Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31851) bandi0000 válasza Parallaxis (#31848) üzenetére


bandi0000
nagyúr

mindig vannak pro és kontrák...

enyém 3-szor volt szervizbe, mindig3 alkalommal másnap hívtak, mert asszem 3-ig beékezett igényeket intézik aznap, az után már csak másnap, következő nap elvitték a telefont, 1-2 napon belül hívtak hogy kész van hova mikor küldhetik, javítással sose volt gondom, mármint az összerakással, első alkalommal nem tudtak adni csere telót, a következő S6 edge volt aztán meg egy S7 et adtak

Xbox One: bandymnc

(#31852) Tybike81


Tybike81
őstag

S7 Edgre tudtok valami linket fasza normális karpántos sport tokra? Valaki használ ilyet, tudtok ajánlani olyat ami jó? Páromnak kellene futáshoz, de s.o.s-be így ebay felejtős....

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#31853) RaveForce válasza HofiZoli (#31849) üzenetére


RaveForce
veterán

De elhiszem, mivel nem az ujjambol szoptam, hanem TAPASZTALAT.. :U
De ne zavarjon...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#31854) Parallaxis válasza bandi0000 (#31851) üzenetére


Parallaxis
addikt

enyém 3-szor volt szervizbe

Céges szervizeket intézem, ez, amit írtam a legutóbbi S6 Edge esete volt, de már vagy 15 készüléket szervizeltettem, de amióta nincs a házhozjövős szerviz, azóta a béka segge alatt van a minősége a szervizszolgáltatásnak.

(#31855) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok!

7.0 alatt úgy tűnik, hiába állítom a notificationok hangerejet maxon szólnak. Ezzel mit tudok kezdeni? :) Vagy lenemitom, vagy túl hangos.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#31856) #67656192 válasza Parallaxis (#31848) üzenetére


#67656192
törölt tag

Védeni nem akarom őket de azért ennyire nem vészes a helyzet, legalábbis az esetek többségében nem.
Ettől függetlenül úgy döntöttem, hogy az s7 után kizárólag sufnis olcsó készüléket veszek, ezzel magasról leszarva a 2 év garanciát az általad is említett dolgok miatt .
Az árkülönbség nem kevés és inkább ha nagy a baj, leesett vagy bármi más történik lazán jobb kézzel bal váll felett eldobom a p*..
Számomra már nem sokat ér a garancia, utálok egy falon keresztül civakodni.
Ezzel persze senkit nem akarok távoltartani attól, hogy szolgáltatótól vagy mm-ban vegye meg kedvencét akár áruhitelre vagy rabláncra. :D

(#31857) will5


will5
tag

Sziasztok!

Dbrand vagy Xtremeskins fóliában gondolkozom és az érdekelne, hogy ezeknek milyen a felülete? Elsősorban, hogy mennyire csúszik?
És a felrakása mennyire bonyolult a lekerekítések miatt?

Illetve ezeken a márkákon kívül van-e még másik is ami jó minőségű (leginkább méretpontos) és bátran ajánljátok?

Köszi.

(#31858) RaveForce válasza will5 (#31857) üzenetére


RaveForce
veterán

Csak a felrakas reszehez tudok hozzaszolni, mivel sose rendeltem, szeretem magamnak csinalni egyedire :D ha jominosegu a folia, teljesen egyszeruen feltapad es tart.

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#31859) #67656192 válasza will5 (#31857) üzenetére


#67656192
törölt tag

A dbrand kiváló minőségű, méretpontos 3M fóliát használ.
Tartós, viszonylag jól tapad(black leather) és nem gyűjti az ujjlenyomatot.

(#31860) #93966848


#93966848
törölt tag

Hogyan tudom exportálni a chrome-os konyvjelzoimet a Samsung bongeszobe?

(#31861) enginev3.0 válasza #93966848 (#31860) üzenetére


enginev3.0
félisten

Samsung internet nevű chrome kiegészítővel

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#31862) kirusz1


kirusz1
őstag

Sziasztok olvasom nincs jó üvegfólia ez változott e mostanra?Ha nem akkoresetleg film fóliábol tudnátok ajánlani?köszi

(#31863) inflator


inflator
tag

Sziasztok!

Olvastam, hogy másnak is jelentkezett az a jelenség, hogy a home gomb bal oldala nem érzékel.
Nekem csak 1 hete van meg a telefon (előtte sima S7 volt, azon nem vettem észre) de kicsit zavaró.
Kérdésem az lenne, hogy ez "normális" vagy szerviz igényes jelenség?

Köszönöm!

(#31864) Sazsóti válasza inflator (#31863) üzenetére


Sazsóti
tag

Nálam mind a kettő S7E home gombja bal és jobb oldalon egyformán érzékel.

Szerintem szervíz.

Engem piszkosul zavarna.

