Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6701) xedos válasza Csarli85 (#6700) üzenetére


xedos
addikt

sérült mp3-as fájl?

(#6702) icemad válasza Csarli85 (#6700) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Milyen formátum? Másik lejátszóval is csinálja? Lehet hogy valami gesztusvezérlés be van kapcsolva...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#6703) Csarli85 válasza icemad (#6702) üzenetére


Csarli85
aktív tag

valószínűleg vírusos mert a csengőhangnál is hektikusan működik, a gesztusok ki vannak kapcsolva. A system recovery menüpontnál a képek es minden egyéb is törlődik? Ha virusos ez megoldhatja?

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#6704) icemad válasza Csarli85 (#6703) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Intelligens kezelőben van vírus irtó. Első körben azt próbálnám ki.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#6705) TommyNagz válasza icemad (#6689) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Ne baszd szét inkább, garival jobban el lehet adni. Vegyel egy s6 active-ot (3000 mAh, ebayrol ukbol van zsiruj 110ert szallitassal es uk szal se ado se vam) vagy egy s7-et.

encapsulation dot1q

(#6706) icemad válasza TommyNagz (#6705) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Gari nincs már rá... Egyébként az új mate telón gondolkodom.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#6707) TommyNagz válasza icemad (#6706) üzenetére


TommyNagz
senior tag

ja, az más. Én az S6 Active-on komolyan gondolkodom....de hülyeséget is írtam, mert nem 3000, hanem 3500 mAh az akksi, az azért már sokat számít. Egyedüli hátrány, hogy nem lenne rajta gar, mert ezek amcsi at&t exkluzív telefonok, az s6a és az s7a is. :(

encapsulation dot1q

(#6708) Robika09


Robika09
újonc

Sziasztok!
Egy kis segítséget kérek. S4 miniről szeretnék minden adatot átrakni S6 edge-re.
Melyik a legegyszerűbb megoldás?

Előre is köszi!

Robika

(#6709) paolinho


paolinho
őstag

Bocs, hogy itt is felteszem a kérdést, de hátha előbb kapok választ tőletek!
Adott egy AT&T-s S6, amiben nincs magyar nyelv, és a Model száma:SAMSUNG-SM-G920A. Viszont ilyen rom-ot nem találtam a Sammobile-n.
Szerintetek erre fel lehet tolni egy SM-G920F megjelölésű romot, vagy ez gondot okozhatna?
Köszi előre is a segítséget!

(#6710) TommyNagz válasza paolinho (#6709) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Probald ki :P anno s4 activenal is kulon modellszama vol az at&t-snek :)))

@Robika: heliummal appokal backup majd restore az uj telon. En igy csinalnam. Sok dolgot igy is ujra be kell majd allitanod de jobb mint a semmi plusz nem kell hozza root. Esetleg nezd meg meg a smart switch alkalmazast bar nem hiszem h tul hatekony lenne max azt csnalja meg amit igy is egyszerubb kezzel atvonni pl fotok, de javitsatok ki ha tevedek.

[ Szerkesztve ]

encapsulation dot1q

(#6711) guriga1234 válasza TommyNagz (#6710) üzenetére


guriga1234
addikt

A smart swich sok mindent át tud tenni, de fotókra és ilyesmire inkább azt javaslom, hogy azokat másolja ki PC-re, és onnan vissza az új telefonra.

(#6712) paolinho válasza TommyNagz (#6710) üzenetére


paolinho
őstag

Megpróbálnám, de parázok, hogy tégla lesz tőle. Vagy, ha tégla nem is lenne, de nincs mit visszatennem gyári rom hiányában.

(#6713) TommyNagz válasza paolinho (#6712) üzenetére


TommyNagz
senior tag

úgy tényleg elég rizikós.

encapsulation dot1q

(#6714) minek?:S


minek?:S
őstag

Srácok! Ti milyen programot használtok "távirányítónak"? Az alappal az a bajom, hogy nem találok benne projektorokat(vagy csak én vagyok béna)?

Üdv.:M.

(#6715) toompa válasza paolinho (#6709) üzenetére


toompa
őstag

Legjobb tudomásom szerint arra te nem teszel magyar romot. Tégla lesz belőle ha rosszat teszel rá.
Létezik valami app,amitől félig-meddig magyar lesz.
Más megoldás nincs.

(#6716) icemad válasza minek?:S (#6714) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sure. Még légkondi is van benne. Én használom projectorral is. Meg van egy másik, ami tanítható, de azt még nem próbáltam.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#6717) paolinho válasza toompa (#6715) üzenetére


paolinho
őstag

Igen, köszi, én is így gondolom, és lévén, hogy nem saját telóról van szó, inkább nem próbálkozom.

(#6718) minek?:S válasza icemad (#6716) üzenetére


minek?:S
őstag

Hát én megnéztem több haverommal is és senkivel nem jöttünk rá, hogy hova van eldugva. Melyik menüpont alatt találom?

