Hirdetés

2020. január 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#8001) Marquess

Marquess
(tag)

Hmm én nálam normál használat mellett 1,5napig simán megy,igaz nem mindig netezek vele...
Most per pill 69óra és még azt írja,hogy 19óra maradt még. (34%)
Lehet,hogy nekem van elég jól beállítva valami vagy csak ennyire nem használom a telefont?:) :C

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#8002) Kékes525 válasza Marquess (#8001) üzenetére

Kékes525
(veterán)

Ez erősen felhasználó függő. Nekem a rekordom 4 nap. Persze akkor alig használtam. Az átlag 1.5-2 nap.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#8003) Marquess

Marquess
(tag)

Ehh francba,levettem a fóliát a kameráról és megkarcolodott a lencse alatt...:( Nem lett baja,de meglátszik és ez most idegel...:S
Valami karc eltávolító ötlet?:)

(#8004) Aweriot válasza Kékes525 (#8002) üzenetére

Aweriot
(veterán)

Én meg a seggemet verem ha megvan az 1 nap

"mindenki egy kicsit neonak érzi magát amikor először végigpörög az orra előtt egy apt update/upgrade"

(#8005) pajszer91 válasza Aweriot (#8004) üzenetére

pajszer91
(tag)

Én is, nálam alap a napi 2 töltés.

(#8006) Kékes525 válasza Marquess (#8003) üzenetére

Kékes525
(veterán)

"karc eltávolító ötlet?" Szerintem a csere marad. Csiszolni nem tudod. :N

(#8004) Aweriot: Én közel sem telefonálok annyit, mint az átlagember.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#8007) Aweriot válasza Kékes525 (#8006) üzenetére

Aweriot
(veterán)

Én napi kb. 2-3 órát

"mindenki egy kicsit neonak érzi magát amikor először végigpörög az orra előtt egy apt update/upgrade"

(#8008) Kékes525 válasza Aweriot (#8007) üzenetére

Kékes525
(veterán)

Én a legforgalmasabb napomon sem többet, mint 1-1,5 órát. Ez nagyon ritka. Az átlag maximum 15-30 perc.

[ Szerkesztve ]

(#8009) Marquess válasza Kékes525 (#8006) üzenetére

Marquess
(tag)

Neten találtam egy fogkrémes módszert ,kicsit segitett,de nem olyan vészes,ezért nem hiszem hogy cseréltetnii fogom..:)
Kicsit OFFos :Sehogy se értem,hogy miért akárják naponta hatan vagy többen eladni a galaxy s6 E telefonukat?
Nekem nagyon bejön,szerintem ez marad nekem jó sokáig! Jah és egy percig se bánom,hogy nem a S7 Edge telot vettem! :R

(#8010) Kékes525 válasza Marquess (#8009) üzenetére

Kékes525
(veterán)

Fogkrémes? Azzal csiszolni kell? Nem fényképezted le előtt és utána? Kiváncsi lennék a hatékonyságára.

(#8011) subset válasza Apollo_21 (#7999) üzenetére

subset
(aktív tag)

Azt nem tudom (nem néztem anno) mit ígért az s6e és 7-es rom estén a samsung, gondolom a marketing duma, hogy megnövelt és optimalizált akku idő stb. - bár ezt maga a nougat is ígéri.
Sajnos akkor a szokásos, semmi sem lett belőle...én sem tapasztalako megugró teljesítményt, igaz eddig 2x töltöttem a 7-est ami nálam csak hétfő óta fut.
Az app-bezárást láttam már jó pár készüléken kevés tár esetén, ezek szerint a 7-es feature-k között ezt is megnyertük, bár csodálkozok, hogy eddig nem tett ilyet :F

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#8012) Marquess válasza Kékes525 (#8010) üzenetére

Marquess
(tag)

Nagyon minimális karc érte a kamerát így nem is látszodott volna a képen,ezért nem csináltam.
Colgate fogkrémet rákensz a karcos felületre és fülltisztítóval vagy vattával kell törölgetni/surolni 2-3percig vagy 1 óráig ,akkor kicsit jobb lesz,mintha megkopna a karc...Csak olyan fogrémet amibe nincs granulátum,vagyis ilyen kis darabok mert az akkor karcol!
Ennyi

(#8013) Bzzz válasza Apollo_21 (#7995) üzenetére

Bzzz
(senior tag)

Ez 6.0-nal is igy volt,kb 400 mega alatt van ez.(Megjegyzem mar a 4.1-es androidnal is volt ilyen).

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#8014) Bzzz válasza Aweriot (#8004) üzenetére

Bzzz
(senior tag)

Dettó,nekem is 1 nap max,pedig minimalisat telefonálok.:)

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#8015) csacsa01

csacsa01
(tag)

Az ott a sarokban mi lehet? Pixel hiba, beégés...
A telefont 1+2 év forgalmazói garanciával vettem még 2015 decemberben.
Ez belefér garanciális javításba, esetleg cserébe?

