Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Kokzor válasza kakuk100 (#1000) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Mikor még megnéztem a Samsung Experience Storeban pár hete, nem is tűnt fel ez a hiba. Ott nagyon szépnek tűnt a kijelző. Ha személyesen vettem volna meg, akkor sem vettem volna észre ezt a hibát mivel valószínű hogy a boltban a jó megvilágítás miatt a telefon magasabb fényerőre kapcsolt volna. Itthon viszont kevés fénynél elég siralmas volt a kijelző Note 4 mellett.
Ráadásul fehér háttérnél már kicsi foltosodás is volt a kijelzőn.

[ Szerkesztve ]

(#1002) kbadam83 válasza kakuk100 (#1000) üzenetére


kbadam83
senior tag

+1
Eddig elég sűrűn jöttek mentek a készülékek nálam. Szerintem a Samsungnak sikerült megalkotni a közel tökéletes telefont. És ezt mondom úgy, hogy iPhone 6 is van a tulajdonomban, tehát nem elvakult Apple ellenes vagyok.
Az alma a nyomába sem ér ennek a csodának!

[ Szerkesztve ]

(#1003) Drakk válasza kbadam83 (#1002) üzenetére


Drakk
tag

+2
Én is iOS-ról váltottam erre.
Végre egy telefon, ami nem csak szép, de nagyon innovatív is.

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#1004) kovecses


kovecses
aktív tag

Tiszteletem!

Vásároltam egy fekete S6 Edge készüléket 64 Gb-os verziót, kártyafüggetlent.

Van vele néhány problémám.
Megosztanám veletek hátha valaki tudna nekem segíteni.

Az első és legidegesítőbb az az hogy az ujjlenyomat olvasó nagyon nehezen ismeri fel az ujjamat még 4 minta esetén is, de ez még nem lenne gond, ha nem állna le folyamatosan az ujjlenyomat olvasó szolgáltatás.
Állandóan megdöglik és kéri a telefon újraindítását (ami persze csak ideiglenes megoldás a problémára, mert újból előjön). Kénytelen voltam a funkciót kikapcsolni, mert per pillanat teljes mértékben használhatatlan. nem is értem öcsém iPhone6-osán simán működik hiba nélkül, ez a Samsung megoldás egy határ szar és felháborító ennyi pénzért!

A második problémám az, hogy a készülék hullámzó videót készít. (fullHD 30fps)
Vagyis ha videózás közben a készüléket mozgatom akkor a kép hullámzik.
Gondolom ez a képstabinak tudható be...érdekes az iPhone6plus nem csinál ilyet.
Nem értem a Samsung akkor miért kér el ennyi pénzt ezért a készülékért ha még ezeket a funkciókat sem tudja megvalósítani elfogadható minőségben.

Nekem eddig a készülék ezek miatt csalódás.
Azért reménykedem benne, hogy csak beállítás kérdése vagy valaki tud megoldást a problémáimra.
Előre is köszönöm építő jellegű hozzászólásaitokat.

[ Szerkesztve ]

(#1005) spider80 válasza kovecses (#1004) üzenetére


spider80
őstag

Szerintem hibás az ujjlenyomat olvasód. Nekem sosem állt le,és iphone szinten működik.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#1006) balika333 válasza kovecses (#1004) üzenetére


balika333
tag

Szia. Előtte iPhone 6 Plust használtam fel évig. (Igazából még megvan)

Ujjlenyomat olvaso" 99.9%-os, gyors hibátlan. Mindössze 1 mintát használok és tökéletes. IPhone szintű ha nem jobb! Ott valami baj lesz.

