Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) bounty123 válasza Stanbacsi (#5246) üzenetére


bounty123
őstag

Akkuidőben kb. ugyanazt tudják. Nyilván a cserélhetőség előny a G4-nél, de egy usb-s powerbank az S6-on is segít. Viszont hatalmas királyság a Qi töltés :) Soha nem veszek már anélkül telefont, és ki vagyok akadva, hogy tabletből nincs olyan a piacon, ami tudná.

[ Szerkesztve ]

(#5252) passat77


passat77
tag

T-mobilos 6.0.1-re fel lehet rakni a független gyári romot?
Ha igen hogyan?

(#5253) znagy69 válasza passat77 (#5252) üzenetére


znagy69
őstag

Fel lehez tenni. A csc-d portugál lesz. Hátránya nincs. Ha vissza rakod a T romot visszaáll a csc.

(#5254) passat77 válasza znagy69 (#5253) üzenetére


passat77
tag

Úgy értsem, hogy letöltöm a http://www.sammobile.com/firmwares/-ről a független magyar romot és felrakom odin3-al?

[ Szerkesztve ]

(#5255) Stanbacsi válasza bounty123 (#5251) üzenetére


Stanbacsi
tag

Csak annyira tetszik mind a kettő, hogy nem tudom eldönteni melyiket kéne majd megvenni. :)

Mind a kettő nagyon ott van külsőre, belsőre...

(#5256) icemad válasza bounty123 (#5251) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én láttam tablethez kiegészítőt, amivel tudja a qi töltést. Lényegében egy USB csatlakozó meg egy vevőegység amit a tablet hátuljára vagy a tokra kell ragasztani. Elméletileg mindennel használható, amit microusbn keresztül kell tölteni. De egy tabletet szerintem 6-7 órán keresztül kellene tölteni vele...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#5257) guriga1234 válasza Stanbacsi (#5255) üzenetére


guriga1234
addikt

Szerinted kinek kéne eldönteni helyetted?

(#5258) Stanbacsi válasza guriga1234 (#5257) üzenetére


Stanbacsi
tag

Erre minek válaszoltál? xD

[ Szerkesztve ]

(#5259) blt.62


blt.62
őstag

Az ujjlenyomat lezárást lehet képernyő zárnak is beállítani? Hogy csak én tudjam kioldani a képernyő zárat.

MegtorloXp

(#5260) Viper26 válasza blt.62 (#5259) üzenetére


Viper26
nagyúr

Persze. :K

Pixel 7 | FR955

(#5261) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Pár éjszakai képet valaki meg tudna osztani teljes méretűt ? Köszönöm !
:R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#5262) Valkűr válasza eladogeppc (#5261) üzenetére


Valkűr
őstag

A fórummotor nem kezeli -e a teljes méretet...Hacsak nem külső megosztás. Itt még csak próbálgattam, azóta teljes manuális beállitásokkal fotózom.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#5263) Valkűr


Valkűr
őstag

Látszik a kézzel állitott kép mennyivel zajmentesebb, szebb. Fingom nincs miért forgatta el a rendszer

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#5264) eladogeppc válasza Valkűr (#5263) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszönöm szépen !

Most voltam Samsungéknál. Hát le vagyok törve.
Telenornál még elviekben nincs 6.0 míg a független már elviekben kint van.
Fasza.
Megkérdeztem, ha én ODIN-al rárakom/erőltetem, akkor garit vesztek.
:R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#5265) Peet91 válasza eladogeppc (#5264) üzenetére


Peet91
aktív tag

Nem vesztesz garit, mivel ha gyári romot flash-elsz, akkor nem ugrik a knox, és a garancia ahhoz van kötve.

