Hirdetés

2021. február 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#9001) Aweriot válasza Diokhan (#9000) üzenetére

Aweriot
veterán

Nézzük, hogy jól értem-e. Boot után felvillannak, de utána már nem? Vagy a kijelző feloldása alatt?

"Kezdem azt hinni, hogy Isten, amikor az embert teremtette, némileg túlbecsülte saját képességeit." Oscar Wilde

(#9002) Diokhan válasza Aweriot (#9001) üzenetére

Diokhan
addikt

Jól érted, csak boot elején, amikor bekapcsolom, akkor villan fel. Utána már nem.

Scully: ...és úgy éreztem, mindenki engem üldöz. Mulder: Most legalább tudod, én hogy érzem magam általában.

(#9003) Aweriot válasza Diokhan (#9002) üzenetére

Aweriot
veterán

Csinálj egy cache partíció formázást, ennek nem így kéne működnie. Ha nem segít akkor FR szükséges lehet.

"Kezdem azt hinni, hogy Isten, amikor az embert teremtette, némileg túlbecsülte saját képességeit." Oscar Wilde

(#9004) Diokhan válasza Aweriot (#9003) üzenetére

Diokhan
addikt

A telefon tegnap volt vissza állítva gyári beállításra, mielőtt el kezdtem használni. Annyi, hogy Samsung smart switch segítségével fel tettem rá a note 4 mentést. A cache törlést megcsinálom.

Meg is volt, nem segített...

[ Szerkesztve ]

Scully: ...és úgy éreztem, mindenki engem üldöz. Mulder: Most legalább tudod, én hogy érzem magam általában.

(#9005) Aweriot válasza Diokhan (#9004) üzenetére

Aweriot
veterán

Lehet, hogy a mentés tett be neki. Egész pontosan mi a szoftver verziód? ASL szint?

(#9006) Diokhan válasza Aweriot (#9005) üzenetére

Diokhan
addikt

Sajnos azt nem tudom, hogy hogy tudom megnézni.

(#9007) Aweriot válasza Diokhan (#9006) üzenetére

Aweriot
veterán

Szoftver infó és a biztonsági frissítés szint. Mi a CSC-d (régiókód)?

(#9008) Diokhan válasza Aweriot (#9007) üzenetére

Diokhan
addikt

ASKS v1.3_16128

(#9009) Aweriot válasza Diokhan (#9008) üzenetére

Aweriot
veterán

Erről tudnál egy screenshotot feltölteni?

(#9010) a510

a510
aktív tag

Sziasztok! Hirtelen került hozzám egy S6 Edge,nem követtem sajnos a fórumot. Tudnátok ajánlani képernyővédő fóliát/üveget ami az szélekre hajlik (esetleg amit nedvesen kell felrakni, ha az jó).
Nagy köszönettel :R

(#9011) Aweriot válasza a510 (#9010) üzenetére

Aweriot
veterán

Az Xprotectortól tulajdonképpen bármelyik.

(#9012) Aweriot válasza Diokhan (#9008) üzenetére

Aweriot
veterán

Ezt rakd fel Odinnal.

(#9013) Diokhan válasza Aweriot (#9012) üzenetére

Diokhan
addikt

Most nem vagyok otthon, gyerekeknél vagyok, hétfőn fogom feltenni, nagyon köszönöm. Ha lehet, el küldenéd nekem ezt a linket privátban? Köszönöm szépen.

(#9014) Diokhan válasza Aweriot (#9012) üzenetére

Diokhan
addikt

Köszönöm szépen. Lenne mégegy kérdésem. A gyors beállításokban nem találom a mobilinternet kapcsolót. Csak én vagyok ügyetlen, vagy valóban nincs ott? Note 4-en még ott volt.

(#9015) Aweriot válasza Diokhan (#9014) üzenetére

Aweriot
veterán

Ott kéne lennie (már ha egyre gondolunk, a status barra). A teljesen lehúzott felületen a hambergerre kattintás után válaszd a szerkesztést.

(#9016) Bzzz

Bzzz
senior tag

Sziasztok.Tegnap kijött egy ujabb frissites a T-s romra.Valakinek van ötlete,hogyha kikapcsolom a manualis frissites letöltest es hogy ne is keressen frissiteseket,akkor megis hogyan lehet,hogy figyelmeztet erre a telefon?

