Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) Marquess


Marquess
tag

Azért az elég gáz,hogy naponta 9 új apró hírdetés van feladva galaxy s6 edge-ből....
Én ha vennék ilyen telot akkor a Clear cover átlátszó tokot venném az jól is néz ki és elég jól is véd.
Bp-n 2400ft

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6802) zozyk


zozyk
addikt

Nem egyszerűbb biztosítást kötni rá?
Nem azért veszek szép telefont,hogy mindenféle tokokkal eltakarjam.
Karcos lesz,összetörik - kit érdekel. 20ezer és kapok újat....

(#6803) icemad válasza Marquess (#6801) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én használtam, de nekem karcolta a telefont. Én nem ajánlom.

(#6804) gmatyi88


gmatyi88
tag

Tudnátok nekem pár linket bedobni hogy milyen fóliát érdemes külföldről rendelni ami jó is?? Előre, hátra kellene üveg nem feltétlen fontos . köszönöm

(#6805) pajszer91 válasza gmatyi88 (#6804) üzenetére


pajszer91
tag

Én ezt vettem aranyban és átlátszóban, eddig bevált. Mobilról küldöm a linket.
http://www.ebay.com/itm/391204137201

(#6806) Marquess válasza icemad (#6803) üzenetére


Marquess
tag

Én erre gondolok,erről csak jókat olvasstam..
https://www.youtube.com/watch?v=AWm4YNc_THQ&index=8&list=WL

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6807) ClioRS válasza pajszer91 (#6805) üzenetére


ClioRS
őstag

Ez olyan, ami csak a szélén ragad meg?
Egyszer rendeltem hasonlót, az csak a szélén ragadt a kijelzőre, és a két üveg között levegő volt, így nem érzékelt rendesen. :U

(#6808) pajszer91 válasza ClioRS (#6807) üzenetére


pajszer91
tag

Igen olyan, de ez legalább tényleg ragad, az érzékeléssel nincs gond, van olyan is ami a képernyőn is ragad?

[ Szerkesztve ]

(#6809) ClioRS válasza pajszer91 (#6808) üzenetére


ClioRS
őstag

Nem tudom :)
És neked nincs rés a kijelző meg az üveg között?

(#6810) pajszer91


pajszer91
tag

Erős fénynél, minimális "levegőt" látni a képernyő alsó részénél, de az eddigiekhez képest ez legalább strapabíró.

(#6811) Marquess válasza ClioRS (#6809) üzenetére


Marquess
tag

Szerintem ne vegyél rá ilyet....Nagyon sok rosszat mondanak erről ,de te tudod....

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6812) ClioRS válasza Marquess (#6811) üzenetére


ClioRS
őstag

Köszi, vettem már egyet korábban, és az valami k.rva szar volt, csak gondoltam hátha van más, ami jó, de úgy tűnik nem.. :U

[ Szerkesztve ]

(#6813) Marquess válasza ClioRS (#6812) üzenetére


Marquess
tag

Áhhh dehogy is ez mind gagyi nulla....láttam,akinél még a képernyőt is szarrákarcolta ez a csoda....Arról nem is beszélve,hogy nem is üveglap hanem műanyag utángyártott....Én is ezt gondoltam,hogyha lenne galaxym,de aztán végig néztem mindent és 10/4pontot kapott

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6814) kokr


kokr
tag

Sziasztok!

Használ valaki ilyen tokot?
Mennyire jó?Üvegfóliát bántja?
[link]

(#6815) gmatyi88 válasza kokr (#6814) üzenetére


gmatyi88
tag

Hasonlò tokot v ettem most az Ùjbuda Tesco ban a mobilosnàl. Atom pontosan passzol,viszont egy esêsnêl soha nem fog ùgy vêdeni mint egy spiegen. Ezen a mobilehome.hu oldalon vannak fòliàk ùgy nèztem. Érdemes onnét bármeiket is megvenni??? Xprotektorral mizu ?? Azok mienek lehetnek???

(#6816) senki66 válasza pajszer91 (#6805) üzenetére


senki66
senior tag

Üdv Mindenkinek a topikban!

Rendeltem a T-től egy ilyen telót a lányomnak. Sajnos csak fekete volt, amit ugye a lányok nem nagyon kedvelnek (persze csak telóban, a ruha,köröm,stb az fekete, de a teló az legyen min. fehér, arany vagy "rosegold" - ki érti ezt ? , viszont az lenne a kérdésem látva a belinkelt arannyal kombinált "üvegfóliát", ez vajon teljesen kitakarja(ná) az előlapot, ami ugye fekete a kijelző körül - tehát lehetne vele aranyosítani az előlapot illetve van hátlapos színes "üvegfólia" is?
Üvegfóliát lehet szilikon védőtokkal párosítani vagy akkor nem fér bele a teló vagy leszedi a "fóliát" ? Bocs a sok kérdésért, de sosem volt ilyen hajlított csodám még, új vagyok a klubban.