A videó nálam FullHD és 60fps-en van. Gyönyörű videókat csinálok vele (stabilizas kikapcsolva). Talán egy hajszálnyival jobb
Az iPhone kép minőség de hangban ez nagyon megveri.
Habár hozzá teszem egyelőre én is gondolkodok egy visszatérésen iOSre, de még adok esélyt az edgenek. Első telefon ami igazán megfog! :)

Samsung Note 22 Ultra

(#1007) ancsako válasza kovecses (#1004) üzenetére


ancsako
tag

Az ilyen szintű készüléknél az első pillanatokban (napokban) tapasztalt vélhető hibajelenséggel azonnal visszafordulok az értékesítő üzlethez. Inkább ők nézzenek hülyének, de nem egy 10.000- ft-os telefonról beszélünk... lehet, hogy beállítási tanáccsal is tudnak segíteni, de 3 napon belül cserélik ha ez valóban egyedi hiba.
A fórumkérdéssel csak az időd megy el... :(

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#1008) kovecses


kovecses
aktív tag

Április 17-én a premier napján vettem a westendben...

Fogalmam sincs mi tévő legyek.
Az ujjlenyomat olvasó nem rossz mert működik, de úgy néz ki nem úgy ahogy kellene.
10 próbálkozásból jó ha 3x feloldja a telefont.
Amikor nem oldja fel akkor ilyen hibaüzenetek vannak:

1. Nincs találat
2. Kezdje tiszt k. lappal
3. Hiba az ujjlenyomat olvasó alkalmazásban. Kérjük indítsa újra a telefont

Szóval azt mondjátok, hogy mindenkinek hibátlanul működik csak nekem nem?

A videót kipróbálnátok?
Vegyetek fel pár perc videót fullHD 30fps és autoHDR és közben mozgassátok körbe a kezetekkel majd váltsatok irányt és a másik irányba is.
Irányváltásoknál hullámozni fog a felvétel...

[ Szerkesztve ]

(#1009) kovecses


kovecses
aktív tag

Az említett probléma:

(#1010) bulikavagyok válasza kovecses (#1009) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szerintem szerviz. Ilyen hibaüzenetet még soha nem kaptam, ez hardverhibára utalhat.
Egyébként nálam is 99%-os, gyors, hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#1011) mumk1 válasza kovecses (#1004) üzenetére


mumk1
addikt

Szerintem is egyedi hiba lehet, nálam is hibátlanul működik az ujjlenyomat olvasó, szinte még soha nem tévesztett.
A Samsung korábbi "végighúzós" olvasójától fényévekkel jobban használható.

Én Alpháról váltottam és igazából csak egy gondom van az S6-tal, nevezetesen a bluetooth körül van valami gebasz. Folyamatos problémám vele, hogy az autós kihangosító kikapcsolása után, eldobja a Pebble órámat is és nem is hajlandó rá visszakapcsolódni, csak ha kézzel újracsatlakoztatom. Ez eddig egy telefonomnál sem jelentkezett és az Alphánál sem okozott gondot. :U

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#1012) ForRedGlory válasza mumk1 (#1011) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mi a szosz, hogyhogy neked meg S6 edge telefonod van? M9?? :DDD

(#1013) szecska24 válasza mumk1 (#1011) üzenetére


szecska24
tag

Én is használom egyszerre autó kihangosítóval és Gear 2 Neo-val, nálam nincs ilyen hiba.

Ellenben nálam is előjött 1x az ujjlenyomat olvasó hibaüzenet ma reggel. De csak 1x, és egy újraindítás megoldotta.

[ Szerkesztve ]

(#1014) bulikavagyok válasza mumk1 (#1011) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A Pebble nekem is lecsatlakozik olykor-olykor. Leginkább Endomondo alatt. De mivel még új az is, így nem tudom, hogy ez a telefon, vagy az óra hibája-e?

[ Szerkesztve ]

(#1015) mumk1 válasza ForRedGlory (#1012) üzenetére


mumk1
addikt

Ha Te vehetsz néha egy HTC-t, én is fenntartom a jogot néha egy Samsungra. :DDD :D

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#1016) Tejföl


Tejföl
tag

Egy ilyen pakk megvételén gondolkodtam, elég sok sallang szöveg mondjuk. Valóban ilyen jó vagy csak szédítik az embert.