[ Szerkesztve ]

(#8016) Aweriot válasza csacsa01 (#8015) üzenetére

Aweriot
(veterán)

Az szerintem inkább halott pixel. Megpróbálnám, de ezért szerintem még nem cserélnek kijelzőt.

(#8017) Apollo_21 válasza Bzzz (#8013) üzenetére

Apollo_21
(addikt)

Nemfedeztem fel anno ezt a fícsőrt:D Most tapasztaltam mégcsak:D

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#8018) Kékes525 válasza Marquess (#8012) üzenetére

Kékes525
(veterán)

Szerintem, akkor finoman csiszol. A granulátumos durvábban csiszolna.

(#8019) icemad válasza Apollo_21 (#8017) üzenetére

icemad
(veterán)

Android 1.6-nál is így volt. Nagy általánosságban elmondható, hogy minden android rendszernek a memória 10 %-a kell szabad tárhelyként a megfelelő működéshez.
Pl. 3 giga ram van a telefonban, akkor 300-500 mega szabad tárhely kell neki minimum.

Az élet egy nagyon szar videojáték, de baromi jó a grafikája...

(#8020) szegnyereg

szegnyereg
(csendes tag)

Sziasztok!

T-Mobile üzletben tavaly szeptemberben vásárolt S6 edge mobilom frissítette magát az android 7-es verziójára nemrég. Őszinte leszek: Egyáltalán nem tetszik ez a felület, sem a menürendszer. Van lehetőség visszaraknom a 6-os vagy akár az 5-ös verziót Odin-nal?

Romot beszerezni eddig innen próbáltam:
-Sammobile. Az amúgy is iszonyatosan lassú letöltés általában a háromnegyedénél megszakad. :W
-Samfirm. Leírás szerint használtam, mégis hibát jelez.
-Updato. Letöltés nem indul el. Ha igen, ugyanolyan lassan mint a sammobile.

[ Szerkesztve ]

(#8021) Aweriot válasza szegnyereg (#8020) üzenetére

Aweriot
(veterán)

Összefoglalóból tájékozódj.

(#8022) szegnyereg válasza Aweriot (#8021) üzenetére

szegnyereg
(csendes tag)

Köszi, olvastam/olvasom folyamatosan. A rendszert tudom menteni valahogy ha nem sikerülne a telepítés? Esetleg figyelni kell valami kódra, termékszámra, vagy tetszőleges T-s 6.0.1 verzióból bármelyik felmehet rá?

(#8023) Aweriot válasza szegnyereg (#8022) üzenetére

Aweriot
(veterán)

Nandroid mentést TWRPből tudsz csinálni, az aztán visszatölthető. Itt azonban a sorrend fontos: TWRPt flasheled, Nandroid mentést megcsinálod, a mentést a számítógépre felmásolod, majd a tetszőlegesen kiválasztott 6.0.1es verzió romot Odinnal felrakod (itt ha EUn belüli romot választasz a legjobb).

(#8024) szegnyereg válasza Aweriot (#8023) üzenetére

szegnyereg
(csendes tag)

Rendben, megpróbálom. Remélem sikerül. Köszönöm gyors segítségedet. :R

(#8025) szegnyereg

szegnyereg
(csendes tag)

Hihetetlen. Egész délután várom, hogy lejöjjön a rom. Nagy nehezen letölti. Kicsomagolnám, erre sérült.....

(#8026) Kékes525 válasza szegnyereg (#8025) üzenetére

Kékes525
(veterán)

Mivel töltötted le? A SamFirm pedig jó. Nálad nem valami tűzfal blokkolja? Így csináltad? SamFirm használata A binary nature és a CheckCRC32 is érdemes pipálni. A bináry mód 4 fájlos tölt le, az jobb és a crc32 pedig a letöltés integritását ellenőrzi.

[ Szerkesztve ]

(#8027) Aweriot válasza szegnyereg (#8025) üzenetére

Aweriot
(veterán)

6.0 Német független régiós. [link]

(#8028) szegnyereg válasza Aweriot (#8027) üzenetére

szegnyereg
(csendes tag)

Köszi de T-Mobile garanciás a telefon, ha visszaviszem nem akarom, hogy bajom legyen belőle.

(#8029) szegnyereg válasza Kékes525 (#8026) üzenetére

szegnyereg
(csendes tag)

Meglesem később. (Laptopom proci hűtője sztrájkol)

(#8030) icemad válasza szegnyereg (#8028) üzenetére

icemad
(veterán)

Rom cserétől nem ugrik a garancia. Twrp-től viszont igen. Knox még 0? Szerintem az a legegyszerűbb, ha megszokod ezt. Egyébként is remek szoftver, mi bajod van vele?

