Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35701) seger


seger
addikt

Az egyik baj hogy egyetlen normális fólia sem rakható rá....

[ Szerkesztve ]

(#35702) gerner1 válasza seger (#35701) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Fólia még csak akad. Ott van plö a mobileoutfitters -es megoldások valamelyike. Az igaz, hogy ehhez, van akinek utaznia kell.
Védőüveg az viszont valóban nagyon nincs, és sok -korábban- "nagynak" számító név termékei is elvéreztek a ~10e Ft alatti kategóriában. 45-50USD/db árért pedig, már drágák azok, amelyekkkel kapcsolatban nem sok panaszos infó van. Ez is egy ilyen, plö ...

[ Szerkesztve ]

(#35703) mateus válasza seger (#35701) üzenetére


mateus
senior tag

Nekem a Mobile Outfitters fólia tökéletesen bevált a kijelzőre, baromi jó anyagból van, ujjlenyomatokat is alig gyűjti, és tökéletesen illeszkedik.
Igaz nem olcsó, és csak Bp-en rakják fel.

(#35704) alcapone386 válasza seger (#35701) üzenetére


alcapone386
őstag

Hát ezt jócskán megcáfolnám. Ebay-es fólia van most is a telefonon. 0%bubi, széleken is tökéletesen tapad. 300-400 Ft (persze sok gyakorlás, kézügyesség, gyakorlás és megfelelő zsírmentesítés szükségeltetik. Gyakorlást azért írtam többször, mert abból kell a legtöbb :) )

Mindenhol jól tapadó edzett üveg: na az tényleg ritka mint a fehérholló.... :(

[ Szerkesztve ]

(#35705) #59070464


#59070464
törölt tag

Par napja van egy S7 Edge keszulekem. Gyari allapotaban csak bekapcsoltam, hogy mukodik. Azonnal ment fel ra heimdall-al a TWRP. Majd Data reset es adb sideload-al a Lineage OS 20170613, Open Gapps nano es a Lineage altal javasolt root zip, moaab host file a /system/etc mappaba masolva. Azota frissitettem a mai nightly-ra. Titkositva van, viz nem erte es nem esett le, bontatlan volt. Ez a jelenlegi allapot, a problema pedig a kovetkezo:

20170613 nightly-al durvan egy nap utan arra lettem figyelmes, hogy recseg a hangszoro. De azota inkabb azt mondom, hogy recseg es mintha belassulna a zene es ettol torzulna (Google Play Music streaming LTE-n). Normal hivas kozben a masik fel nem hallott. Tobbszori visszahivast kovetoen sem. Reboot utan sem. Valamilyen internetes alapu app-on keresztul jo volt minden. Visszatettem Odin-al a legutolso Hungary stock ROM-t a sammobile.com-rol, majd TWRP es minden ugyanugy. Mukodik megint. Aztan megint a recseges. Vartam a kovetkezo update-t, a 20170621-el nem valtozott semmi. Viszont ami most biztos, hogy a Google Play Music-ban streamelt zenek nem csak a keszulek hangszorojan, de fulhallgatoval is ezt probukalja ezt a jelenseget. Tehat nem a keszulek hangszoroja lesz a hibas. YouTube alatt nem tapasztaltam hibat! Igen, itt gondolhatnam, hogy akkor a Play Music lesz a ludas. Minoseget is allitgattam, Lineage AudioFX (EQ) ki-bekapcsolasra sincs valtozas. Es most jon a csavar. Biztos, hogy nem a Play Music-al van a gond, mert reggel az ebresztom gyari ebreszto hangja is ugyanezt produkalta. Azt a recsegos, hang belassulas altali torzitast.

Nem tudom mi okozhatja, de a gyari ROM-ot egyelore hanyagolnam, nem szeretnem hasznalni. Van otletetek? Elsosorban erdekelne, hogy aki hasznalta Lineage OS 20170613 es 0621-el, tapasztalta-e ezt? De masoktol is minden otletre nyitott vagyok, aki nem a gyari ROM kiproblasat javasolja, azt hagynam a legvegere.

