Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Sziasztok!

Pár héten belül egy S6 Edge boldog tulaja leszek.
Viszont USA-ból hozzák, és valószínűleg SM-G925A (AT&T) verziós lesz!
Lehet rá tenni itthoni FW-t?
A hogyant megoldom, párszor már cseréltem FW-t, korábban S2, S3, S4 ment, de kihagytam pár Galaxyt, más androidos telefonjaim voltak, és nem tudom hogy van-e rá lehetőség!

(#6302) feroooo31


feroooo31
tag

Van egy kis problémám és remélem házilag megoldható.Használat közben a google leáll hibaüzenet után a készülék totál lefagyott és semmilyen gombra nem reagál így hard resetet se tudok csinálni.Számitógépre rádugva sem reagál.Van esetleg valami házi megoldás?Légyszives segitsetek!

[ Szerkesztve ]

Samsung S8 Orchid grey S6 Edge White and A5 White - Telekom

(#6303) chipi-85 válasza feroooo31 (#6302) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Hangerő le + bekapcsoló gomb kb 10 mp nyomva tartva sem segít?

(#6304) feroooo31 válasza chipi-85 (#6303) üzenetére


feroooo31
tag

Sikerült,köszönöm! :C

Samsung S8 Orchid grey S6 Edge White and A5 White - Telekom

(#6305) chipi-85 válasza feroooo31 (#6304) üzenetére


chipi-85
aktív tag

;)

(#6306) pajszer91


pajszer91
tag

Sziasztok!

Mai napon csatlakoztam az S6 Edge "birtoklók" táborába.

Milyen tokot használtok hozzá? Illetve hol érdemes üvegfóliát venni rá?

Köszi előre is. :))

(#6307) hakos1987


hakos1987
őstag

Sziasztok! SOS segítségre lenne szükségem:
csináltam hard resetet, szeretném az XEF romot feltenni, de nem tudom, hogy amit most SamFirm töl, az vajon az lehet-e. Azt hogy lehet belőni?
Továbbá Odin-ba hogy kell betallózni? Azt tudom, hogy download módba kell tenni, de sajna sosem csináltam még ilyet :))

Köszönöm előre is a segítséget! :R

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#6308) hakos1987 válasza hakos1987 (#6307) üzenetére


hakos1987
őstag

Köszönöm, Ákkk kolléga segített mindenben, így tárgytalan :R

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#6309) JoeYi válasza csabyka666 (#6248) üzenetére


JoeYi
őstag

nekem is vágta. Raktam rá 2 dolláros szilikon tokot, amitől kényelmes lett, plusz a hátulja se csúszik.

Egyébként nekem az fm rádió meg a kivehető akksi a kritikám s6-al szembe (S2-ről váltottam).

Valamint mostanság heti 1x néha csak úgy újraindul...

(#6310) Fehercsoki


Fehercsoki
aktív tag

Felül ahol a wifit és a mobilinternetet be lehet kapcsolni van egy olyan, hogy szinkronizálás, ez amióta megvettem a telefont be van kapcsolva, mivel ha ki akarom kapcsolni akkor kiírja, hogy így baj lesz mert nem fogja szinkronizálni a fiókokat. Ez pontosan mit jelent? Mit nem szinkronizál ha kikapcsolom?

(#6311) pajszer91


pajszer91
tag

A gomb világítást nem lehet állandóra tenni? Valaki megtalálta ezt az opciót?

(#6312) Laza... válasza Fehercsoki (#6310) üzenetére


Laza...
addikt

pl. nem érkeznek meg az emailjeid, a g. fiókba mentett névjegyeid nem frissülnek, etc..

Más.: tegnaptól beléptem a táborba, mindjárt 3 készülékkel. Az egyik teló sajna hálózati gondokkal küszködik, csak 2G megy. Ha LTE, vagy 3G van, akkor megy a net (x ideig), majd semmi... Hálózaton nincs regisztrálva vagy mit ír ki. Utánaolvasgatva ez modem gondot jelent(het), a frissítések lementek, 6.0.1 van minden készüléken. Az, hogy az egyik teló a gyári rendszerrel is ilyen lett-e volna passz, de minden féle kártyával ilyen (T, Pannon, UPC tesztelve).A kérdés hogy odinnal 4 fájlossal ha felteszem a legfrissebbet (ami már rajta van egyébként, csak update módon), flasheli a modemet is? Knox ebben az esetben ugrik? (ha minden igaz nem, de nem vagyok samu flash bajnok, kínai vonalon mozogtam...)

Never give up!

(#6313) Ákkk válasza pajszer91 (#6311) üzenetére


Ákkk
addikt

Állandóra nem raknám de miñdent lehet galaxy button lights az app neve a play áruházban megtalálod.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#6314) Kékes525 válasza Fehercsoki (#6310) üzenetére


Kékes525
félisten

Szerintem érdemes ideglenesen kikapcsolni és ritkán manuálisan engedélyezni, mert ilyenkor a telefon kevesebbet fogyaszt.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6315) Nite


Nite
őstag

mi a kenkoves pokol van mar ezzel a telefonnal komolyan? :W

automata fenyeron napsutesben ha eloveszem, annyira fenyes hogy mar szinte lila a kep, kell neki par masodperc mire helyreall :W :W :W

Paid my dues!