(#31865) Migee


Migee
tag

Üdv nektek.
Szeretnék valami jó tokot és üvegfóliát a s7 edgemre.
Milyet ajánlotok?
Csak mert pl. Spigen tokra nem tudok teljes üvegeset felrakni, mert felválik.
Mert ugye körbe öleli a készülék oldalát és az üvegre is rálóg picit.

Ti mit ajánlanátok?

(#31866) cstom válasza Migee (#31865) üzenetére


cstom
aktív tag

Én ilyen fóliát vettem, 1.5 hét alatt itt volt.

[ Szerkesztve ]

(#31867) HThomas


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Fóliát szeretnék a telefonra rakatni. Pesten, a hármas metró vonalán, vagy a XI. kerületben van valahol olyan ajánlott hely, ahol megvehető valamelyik jó minőségű, ajánlott darab, és korrekten fel is rakják?

(#31868) Migee válasza cstom (#31866) üzenetére


Migee
tag

De mellé még valamilyen tok is kell nem?
Másképp oldalt ,meg a hátulja összekarcolódik.

(#31869) Jack Oneill válasza HThomas (#31867) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Westend szokokutnal Mobile Outfitter foliai. Eszmeletlen jol felrakjak es a spigen tok sem nyomja fel.

(#31870) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Ilyenkor mindig azt mondom,de jo,hogy az s7 mellett dontottem... Az elso negativum az s8-cal kapcsolatban nekem az akksi volt. Most meg ez...

[link]

(#31871) enginev3.0 válasza Jack Oneill (#31870) üzenetére


enginev3.0
félisten

Engem az ilyen nem zavar, legalább cserélik a kijelzőt vagy a telefont ha kell és új telefonom lesz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#31872) Zsolaf válasza Jack Oneill (#31870) üzenetére


Zsolaf
addikt

Szoftveresen állítható, semmi jelentősége, de lehet h az éjszakai fény ment... amúgy meg kacsa a hír is, mert még nem forgalmazzák ott sem, ezek kiállított telefonok, agyon állítgatva, nyomkodva. Minden megjelenéskor próbálják lejáratni az összes nagy gyártó készülékét.

[ Szerkesztve ]

(#31873) Bdanyy válasza Migee (#31868) üzenetére


Bdanyy
addikt

Tough armor + mobile outfitters fólia tökéletes másfél hete. Annyi, hogy a tok legyen rajta egy napig legalább, miután felraktak.

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#31874) kirusz1 válasza cstom (#31866) üzenetére


kirusz1
őstag

Mennyire vált be?

(#31875) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Már felforgattam mindent nugáton de az Adguard értesítését zaroképernyőről, egyszerűen képtelen vagyok eltüntetni.

(#31876) Csocsesz75 válasza vadászcsiga (#31875) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Nekem nincs fent de így nem lehet ?

Beállítások - alkalmazások - adguard - értesítések - a zárolt képernyőn

[ Szerkesztve ]

(#31877) vadászcsiga válasza Csocsesz75 (#31876) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nugat alatt már nincs ilyen opció.

(#31878) gyga


gyga
senior tag

Valaki nem tudja véletlenül, hogy a 6 -os android tárcsázó appját vissza lehet e tenni 7 re?

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#31879) Bdanyy válasza RaveForce (#31643) üzenetére


Bdanyy
addikt

Az hogy mind ronda még nem gond, de a samsungos emojik atfedesben sincsenek a többivel sokszor. Tökre más jelentése van néha mint amit szeretnék másik készüléken nézve.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#31880) vadászcsiga válasza Bdanyy (#31879) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az biztos. Én már csak párat használok amiről tudom hogy biztos azt mutatja mindenkinél. A legnagyobb bukta egy röhögő szmajli amiből vicsorító lesz. Pont az ellenkezője.

(#31881) Devilstudio


Devilstudio
tag

Esetleg nem tudjátok mennyiért lehetne eladni egy Samsung Galaxy S4-et aminek nem működik valamilyen oknál fogva a sim foglalat?
Az eredeti simen kívül más simet nem fogad el. Mit lehetne kezdeni vele? Netes telonak még el lehet adni.

Az adatvédelem halott, és a szociális média tartja a dohányzó fegyvert.

(#31882) Loboda válasza vadászcsiga (#31875) üzenetére


Loboda
senior tag

Nyomj rá hosszan az értesítésre a zárolt képernyőn, vagy az értesítéseknél (lehúzott redőnynél) és már tilthatod is!

(#31883) HorviGabi válasza Devilstudio (#31881) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Sima s4 vagy s4 mini?

(#31884) vadászcsiga válasza Loboda (#31882) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezt kapom

(#31885) Keem1 válasza Devilstudio (#31881) üzenetére


Keem1
addikt

Nem tévesztetted el a topikot? :DDD
Szerintem itt kérdezd meg.