(#6817) Marquess


Marquess
tag

Hali
Én csak annyit szólnék hozzá,hogy mindenki azt mondja,hogy csak fekete színbe talált és hogy mennyire nem jó?! Miért vetted meg a lányodnak?Miért nem néztél jobban körbe.?... Nem egy helyen van 120ér Zöldbe,Fehérbe,Aranyba, Feketébe....Nem csak Tréémobil meg T-mobil vagy mi létezik:D

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6818) toompa válasza Marquess (#6817) üzenetére


toompa
őstag

Ez aztán a hozzászólás... :)
Nem gondolod hogy előfizetésre vette? Esetleg 1 forintért,mert olyan előfizetésre van szüksége?

senki66:
Annyi féle tok létezik már. teljesen más lesz a telefon színe tőle. Nézz körül. Azért mert hajlított,még rengeteg tokot találni a neten.

[ Szerkesztve ]

(#6819) senki66 válasza Marquess (#6817) üzenetére


senki66
senior tag

Üdv,
Köszönöm a hozzászólásod, de nem azt kérdeztem, hogy lehet e más színben kapni, mivel sajnos ezer szállal kötődök a T-hez, ezért személy szerint ez volt a legelőnyösebb számom(unk(ra, a színnel kapcsolatos megjegyzésem tulajdonképpen off volt. Azt sem mondtam, hogy a fekete nem jó, ha magamnak vettem volna, akkor tökéletes a fekete. De. T-től a készülék 20000 Ft + havi 4000 előfizu, tehát 24 hónapra széthúzva 116 e, amiből 96 e ugye lebeszélhető illetve netezhető. Nem a szívem csücske a T. , de én ennél anyagilag kedvezőbb ajánlatot nem találtam.(Sajnos az E.Digital 0%-os akcióját későn vettem észre) Ha szerettem volna kp-ben kicsengetni a készüléket bizonyára találtam volna más színűt is. Továbbra is várom az esetleges érdemi válaszokat a kérdéseimre.
Köszi;
senki66

(#6820) senki66 válasza senki66 (#6819) üzenetére


senki66
senior tag

Igen, pont azért kértem tanácsot, mert annyiféle létezik, hátha van valakinek tuti jó, kipróbált megoldása vagy érdemesebb kötni egy biztosítást, aztán lehet törni-zúzni? ("Zöldbe, Fehérbe, Aranyba, Feketébe") :F

[ Szerkesztve ]

(#6821) toompa válasza senki66 (#6816) üzenetére


toompa
őstag

Ez a telefon nem fekete,hiába az a neve. Nagyon sötét kék inkább. Várd meg,mennyire jön be a lányodnak. Szerintem tetszeni fog neki a színe. A fóliáról és a tokról nem tudok nyilatkozni,egyiket sem használok.

(#6822) Marquess válasza toompa (#6818) üzenetére


Marquess
tag

Ebbe semmi rossz és sértő nem volt. Nem kell megfeszűlnőd :C

senki66: Vannak színes hátlapok amik talán kicsit elfedik a színét... Pl a zöld hátlap talán adna neki egy kis Kékes érzést....

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6823) senki66 válasza toompa (#6821) üzenetére


senki66
senior tag

Akkor igazi "fekete" nincs is, nekem is rémlik hogy egy videóban sötét kéknek mondták a "feketét"
Ezt most találtam:
https://www.youtube.com/watch?v=NGR8037aahY
Itt tényleg nagyon kéknek látszik, ez szerintem szebb, mint a fekete.

(#6824) toompa válasza Marquess (#6822) üzenetére


toompa
őstag

De segítő szándék sem volt benne...

(#6825) senki66 válasza Marquess (#6822) üzenetére


senki66
senior tag

Azért elég lekezelő stílusú volt, de nem azért jöttem ide, hogy vitatkozzak, tehát ... Peace , de nem is annyira a hátlap a fontos hanem a kijelző védő, már ha teszünk rá, annak a színezése elvileg jobban befolyásolja az összképet.

(#6826) kokr válasza gmatyi88 (#6815) üzenetére


kokr
tag

Köszi a választ!A fóliára én is kiváncsi lennék!

(#6827) kokr


kokr
tag

A Spigen neo hybrid tokról meg azt hallottam,hogy színezett kerete kopik.Nem tudom azt gariba cserélik-e?Nem hiszem...

(#6828) J&P válasza senki66 (#6825) üzenetére


J&P
tag

Szia!
Erről mi a véleményed?[link]Nem tudom menyire macerás felrakni,és azt sem hogy mennyire tartós.
Vagy tok?Ezek?[link],vagy ez?[link].Én nem használok tokokat,sem fóliát,talán akad itt valaki aki használ,használt már ilyeneket és megosszák tapasztalataikat.

[ Szerkesztve ]

(#6829) atyca


atyca
senior tag

Sziasztok!
Mennyiért érdemes meghirdetni egy bontatlan dobozos,Telenor függő Samsung S6 Edge-t (32Gb)?
Az értelmes hozzászólásokat előre is köszönöm!