(#35706) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Na most mi az isten lett

Szombat óta vagy 10* lefagyott csak úgy simán használat közben

Újraindítás és megy tovább :W

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#35707) enginev3.0 válasza enginev3.0 (#35706) üzenetére


enginev3.0
félisten

Most tíz perc alatt háromszor fagyott le

És még kétszer
Plusz már rohadt meleg a telefon

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#35708) Keem1


Keem1
addikt

Srácok, lehet olyat, hogy az amúgy zárképernyőn rejtett adatokat szelektáljuk? Ujjelnyomat bekapcsolva, értestéseknél "tartalom elrejtve". Ez mondjuk egy smsnél, messenger üzenetél oké. De egy időjárás értestésnél tök fölösleges, simán ki lehetne íratni az adott kontentet. Van rá mód?

(#35709) gerner1 válasza enginev3.0 (#35707) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Gyorsítótárat -legalább az OS alól- törölted már ?

(#35710) enginev3.0 válasza gerner1 (#35709) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem olyan régen

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#35711) Kofka04


Kofka04
tag

Ha már a hajlított kijelzőnél vagyunk, volt nekem nem olyan régen egy LG G Flex 2-m. Annak volt igazán buli a kijelzője, meg úgy a telefon kinézete, mert görbe volt :) Az volt az érdekes, hogy azt megszokva, egy normál, egyenes telefon sokkal domborúbbnak tűnt, mint amilyen homorú a Flex2 volt valójában :) Amikor egy normál telefon a kezembe került, egyszerűen nem fogta fel az agyam, hogy az nem görbe. Nézegettem, forgatgattam, de nem akarta az agyam feldolgozni a vizuális adatot megfelelően. Az S7 edge-nél azért nem ilyen súlyos a helyzet. Abszolút elenyésző, hogy le van kerekítve. Persze itt mindig látom, hogy valami nem stimmel a széleknél, a Flex2-nél meg ha megszoktam, akkor egyenesnek láttam használat közben. Az S7 edge-nél igazából a méret miatt nagyon jó, hogy le van kerekítve. Sokkal keskenyebb a teló. Stabilabban lehet fogni. Kb. olyan széles, mint egy 5-5.2 colos teló, aminek én kifejezetten örülök, mert erre vágytam, hogy egy emberi méretű készülékem legyen ismét, mert előtte kicsit megvadultam és egy 6.5 colos Xiaomi Mi Max-ot használtam. Egy rövid ideig buli volt, de utána csak a nyűg volt vele. Miközben sétálva pötyögtem az utcán, jött egy szél és csak úgy billegtette a kezembe. Ha az leesik, szintét reped az egész, a nagy méret miatt. A lényeg, hogy ennél jobb telót, mint az S7 edge, nem is választhattam volna. Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Méret, anyaghasználat, aksi, kijelző, kamera, szoftver, hardver, mind csúcskategória és nem csak papíron. Ráadásul csak egyetlen színben tudtam elképzelni magamnak (ezüst). Egy edzőtársamtól sikerült is megvennem 3 hónaposan. Újonnan már nem is nagyon lehet ilyet venni. Persze borsos felárért gsm üzletek be tudják szerezni. A lényeg, hogy imádom és semmi féle tokkal nem takarom el, mert érezni akarom, ha megfogom :) Sose ejtettem le telefont, ezt se fogom :)

(#35712) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

SD kártyát lehet számítógépen is formázni, hogy ODIN után tisztán kerüljön a telefonba?
Mi legyen a formátum?
Amit a WINDOWS alapból felajánl?

(#35713) gerner1 válasza GEPESZ66 (#35712) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Lehet, hogyne. Amennyiben számodra fontos, hogy ne legyen a FAT32 -vel járó max 4GB file méret korlát, akkor formázd exFAT -ra . Én is így használom az S7E -ben.