[ Szerkesztve ]

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#5266) Markizmark válasza eladogeppc (#5264) üzenetére


Markizmark
addikt

Kint van a telenoros 6.0.1 G925F-re március 7. óta. Nyugodtan tedd fel odinnal.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#5267) eladogeppc válasza Markizmark (#5266) üzenetére


eladogeppc
veterán

Még nem vettem meg, de akkor jó ha van !!!
Korábban írtam hogy iPhone 6S Plus / S6 Edge+ a két kiszemelt áldozat.
És nem tudom már végleg eldönteni melyik legyen.
Androidhoz már hozzászoktam nagyon, és a kinézet is jó, de az ára nagyon megy lefelé az S7 megjelenése óta. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#5268) Markizmark válasza eladogeppc (#5267) üzenetére


Markizmark
addikt

Edge+-nak is van saját topicja, nekem is az van. A legtöbben örülnek, hogy esnek le az árak az új modellek megjelenésével, mivel olcsóbban meg tudják venni a kiszemelt készüléket. Aki befektetni akar, az ne telefont vegyen. Sőt, semmilyen műszaki cikket. Az iPhone úgy ahogy tartja az árát, de az én szemszögemből nem lehet érv egy műszaki cikk kiválasztásánál, hogy mennyire tartja az árát.

Ha befektetni akarok, akkor aranyat veszek, vagy naperőművet. :)

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#5269) eladogeppc válasza Markizmark (#5268) üzenetére


eladogeppc
veterán

Jajjj bocsánat ! Rossz helyre írtam.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#5270) Bpetya57


Bpetya57
csendes tag

Végigolvastam a fórumot, ill, követem is.
Az S6 fórumot ugyan úgy.....

Egy üvegszálas polieszterrel foglalkozó üzemben csiszolok.
A telefonjaim a kertésznadrágom mellzsebében pihegnek ala nature tok nélkül....
Az Omniám két évig szolgált hiba nélkül ilyen környezetben, a munkatársam megvette két éves korában, és még máig kacmentesen hiba nélül megy.
Utánna a az S3 jött nekem, ami ugyanazon körülmények között szolgált 4 évig, szintén tok nélkül....
Máig karcmentes tökéletes telefon ( pedig azt széjjel rootoltam )
Közel egy éves az S6 Edge -em ugyanilyen kiképzés alatt, karcmentes és semmi baja.
Eldobtam vagy hatszor stb. és egy mikro karc sincs rajta.
Az enyém kátyafügettlen és az új roommal ( 6.02) közel kétszer annyira bírja.

Mindezt csak azért írtam, mert szvsz a tok, és keret, hátlap, fóliagyártók a tömeghisztériára alapoznak.
No má most ez meg műxik.... Természetesen akad egy két kivétel, amikor szívás esete forog fent, monnyuk keret akár tok híjján, de a történet ennélkül is műxik

Teszi a dolgát, hiszen arra vettem.
Azt meg röccenés nélkül......

Üdv:

Petya

[ Szerkesztve ]

(#5271) negyedes


negyedes
addikt

sziasztok jart mar valaki ugy hogy az asztalon hagyott telo egyszercsak a taskvaltott hozza fel magatol? nem nyulok hozza es bejonn az taskvalto majd eltunik, par masodperc es ujra ez tortenik.

volt resetelve, 6.1 van rajta most.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#5272) Gabes13 válasza Bpetya57 (#5270) üzenetére


Gabes13
tag

Üdv! Annyiban hozzàszolnèk a tèmàhoz amit ìrtàl, èn egy ablak gyàrban melòzom mint üvegcsiszolò. Küzdöttem fòliàkkal persze feljött mind, tokkal is de egyik sincs màr. Nàlam a kijelző az úgy nèzki mint a szàntàs 1-2 mèlyebb karc de sok hajszàl karc ugyan az a kereten is.
Munkatàrsamnak bőr tokban van az övè makulàtlan, szerintem a munkaterület nagyban befolyàsolja a kijelző karcàllòsàgàt. Az enyèmnek màr mindegy de valòszìnű a következő telòmnàl nekem s bőrtokban lesz, nem tùl szèp de ha vèd akkor lesz.

Minden jòt!

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#5273) erik88


erik88
aktív tag

Én bútorgyárban dolgozok az asztalosokhoz közel. Sajnos közbe akkora por van mint az állat és én is ilyen belebujtatós tokba hordom de rájöttem, hogy hülyeség mert nekem az húzta bele a hajszálkarcokat. Erről leálltam és sima szilikontokba hordom és nem láttam rajta plusz karcot pedig már vagy egy hónapja csak így van. Az ember minél jobban vigyáz rá annál rosszabb lesz a helyzet. Közbe én is rájövök, hogy a telefon van értem és nem pedig fordítva és ebből kifolyólag nem fogom törölgetni meg mindig óvatosan lerakni meg úgy vigyázni rá, mint valami hímes tojásra. Lesz@rom oszt kész két év múlva úgy se ér egy fityinget se ez a telefon...

