Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) badmad válasza gya82 (#5000) üzenetére


badmad
senior tag

Ez jó kérdés kb 1 hónapja vettem a playen ... :) De megtaláltam bocsi 4.6-os verza....

[ Szerkesztve ]

(#5002) gya82 válasza badmad (#5001) üzenetére


gya82
csendes tag

Oké, akkor nézzük tovább. Nekem a visszatöltött xml igy néz ki és visszatöltéskor 2 letiltva-t ír ki:

<importExportSetting>
<disabledPackages class="java.util.ArrayList">
<string>com.samsung.android.themestore</string>
<string>com.samsung.android.themecenter</string>
</disabledPackages>
</importExportSetting>

[ Szerkesztve ]

(#5003) guriga1234 válasza techie_guy (#4992) üzenetére


guriga1234
addikt

Eredeti samu. Samu márkaboltban kapható. Olyan van a nejemén (Edge), és az enyémen is (Edge+). Mindkét méretben kapható, de nem olcsó.

(#5004) Viper26 válasza Viktor0610 (#4993) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ugyanilyet rendeltem, csak én hülye kintről, és még nem ért ide. :W

Pixel 7 | FR955

(#5005) emre33 válasza Valkűr (#4997) üzenetére


emre33
addikt

Én az elejét nem értem: témát telepítesz kézzel, nem a téma áruházból?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5006) badmad válasza gya82 (#5002) üzenetére


badmad
senior tag

Na nekem közel sem így...<ae>
<a class="java.util.ArrayList">
<string>com.samsung.android.themestore</string>
</a>
</ae>
<string>com.samsung.android.themecenter</string>

(#5007) badmad válasza gya82 (#5000) üzenetére


badmad
senior tag

KImásoltam innen a Tiedet ... :D Ügynézki mükszik ... :C :R Köszi közben mégsem ....mig írtam átáll... :W :W

[ Szerkesztve ]

(#5008) gya82 válasza badmad (#5006) üzenetére


gya82
csendes tag

Na ez lesz a gond próbáld meg ezt visszatölteni:

<ae>
<a class="java.util.ArrayList">
<string>com.samsung.android.themestore</string>
<string>com.samsung.android.themecenter</string>
</a>
</ae>

(#5009) badmad válasza gya82 (#5008) üzenetére


badmad
senior tag

Letiltva 2 csomagok ezt írta ki....na most akkor pipa kell a téma áruházhoz vagy sem?

(#5010) Valkűr válasza gya82 (#5000) üzenetére


Valkűr
őstag

4.6 van fent...

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#5011) Valkűr válasza emre33 (#5005) üzenetére


Valkűr
őstag

Igen egy külső témát, mivel a szemetek a Marveles témákat kivették mikor a Vasember szériás S6 -ot kiadták. Nehogy a felhasználó már jól érezze magát.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#5012) gya82 válasza badmad (#5009) üzenetére


gya82
csendes tag

Amíg ez a 2 csomag le van tiltva addig nem tudod beállítani a témát, tehát ha sikerült az import a csomagok között ott van a 2 letiltott csomag:
Témaáruház és a Témák.
Kiveszed mindkettő után a pipát addig amíg beállítod a kívánt témát és azután újra importáld be az xml-t. Innentől mennie kellene...

(#5013) badmad válasza gya82 (#5012) üzenetére


badmad
senior tag

Ezzel a formátummal amit rendbe raktál mostmár tökéletes nagyon szépen köszönöm a segítséged :C :R

(#5014) gya82 válasza badmad (#5013) üzenetére


gya82
csendes tag

Jaj de jó! Örülök! :C
Tigerteam, akkor az előző hozzászólásomban olvasható xml-t töltsd be.

