Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Tetszik.
De a Micro SD foglalat hiánya akkor is szúrja a szemem.

valami

(#2) ittakary


ittakary
nagyúr

Ezt a telefonos hajlitás mániát úgy ahogy van el lehetne felejteni...

Az S6 Edge-ről pedig: 290ezer forintos telefon?! szolid kacajt megejtenék.. harmadennyibe kerül újonnan a OnePlusom :D

[ Szerkesztve ]

(#3) EndR


EndR
tag

Lead-ben: "az akkumulátor tartja-e a tartani a lépést?"

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#4) dikan


dikan
tag

Remélem a Galaxy Alpha is megkapja ezt a szoftvert. Teljesítményben már azzal sincs probléma :)

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#5) T.G.B


T.G.B
tag

1/4 milla :Y
hát akkor mostanában nem igen fogok ilyet venni :O

[ Szerkesztve ]

(#6) DopeBob


DopeBob
addikt

hosszú idő óta az elso Samsung telefo, ami nagyon nagyon tetszik :R

MZ/X

(#7) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Miért nem volt adásban?

(#8) AS


AS
félisten

Csak zöldben :R
Kék is jó:)


Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#9) Bone123 válasza EndR (#3) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Javítva. :R

(#10) T.G.B válasza AS (#8) üzenetére


T.G.B
tag

zöld színben nagyon szép, kíváncsi lennék egyre élőben is :))

(#11) Blyan


Blyan
félisten

Két véleményem van.

a: a Samsung most aztán tényleg felült a másolni nem szégyen vonatra.
b: a valaha készült legjobb Samsung készülék lett ez, a fenti véleményem ellenére mondom ezt. Durvát alkottak és bármely gyártónak fel kell kötnie a gatyát, hogy ezt überelje.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#12) bollokcs80 válasza ittakary (#2) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ennyit szerintem egy telefon se ér - akár Apple akár Android. :(

Az SD hiánya így, hogy 32GB-os a legkisebb, nem annyira fájó. A felhőtárhelyet ennyiért viszont adhatnák örökbe. :((

B.Cs.

(#13) Viktor0610 válasza Blyan (#11) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"a: a Samsung most aztán tényleg felült a másolni nem szégyen vonatra."

Kifejtenéd? :)

Samsung Galaxy A54

(#14) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Ex-X Faktorosunk szavaival élve: Odabaszom! akarom mondani ez odabasz rendesen :D

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#15) MPeter87


MPeter87
őstag

Jól néz ki, tetszik.
A cikket nem olvastam el és nem is igazán néztem utána, hogy mit is tud. A két hajlított élnek a dizájnon kívül van valami funkciója? Mint pl a Note Edge-en. Bár annak sem látom értelmét. :D

(#16) Blyan válasza Viktor0610 (#13) üzenetére


Blyan
félisten

Szedtek ötleteket mindenhonnan... Ha nem érted, nincs rajta mit magyarázni.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#17) kengyel


kengyel
nagyúr

Minden tekintetben kiváló telefont készítettek.

kengyel

(#18) Csapoati válasza Viktor0610 (#13) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jajj tudod, a szokásos: alul szintén kör alakúak a hangszóró nyílásai meg középen van az USB-nyílás. Túl van ez lihegve, elől-hátul meg abszolút nem hasonlít semmi másra a legkisebb mértékben sem. Ja a hátlap: ha fém, akkor ugye HTC koppincs, ha üveg, akkor Sony/Apple, ha meg műanyag, akkor "lol, tejfölösdoboz". Ócska ez már, de tényleg.
Egyébként kegyetlen durva csomag ez a Samutól, döbbenetes a teljesítmény (főleg a belső tárhelyé), az esti fényképektől is letettem a sapkám és a kijelző is világbajnok. Sajnos az ára is, de a csúcskategória ilyen.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#19) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Anyám ez a telefon. Szerencséte már ki tudtam próbálni. Kell egy ilyen. :)

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#20) Blyan válasza Csapoati (#18) üzenetére


Blyan
félisten

Csak mert nem tetszik ez a szokásos még igaz. Még akkor is, ha nem von le semmit abból, hogy a telefon összképét nézve, tényleg elképesztő telefont alkottak.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#21) gepardlacee


gepardlacee
tag

Miért nem olyan az USB csatlakozó, mint az S5-ön volt?

radioPLAY - online rádió - www.radioplay.hu

(#22) Simi87


Simi87
senior tag

Hátralapoztam az üzemidőhöz, így el sem olvasom. Nálam nem bírna ki egy napot sem, szánalom.
Másrészről viszont gyönyörű.