(#1017) Exmortem válasza kovecses (#1009) üzenetére


Exmortem
csendes tag

Üdv! Nekem is volt az elején ilyen gondom, amit te írtál. Akkor nekem puszta kíváncsiságból 2 ember ujjlenyomata is hozzá volt rendelve. 4 mintám volt 3 sajátom mindhárom ugyanarról az ujjamról egy pedig egy másik ember ujja. Mióta töröltem őket és csak sajátom van az is 1 darab minta gond nélkül működik.

Valamint 1 tipp. Én úgy szoktam használni a feloldást ujjlenyomattal, hogy rányomok a kijelző gombjára (felébresztem a telefont), majd a nyomást elengedem, de! az ujjamat nem veszem le a gombról. Kb. egy-másfél másodperc és felold.

[ Szerkesztve ]

S6 Edge 32gb SB & Iphone 6S 64gb SG

(#1018) balika333


balika333
tag

S6 edge elő és hátlapi fólia

Felraktam tegnap este a fóliákat az edge elő és hátlapjára. Nedvesen kellett felrakni de 24 ora alatt szépen kiszáradt. Tökéletesen illeszkedik. Annyi a bajom hogy a fólia kicsit ragadós nem csúszik úgy az ujjam rajta.
2400Ft volt postával Angliából, 4 nap alatt ideért. :DD

Folia Screen Knight S6 edge

[ Szerkesztve ]

Samsung Note 22 Ultra

(#1019) migabi24 válasza mumk1 (#1011) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez loli miatt van

(#1020) kovecses válasza Exmortem (#1017) üzenetére


kovecses
aktív tag

Mi volt az amitől megszűnt a hiba?

(#1021) kovecses


kovecses
aktív tag

Én ezt fogom megvenni rá ha a mostani lekopik...

[Spigen]

Jelenleg ettől a márkától vásároltam egy kemény és egy rugalmas átlátszó tokot, mind a kettő kiváló minőségű, nagyon meg vagyok vele elégedve!

[ Szerkesztve ]

(#1022) Exmortem válasza kovecses (#1020) üzenetére


Exmortem
csendes tag

"Mióta töröltem őket és csak sajátom van, az is 1 darab minta gond nélkül működik."

S6 Edge 32gb SB & Iphone 6S 64gb SG

(#1023) Tejföl válasza kovecses (#1021) üzenetére


Tejföl
tag

én mondjuk félek hogy nem rakom fel rendesen :D sajnos nem vagyok a legjobb benne

(#1024) kovecses válasza Tejföl (#1023) üzenetére


kovecses
aktív tag

500 Ft-ot nekem megér hogy egy profi telefonboltos feltegye...

(#1025) silentkiller


silentkiller
senior tag

Mennyire érinti a már piacon lévő S6 Edge-eket a giroszkópos probléma (túlmelegszik) és a fényérzékelős dolog a képernyőnél (auto=off módban is lejjebb veszi a képernyő fényerejét bizonyos esetekben)? Meg tudnátok nézni, hogy akinek már van, azoknál is előfordul ez? Mondjuk a giroszkópos dolgot biztosan észrevettétek már eddig is, ha nálatok előjött.

[ Szerkesztve ]

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#1026) Szellem. válasza Tejföl (#1016) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én ezt a pakkot rendeltem meg az ebay-ről.
Angliából jön. Péntekre vagy hétfőre itt is lesz. A Spigen cuccok nagyon jók mindenben. Prémium minőség és tudja azt, amit leírnak róla.Szóval, én mindenképpen javaslom neked, hogy ezt vedd meg! Csalódni nem fogsz benne az biztos!
Amit még javasolnék, hogy mindenképpen inkább fizess érte egy profi "fóliafelrakónak" a felrakásért!

(#1027) Szellem. válasza kovecses (#1021) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Miért, most milyen fóliát használsz és honnan vetted?

(#1028) xedamen


xedamen
senior tag

Tudom, a kutyát sem érdekli, de hátha mégis.