[ Szerkesztve ]

(#5015) Valkűr válasza gya82 (#5014) üzenetére


Valkűr
őstag

Én még mindig nem boldogulok az alap felállással sem. Egyenlőre nem látom hova csinálja a xml fájlt, mert automatán ad neki egy nevet és fingom nincs hova menti. Megőrülök már :)

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#5016) badmad válasza Valkűr (#5015) üzenetére


badmad
senior tag

Mikor exportálás fájba rányomsz ott felugrik egy ablak ott írd át olyanra mint amit a kollega linkelt...

[ Szerkesztve ]

(#5017) Valkűr válasza gya82 (#5014) üzenetére


Valkűr
őstag

Importáláskor nekem pld semmit sem csinál, és pipa sincs sehol ezek után, mivel azt előtte kivettem és hiába importáltam nem tett vissza pipát. Ugyan úgy visszaáll a téma.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#5018) Valkűr válasza gya82 (#5012) üzenetére


Valkűr
őstag

Na úgy néz ki, jó lett nekem is. 2 csomag letiltva, ki is irta pipa bent mindkettőben. Ezer hála érte. Nem értem miért nem akarta ugy ahogy leirtad elsőnek.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#5019) iminet


iminet
tag

Hello

Használja valaki a gyári mail programot ?
Mert nekem a 6-os firmmel nem müxik.

(#5020) emre33 válasza gya82 (#5008) üzenetére


emre33
addikt

Áha

Ezzel olyan csomatot is lehet tiltani, amit a PD készítői nem engedtek meg.

Van még hasonló amit importálni lehet, es hasznos lenne tiltani,de nincs a listában?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5021) mazsi70 válasza iminet (#5019) üzenetére


mazsi70
senior tag

Most frissített a rendszer .A gyári mail program megszűnt működni (widget rész),pedig azt használtam a 4 fiókom kezelésére . :(((

[ Szerkesztve ]

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#5022) Valkűr válasza emre33 (#5020) üzenetére


Valkűr
őstag

Sok dolgot tudsz vele tiltani, de vigyázni kell mit tiltasz...Érdemes utána olvasgatni, h mi az amit érdemes

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#5023) gya82 válasza emre33 (#5020) üzenetére


gya82
csendes tag

emre33: egyelőre még nem néztem utána miket érdemes tiltani, de így van vigyázni kell mert okozhat gondot ha meggondolatlanul állítgatjuk! Ezért csak óvatosan!

Tigerteam: Örülök, hogy sikerült :) !

iminet: Nekem a gyári mail program van beállítva 1 fiókkal és működik, használom!

(#5024) EnterR


EnterR
veterán

Mennyire jellemző a statusbar helyén megmaradó "beégés"? Fehér illetve szürke háttérnél észrevehető, hogy világosabb az a csík. Emiatt kell aggódni?

PSN ID: marquuard

(#5025) gaucho


gaucho
tag

Sziasztok!A kijelző hosszanti beégése miatt leadtam a hibabejelentésem a Samsung oldalán.A Premium Assistance ellenére nem meglepő módon a Samu a TMX-hez dobta szervíz igényemet.Délelőtt hívtak is volna,de sajnos nem tudtam felvenni.Azoktól kérdezném,akiknek már volt dolguk a TeleMax-al;rendesek ilyen ügyekben,várható,hogy holnap visszahívnak?Múlt héten csütörtökön jelentettem be a Samsungnál a hibát.

(#5026) fermacht1994 válasza gaucho (#5025) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Ha Pesti vagy inkább vidd be személyesen a nyugatinál lévő Samsungba. Én is oda vittem és 2 nap alatt megcsinálták.

Feri

(#5027) gaucho


gaucho
tag

Rendben,köszi!

(#5028) znagy69 válasza fermacht1994 (#5026) üzenetére


znagy69
őstag

+1 TMX-et kerüld, ha lehet.