(#23) DeathAdder válasza DeathAdder (#7) üzenetére


DeathAdder
veterán

lemaradtam, benéztem sry :(((

(#24) madgie válasza Csapoati (#18) üzenetére


madgie
titán

Majd másfél év múlva megveheted ócsóé :)

(#25) Viktor0610 válasza Blyan (#16) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szeretem az ilyen fellengzős "válaszokat". :U

Az iPhone-hatást az alsó részen én is tartottam, de élőben nem annyira vészes a helyzet. :P

Samsung Galaxy A54

(#26) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Fuh, ezt nagyon odatette a Samsung. Meg kellett őket egy kicsit rugdosni, hogy végre hajlandóak legyenek megmozdulni a posványból, de megérte. Nagyon frankó készülék lett!
Persze az ára egy horror, és elvből sosem költenék ennyit egy telefonra (csak kb az ötödét), de attól még maga a teló nagyon ott van!

Szerk.: Jah, azt el is felejtettem, hogy milyen képeket csinál már!!! Te jó Isten, simán tudja egy kisebb digitális gép minőségét, vagy még talán jobbat is.

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#27) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ezzel nagyot ugrott a samu végre vmi előre lépés. :)

(#28) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Szép, egybe van a telefon.. csak az ára magyar fizetésekhez képest picit magas. :DDD

Azt azért hozzá kell tenni, hogy nem ide készül, ahol a szolgáltatók semmibe nézik az ügyfelüket, illetve a világon 3. ország vagyunk ahol legmagasabb az áfa, ez nem a Samsung hibája. :K

[ Szerkesztve ]

Xr

(#29) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Emelem kalapom, ez tényleg nagyon odalett téve, és bizony erősen gondolkodom hogy a nálam esedékes telefon generációváltás ezzel menjen végbe. Majd találok valami előfizetéses konstrukciót, ami nekem is megfelel, úgyhogy az áron nem pattogok. Az SD kártyafoglalat hiánya az fáj, ahogy az FM rádióé is, de ezekkel együtt lehet élni. Az uzemidő sem olyan, amin ennyire ki kellene akadni. Nem tragikus, hanem inkább átlagos.
Éppen ezért a plecsnit se értem, kissé szigorúra lett véve a figura. Sokkal több ebben az innováció ami kompenzálja a negatívumat. És milyen érdekes, az áron egy iPhone esetében nem megy ennyire a rugózás. Gondolom amit az applenek szabat e téren, azt a Samsungnak (vagy bárki másnak) nem. :U

All→M8

(#30) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Kinézetre szép a kék/zöld színben. Firma szokásos galaxy(és tuti ezt a formavilágot viszik tovább). Teljesítmény azta! De az ára....most tényleg 2-3 év múlva fél milla lesz egy új telefon? Oké,hogy csúcskategória,de húzza a többi árát is.....lassa egy galaxy mini ára lesz annyi mint két éve a csúcsé....felültek az alma vonatára árazásban...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#31) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Kis kukacoskodás:
"a különösen nagy fényerejű, F1.9-es lencse viszont az egész mobilvilágban első"

Egy régebbi teszt:
"Mi több, a Lumia 720 rendelkezik jelenleg a piacon lévő mobilok közül a legfényesebb, F1,9 értékű optikával"

Most akkor hogy is van ez?

(#32) wozzy


wozzy
tag

szvsz idén ennél jobbat és szebbet nem igen tesz le senki az asztalra.