(#35714) scorpio74


scorpio74
tag

Sziasztok! Hogyan lehet megcsinálni az odinos telepítést visszafelé? Nekem független XEH romom van. Állítólag senki sehonnét nem tud ilyen letölteni. Minden XEH-s lengyel. Nekem olyan program kéne, ami a feltelepített romból .md5 fájlt csinál, van ilyen?

(#35715) gerner1 válasza scorpio74 (#35714) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Amennyiben az eredeti XEH elmászott (valami másra), akkor azt otthoni lehetőségekkel nem lehet visszaállítani. Abban a (OXX) multi-CSC -ben a XEO (Lengyel) a default, ezért áll be arra .

[ Szerkesztve ]

(#35716) scorpio74 válasza gerner1 (#35715) üzenetére


scorpio74
tag

Nem mászott el, csak hátha így tudnék segíteni sok embernek, aki gyári XEH-t keres!

(#35717) proper válasza alcapone386 (#35704) üzenetére


proper
őstag

linket tudsz adni?

(#35718) Jack Oneill válasza seger (#35701) üzenetére


Jack Oneill
veterán

De rakhato. Parszor mar leirtuk. Tokkal hasznalom es nagyon franko.

(#35719) Yogibear974 válasza alcapone386 (#35704) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Nekem is bejött pölö az ultimateshield. QR-re rámenve valami érdekes "gyűjtő linkre" vitt az Alli :-o

Üdv: -=Yogibear=-

(#35720) *Mukeey* válasza Kofka04 (#35711) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nekem megvan a Max-om mèg,második telónak,filmezni használom melóba.Ugyan ez volt,mint neked,hogy már nem tudtam használni normálisan.
Szintèn s7e lett a fő telóm,atom jó,maximálisan elègedett vagyok vele.Egyedül a Max akksija hiányzik,de ennyi belefèr,máskülönben perfekt!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#35721) mycso válasza enginev3.0 (#35707) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Szia, nem akarlak ijesztgetni, de öcsém telefonjánál hasonló tünetek voltak, ott alaplap csere lett a vége. Szerencsére garanciában.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#35722) HofiZoli válasza enginev3.0 (#35707) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Ez nálam is jelentkezett, alaplapcsere volt. Azóta hibátlan.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#35723) enginev3.0 válasza HofiZoli (#35722) üzenetére


enginev3.0
félisten

Utána újraindult megint magától és nem nyúltam hozzá egy ideig, azóta nincs gond

De azt sem bánom, lesz egy "új" telefonom :))

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#35724) sesshou


sesshou
senior tag

Az s7 szemelyeben legjobb tudasom szerint meg mindig az egyik legjobb telefont kapjuk. Viszont a forumban eleg sokat latom hogy emberek megis valalljak a custom romokkal jaro macerat. Miért van ez? Mit adnak ezek pluszban? Tudtommal a gyari firmware jo.

(#35725) enginev3.0 válasza sesshou (#35724) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én azt látom hogy itt kb 2-3 embernek nincs gyári rom a telefonon

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#35726) norti válasza sesshou (#35724) üzenetére


norti
addikt

Root és testreszabhatóság. De amúgy egyre kevésbé kell a root, az esetek 90%-ban anélkül is meg lehet oldani bármit és ráadásul gond nélkül működnek a streaming és banki fizetős appok. Én igazából az S7-nél hagytam fel a rootolással, bár el tudnék viselni egy-két Xposed és egyéb custom romos funkciót, de őszintén, nincs már annyi időm rá, mint régen, megfelel, amt tud.

(#35727) KYZRR válasza enginev3.0 (#35723) üzenetére


KYZRR
őstag

Sajnos nálam is van ez a hiba, teljesen random, hogy mikor és hogyan csinálja, általában ha kifagy, és zenét hallgatok közben, kellemes BSOD akadás hangja van, vagy valami hasonló.