Immáron 2 hete, hogy megvásároltam a készüléket. Telekomos dolgozó vagyok, fronton (üzletben) így nekem szempont volt egy készülék, mely stabil és megbízható. Február 28-án vásároltam egy 64 Gb-os iPhone 6-ot.
Imádtam. Meg volt mindig, minden jegyzet, mindent elértem, tökéletesen működött. iTunes sem idegesített, hisz Spotify-t használok... De azért belefutottam néhány dologba, pl.: képátvitel gépről kábel nélkül, esetleg hétvégi fotók megosztása másnaposan reggel a haverokkal... Csengőhang készítés blablabla, mindig csak a macera. Kezdett hiányozni a Note 4-es, így vettem egy 32-es S6 Edge-t.

Kijelző fenomenális, ujjlenyomat olvasó ugyanolyan tökéletes, mint iPhone-ban. Kamera oda-vissza ver mindent, akár videó, akár kép minőség. Ez az első olyan androidos telefon (hazudok, mert a G2 is 4 hónapig best of volt), amely hozza egy iOS "smooth"-ságát. És tegyük hozzá ez egy első szoftver. Anno S4, bő 3 hónapig használhatatlan volt az első szoftver verziókkal.

Mi idegesít iOS után?
A programok jogosultságai multitask terén. Undorító és idegtépő, hogy végre nincs Camera Daemon és a Play szolgáltatás sem eszik 40%-ot, sem az android rendszer 23-at (ezért adtam el a Note 4-et, mert a rendszer megette a fél akksit), akkor belefutok abba, hogy a facebook és a messenger fut szépen fél napig a háttérben és 7-10%-ot megesznek. Használom őket, valóban. De napközben nincs nyitva 30 percnél többet az alkalmazás (kezelővel be is zárom, valamint RAM-ot is tisztítom, ha zsebre vágom), akkor miért megy a háttérben 1 óra 50 percet vagy akár többet is CPU készenléttel?
Másik:
Igen, olvastam Sammobile-on, hogy jön a RAM optimalizáció, a Samsung ismeri a hibát és, hogy a Memory Leak alapból egy lollipop hiba, de az Apple az ilyen hibát 1, max 2 hét alatt javította. Ezt a hozzáállást hiányolom és idegesít, hogy egy 230 ezres telefon nem bánik megfelelően a RAM-mal és ha nem figyelek belassul, mint egy 512 MB-os ZTE Skate... Tudom, hogy jobban fogyasztott volna, de talán nem lett volna világméretű baki a 4GB RAM (mondjuk +10 ezres felárért)

Mi felüdülés iOS-hez képest?
A billentyűzet... Imádok swype szerűen gépelni. Igen, iPhone-on is használtam a Swift Key-t, de botrány volt... Kifagyasztotta a viber-t, a messenger-t, sőt még a gyári üzenetek alkalmazást is.
Kevesebbet omlanak össze a programok. Pár éve még fordított volt a helyzet, de saját tapasztalat, hogy iOS-en naponta többször ki-be kellett lépnem alkalmazásokból.
Az összekapcsolhatóság ismét jó pont (Wi-Di, DLNA, bluetooth stb...) Kábel nélkül minden egyből kint van a Smart Tv-n, bluetooth-on vagy inkább wifi direct-en a fájl 2 másodperc alatt gépről a telefonon van.
És az apró figyelmességek. Fülhöz emelve hívás, értesítési LED...

Remélem tudtam segíteni valakinek, aki mondjuk iOS váltást tervez :)

Kérdés:
Ha a vállatokkal fogjátok a telefont, nektek is aktiválódik a kijelző? Semmi baja a közelség érzékelőmnek, teszteltem, de ha a vállammal fogom a telefont és mondjuk két kézzel gépelek közben, akkor kinémítom magam, kihangosítom a másik felet vagy lenyomom a hívást. Valahogy bekapcsol a kijelző :( Ez az egy dolog bosszant, de ez nagyon, mert sokat kell így használnom a munkám miatt...