(#5029) gaucho válasza znagy69 (#5028) üzenetére


gaucho
tag

Nagyon úgy néz ki,hogy nem tudom sajnos.Ha már egyszer ők hívtak.Nem valami bizalomgerjesztő a Samsung részéről,hogy a tavaly függetlenül 230ezerért vásárolt prémium telefonjukra elméletileg érvényes Premium Assistance szerviz szolgáltatásuk(hiszen még 10.01. előtt regisztráltam) szart sem ér.Bár közben megszüntették a háztól-házig garanciát,de reméltem,hogy ez még rám érvényes és ők maguk intézik a javítást.Mint ahogy írják is az oldalukon.Kitöltöttem a szerviz igénylést,rá kérdezve arra,hogy hova menjenek a készülékért és kérek-e csere telefont.Most meg látom a MySamsung fiókomban,hogy hirtelen nem vagyok jogosult a prémium garanciára.Hmm...Ráadásul úgy néz ki tipeghetek be egy előtte nem is említett szervizhálózathoz,aminek finoman szólva sincs jó híre kicsiny hazánkban.Ennyiért nem ezt vártam és nem is így voltam értesítve.

(#5030) Markizmark válasza gaucho (#5029) üzenetére


Markizmark
addikt

A Váci (?) úti samu szerviz nem egyenlő a TMX-szel. Ha jól tudom. Az ott tényleg Samsung. Ott jól állnak a dolgokhoz az eddigi tapasztalatok alapján, de ha házhoz jönnek a telódért, akkor a Samsunggal szerződött szervizhálózat, a Telemax (TMX) fogja javítani, akik viszont gány munkát végeznek. Ezért javasolják itt a többiek, hogy inkább kerekedj fel és Te magad vidd be az említett Váci úti szervizbe a telód.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#5031) gaucho válasza Markizmark (#5030) üzenetére


gaucho
tag

Tiszta sor!

(#5032) erik88


erik88
aktív tag

Végre én is tulaj lettem.
Gyönyörű egy telefon ez tény.
Tokot már vettem rá viszont üvegfóliát még nem.
Normális áron mit érdemes rá venni?
Meg még egy kérdés. A gyorstöltés opció mennyire vághatja szét a telefont. Gondolom ha benne van ez a feature is a telefonba akkor nagy gáz nem lehet vele de azért 5volt2amper helyett mégiscsak 9volt1.67ampert kap azért ez nem kis difi.
Vagy használjam nyugodt szívvel?
Előre is köszönöm válaszotokat!

(#5033) spanglee001 válasza erik88 (#5032) üzenetére


spanglee001
addikt

elméletileg egy külön processzor vezérli a töltést, ami nem hagyja hogy károsodjon az akksi, mindíg annyit ad neki amit még el bír viselni, ha sok lenne neki akkor vissza veszi a naftát, nemrég volt említve az s7 topikban.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#5034) Markizmark válasza erik88 (#5032) üzenetére


Markizmark
addikt

Használd nyugodtan a gyorstöltést. Magasabb feszültség mellett ugyan de kisebb áram folyik ami kisebb melegedéssel jár.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#5035) djdawed


djdawed
csendes tag

Sziasztok. Csatlakozom hozzátok, egy fekete S6 edge-el. A kérdésem az lenne, hogy a telefon függetlenített és erre milyen MM-et rakhatok fel Odin-nal vagy ez teljesen mindegy? Válaszokat köszönöm előre is. :R

(#5036) Viper26


Viper26
nagyúr

Kb. 50%-os töltöttség mellett éjjel nullára merült a telefon, be sem lehetett kapcsolni...6.0.1 van fent (OTA), akkuhasználatnál semmi erre utalót nem mutatott.
Másnál is előfordult ez?

Pixel 7 | FR955

(#5037) icemad válasza djdawed (#5035) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Igazából mindegy, amelyik tetszik.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#5038) subset válasza Markizmark (#5034) üzenetére


subset
senior tag

6.0.1 esetén a beállítások menüben az akkumulátornál a "Gyorstöltő" ki-be kapcsoló pontjában fel is hívja figyelmet, hogy "az eszköz felforrósodhat....".
Ez igaz is és gondolom nem csak én tapasztalom, hogy gyorstöltés esetén 2-3x melegebb és szinte forró a telefon mint a normál esetén. ....mi lesz nyáron a 40 fokos melegben ?
Szvsz ha valaki kímélni akarja az akkuját és nem életbevágó, hogy azonnal feltöltsön akkor célszerű kerülni ezt a funkciót !