Üdv.:M.

(#6719) KYZRR válasza minek?:S (#6718) üzenetére


KYZRR
őstag

Ha a legfrissebb Peel Smart Remote appot használod, akkor itt van, hogy hogyan kell projektort beállítani:

You can only die once, make sure it is worth it...

(#6720) icemad válasza minek?:S (#6718) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Félreérted. [link]
Sure universal remote. Szerintem ez a legjobb.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#6721) manacz


manacz
csendes tag

Sziasztok!

Ti használtok bármiféle üvegfóliát a kijelzőre?
És ha igen tudnátok mondani 1-2 típust ami jó lehet? Vagy boltot ahol árulnak ilyesmit és felteszik?
Előre is köszönöm! :)

(#6722) mati12


mati12
senior tag

Nálam ( nem tudom,hogy mióta) tele van mindenféle szemét reklámmal a Peel Smart Remote program. Nem nagyon használom,de úgy rémlik,hogy régebben reklám mentes volt.

[ Szerkesztve ]

(#6723) paolinho válasza toompa (#6715) üzenetére


paolinho
őstag

Találtam egy 920A-as romot, ami elvileg a hivatalos. Ha egy 920F-fel folytatott kísérletem kudarcot vallana, akkor ezzel még életre tudom kelteni, vagy valóban totál tégla lesz belőle?

Bocs, hogy itt lábatlankodom még mindig, de Ti legalább válaszoltok, nem úgy, mint a sima S6 topikban! :R

(#6724) toompa válasza paolinho (#6723) üzenetére


toompa
őstag

Én nem kisérleteznék vele. Akkor sem,ha van mire visszatérni. Szerintem hazavágod a F jelű rommal.
Anno S5-ös telónál én is lefutottam ezt a kört. Volt olcsón,usából behozott teló. De nem lehet rátenni más romot,illetve nem lehet megoldani hogy magyar legyen. Ezért én azóta messziről kerülöm az ilyen telókat.
Szerintem ne kisérletezz vele. Nem megy fel a rom vagy ha felmegy,hazavágod.
A visszaállítás kétséges.

(#6725) paolinho válasza toompa (#6724) üzenetére


paolinho
őstag

Rendben, hallgatok rád, el nem szeretném cseszni a telót, annál még az is jobb, ha angolul kommunikál! Viszont van egy olyan problémája, hogy alkalmanként nem lehet hívni. Azt mondták a KÖKI-ben egy telefonszaküzletben, hogy 3e-ért tudják frissíteni a rom-om, és az megoldhatja. Most ha csak ez annyit jelent, hogy újra húzom a romot rá, azt szerintem én is meg tudom oldani, ha meg egy OTA frissítést jelentene, azért meg megint csak kár lenne pénzt adni, főleg , hogy jelenleg azt írja ki a frissítésnél, hogy Current software is up to date
Ez mondjuk annyiban furcsa, mert ezen egy 5.1.1-es rom van még. Létezik, hogy erre nem készült volna STOCK Marsmallow?

XDA-an elvileg volna fent egy link Marsmallow-hoz, azt hiszem ezzel nem vállalok sok kockázatot, ha Odin-nal felpakolom!?

[ Szerkesztve ]

(#6726) TommyNagz válasza paolinho (#6725) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Nem, de for fuck's sake ne vegyel usabol telefont :DD

encapsulation dot1q

(#6727) Ákkk válasza paolinho (#6725) üzenetére


Ákkk
addikt

Ne próbálj rárakni másik romot mert lessz egy jó papírnehezéked.
Amerikából vett telefonnál hállózat problémák meg előfordulhatnak itthon mert más a hállózat kezelő hardver szabványa.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#6728) toompa válasza paolinho (#6725) üzenetére


toompa
őstag

Én is úgy gondolom,hogy a hivatalos romot felrakhatod. Abból nem lesz baj. Csak figyelj oda hogy jót tölts le.
De ahogy felettem is írták,ilyen hálózat problémák lehetnek az usa telóknál.

[ Szerkesztve ]

(#6729) Csarli85 válasza icemad (#6704) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Meglett a hiba oka, a fülesnek a gomjai a bűnösek, önálló életre kelve irányították a mobilt. :)

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#6730) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Nemtudom kinél van meg ilyen, de miota az új messengert használom olyan brutálisan melegszik es merül mint még soha. Nagyom bosszantó, hogy nem valaszthatom meg melyik verzíoja legyen fenn. 2-3 hete még siman hozta a 4 orás képernyőidőt. Másnál is ez a tapasztalat?

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#6731) Marquess válasza Csarli85 (#6730) üzenetére


Marquess
tag

S7 edgenél olvasstam ugyan ezt a hibát,állítólag a fb és a mellé letöltött Messanger zabálja le az akksit..elég sokan írták ...