(#33) tgbrfv


tgbrfv
tag

Mi értelme a 4K videónak, ha SD kártyával nem bővíthető?

(#34) tothmaxy182 válasza Hunt3r22 (#28) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Tudtommal nem a 3.-ak vagyunk, hanem az elsők, csak van a világon még 1-2 ország, ahol ugyanennyi az ÁFA.

Minden szavam magánvélemény!

(#35) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tudom,h lehet ezt még fokozni az S7 edge -ben. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#36) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Tetszik, egy ilyet elfogadnék, azthiszem minden tekintetben felnőttek az almahoz, sőt már túl is szárnyalták. :)

(#37) Simi87 válasza callmeakos (#29) üzenetére


Simi87
senior tag

Nem az épült védem, de a Samsung csak most kezdte a prémium anyaghasználatot, az Apple meg jó pár éve.
Ez kb. olyan, mint amikor a Suzuki bepróbálkozott a prémium középkategóriában a Kizashi-val. Szép, és jó, de pl. Audi, Lexus helyett a kutya nem vette, mert annyiba került majdnem, mint egy A4

(#38) Viktor0610 válasza Cilindrik (#31) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez tényleg érdekes... Rá is kérdezek a samsungos srácnál erre...

Samsung Galaxy A54

(#39) szabi820


szabi820
tag

Én egyik gyàrtót sem hibàztatom a magas árak miatt.A baj azokkal az agyatlanokkal van akik megveszik.

(#40) boncser válasza Cilindrik (#31) üzenetére


boncser
aktív tag

Én is pont ezt akartam írni. 😊
Ja és az két évvel ezelőtt volt.

(#41) Simi87 válasza szabi820 (#39) üzenetére


Simi87
senior tag

Tehát az igényesség hülyeség? Értem. :U

(#42) Blyan válasza szabi820 (#39) üzenetére


Blyan
félisten

Miért lenne velük baj? :F Ha nem lenne kereslet ezekre, nem készülnének.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#43) batai15


batai15
félisten

Mennyi? És még mindig samsungrol beszélünk ami hamar értéket veszít és még mindig a gány bloatware tacswizt viszi.

(#44) Viktor0610 válasza szabi820 (#39) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

szabi820:
Agyatlanoknak nem nevezném őket, de tényleg durva, hogy vannak, akik kiadnak ennyi pénzt egy készülékért... :D

Simi87:
Megértem, amit írsz, de amikor más gyártóknál (pl. Xiaomi, One PlusOne, Oppo, de más, nem kínai gyártót is írhatnék) töredékáron is minőségi anyaghasználatot kapsz, azért én elgondolkodnék. :)

Tudom, most jönnek majd a kínai copy-fon hívők, meg a "szabadalmakért is kell fizetni" emberek, de ekkora árkülönbözetet az sem indokol(hat).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#45) Simi87 válasza Viktor0610 (#44) üzenetére


Simi87
senior tag

Kb. napi 5 órát van a kezemben, inkább egy üveg/fém kombót szorongatok, mint egy rohadt krumplit.

(#46) Quasi_modo válasza wozzy (#32) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

idén ennél jobbat és szebbet nem igen tesz le senki az asztalra.
Még csak március van.

#37) Simi87 a Samsung csak most kezdte a prémium anyaghasználatot
Tessék?

valami

(#47) Simi87 válasza Quasi_modo (#46) üzenetére


Simi87
senior tag

Helyesbítek: az S szériában.

(#48) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Tényleg durva lett, odatették magukat rendesen.

(#49) Bog válasza callmeakos (#29) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ütköztettük a véleményünket a szerkesztőségben a plecsni kapcsán és végül arra jutottunk, hogy mivel a sima S6 csontra ugyanezt tudja, ezért a hajlított kijelző 50-60 ezres pluszköltséget nem ér. Ez tetszett, amaz ajánlott.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#50) EndR válasza Bone123 (#9) üzenetére


EndR
tag

Köszönet. :R Írtam privátot. :)

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.