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#5039) Markizmark válasza subset (#5038) üzenetére


Markizmark
addikt

Nálam maximum langyos a telefon vezetékes gyorstöltés közben. Olyankor mindig off a kijelző és nem használom. Akkor forrósodhat fel, ha közben nyúzva is van és a processzor az akkuval együtt fűti a házat.

Azt írják felforrósodhat. Tehát van rá esély bizonyos körülmények között. Ha nem írnák oda ezt a figyelmeztetést és valakinek leég a háza mert olyan hülye, hogy a párna alatt töltődő telefonon antutu-t futtat, akkor tudnák őket perelni.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#5040) feroooo31


feroooo31
tag

Ezt a jó kis hátlapot vettem. Kívül teljesen gumi érzetű. Csúszós kezüeknek ajánlom! :DD

[link]

Samsung S8 Orchid grey S6 Edge White and A5 White - Telekom

(#5041) subset válasza Markizmark (#5039) üzenetére


subset
senior tag

Az én érzékeimnek még nyúzás nélkül is túl melegnek tűnik gyorstöltés közben....
A zsinór nélküli mód viszont baromi kényelmes és úgy nem is melegszik + az usb csati sem kopik ki.

Használj Te is szabad szoftvert !

(#5042) icemad válasza subset (#5041) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Zsinór nélküli... :C

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#5043) subset válasza icemad (#5042) üzenetére


subset
senior tag

...madzag akart lenni

Használj Te is szabad szoftvert !

(#5044) erik88 válasza subset (#5043) üzenetére


erik88
aktív tag

hát ez jó xd

(#5045) fermacht1994 válasza subset (#5038) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Ha elkopott az usb aljzat vagy a kábel akkor forrósodik. Nekem kicserélték a töltőt és az usb aljzatot is. Azóta langyos gyorstöltés közben. Sajnos ez elég gyakori hiba az s6-os szériánál.

Feri

(#5046) blt.62


blt.62
őstag

Szio. A Samsung S6 edge plusz---ról mi a véleményetek? Jobb mint a síma S6 edge?
A G3-am kellene toldanom 70 ezerrel. 60 ezerbe számolnák be a G3-at és 130 ezer a 4 hónapos edge plussz.

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

(#5048) gaucho válasza gaucho (#5025) üzenetére


gaucho
tag

Ma visszahívott a TMX-től kedves operátor csajszi.Segítőkész volt,megerősített abban,hogy a Samu prémium gari végett különös bánásmódban részesül a telóm,állítása szerint pont olyan állapotban kapom vissza,mint ahogyan a futárnak átadom(vidéki vagyok,BP-iek kedvéért),ahogy kértem cserekészüléket is kapok majd holnap a futártól,mentsek le mindent,mert nem vállal a TMX felelősséget esetleges adatveszteségért,1-5 nap alatt visszakapom a készülékem.Csak azért írom ezeket,mert közel egy év távlatából jönnek elő majd azért a telefon típushibái,később bárki itt rákeres a fórumon belül hátha segítséget jelent neki.Amint visszakaptam a telefont azt is közzé teszem és tapasztalataimat leírom.

(#5049) guriga1234 válasza gaucho (#5048) üzenetére


guriga1234
addikt

"pont olyan állapotban kapom vissza,mint ahogyan a futárnak átadom" - az nagy baj lenne, mert az azt jelentené, hogy hozzá sem nyúltak (vagyis nem javították meg: hibás állapot).

(#5050) gaucho válasza guriga1234 (#5049) üzenetére


gaucho
tag

Szőrszálhasogatás,értsd jól!"Venia sit dicto."

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.