Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) Ákkk válasza Marquess (#6899) üzenetére


Ákkk
addikt

Kb 5-6 óra max ha telefonként is használod alacsony fényerőn. (Wifivel)
Játéktól függ leginkább de max fényerőn tuti nem játszol vele 5 órát az s7 edge sem tud ennyit full fényerőn játékra használva.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#6902) Marquess válasza Ákkk (#6901) üzenetére


Marquess
tag

https://www.youtube.com/watch?v=DfV23ZTOAEw
https://www.youtube.com/watch?v=pggODXpS9d4
Oké csak ezeken a videókon mást mondanak,de oké elhiszem,mivel sokan mondják,hogy nem a legjobb az akksi

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6903) Marquess válasza Ákkk (#6901) üzenetére


Marquess
tag

Én amugy se játszom telon,arra ott van a gamer laptopom:)
Csak mondtam a teszt miatt

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6904) winfos


winfos
tag

Sziasztok!

Ha a telefon nem lett beregisztrálva a samsung oldalán ettől függetlenül a telenornál él a 2év garancia?

köszönöm

(#6905) Gáben81


Gáben81
senior tag

Üdv.
Nekem néha megjelenik hosszában egy rózsaszín csík a kijelzőn.Elég ritkán,és nem sokáig...de azért mégis picit zavar.Kijelző szállt volna el?Épp készülékcsere előtt állok,van még 3 hónap prémium garim,szerintetek küldjem el javításra,vagy eladhatom így...Köszi

(#6906) nggabi válasza winfos (#6904) üzenetére


nggabi
nagyúr

a szolgáltatós készülékeknél reg nélkül is 2 év van, de regisztrációval futárt küld a telemax, nem kell mászkálnod.

Gáben81: cseréltesd ki, jobb úgy eladni.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#6907) winfos válasza nggabi (#6906) üzenetére


winfos
tag

Az a baj hogy már másfél éves :(
És a samsunghoz közvetlenül csak az első évben lehet beregelni.

(#6908) simongab válasza winfos (#6907) üzenetére


simongab
senior tag

gyerkők...ma próbáltam a vezetéknélküli töltést..elég lassú volt picit melegedett...nyugtassatok meg hogy a gyorstöltőnél kevéssé árt az akunak...egyébként még nem tartok ott...a gyorstöltés automatikus a gyári töltővel vagy valamilyen kapcsolás eredménye?

(#6909) pajszer91 válasza simongab (#6908) üzenetére


pajszer91
tag

A gyorstöltés automatikus a gyári töltő + kábel kombóval.

(#6910) phobos86


phobos86
csendes tag

Sziasztok! Lennétek olyan kedvesek linkelni nekem nagyon vékony, hajlított üvegfóliát, vagy hagyományos fóliát, szintén ami lefedi a teljes kijelzőt (ha van ilyen egyáltalán)?! Jártam több gsm boltban, illetve Samsung üzletben is, sikertelenül. Tudom, hogy találnék neten egy raklappal de hátha van olyan ami sokatoknak bevált vagy jót hallottatok róla. Köszönöm előre is!

(#6911) mati12 válasza simongab (#6908) üzenetére


mati12
senior tag

Automatikus de ki is kaocsolható a Beállítások-Akkumulátor-Kábeles gyorstöltés menüpont alatt.

(#6912) simongab válasza mati12 (#6911) üzenetére


simongab
senior tag

Köszi....És akkor jön a vezeték nélküli töltés...vélemények?

(#6913) xedos válasza simongab (#6912) üzenetére


xedos
addikt

Én az esetek nagy részében vezeték nélkül töltöttem, de használtam a gyári gyorstöltőt is, ha gyorsan kellett nagyobb kraft... fél év alatt nem volt gondom.

(#6914) Marquess


Marquess
tag

Hmm most kaptam ajánlatott S6 edge zöldre 32gb teljesen új telora 110,000ért?!
Mi legyen,megvegyem ?:) :R

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6915) guriga1234 válasza Marquess (#6914) üzenetére


guriga1234
addikt

Neked kell eldönteni. Csak ezt a napok óta tartó vergődést miért kell állandóan beírni?

