calibration-profiling/colortrue - "X-Rite is collaborating with other app developers through the ColorTRUE Aware Partner Program to allow apps to seamlessly access your ColorTRUE profile."
http://xritephoto.com/colortrueSDK
http://dbphoto.net/blog/xrite-colortrue-review/ - "The ColorTRUE page on Xrite’s website mentions that any ColorTRUE aware app will make use of the profile so that more accurate color can be obtained. The reality is that other than images on your Camera Roll or those being viewed in the Camranger app will not get the benefit of the profile you just created. Xrite has made an SDK available to developers. Whether the photographic community petitions the developers of their favorite apps to incorporate the ColorTRUE technology remains to be seen."

Ezek alapján mégis úgy tűnik, hogy nem rendszerszinten működik, csak azokban az appokban, ahol implementáltak hozzá támogatást. Vagy ez megváltozott volna azóta? Nem találok róla semmi infót. Csak holnap tudom kipróbálni és nem hagy nyugodni a dolog...

(#34696) Aryon87 válasza gerner1 (#34666) üzenetére


Aryon87
félisten

Europark SES ponton nincs cserekeszulek.. vandorlok tovabb a vacira..
Csajszi mondja, kozponti szervizbe menne a telom.. remek, minimum 2 het nelkulozes...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34697) bandi0000 válasza Aryon87 (#34696) üzenetére


bandi0000
nagyúr

mért nem hívtad a szervizt? náluk van csere telefon, és hamarabb kész lesz a telefon, mivel nem várják össze az x mennyiséget és küldik tovább, hanem a futár rögtön viszi fel másnap a szervizbe, nekem eddig mindig 2 nap alatt lett kész, +1 nap mig elvitték +1 mig vissza hozták, +2 nap a hétvége mert mindig úgy rendetelem meg hogy kedden tudták el vinni

Xbox One: bandymnc

(#34698) Aryon87 válasza bandi0000 (#34697) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha holnap inteznem a futart, gondolom az jovo hetre lenne csak kesz?
Meg megnezem ezt a Vaci utit. Ha adnak cseretelot, azzal mar kibirom, csak ne a 6 eves wt19i-t kelljen hasznalnom...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34699) bandi0000 válasza Aryon87 (#34698) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ma le jelented, holnap felhívnak, pénteken megy a futár, hétfőre be ér, szerdára kész talán péntekre megkapod

Xbox One: bandymnc

(#34700) Anulu79 válasza bandi0000 (#34699) üzenetére


Anulu79
addikt

Attól függ, hogy van-e kérve csere készülék mert azt nem tudnak adni minden időpontra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.