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#6830) toompa válasza atyca (#6829) üzenetére


toompa
őstag

Ha független lenne,azt mondanám hogy százezer. 120 körül mennek a független,2 év garisak.
Ha függő,százezer alá lődd be az árát.

(#6831) atyca válasza toompa (#6830) üzenetére


atyca
senior tag

:R

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#6832) toompa válasza atyca (#6831) üzenetére


toompa
őstag

Most láttam egy bontatlamn függő telót,ami 100-ért ment el elvileg.
Dobd fel százezerért és kiderül. Ha kell,abból engedj egy kicsit.

(#6833) Apollo_21 válasza senki66 (#6825) üzenetére


Apollo_21
addikt

Nekem épp az ominózus "fekete" verzió van..tehát a k...ra sötétkék magyarul:D
És igazából sztem csúfolhatnánk inkább nagyon mély acélkéknek is...sztem ebben a legszebb:D
Sokan aztmondják hogy a hajlítottból inkább az üveg és azt is csak boltba feltetetni...bár nekem még a saját gyári rácsukódós tok van, vettem már spigen armor-t de pont a kijelző védelmet hiányolom, ezért nincs csak rajta:D

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#6834) Beca1990


Beca1990
senior tag

berendeltem én is, hát karácsonyig nem ér ide, de szerencse kellett hogy kapjak még a telekomnál ezért a jó árért (60k) :D

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#6835) senki66 válasza Apollo_21 (#6833) üzenetére


senki66
senior tag

Szóval akkor inkább kék (mélykék) Ez pontosan mi " saját gyári rácsukódós tok van? a "spigen armor" elég ütésállónak néz ki, de vajon lehet e kijelző "üvegfóliával" együtt használni?

(#6836) senki66 válasza Beca1990 (#6834) üzenetére


senki66
senior tag

60 k a készülék ára vagy az x csomaggal együtt?

(#6837) atyca válasza toompa (#6832) üzenetére


atyca
senior tag

Vesémbe látsz.Pont annyira változtattam az árat,itt a hardveraprón-)
Érdemes még valahova feldobni?Jófogás,Vatera gondolom.Csak már most rosszul vagyok a sok IQ huszártól,akik ott lakoznak-))

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#6838) Apollo_21 válasza senki66 (#6835) üzenetére


Apollo_21
addikt

Ez a "gyári" samsung tok:D

[link]

[ Szerkesztve ]

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#6839) senki66 válasza Apollo_21 (#6838) üzenetére


senki66
senior tag

Ja ok köszi.

(#6840) toompa válasza atyca (#6837) üzenetére


toompa
őstag

Vatera fizetős,én azt kihagynám. Csak ha nem megy el. Jófogásra dobd még fel. Az eladás mindig macerás. :)
Jófogáson a háztól-házig szolgáltatás jó dolog,talán hamarabb találsz úgy vevőt. Ott nem szokás az előre utalás. Nem lehet leinformálni.

[ Szerkesztve ]

(#6841) Beca1990 válasza senki66 (#6836) üzenetére


Beca1990
senior tag

4k-s csomaggal, így van szolgáltatás is.
bárhol ahol elhoztam volna áruhitelre ennyi lett volna (havi 7k) a törlesztő.

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#6842) Marquess válasza atyca (#6837) üzenetére


Marquess
tag

Én itt adtam el 3 telomat logout-on,meg jofogason.vatera se rosz,de ott eladás után fizetned kell...

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6843) atyca


atyca
senior tag

toompa,Marquess :R

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#6844) senki66 válasza Beca1990 (#6841) üzenetére


senki66
senior tag

Nekem is 4k az előfizu, de a teló csak 10k, Magentában van 50k készülékkedvezmény.

(#6845) Beca1990


Beca1990
senior tag

valaki használja a QI töltő technikát gyakrabban?
nincs semmi hátránya?

senki66 : az úgy szuper ár, akinek van ilyen szolgáltatása annak ingyen volt a telefon. :)

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#6846) xedos válasza Beca1990 (#6845) üzenetére


xedos
addikt

Töltéskor ugyanúgy melegedhet mint rendes töltéskor és kicsit lassabban tölt ennyi. Ja meg több áramot fogyaszt - több a veszteség.

(#6847) Dr.FantastiK válasza Beca1990 (#6845) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

nekem a Galaxy s6 EDGE QI toltes kozben is jeghideg !! es megis tolt fele olyan gyorsan mint a Kabel. :C

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#6848) Beca1990 válasza Dr.FantastiK (#6847) üzenetére


Beca1990
senior tag

milyen QI töltőt használsz? gyári Samsung -ot vagy kínai utángyártottat?

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#6849) Dr.FantastiK válasza Beca1990 (#6848) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

gyári Samsung -ot .

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#6850) senki66


senki66
senior tag

Használ(t) valaki WowFixIt, nanoShine - nem tudom van e más - folyékony képernyővédőt, mert edge-re ez nagyon hasznos lenne. Érdemes ezeket használni vagy csak kamu?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.