(#6916) Marquess válasza guriga1234 (#6915) üzenetére


Marquess
tag

Én úgy látom,hogy csak te vergődsz itt is ,meg a másik oldalon is:)
Bocs,hogy megmertem kérdezni a forumba,hogy megéri e vagy sem ..Legközelebb tőled kérdezem meg,hogy kérdezhetek e bármit is oké? :C

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6917) guriga1234 válasza Marquess (#6916) üzenetére


guriga1234
addikt

Azt írsz le, amit akarsz. Meg én is. Csak kissé unalmas volt már, amit csináltál. Miért mástól kérdezed meg, hogy mit vegyél és mennyiért? A te pénzed, te fogod megvenni. Ráadásul fogalmad sincs, hogy akik válaszolnak neked, azok miért azt mondják, amit. Mindenkinek más a preferenciája, igénye, a pénztárcájának a vastagsága.

(#6918) icemad válasza Marquess (#6914) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha garancia is van hozzá, akkor szerintem jó ár. De ha nem sürgős, akkor az s8 biztos lenyomja az árakat...

(#6919) Marquess válasza icemad (#6918) üzenetére


Marquess
tag

Igen van hozzá garancia 1év ,de igazad van most már csak 1-2hónap mire lesz valami infó s8ról esetleg megis jelenik...Csak hirtelen jött az ajánlat,hogy most még van egy zöld színű,ami elég ritka ennyiért és gondoltam,hogy nah akkor mégegyszer ,utánna kérdezek.
Köszi. :R

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6920) simongab válasza Marquess (#6919) üzenetére


simongab
senior tag

110 jó ár...pláne a ritka zöldben

(#6921) Marquess válasza simongab (#6920) üzenetére


Marquess
tag

Ja és rosszúl írtam,mert 2év garanciával.
Már csak egy jó tokot nézek hozzá,meg a vezeték nélküli töltött,abba viszont kérnék kis segitséget,mert Samsungba többet látok,van ami 3000Ft de valamelyik 15,000 Ft...és mégis úgyan úgy néz ki...
Köszi.

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6922) simongab válasza Marquess (#6921) üzenetére


simongab
senior tag

Én egy nokiával (DT 601) töltöm, és teljesen jó ...DT 900 van 3600 körül... de gagyi 1350 ért Samsung 8e ...tokot én az ebay ról lőttem...fóliát utálom :D

(#6923) TommyNagz válasza Marquess (#6921) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Iponnal lehet kapni a gyari samsung mini qi toltot ot pisztolyorru matyasert. Nem tud gyorstoltest de szvsz kit erdekel ugyis ejszakara rakom ra.

encapsulation dot1q

(#6924) simongab válasza icemad (#6918) üzenetére


simongab
senior tag

Egyébként mire az s8 bejön az s6 ki lesz futtatva (a T most futtatja én is így futottam bele :P ) És csak pár bennragadt darab lesz gyűjtőknek...

(#6925) guriga1234 válasza TommyNagz (#6923) üzenetére


guriga1234
addikt

Vezeték nélküli gyorstöltést ez nem tud, csak a pluszos.

(#6926) icemad válasza Marquess (#6921) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

2 év garival szerintem best buy.

Vezeték nélküli töltőnek én egy 5 eurós kínai csodát használok, megy vele rendesen, vastag tokon keresztül is. De ez csak egy műanyag téglalap. Ha fontos a kinézet is, akkor érdemes jobban körülnézni. Ha csak a funkcionalitás a lényeg, akkor jó az olcsó. (Szerintem!)

(#6927) TommyNagz válasza guriga1234 (#6925) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Igen. Ezt irtam en is.

encapsulation dot1q

(#6928) phobos86 válasza Marquess (#6921) üzenetére


phobos86
csendes tag

Én ezeket fogom berendelni, sajnos a fólia jelenleg nem elérhető..

[link]
[link]

Egyébként jelenleg clear covert használok, nagyon szolíd és nem rondítja el a telefont, annyi kontra szól ellene, hogy minden oldala nyitott, így ez csak a sarkok illetve a hátlap megvédésére szolgál.