(#5274) VIBO válasza Markizmark (#5245) üzenetére


VIBO
őstag

Nekem azért be tud lassulni nfs unlimited alatt bizonyos pályákon....de emlékeim szerint marshmallow előtt mintha nem lett volna. Nem tudom ezzel lehet-e kezdeni valamit.

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#5275) Ákkk válasza VIBO (#5274) üzenetére


Ákkk
addikt

A játék nincs megfelelően optimalizálv a Marshmalow-hoz zalán a fejlesztők tudnának vele valamit kezdeni☺

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#5276) phedi77


phedi77
tag

Sziasztok!
Leejtettem a telót (pár hónapos) védőfólia alatt megrepedt a kijelző amúgy sehol egy karc vagy sérülés nem lett rajta - puhára (padlószőnyeg) esett....
Azóta nagy feketeség vagy fel-felvillanó kékség a képernyő. Olvastam hogy az amoled nem tud beégni - akkor ez tuti nem égett be vagy szerintetek azért még megpróbálkozhatom a garancia szervízzel mint beégéssel és spontán repedéssel (olvastam hogy volt akinek csak úgy az asztalon fekve elreped a képernyő)?.....

(#5277) erik88 válasza phedi77 (#5276) üzenetére


erik88
aktív tag

az amoled be tud égni... De ezt már megbeszéltük itt páran.
Nem hiszem, hogy csak úgy kicserélik neked a 70-80 ezres kijelzőt, beégés miatt, főleg, hogy nem beégett hanem eltört.

(#5278) guriga1234 válasza phedi77 (#5276) üzenetére


guriga1234
addikt

"olvastam hogy volt akinek csak úgy az asztalon fekve elreped a képernyő" - ezt hol olvastad? Egyébként természetesen lehetséges, ha közben pl. kalapáccsal ütöd, vagy egyéb fizikai behatás éri. De csupán attól nem fog elrepedni, hogy az asztalon fekszik, és külső behatás nem éri.

(#5279) Ákkk válasza phedi77 (#5276) üzenetére


Ákkk
addikt

A beégés nem is hasonlít erre beégés esetében jól működik a kijelző csak a homogén felületeken látszik egy ikon vagy óra plt értesítési sáv helye halványan. Ez spontán kijelzőtörés kb 70 000 a csere, garanciális javításba ez nem fog menni mivel a repedés miatt egyértelműen látszik,hogy nem rendeltetésszerű használat miatt következett be.

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#5280) phedi77 válasza Ákkk (#5279) üzenetére


phedi77
tag

:O Köszi.

(#5281) phedi77 válasza guriga1234 (#5278) üzenetére


phedi77
tag

Pedig valahol itt a fórumon olvastam!

(#5282) guriga1234 válasza phedi77 (#5281) üzenetére


guriga1234
addikt

Én nem emlékszem ilyenre. Belinkelnéd?

(#5283) Ákkk válasza phedi77 (#5281) üzenetére


Ákkk
addikt

Amúgy magától egyik s6 és edge kijelző nem tud berepedni aki ilyet beír ide az nem valós info.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#5284) phedi77 válasza guriga1234 (#5282) üzenetére


phedi77
tag

Kerestem de sajnos nem találom, pedig biztos itt olvastam....

(#5285) guriga1234 válasza phedi77 (#5284) üzenetére


guriga1234
addikt

Akkor lehet, hogy csak álmodtad :)

(#5286) Markizmark válasza guriga1234 (#5285) üzenetére


Markizmark
addikt

Olyan előfordult már néhányszor, hogy 10 centis eséstől berepedt a kijelző. Valószínűleg folyamatosan feszült az üveg összeszerelés óta. De ez elég ritka eset és ennek is kell egy minimális behatás, hogy eltörjön. Csak úgy magától viszont kizárt, hogy elrepedjen.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#5287) guriga1234 válasza Markizmark (#5286) üzenetére


guriga1234
addikt

"Csak úgy magától viszont kizárt, hogy elrepedjen." - én is ezt írtam.

