Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5527) Valkűr


Valkűr
őstag

Hát hozzászólva a témához. Én eddig HTC párti voltam, nagyon szeretem a telefonjait. A kamerájuk kivétel nélkül elég vacak volt, ráadásul az One M7 lilahibás is lett. Samsungot addig azért sem mertem venni, mert sok panaszt hallottam az összeszerelés és a felrobbano aksikról. Tesómnak a Huawei P8 van, azt is agyon dicsérték, de valami bűn rossz az állitólagosan jó kamerája. Legalábbis a lakásban nappal értelmes képet nem sikerült vele késziteni. Mikor anno hozzám került az S6 Edge szerelem volt első látásra, és tudta mindazt amit eddig hiányoltam a telefonokból. Nyilván ez sem hibátlan, hisz az Android maga nem egy magabiztos rendszer, nem egy IOS. De ennek ellenére az eddigi legjobb telefonom. A Páromnak iPhone S4 volt, az még a régi HTC telefonomhoz képest is kuka volt, hiába a stabil oprendszer. Maradtam a S6 mellett, és szerintem maradok is egy jó darabig. A kamerája noha én alapbol tükrös Nikonnal szoktam fotózni, de emellett is azt mondom , hogy jól beállitva elég jól lehet vele fényképezni és nem csak kattogtatni. Egy jobb kompakt gép minőségét tudja hozni általános felhasználásokkal. Egyébként nekem most nagyon tettszik az új LG is. Szerintem ebben az árszegmensben minden gyártónak van jó telefonja, kinek melyik és miért jön be jobban ez egyéni izlés kérdése.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.