(#6929) Marquess válasza phobos86 (#6928) üzenetére


Marquess
tag

Én ezt gondoltam ,erről sok jót olvasstam.
https://www.speedshop.hu/termekek/2017858/samsung-galaxy-s6-edge-gyari-clear-cover-hatlap-tok-zold-ef-qg925bg-sm-g925-.html

Mindenkinek: Igen fura is volt,hogy ennyi verzió van..5-50 euroig :)
Van választási lehetőség...Van egy olyan hogy Standart az pontosan mit jelent,valami első szériás vagy kevesebbet tud mint a drágább?

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6930) phobos86 válasza Marquess (#6929) üzenetére


phobos86
csendes tag

Igen, erről írtam a kommentemben. :P

(#6931) ::Trunks::


::Trunks::
senior tag

Az ejszaka merult 45%-ot. Wifi on, meg az ejjeli ora. De hat ez mar komolyan vicc kategoria... 😠

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#6932) phobos86 válasza ::Trunks:: (#6931) üzenetére


phobos86
csendes tag

Te jó ég..
Nekem ma reggel egy szundi után nem volt hajlandó újra csörögni az ébresztőm.. elég bosszantó emiatt elkésni a melóból. :(

(#6933) ::Trunks:: válasza phobos86 (#6932) üzenetére


::Trunks::
senior tag

:W :W Ez volt az utolsó androidos hulladék amit vettem most már komolyan...

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#6934) KYZRR válasza ::Trunks:: (#6933) üzenetére


KYZRR
őstag

Pontosabb adatokat tudsz esetleg mondani nekünk?
Akkumulátorhasználatnál mi van/volt kilistázva?
45%-ot CSAK akkor merülhetett, ha valami wakelockolta a telefont...

GSAM Battery Monitorral nézd meg hogy mi használja az akksit éjszaka..

You can only die once, make sure it is worth it...

(#6935) ::Trunks:: válasza KYZRR (#6934) üzenetére


::Trunks::
senior tag

Hónapok óta rengeteg ember kűzd ezzel, software-es hulladék hiba. De ránézek. Elengedem a kezét ennek a telefonnak, aztán vissza megyek iOS-re.

Na meg már párszor leírtam ,de egyszerűen nem térek napirendre,hogy az éjszakai óra rendszeresen lefagy. EGY ÓRA. Hihetetlen.

[ Szerkesztve ]

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#6936) guriga1234 válasza ::Trunks:: (#6935) üzenetére


guriga1234
addikt

Jobb lesz neked (meg nekünk is), ha gyorsan eladod és veszel egy almásat. Nem is kellett volna próbálkoznod androiddal, mert elvégre tökéletes az almás, igaz? ;]

(#6937) ::Trunks:: válasza guriga1234 (#6936) üzenetére


::Trunks::
senior tag

12db iPhoneom volt, és kb 40db androidos készülékem, de nagyon megmondtad most a magadét. Ez egy prémium készülék lenne , 200.000ft-ért vásároltam ,és hogyha jogtalan a felháborodásom, miszerint egy nagy szar az egész, akkor igen, ítélj el.

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#6938) Marquess válasza ::Trunks:: (#6937) üzenetére


Marquess
tag

Az Iphone akksija sem jobb... Iphone 6s-nél jobban birja, a galaxy s6 edge.
max az új iphone 7 de állítólag, az sem egy csúcs és naponta kell tölteni...

[ Szerkesztve ]

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6939) Beca1990 válasza guriga1234 (#6936) üzenetére


Beca1990
senior tag

mostanában olvasom a hozzászólásaid, jobban járnál inkább ha csak olvasnád a topicot.
az emberek általában csak tanácsot, segítséget kérnek, de ezek a hozzászólások...
- OFF VÉGE -

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#6940) ::Trunks:: válasza Beca1990 (#6939) üzenetére


::Trunks::
senior tag

Teljesen egyet értek, úgy látszik itt csak az a valaki aki isteníti a telefont, akinek esetleg van vele baja amiért egy átlag magyar fizetés kétszeresét pengeti ki az meg takarodjon :)

Marquess 7-es lesz a vége.