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#9017) Diokhan válasza Aweriot (#9015) üzenetére

Diokhan
addikt

Azt tettem, de nincs sem az aktív kapcsolók között, sem az inaktívak között. Valószínűleg a rom a hibás. Köszi.

(#9018) Aweriot válasza Diokhan (#9017) üzenetére

Aweriot
veterán

Igen, valószínű egyébként, hogy a Note 4-ről áthozott mentés miatt kergült meg a telefon.

(#9019) Diokhan válasza Aweriot (#9018) üzenetére

Diokhan
addikt

De az csak a tartalmakat teszi át, magát a romot nem babrálja... Inkább a régióval lehet a gubanc, mivel a telefon nem Magyarországon lett vásárolva eredetileg.

(#9020) Aweriot válasza Diokhan (#9019) üzenetére

Aweriot
veterán

Ez nem ilyen egyszerű. Teljesen természetesen nem a romot teszi át, hiszen a telefon rögtön hátast dobva ugrana download modeba követelve, hogy Odinnal nyomj rá egy rávaló romot. A régiónak semmi köze ehhez. Itt az a gond, hogy Note 4-ről, amin ugye nem Nougat van illetve saját cache partíciója, leszednek egy adatot, amit felraknak egy FR utáni S6E-re, amin ugye Nougat fut. Tulajdonképpen előre van programozva, hogy valami nem fog rendesen működni, én személy szerint nem is szoktam ezeket a megoldásokat ajánlani. Ha már mindenáron backup akkor Tibivel készült mentés.

(#9021) SteveJobs válasza Aweriot (#9012) üzenetére

SteveJobs
őstag

Szia! Ez egy kimazsolázott gyári rom?

(#9022) Aweriot válasza SteveJobs (#9021) üzenetére

Aweriot
veterán

Nem, ez egy "gyári" gyári rom.

(#9023) Diokhan válasza Aweriot (#9020) üzenetére

Diokhan
addikt

Tibivel?

(#9024) Aweriot válasza Diokhan (#9023) üzenetére

Aweriot
veterán

Titanium Backup

(#9025) Bandita4141 válasza Aweriot (#9012) üzenetére

Bandita4141
tag

Dec. 21-én kidobták ezt a gyári romot függetlenre: PDA: G925FXXS5EQL6
Változás a korábbiakhoz képest? Kettő hét telt el az előző rom (G925FXXU5EQK8) kiadásától és már itt az új frissítés. :))

Köszi hogy segítesz!!!

(#9026) Aweriot válasza Bandita4141 (#9025) üzenetére

Aweriot
veterán

Sajnos nekem francia régiókódos rendszerem van fent így még én nem próbáltam. Van egy sanda gyanúm, hogy a wifivel kezdhettek valamit, de ezt nem tudom természetesen biztosra mondani. A changelog gondolom nem segített?

(#9027) Diokhan válasza Aweriot (#9024) üzenetére

Diokhan
addikt

Jól sejtem, hogy ehhez root kell?

(#9028) Aweriot válasza Diokhan (#9027) üzenetére

Aweriot
veterán

Jól.

(#9029) Aweriot

Aweriot
veterán

Boldog karácsonyt minden kedves topiklakónak!

(#9030) SteveJobs válasza Aweriot (#9029) üzenetére

SteveJobs
őstag

Viszont!

(#9031) Diokhan válasza Aweriot (#9029) üzenetére

Diokhan
addikt

Köszönjük, viszont.

(#9032) fdani0807 válasza Aweriot (#9029) üzenetére

fdani0807
tag

Köszönjük, viszont!

(#9033) Diokhan

Diokhan
addikt

Ez a funkció már nem elérhető android 7.0-nál?

(#9034) Diokhan válasza Diokhan (#9033) üzenetére

Diokhan
addikt

Most olvastam után a Samsung fórumon. Kivették a színes people edge feature-t.

(#9035) a510 válasza Aweriot (#9011) üzenetére

a510
aktív tag

Köszönöm szépen!

(#9036) Istuu15

Istuu15
senior tag

Üdv mindenkinek! Először is kellemes ünnepet minden fórumtársnak.

Problémám a következő: Adott egy kártyafüggetlen Samsung Galaxy S6 Edge amit a nagybátyám ajándékozott anyámnak karira viszont anyám 30 as kártyáját nem ismeri fel, sem az enyémet, viszont a nagybátyámnak a 30 as és a 70 es kártyáját is felismeri.
Az anyám és az én 30 as kártyámmal nincs hálózat, csak segély hívás felirat fogad.