(#31886) gerner1 válasza Keem1 (#31885) üzenetére


gerner1
Topikgazda

... Szerk.
Megelőztél . :)

(#31887) Lavidaloka válasza Devilstudio (#31881) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Sim kárya modul csere...kb 10 perc alatt ki tudod cserélni szerintem Te is.Youtube-on van videó is hogyan kell.Kb 4 ezerért árulgatják a sim modult.Ez sajnos S4 betegség..Eltörnek belül a kis érintkező lábak. E miatt én biztos nem dobnék el egy S4 et... :N

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#31888) gerner1 válasza Lavidaloka (#31887) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Lehet, de én plö nem vagyok erről meggyőzve. Ugyanis azt írta, hogy "Az eredeti simen kívül más simet nem fogad el..." Nekem ebből az következik, hogy van, amivel működik. Akkor pedig az olvasója, olvas. Persze, lehet egészen más van a háttérben...

(#31889) norti válasza vadászcsiga (#31875) üzenetére


norti
addikt

Tudtommal helyi VPN-t használ a reklámszűrésre, annak pedig nem lehet kikapcsolni az értesítését (ugyanez van Block This!-nél is).

(#31890) Loboda válasza vadászcsiga (#31884) üzenetére


Loboda
senior tag

beállítások, alkalmazások, Adguard, értesítések?

(#31891) lela


lela
aktív tag

Mióta megvettem a telefonom, nem voltam vele megelégedve, aztán pár hónapja teljesen kifagyott, és kellett egy hard reset. Most megint kifagyott, de már nem kapcsol be sem. Konkrétan a bekapcsoló gombra sem reagál...
Mit ajánlotok, mert Telekom webshopban vettem. Van még házhoz jövő szerviz, vagy be kell vinnem egy telekomhoz?

[ Szerkesztve ]

(#31892) jacis válasza lela (#31891) üzenetére


jacis
nagyúr

Vidd vissza. Valami egyedi hiba lehet. Nem jellemző.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#31893) Loboda válasza lela (#31891) üzenetére


Loboda
senior tag

Ezt próbáltad?
Reset = 7 másodpercnél hosszabban tartva, egyszerre a bekapcs + vol le . Amikor jó, akkor rezdül egyet, és újra indul.

Recoverybe be tudsz lépni?
Recovery, home+vol fel+bekapcs.

[ Szerkesztve ]

(#31894) Judee


Judee
csendes tag

Sziasztok!
9 hónapja használom a telefonom. Eddig semmi problémám nem volt vele, néhány random újra indulást leszámítva.
2 napja viszont a hívás hang borzalmas lett, főleg ha én hívok valakit- fülesen keresztül is! Nem tudok jobban fogalmazni, olyan hangja van mintha üveg csikorogna. Nem tiszta a hang és bántóan éles.
PowerAmpot használok (évek óta), a zenehallgatásnál kristálytiszta a hang, de zeneszámot váltani nem tudok a füles gombjaival, szintén néhány napja (eddig ilyen gondom sem volt- JBL a fülhallgató).
Eredetei Telekomos sw. van rajta.
Tippek, esetleg valaki tapasztalt ilyet?

(#31895) lela válasza Loboda (#31893) üzenetére


lela
aktív tag

Természetesen ez alap...
(#31892) jacis:
Igen vissza szeretném vinni, kb féléves a teló, a kérdés csak az hogy mivel Debreceni vagyok mit tegyek?
Nem szeretném úgy visszakapni, hogy tiszta karcos stb... Most makulátlan állapotú, mivel tokban volt.
A legjobb lenne adnának egy másikat, ami nem valószínű. Nem szeretnék olyan telefont amit egyszer már felnyitottak, javítottak.

(#31896) Zsolaf válasza Judee (#31894) üzenetére


Zsolaf
addikt

7-es szoftver van fent?

(#31897) vadászcsiga válasza Loboda (#31890) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Blokkolva

norti
Azt használ de 6 alatt ki lehetett kapcsolni hogy zárókepernyőn is mutassa. 7-ben kivették. Nem tul szimpatikus, hülyén néz tőle ki a képernyő.

[ Szerkesztve ]

(#31898) Devilstudio válasza HorviGabi (#31883) üzenetére


Devilstudio
tag

Sima S4. ☺️

Az adatvédelem halott, és a szociális média tartja a dohányzó fegyvert.

(#31899) gatto_ válasza vadászcsiga (#31897) üzenetére


gatto_
senior tag

Érdekes, mert nekem is 7-es van fent és nincs kint a záróképernyőn semmi. Csak a redőnyről nem tudom eltávolítani a vpn figyelmeztetést, de azt a 6-oson sem tudtam. Igaz én nem csináltam resetet a nugatra frissítés után.

(#31900) vadászcsiga válasza gatto_ (#31899) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az lehet a megoldás kulcsa.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.