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#6941) madgie válasza Marquess (#6938) üzenetére


madgie
titán

" Iphone 6s-nél jobban birja, a galaxy s6 edge"

Dehogy bírja, a sima 6 is körberöhögi akkuban az S6E-t.

(#6942) simongab válasza Marquess (#6938) üzenetére


simongab
senior tag

Sőt!!!!

(#6943) Marquess válasza ::Trunks:: (#6940) üzenetére


Marquess
tag

Ha eltudod adni,akkor tedd azt már úgyis kifutott termék sajnos,de várj szerintem 1-2hónapot a vásárlással,mert jön ki az új galaxy s8 és az biztosan jobb lesz,nagyobb akksi stb...
De,ha szereted az iphone-t akkor vegyél azt,csak elég húzos lesz :)

Többieknek:Igazából a Samsung is elismerte,hogy a s6 edge telefon akksija elég gyenge,ezért is raktak a s7-be 3600 Mah akksit. :R

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6944) mati12 válasza ::Trunks:: (#6937) üzenetére


mati12
senior tag

Ez a kijelentés enyhén barokkos túlzásnak tűnik,hacsak nem valami gsm boltod van.
Mert ha figyelembe vesszük,hogy mióta vannak Iphone-ok illetve Androidos készülékek kereskedelmi forgalomban akkor könnyedén kiszámolhatjuk az általad megadott adatok alapján,hogy neked minden második hónapban új készüléked van. Ami persze nem elképzelhetetlen,de valljuk be kissé fura.

(#6945) KYZRR válasza ::Trunks:: (#6935) üzenetére


KYZRR
őstag

Augusztus óta volt s6e nekem is, decemberben cseréltem le z utódjára, ezalatt a 4 hónap alatt egyetlen egy lefagyás, illetve radikális akku merülés sem volt, 1800 órás üzemidővel adtam el a telefont.
Note4-nél előfordult, hogy amikor nyaralás után merült 30%-ot a készülék, mert töltötte fel a cloudba a videókat illetve képeket..

Olyan nincs, hogy csak magától merüljön 45%-ot egy telefon.

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#6946) madgie válasza KYZRR (#6945) üzenetére


madgie
titán

Magától nem is merül, a google szolgáltatások elleben szeretnek a háttérben meríteni, ha rájuk jön az ötperc.

(#6947) ::Trunks:: válasza mati12 (#6944) üzenetére


::Trunks::
senior tag

Semmiféle túlzás nem volt benne, volt,hogy pár napig használtam egy készüléket,és eladtam. Magánszemély vagyok ,de nagyon-nagyon sok megfordult a kezemben. Amiket nagyon szerettem és jó telefonok voltak azok név szerint : LG G2, Galaxy S4, iPhone 5S, iPhone 6. Amiket kegyetlenül utáltam: Galaxy S5, LG G3.
Kevés telefonom volt meg viszonylag "sok" ideig. Az S4 volt meg sokáig, egy Nexus 4, meg most ez az S6Edge. Odáig voltam mikor megvettem, mostanra teljesen az ellenkezője.

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#6948) xedos válasza KYZRR (#6945) üzenetére


xedos
addikt

Fél évig használtam s6edge-t. Előszőr imádtam, majd fokozatosan kiszerettem belőle.
Most Xiaomi Mi5-öm van. Mindkét telefonnál előfordul, hogy valami alkalmazás megvadul és lezabálja az akksit. Windowsnál és IOS-nál nem volt ilyen problémám...

(#6949) ::Trunks:: válasza Marquess (#6943) üzenetére


::Trunks::
senior tag

Odaadom anyámnak, mert már eljárt a 4S-e felett az idő.
Az S7 edge egy tepsi, nagyon csúnya szerintem. S8-at megvárom lehet, egy 3 hónap alatt esik is az ára vagy 100ezret samsunghoz méltóan ,aztán akkor lehet benevezek egyre :)

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#6950) guriga1234 válasza Beca1990 (#6939) üzenetére


guriga1234
addikt

Súlyos szövegértelmezési problémád lehet, vagy esetleg fogalomzavarod van. PISA tesztet is csináltál?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.