(#1029) Tejföl válasza Szellem. (#1026) üzenetére


Tejföl
tag

Jómagam is Angliában élek, így a szállítással nem lesz gond
Majd akkor próbálok találni valakit aki felrakja

(#1030) majestic


majestic
őstag

Megtudná mondani valaki, hogy MAGYAR HIVATALOS FÜGGETLEN verziónak (64GB) mi a firmware verziószáma?

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#1031) Kasya válasza xedamen (#1028) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha a vállatokkal fogjátok a telefont, nektek is aktiválódik a kijelző?
Szvsz rosszul tartod. Nekem semmi bajom vele, pedig en is naponta tartom a vallammal.

(#1032) kovecses válasza majestic (#1030) üzenetére


kovecses
aktív tag

(#1033) kovecses válasza Szellem. (#1027) üzenetére


kovecses
aktív tag

Spigen fóliát használok, de korán vettem és akkor még csak az S6ra volt vagyis nálam nincs fólia az íveken.

(#1034) kovecses válasza xedamen (#1028) üzenetére


kovecses
aktív tag

Ilyen drága telefont ami tele üveggel és csúszós sérülékeny nem tartok vállal de ha mégis mert muszáj akkor nem kapcsolódik be a kijelző (energiatakarékos mód).

Sajnos a facebook és a messenger kliens androidra egy kalap szar mindig fut a háttérben és ha már azt hitted sikerült bezárni visszaindul. Ilyen a viber is de azt legalább be tudtam zárni. Uninstall vagy letiltás és használd böngészőből a facebookot. Kirakod a link parancsikonját kezdőlapra és Chrome böngészővel nagyon baba főleg ha az adatforgalom csökkentés is aktív.

(#1035) kovecses válasza Tejföl (#1029) üzenetére


kovecses
aktív tag

Lassan bármelyik mobilos.
Volt már úgy hogy pénzt sem kértek érte de legtöbbször 500 Ft a tarifa a fólia felerakásáért.

[ Szerkesztve ]

(#1036) majestic válasza kovecses (#1032) üzenetére


majestic
őstag

:R

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#1037) kovecses válasza silentkiller (#1025) üzenetére


kovecses
aktív tag

Április 17-e óta megvan semmi hibát nem tapasztaltam az ujjlenyomat olvasón kivül. Az nekem vacakol de lehet csak én nem vagyok képes úgy odarakni az ujjam ahogyan kellene bár 4 minta megadása után ezt kétlem...

[ Szerkesztve ]

(#1038) kovecses válasza majestic (#1036) üzenetére


kovecses
aktív tag

Hamarosan várható az 5.1.1 frissítés ami elvileg plusz funkciókat és RAW kimenetet is hoz a fényképezőhöz...

Forrás: sammobile.com

(#1039) majestic válasza kovecses (#1038) üzenetére


majestic
őstag

Valami objektív összehasonlítást esetleg az üzemidőről? Nekem most egy iPhone 6 Pus van, ahhoz képest...

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#1040) kovecses válasza majestic (#1039) üzenetére


kovecses
aktív tag

Öcsémnek sima iPhone 6 van.
Az 2 napot bír neki max.

Nekem az S6 Edge idáig max 2,5 napot bírt (energiatakarékos módban).
Az ultra energiatakarékos módnak értelmét nem nagyon látom, max csak ha vészhelyzet van...
Ha túl sokat nyomkodod, egész nap be van kapcsolva a gps és a mobilnet, akkor is simán kibír egy napot, sőt van úgy hogy 1,5 napot is.

Megjegyzés:
A legtöbbet a kijelző használ, ha olyan témát telepítesz a telefonra aminek fekete a háttere rengeteg energiát spórolhatsz meg (super amoled). Én csináltam egy fekete hátteret paint-tel és ráraktam a telóra, fél nap üzemidőt nyertem vele. Aki meg szereti a szép színes fotókat nézegetni az számoljon vele hogy fél nap mínusz, aki meg szereti a mozgó animált aktív háttereket az nyugodtan készüljön rá, hogy 1 napnál soha sem fog többet kihúzni ezzel a telefonnal...