(#8031) Aweriot válasza szegnyereg (#8028) üzenetére

Aweriot
(veterán)

Ja, hogy garanciát meg kell tartani? Akkor semmi esetre se tegyél fel TWRPt, mert a gari ugrik. Egy gyári romot feltehetsz, a régió mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#8032) Marquess

Marquess
(tag)

Az elején nekem se jött be a Nougat,de aztán hagytam,mert mégis az a eredeti és nem valami letöltött dolog... Megszoktam és már szeretem,szerintem sok jó dolog frissült benne,és mégis csak a legujjabb.... :R

(#8033) szegnyereg

szegnyereg
(csendes tag)

Igazatok lesz, nem bolygatom és maradok ennél.

(#8034) icemad válasza szegnyereg (#8033) üzenetére

icemad
(veterán)

Egy fr-t csinálj, ha eddig nem tetted. Sok problémát megold. Előtte minden fontos cuccot ments le PC-re, vagy felhőbe.

(#8035) Markizmark válasza Aweriot (#8016) üzenetére

Markizmark
(addikt)

2 év gyári garanciával vásárolt telón simán cserélnék.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#8036) Csiszq46

Csiszq46
(tag)

Segítségre lenne szükségem. Eddig simán tudtam frissíteni az appokat. apk mirroról. De most ez a kép fogad. Van valakiknek ötlete?

(#8037) icemad válasza Csiszq46 (#8036) üzenetére

icemad
(veterán)

Első ránézésre ugyanazt akarod telepíteni, mint ami már rajta van. De miért telepítesz ilyen oldalakról? Play áruház nem jó?

(#8038) Lune

Lune
(tag)

Vártam pár napot, hogy "megszokjam" a rendszert, de nekem a 6.0.1 jobban bejött.
Tök amatőr vagyok hozzá és nő is. :D Soha nem cseréltem ROM-ot és nem akarom elrontani.
Valaki segítsen!
Próbáltam kihámozni, hogy mi kell a romcseréhez. A telefon független. Most töltök egy XEH romot. (Remélem lejön.) Leszedtem az odint, méghozzá a 3.12.3-ast. Ha lejön a rom, akkor tallózzam be a kicsomagolt file-okat az odinba, utána downloadba tegyem a telefont és kössem össze a géppel, majd indítsam el odinban a frissítést?
Ennyi? Vagy kihagytam valamit?

(#8039) tzsolesz válasza Lune (#8038) üzenetére

tzsolesz
(nagyúr)

Leírtad a lényeget, adni fogja magát. Ne íjedj meg az elején az ODIN-ban, mert az egyik (asszem az első file-t) nagyon sokáig teszi be, mert hatalmas a mérete. De türelem, és berakja. 4 file-osat töltsd le.

(#8040) Lune válasza tzsolesz (#8039) üzenetére

Lune
(tag)

Még csorog lefelé, kb. a felénél vagyok.

(#8041) Lune válasza tzsolesz (#8039) üzenetére

Lune
(tag)

Ha egy file-ost töltöttem le, akkor az odin melyik sorába kell betallóznom?

(#8042) bounty123 válasza Aweriot (#8016) üzenetére

bounty123
(őstag)

Az ennél a felbontásnál rengeteg halott pixelt jelentene, nem is kérdés, hogy gariban javítanák.

(#8043) tzsolesz válasza Lune (#8041) üzenetére

tzsolesz
(nagyúr)

Passz. Olyat még nem flasheltem soha ODIN-al, de csak egy bizonyos helyre tudod azt is berakni szerintem.

(#8044) Aweriot válasza Lune (#8041) üzenetére

Aweriot
(veterán)

AP

3.10es Odint használj, link az összefoglalóban.

[ Szerkesztve ]

(#8045) Lajcsika válasza Lune (#8041) üzenetére

Lajcsika
(csendes tag)

Ha jót akarsz akkor a 4 fájlost töltsd le és tallózt be szépen mind a 4 fájlt!

(#8046) Lune válasza Lajcsika (#8045) üzenetére

Lune
(tag)

Nem találtam 4 fileost. :( Most töltök egyet megint, remélem az már az lesz.

(#8047) Markizmark válasza Lune (#8046) üzenetére

Markizmark
(addikt)

Samfirm-mel keress.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#8048) Lajcsika válasza Markizmark (#8047) üzenetére

Lajcsika
(csendes tag)

Így van.Nekem tegnap este Samfirm-mel lejött a 4 fájlos kb. 5 perc alatt.

(#8049) Stukker1987 válasza Lajcsika (#8048) üzenetére

Stukker1987
(senior tag)

Ahhoz a PIT fájl-t még külön kell tölteni?

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#8050) Kékes525 válasza Stukker1987 (#8049) üzenetére

Kékes525
(veterán)

Nem. A 4 fájlos már tartalmazza, de nem kell külön betallózni.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.