Jártam már úgy is, hogy miközben áll össze a samsung logo akkor is kifagy, és úgy is marad... :DDD

Szerencsére az utóbbi 1 hónapban csak egy alkalommal csinálta, váro még vele amíg jelentősebb nem lesz a beégés a telefonon, és cseréltetek kijelzőt is.

You can only die once, make sure it is worth it...

(#35728) tothl válasza sesshou (#35724) üzenetére


tothl
addikt

Mióta van a Knox és mióta elég jó a gyári, szerintem pont, hogy sokan leszoktak a customról....

(#35729) peter.kiss90


peter.kiss90
csendes tag

Sziasztok.
Note 5 tulaja vagyok jelenleg, viszont a kicsi szerviz támogatás miatt (nyilván mert ne mforgalmazták EU -ban) elgondolkodtam a cserén, S7 Edge -re. A ceruzát szeretem, de nem létszükséglet. Mennyire érződik kisebbnek a telefon. Illetve ha valakinek van pozitív/negatív tapasztalata egy hasonló csere után, azt megköszönöm ha megossza :)

(#35730) proper válasza peter.kiss90 (#35729) üzenetére


proper
őstag

én nem rég cseréltem a note4-et sony z5-re
az annyira fogásra nem jött be így lett belőle s7 edge

villámgyors és megvannak a samsungos dolgok amiket megszoktam, méret nem zavaró inkább a kijelző fura de megszokható a hajlítás miatt
marad addig míg meg nem jön újra a note7 ha már van róla hír

(#35731) sesshou válasza tothl (#35728) üzenetére


sesshou
senior tag

Bocs de tudatlan vagyok. Mi az a knox? rakerestem nagyabol tiszta :).

[ Szerkesztve ]

(#35732) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Akartam írni hogy lefagyott egymás után ötször
De közben lefagyott hatodszor is

Hazaérek és lementek mindent aztán adom be javításra

Most pont zenét is hallgattam és hallottam a "fehér zajt"

Szerk.: Hetedjere nem lefagyott, csak újraindult

Van még olyan Samsung garancia hogy kijönnek érte házhoz?

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#35733) wayne1 válasza enginev3.0 (#35732) üzenetére


wayne1
senior tag

Igen van. A Premium Assistance. A My Samsung fiókodba kell regisztrálni a készüléket, és onnan kell megrendelni.

(#35734) CharlieHarpe válasza #93966848 (#34560) üzenetére


CharlieHarpe
csendes újonc

Sziasztok 4 napja lejetettem a telefont es mar vibral a kep, elkepzelheto hogy befogja adni a derekat?? Koszi a valaszotokat :(

(#35735) sniper112 válasza CharlieHarpe (#35734) üzenetére


sniper112
aktív tag

igen sajnos nemsokáig bírják ha már vibrálnak.

(#35736) noxon válasza tothl (#35728) üzenetére


noxon
őstag

Majd rászoknak mikor már a samsung nem ad ki új verziójú androidot az s7 és s7 edgere...

Addig én se akarok customozni, na meg amíg jár gari.

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#35737) raven24


raven24
tag

Sziasztok! Ma hivatalosan is beléptem egy makulátlan, black onyx példánnyal, de sajnos nem tudunk még ismerkedni, mivel kapott egy teljes házas Ultimate Shield fóliát és annak a száradás 24-48 óra, szóval még buborékos, de sajnos bekerült egy feket valami a fólia alá és ver az ideg mert 2órág szenvedtünk vele, hogy fedje az edge részt, de kíbírom egy darabig.

De nagyon félni fogok hordozni, mert full üveg, ezt nem gondoltam át mielőtt megvettem :/, de ennyiért nem hagyhattam ott.

 iPhone 14 Pro Max Deep Purple  Eladó parfümök!! Nézz be hozzám!