[Amúgy meg Google a barátod:]

[ Szerkesztve ]

(#1041) Szellem. válasza kovecses (#1040) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Fekete legyen a háttér vagy minél sötétebb?

(#1042) tick válasza Szellem. (#1041) üzenetére


tick
aktív tag

csak a fekete számít, akkor kikapcsol a LED
a "Pixel Off Save Battery AMOLED" program pont ezt csinálja

[ Szerkesztve ]

Everything that has a beginning... has an end

(#1043) kovecses válasza Szellem. (#1041) üzenetére


kovecses
aktív tag

FEKETE

(#1044) kovecses


kovecses
aktív tag

[VR tech]

SZVSZ:

Kényelmetlenebb fogni?
Ember ki az a hülye aki egy ilyen telefont komolyból tok nélkül fogdoz?
Drága, csúszós, törékeny!
Kipróbáltátok egy normális, mondjuk Spigen tokban?
Nem!
Akkor addig nekem ne sírjon senki hogy kényelmetlen fogni.

Eszméletlen jó fogása van egy minőségi vékony tokban és ezerszer jobban néz ki és jobban használható bármelyik mai okostelefonnál...

[ Szerkesztve ]

(#1045) kovecses válasza kovecses (#1044) üzenetére


kovecses
aktív tag

Ráadásul nem tudnak fotózni...

Szoftveresen világosít? -> Kapcsold ki az auto HDR funkciót.
Normális képet a professzionális móddal fogsz tudni csinálni, főleg majd az 5.1.1-es frissítés után, amikor már a záridővel is lehet majd játszani.

Edge funkciók pedig bővülni fognak.
Én pl imádom az éjjeli óra funkciót.

Az akku használat baromság.
Teljesen életszerű, hogy valaki egész nap csak játszik a telefonján...hagyjuk már!!!
Normális mindennapi használatra teljesen tökéletes játékok esetén pedig a többi telefon is pontosan ennyi idő alatt ha nem hamarabb merül le...

[ Szerkesztve ]

(#1046) pusszycat válasza kovecses (#1045) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Megoldódott az ujjlenyomat problémád? :U Ja, meg a hullámzás.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1047) kovecses válasza pusszycat (#1046) üzenetére


kovecses
aktív tag

A hullámzásra rájöttem, a képstabi okozza 30 fps-nél.
2 megoldás van rá képstabi nélkül 30 fps vagy használom 60 fps-ben mint általában.

Az ujjlenyomat olvasó érdekesebb kérdés.
Tegnap este hibátlanul működött, ma már 2x szórakozott velem.
Lehetséges, hogy a tok széle is befolyásolja, de lehet hogy én vagyok béna, nem tudom, egyenlőre tesztelem.
Ha megunom rákérdezek a Samsungnál mi a helyzet.
Ha hibázik gyártom a screenshot-okat róla és majd meglátjuk mi lesz...

[ Szerkesztve ]

(#1048) kovecses válasza ForRedGlory (#958) üzenetére


kovecses
aktív tag

Kivéve ha be van kapcsolva az energiatakarékos mód mert akkor a program nem jó semmire...

(#1049) ForRedGlory válasza kovecses (#1048) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az alapveto funkciojat tokeletesen ellatja :U

(#1050) kovecses válasza ForRedGlory (#1049) üzenetére


kovecses
aktív tag

A program amit linkeltél energiatakarékos módban semmit sem csinált a telefonomon, sorry.
Hiába nyomtam a save gombra, még a telefont is újraindítottam.
Addig semmire nem tudtam működésre bírni még ki nem kapcsoltam az energiatakarékos módot...

Ha a későbbiekben találsz olyat is ami működik bekapcsolt energiatakarékos móddal is akkor te vagy az Isten, nagyon szeretnék egy ilyen alkalmazást!

Én ezen az oldalon találtam rá a programra, de mint már mondtam nálam nem nyert, pedig nagyon jó lenne...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.