(#6316) Kékes525 válasza Nite (#6315) üzenetére


Kékes525
félisten

Nálam is csak pár másodperc után reagál.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6317) Nite válasza Kékes525 (#6316) üzenetére


Nite
őstag

azzal meg egyutt is tudnek elni, ha nem 200%-rol indulna :W

Paid my dues!

(#6318) Kékes525 válasza Nite (#6317) üzenetére


Kékes525
félisten

Próbálkozz egy wipe cache partition-nal. Nem csodaszer, de talán használ. Másrészt annál a külső fényerőnél, aminél nagy fényerővel kezd azonnal manuálisan állítsd be többször is, majd tedd automatára. Néhány próbálkozás után jónak kell lennie, kisebb fényerővel kell kezdenie. Elképzelhető, hogy mielőtt ez a probléma jelentkezett volna kicsi fényerővel kezdett és akkor manuálisan felhúztad. Ehhez alkalmazkodott túlságosan is.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6319) Fehercsoki


Fehercsoki
aktív tag

Munkahelyemen szerettem volna csatlakozni a wifi hálózathoz(PEAP MSCHAPv2), azonban folyamatosan hitelesítési hibát írt ki, ez miért lehet? Találkozott valaki hasonlóval? Az előző telefonomon jó volt(android 4.4.4), a felhasználónév és jelszó biztosan jó.

(#6320) Laza... válasza Fehercsoki (#6319) üzenetére


Laza...
addikt

Gondolom UPC wi-free. Nekem semmit nem ír ki, egyszerűen nem kapcsolódik (sok kínlódás után sem)

Never give up!

(#6321) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Nekem semmi gondom a cuccal, csak egy valami a fényerő egy érdekes dolog. Elég halovány néha, a galaxy a5 2016 masszívan odaver ebben a tulajdonságban. Csak néztem mikor egymás mellett voltak. Ezen igazán lehetne valamit javítani. Nem hiszem el hogy nem tud legalább úgy világítani. :/

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#6322) Csarli85 válasza pajszer91 (#6311) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Van rá egy alkalmazás. Galaxy button, a playen fenn van. Ott tudod állítani

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#6323) pajszer91


pajszer91
tag

Köszönöm a válaszokat, idáig minden androidos telefonom az volt az első, hogy ezt bekapcsoljam, de megszokható nélküle is :))

(#6324) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Sziasztok?

Mennyire számít általánosnak, hogy az S6 Edge térereje az 1-es, 2-es szinten van olyan helyeken, ahol más telefonok 3-as, 4-esen? Ennyivel rosszabb a az antenna rendszere? T-s vagyok egyébként, de az előző telefonom full térerőt tudott ugyan ezzel a szolgáltatóval olyan helyeken ahol az S6 minimumot.

(#6325) icemad válasza Cingáriusz (#6324) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem a 4g miatt mutat kevesebb csíkot. Egyébként ha tudsz hívni és téged is elérnek, akkor nem nagyon kell foglalkozni vele.

(#6326) Cingáriusz válasza icemad (#6325) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Előző telefonom is 4G-n ment és fullon volt a jel ugyan azokon a helyekn, ahol ennek minimumon.

(#6327) madgie válasza icemad (#6325) üzenetére


madgie
titán

Jaja, így van. Most néztem meg, 4G-n két csíkom van, 3G három, 2G meg full.

(#6328) mati12


mati12
senior tag

Hátha ez segít a problémán.... :D [link]

(#6329) Kékes525 válasza mati12 (#6328) üzenetére


Kékes525
félisten

:N Szerintem ezt maximum csak akkor lehetne érzékelni, ha nagyon gyenge a térerő. Normál térerőnél teljesen mindegy hogy fogjuk a telefont, arra nem szabad érzékenynek lennie.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6330) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Üdv SOS segítségre lenne szükségem ismerősöm telefonja megfáradt.. szétment a kijelzője de az érintő működik..na most Kies3 programmal próbáltuk lementeni a dolgokat róla de amíg zárolva van a kijelző addig nem férni hozzá semmihez sem :W a minta egyszerű csak sehogy sem találom el bal felülről indulva egy fordított L betű ami a középső sorban jön le..

ehhez kérnék egy nem mindennapi segítséget, ha valaki megtenné azt hogy lemérné centire hogy honnan kellene kezdenem/befejeznem a minta rajzolást..pl a telefon aljától...

ezért nagyon hálás lennék.. :R :R Vagy ha valaki ismer más módszert az adatok kimentésére azt is szívesen fogatom ..(telefonra mentett névjegyek, képek..stb..)

:R :R

Lumia 950XL

(#6331) KYZRR válasza ZsoltG60 (#6330) üzenetére


KYZRR
őstag

Dugjatok rá egy egeret, és akkor meg van oldva a minta probléma.

You can only die once, make sure it is worth it...