(#5288) Markizmark válasza guriga1234 (#5287) üzenetére


Markizmark
addikt

Én értettem, csak érdekesség képpen írtam az előbbit. Mindenképp érdemes óvni mindenféle behatástól a telót, mert kitudja mi lakozik benne. :DDD

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#5289) BéHGT


BéHGT
senior tag

Sziasztok!
A zsebemből kivéve a telefont azt láttam, hogy fektetve a felső sorba kiírta, hogy hol vagyok, hány óra van és milyen idő. Ezt hogyan lehet előcsalogatni megint? :)

(#5290) mati12 válasza BéHGT (#5289) üzenetére


mati12
senior tag

Samsung S6 Edge telefonod van? Ha igen akkor ezt komolyan kérdezted....?

(#5291) Valkűr válasza BéHGT (#5289) üzenetére


Valkűr
őstag

Az a kijelző és az edge képernyő a beállitásokban.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#5292) BéHGT válasza mati12 (#5290) üzenetére


BéHGT
senior tag

Nem hiszem, hogy tovább tartott volna leírni, mint ezt, de nagyon szépen köszönöm, király vagy, csak így tovább, jól megmondtad. 😀😀😀
Köszönöm tigerteam! :)

(#5293) ::Trunks::


::Trunks::
senior tag

Sziasztok. Néhány idegesítő tulajdonság jött a telefonomra mostanság.
Szerintem az új android rendszernek köszönhető.

Első : Sosem állítom automatára a fényerőt, maxra felhúzva a napon elsötétíti a képet? MIÉRT? :W
Olyan brutálisan merül,hogy sima netezésnél 20%- 30perc alatt. Azért ez kritikán aluli, eddig nem csinált ilyeneket.

Messengerbe 2 betűt töröl egy törlésre, na ettől is falnak megyek.
Ti is tapasztaltok ilyeneket?

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#5294) icemad válasza ::Trunks:: (#5293) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Persze. Ez ilyen is marad. Az egyetlen megoldás, ha csinálsz egy factory resetet.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#5295) subset


subset
senior tag

Hali,
Nálatok működik rendesen az "Intelligens képernyőzár" ?
Hiába bámulom, nézek a kamera szemébe :) , mindentől függetlenül ugyanúgy kikapcsol a képernyő.
Ha jól emlékszem az 5-ös android alatt is ugyanezt csinálta.
Nem igazán kellett eddig ez a funkció, ezért nem is figyelgettem, hogy működik-e....
Hard-reset, meg ilyesmik megvoltak, semmilyen "egyéb" program nem fut ami befolyásolhatná a dolgot.
Az előlapi kamera is működőképes.
thx

Használj Te is szabad szoftvert !

(#5296) Peet91 válasza subset (#5295) üzenetére


Peet91
aktív tag

Hát arra tudnék gondolni, hogy esetleg sötétebb fényviszonyok között működne rosszul. Nálam mindig is ki volt kapcsolva ez a funkció, szóval nem tudok nyilatkozni a hatásfokáról. S4-en anno viszont jól működött, és egy kicsit "szem" ikonnal jelezte, amikor a tekintetfigylés érzékeli a "nézést".

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#5297) badxgirl válasza ::Trunks:: (#5293) üzenetére


badxgirl
aktív tag

Az egyes számú probléma nálam is fennáll...őrületbe kerget.
Férjemnél s6-on nem jelentkezik, 6os droiddal sem...nálam az edge-n sajnos jelen van...

(#5298) bounty123 válasza ::Trunks:: (#5293) üzenetére


bounty123
őstag

Én megpróbálnám másik billentyűzettel, pl. a swiftkey-t tudom ajánlani, eleve jobb a gyárinál.

(#5299) Viktor0610 válasza ::Trunks:: (#5293) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben max. fényerőn használod, ne lepődj meg rajta, ha merül, mint a Titanic. :P

Az automata fényerő nem véletlen lett kitalálva. :D

Samsung Galaxy A54

(#5300) andrys83


andrys83
aktív tag

Sziasztok!Kérdésem az lenne hogy s6 edge van e valami tipus hibája.mint pl a g4 nek mostanában mindenki kapja a bootloop hibát és alaplap csere...És hogy mennyire jok az éjszakai képek.sok különbség van e a 10 és 30 sec nyitási idővel manuál módban akinek van tapasztalata!Szeretnék g4ről s6ra váltani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.