(#35738) bandi0000 válasza raven24 (#35737) üzenetére


bandi0000
nagyúr

azt tudtad h a fóliát vizesen kell felrakni?

Xbox One: bandymnc

(#35739) raven24 válasza bandi0000 (#35738) üzenetére


raven24
tag

Persze, úgy tettük fel csak ott voltak a gyerekek és a picilány nyulkált a vízbe amit később vettem észre és belekeveredett valami, és ugylett felrakva a fólia, mivel kikapcsolt állapotba tettük fel, így nem látszódott, de most már mind1

 iPhone 14 Pro Max Deep Purple  Eladó parfümök!! Nézz be hozzám!

(#35740) alcapone386 válasza bandi0000 (#35738) üzenetére


alcapone386
őstag

Én szárazon rakom fel és hibátlan. Legközelebb ha cserélem csinálok egy videót és megosztom veletek :) Amúgy most ez van fent. Bubi mentes és mindenhol tapad: [link]

[ Szerkesztve ]

(#35741) bandi0000 válasza raven24 (#35739) üzenetére


bandi0000
nagyúr

elméletileg le lehet szedni aztán megint tapad rendesen, de nem próbáltam ezt

Xbox One: bandymnc

(#35742) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Leadtam a garancia igényt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#35743) Ferenczi Áko válasza alcapone386 (#35740) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nekem is ilyen van! Igaz, hogy nem üveg, de kiválóan tapad mindenhol. Karcoktól véd, ez a lényeg. 10 év alatt egyszer ejtettem le telefont..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#35744) sesshou válasza Ferenczi Áko (#35743) üzenetére


sesshou
senior tag

Te ilyen ido utazo vagy? :P

(#35745) *Ropi* válasza sesshou (#35744) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nem csak az Edge-re értette hanem az összes telefonra, ami 10 év alatt megfordult a kezében. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#35746) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

Sziasztok.
Melyik S8 app müködik a telefonon?

(#35747) gerner1 válasza Cobrusz (#35746) üzenetére


gerner1
Topikgazda

TouchWiz Home, Galeria, Camera, és még 1-2 app ...

(#35748) karicsek válasza gerner1 (#35747) üzenetére


karicsek
aktív tag

Nekem a camera nem működött. Nem volt jobbra-balra menü.

(#35749) gabo91 válasza raven24 (#35737) üzenetére


gabo91
aktív tag

Szedd le nyugodtan, inkább most mint később :) 2 napig ramatyul néz ki a sok buborék miatt, de na aggódj magától kimegy a fólia alól. 2-3nap-
Nagyon jó a tapintása vastag, strapabíró. Vettem spiegen tokot a telefonhoz, és felnyomta a széleken a fóliát, :( igaz hogy ha levettem a tokot egy simítás és visszatapadt rendesen. 2 hét után meguntam levettem a fóliát, hogy a sarkaiból vágok le, hogy ne nyomja fel a tok. Hátuljáról alig lehetett letépni, úgy rátapadt (kicsit ilyen ragacsos a hátfólia) levettem, viszont a hátulján a ragacsos részen ott voltak az ujjlenyomataim, szappanos langyos vízben ezért megmosogattam leöblít hidegvízzel és mehet fel újra.
Telefont pedig használhatod nem kell 2 napot várni amíg a fólia rá szárad :) víz álló a teló
párás fürdőszobában "hegezd fel" a fóliát :) úgy tuti pórmentes lesz

(#35750) nadi94


nadi94
csendes tag

Üdv. Olyan problémám lenne hogy vízbe tettem a telefont kis időre, utána működött egy jó 20-30 percig, most nem reagál a home és a bekapcsoló gombra. :O Megpróbálnám újraindítani is de így nem igazán tudom hogy csináljam bekapcsoló gomb nélkül. :F Reménykedem, hogy egy kis idő után észbe kap. Ezelőtt is volt már vízbe de nem produkált semmit utána. :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.