(#6332) Csarli85 válasza ZsoltG60 (#6330) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Tessék :)

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#6333) zoli_suzuki


zoli_suzuki
újonc

Sziaszok!
Egy olyan problémával szembesültem,hogy ga kikapcsolom a gyorstöltő funkciót a telefon nem képes 20%-ról 51% fölé tölteni. Az oka,hogy kikapcsoltam ezt a funkciót,hogy mióta megjött a legutóbbi frissítés a töltő kábel forró töltés közben.
Esetleg ezt másnak is csinálja,vagy normálisbak mondható ?
Köszi

(#6334) Kékes525 válasza zoli_suzuki (#6333) üzenetére


Kékes525
félisten

Jó a kábeled? Ellenőrizd le. Másrészt csinálj egy wipe cache patitiont, lehet hogy szoftveres gond is van.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6335) Csarli85 válasza zoli_suzuki (#6333) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Hasonló nekem is volt, csak nekem iszonyat hossszan töltötte, vagy 7-8 órát írt. A kábellel volt a baj, a belsejében a kis érintkezők mintha el lettek volna törve.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#6336) freezespider


freezespider
tag

Sziasztok!

Kicsit off a kérdésem.
Az új viber már tudja a mentést. A Drive -ra ment mindent. Hogy van az, hogy ha másik telefonra telepítem a vibert, akkor azt írja, hogy nincs mentésem, így nem is tudom visszahozni az üzeneteket.
Tudnátok segíteni?

(#6337) mobiltom


mobiltom
tag

Sziasztok! Nincs meg véletlenül valakinek a sm 925f 6.0 xeh romja? Mert a sammobil rettentően lassú!

[ Szerkesztve ]

(#6338) zoli_suzuki


zoli_suzuki
újonc

Köszönöm a segitseget! :)

(#6339) Kékes525 válasza mobiltom (#6337) üzenetére


Kékes525
félisten

SM-G925F-Hungary-XEH-Marshmallow(Android 6.0.1)-22.08.2016

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6340) icemad válasza freezespider (#6336) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A két telefonon ugyanazzal a gmailes címmel lépj be, és legyen fent a google drive program is. Nekem így működik. (s6 edge és Xiaomi Redmi 1s)

(#6341) tsgkmr


tsgkmr
csendes tag

Sziasztok! Kis segítséget szeretnék kérni. Nagyon sokat vacilláltam az LG G4 és az S6 edge között. Alapvetően a szokásos funkciók mellett a jó fényképező elsődleges számomra. Az ára miatt az LG felé húzott a szívem, de a fórumon figyelmeztettek az esetleges bootlop hibára, és elbizonytalanodtam. Viszont a Samsungokat annyira nem ismerem, tudtok némi információt adni? Vannak hasonló problémák, mint a fent említett LG esetében? Mire érdemes figyelni? A fényképezője - úgy tudom - ennek is rendben van, ugye?

Köszönöm!

(#6342) Kékes525 válasza tsgkmr (#6341) üzenetére


Kékes525
félisten

Rosszat nem tudok róla mondani. Legfeljebb az akkumulátora problematikus, egy kicsit gyenge. Amúgy rendben van. Olvasd el, ez jól összefoglalja: Samsung Galaxy S6 edge - felívelés, gól

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6343) toompa válasza tsgkmr (#6341) üzenetére


toompa
őstag

Galaxy S4,S5,Alpha volt elötte. Szerintem világbajnok képeket csinál.
LG-m még sosem volt.

(#6344) Csarli85 válasza tsgkmr (#6341) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Én azt mondom megéri a felár az Lg hez képest G4 ről váltottam, és kijelzőben akksiban sokkal jobb. Az S6 nálam kibír egy teljes munkanapot. Leveszem reggel 5-kör, este 11-ig nálam bírja. A kamera hasonló, az lg élesebb képet csinál, felteve ha eltalálja a fókuszt. :D Az s6 viszont jobb dinamikatartományba, a szinek is inkább közel áll a valósághoz. Gyors a kamera, a fókusz is megbízható. Én mindenképpen inkább a Samsungot választanám.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#6345) tsgkmr


tsgkmr
csendes tag

Köszönöm srácok :)

(#6346) mobiltom válasza Kékes525 (#6339) üzenetére


mobiltom
tag

Köszönöm! :R

(#6347) Kékes525 válasza mobiltom (#6346) üzenetére


Kékes525
félisten

Erről a site-ról bárki nagyon gyorsan letöltheti a Firmware-okat (ROM-okat). Find Samsung Firmware

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6348) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Használ valaki alumínium covert? [link]

Visszafogja a térerőt és a wifit?
A TPU műanyagok nekem nem jönnek be, se a flip tokok. Valamit viszont kellene vennem rá.
Esetleg ki mit tud ajánlani? :R :R

(#6349) xedos válasza chipi-85 (#6348) üzenetére


xedos
addikt

Más márkájú telefonra (Xiaomi Remi 1s) rendeltem a gyerekenk. Nálunk eleve gyenge a térerő - ha rajta van a tok, akkor elérhetetlen :-(

(#6350) zozyk


zozyk
addikt

Üdv,csatlakoztam az S6 Edge klubhoz ma,egy Honor7 helyett érkezett a kicsike. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.