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6732) mati12


mati12
senior tag

Esetleg ez segíthet a problémán: [link]

(#6733) Csarli85 válasza Marquess (#6731) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Én csak a messengert használom, de a statisztikából az látszik, hogy valóban az eszi meg az aksit.
Mati12! Köszönöm, kipróbálom.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#6734) peti_s


peti_s
addikt

Nekem 24 órát volt töltés nélkül a telefon, háttérben végig ment a messenger, illetve a mobilnet, kevés kijelző idő volt, úgy fél óra, viszont autóztam, ahol folyton tornyot kell váltani, és 24 óra után volt 56%. Szerintem ez elég jó. Így akinél ennél lényegesen rosszabb értékek vannak, ott szerintem valami gáz van.

Tegnap előtt 8 órát volt töltés nélkül, 40 perc messenger, és kb 30 fotó készült vele, 76%nál tettem rá a töltőt utána.

(#6735) deakyb


deakyb
újonc

Nem tudja valaki azt hogy lehet megoldani, hogy addig csörögjön, míg fel nem veszem ?
Apró dolog, de így szoktam meg. Samsung S6 edge.
Előre köszönök minden tippet.

(#6736) TommyNagz válasza deakyb (#6735) üzenetére


TommyNagz
senior tag

miért, alapból nem úgy van? vagy te mire gondolsz? elhallgat a csengőhang, vagy x csörgés után bontódik a vonal? Utóbbi nem telefon beállítás.

encapsulation dot1q

(#6737) pajszer91


pajszer91
tag

Sziasztok
Szeptember közepén vettem újonnan Telenoros S6 edge telefonomat, az első üzembe helyezésekor lefrissült, 6.0.1-re,de azóta semmiféle frissítés nem érkezett rá. Valakinek frissült ez idő alatt, akinek Telenoros gyárilag? Erre Nougat nem várható?

(#6738) mati12 válasza pajszer91 (#6737) üzenetére


mati12
senior tag

Dehogynem: [link]
Viszont ha előbb szeretnéd a frissítéseket akkor nem árt ha felteszel egy független Angol vagy Francia romot,mivel ezek a hazai szolgáltatóknál jóval nagyobb késéssel jelennek csak meg.

[ Szerkesztve ]

(#6739) pajszer91 válasza mati12 (#6738) üzenetére


pajszer91
tag

Köszi a gyors választ, azt hiszem várok akkor, türelemmel míg a Telenor megmókolja a frissítést.

(#6740) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

A telot valamiért nem lehet feléleszteni azaz bármilyen gombit nyomok nem reagál se a hosszan nyomva tartott bekapcs gombra.
Mi lehet a hiba forrása?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#6741) mati12 válasza anonymus89 (#6740) üzenetére


mati12
senior tag

Lemerült.....?!

(#6742) minek?:S válasza icemad (#6720) üzenetére


minek?:S
őstag

Valóban félreértettem. Azóta használom is, köszönöm :)

(#6719) KYZRR

Nem is tudtam, hogy ilyet is tud már. :U Köszönöm neked is :)

Üdv.:M.

(#6743) anonymus89 válasza mati12 (#6741) üzenetére


anonymus89
addikt

jajj nem az értesítő led az villogott egyfolytában.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#6744) Marquess


Marquess
tag

Hello
Vajon Megéri 2016 év végén, venni galaxy s6 edge telot 125,000 Forintért,vagy inkább Gondolkodjak egy s7 edge teloba 160ér?
:U

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6745) gidion90 válasza Marquess (#6744) üzenetére


gidion90
tag

mennyire várható az s7 edge ára év végére szerintetek?

(#6746) Marquess


Marquess
tag

Szerintem 150 körül lesz,de még annyiért is sok!

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6747) Csarli85 válasza Marquess (#6744) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Jó telefon,de én már inkább azt mondanám, hogy s7-et érdemes választani, mindenben jobb, ezt az ártöbbletet megéri szerintem.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#6748) madgie válasza Csarli85 (#6747) üzenetére


madgie
titán

Nagyon szerettem az S6E-t, de az akkuideje borzalmas :(

(#6749) Marquess


Marquess
tag

Sajnos az akksiról én is csak rosszat hallottam :(
Kipróbáltam a s7 edge telefont is szép színe van meg minden de fénykép készítésnél a színek túl vílágosak szerintem...Videófelvétel meg állítólag egyenesen szar a s7 nél főleg a hangzása miatt.... Nem tudom :(
S6 edge zöldet néztem ki,de szerintem 125ér nagyon drága főleg hogy már kifutott termék...

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6750) Csarli85 válasza madgie (#6748) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Nekem is volt egy időszak amikor napkozben is kenytelen voltam töltőre dugni, mert nem birta ki. Az eggyik fórumtárs ajánlotta a mesenger lite-ot. Azóta parádés a négy orás Sot szinte mindig megvan. Nagyon elégdett vagyok mostmár akkuban is. Én csak ajnálani tudom a messenger lite-ot. Hiányzik belőle viszonylag sok funkció, de beszélgetni lehet, másra meg én nem nagyon használom

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.