Valami ötlet mi lehet a probléma? Én valami szoftveres glitchre tippelek de annyira nem konyítok a samsung telefonokhoz.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#9037) Diokhan válasza Istuu15 (#9036) üzenetére

Diokhan
addikt

Ez egy nagyon érdekes kérdés. Elméletileg, ha az ajándékozó kártyáját fel ismeri, akkor a többit is fel kellene.

(#9038) Aweriot válasza Istuu15 (#9036) üzenetére

Aweriot
veterán

Mennyi idősek a kártyák amiket nem ismer fel? Biztos, hogy a kártyákkal van gond.

(#9039) Diokhan válasza Aweriot (#9012) üzenetére

Diokhan
addikt

Sajnos a rom nem megfelelő ehhez a készülékhez, megállt hibával. 4 fileos romot sikerült fel tenni utána.

(#9040) Bzzz

Bzzz
senior tag

Sziasztok.A decemberi frissites ota azt vettem eszre hogy nem működik az automatikus fényerő szabalyozás :(

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#9041) Diokhan válasza Bzzz (#9040) üzenetére

Diokhan
addikt

Azt én is észleltem, de azt hittem csak nálam van a hiba.

(#9042) Aweriot válasza Bzzz (#9040) üzenetére

Aweriot
veterán

Én még frissítést sem kaptam. Ha rosszmájú lennék azt mondanám, hogy a Samsung direkt szívat minket. :(

[ Szerkesztve ]

(#9043) Diokhan válasza Aweriot (#9042) üzenetére

Diokhan
addikt

Nem kell rosszmájúnak lenni hozzá, szivat az mindenkit!
Nekem ugye nem európai készülék lévén a fél éjszakám rá ment tegnap arra, hogy vissza tegyem az értesítési sávba a mobilinternet kapcsolót, de sikerült végül, mindössze root kellett hozzá és egy CSC features expert nevű app a play store-ból. Persze ezelőtt próbáltam mindent, a good lock appot, ami már nem is létezik, próbáltam telepíteni másik System UI-t, ami persze nem sikerült, végül az előbb írt appal sikerült. Most már csak arra kell rájönnöm, hogy az alkalmazás váltó és vissza gombok háttérvilágítását hogyan hozhatnám vissza.

[ Szerkesztve ]

(#9044) Bzzz válasza Aweriot (#9042) üzenetére

Bzzz
senior tag

Örülj neki.Nekem úgy tűnik minden egyes frissìtéssel több a nyűgje a telefonnak.

(#9045) Diokhan válasza Bzzz (#9044) üzenetére

Diokhan
addikt

Mikori a legutóbbi frissítés amit kaptál, milyen jellegű és milyen problémáid vannak vele?

[ Szerkesztve ]

(#9046) Bzzz válasza Diokhan (#9045) üzenetére

Bzzz
senior tag

Szia. T-s a telefon és dec 1-i az android bizt. javítási szintje.Most egyelőre csak ezt a fényerőt vettem észre.Amúgy pár javítással korábban is volt ugyanez a gond aztán javították egy következő frissítéssel és most újra előjött. :( Aztan a legutóbbi novemberiben volt nekem olyan, hogy néha felvillantak a gombok 1 sec-re mintha üzenetet kaptam volna, aztan kialudtak es nem kaptam semmit...De volt az ebresztővel is gond anno de ez meg marshmallow alatt volt hiba.Szóval mindig van valami.

(#9047) Diokhan válasza Bzzz (#9046) üzenetére

Diokhan
addikt

Igen, sajnos ez így van. Én a vissza és alkalmazás váltó gombok világítását nem tudom működésre bírni még erre való appokkal sem. Elég idegesítő...

(#9048) Aweriot

Aweriot
veterán

Most települ a decemberi frissítés, majd meglátjuk. Most még rimánkodom a Samsung istenéhez.

(#9049) Bzzz válasza Diokhan (#9047) üzenetére

Bzzz
senior tag

Most hogy mondod,nalam se villanak fel a gombok és nem is találok olyan lehetőséget a vilagitasoknál,ahol ezt be lehetne állítani!

(#9050) Diokhan válasza Bzzz (#9049) üzenetére

Diokhan
addikt

Én ezen dolgozok már amióta megvan a telefon, nem tudok rájönni a megoldásra. Már terminalos megoldásra is kerestem, eddig eredménytelenül. Ha esetleg találsz rá megoldást, oszd meg velem is légyszives!

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.