Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6601) J&P


J&P
tag

Sziasztok!

1 hete boldog tulaja vagyok eme telónak,eddig teljesen megvagyok elégedve vele.Visszaolvasva a fórumban panaszkodnak az akku időre,érdemes lenne egy ilyenre beruházni?[link]
Ismeri valaki?Talán használja?Mi a véleményetek róla?
Más,egy dolog zavar csak a készülékben,kikapcsolt állapotban miért nem működik az ébresztő óra?Vagy csak én vagyok béna??

(#6602) madgie válasza J&P (#6601) üzenetére


madgie
titán

Miért működne kikapcsolt telefonnál az ébresztő? Nagyon kevés okostelefon képes erre, a mai világban a power gomb is inkább csak screen on/off-ra meg rebootra való :D

(#6603) mati12 válasza madgie (#6602) üzenetére


mati12
senior tag

A Samsung készülékek valóban nem tudják ezt a ficsőrt,de azért nem is olyan ritka dolog ez. Pl. tudják ezt a Huawei és szinte az összes kínai gyártó készülékei is.

[ Szerkesztve ]

(#6604) peti_s válasza mati12 (#6603) üzenetére


peti_s
addikt

Valóban, az Alcatelem is tudja. Viszont cserébe ha be van állítva ébresztés, ha nincs, kikapcsolva is egy nap alatt 30%-t esik az akku töltöttség. :D

(#6605) Marquess


Marquess
tag

S6 edge is ugyan úgy karcolodik és könnyen tőrik mint a s7 edge? Minden egyes videón azt látom,hogy a s7 edge képernyője bevan tőrve vagy repedve yt-n.... :F

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6606) migabi24 válasza Marquess (#6605) üzenetére


migabi24
nagyúr

GG4 mindkettő

(#6607) J&P válasza madgie (#6602) üzenetére


J&P
tag

Szevasz!
Akkor nem én vagyok béna,nem tudtam hogy a samu ezt nem tudja,köszi a felvilágosítást.

(#6608) J&P válasza mati12 (#6603) üzenetére


J&P
tag

Szevasz!
Köszönöm neked is az infót,való igaz,Huawei tudta.

(#6609) Apollo_21 válasza Marquess (#6605) üzenetére


Apollo_21
addikt

Én a cirka 1,5évében most 3hónapja dobtam el véletlen, ügyetlenül kb 5perc alatt vagy 2x:D
De kutya baja....tehát ez a betörik dolog eléggé szubjektív......nekem egy 4sarkon plexikarmos tokom van mely rácsukódik a telóra, asszem ez a gyári szöveg valet tok vagyminek hívják...a 4sarokplexi a tokon elrepedt, a telónak 1 hajszála se görbült meg:D

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#6610) nggabi válasza Apollo_21 (#6609) üzenetére


nggabi
nagyúr

ne dobáld. még ha nem is törik el én nagyon sok pixelcsíkossal találkozom. vigyázni kell az edgekre egy kicsit jobban, az ütést se nagyon bírja.

"szenyor dzsíííí"

(#6611) Apollo_21 válasza nggabi (#6610) üzenetére


Apollo_21
addikt

Nemdobálom..mondom az ittléte során az a 2esés érte csak...mondjuk pont ezért félek rá feltenni a spigen tokomat is..mert akkor előről csak a csoda segít majd neki esetleges ügyetlenkedés okozta ejtésnél.

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#6612) ::Trunks:: válasza Marquess (#6605) üzenetére


::Trunks::
senior tag

Az én S6 Edge-em konkrétan a zsebemben kijelzővel befele repedt végig valamitől.... Kivettem, és ilyen volt.

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#6613) Marquess válasza ::Trunks:: (#6612) üzenetére


Marquess
tag

ehh az durva... gondolom a javítása van vagy 40,000 forint..Pont azon agyaltam ha zöld színűt veszek,ami elméletileg limitált széria volt,ha betőrik a képernyője akkor lehet nem is tudnam már hozzá zöld színű előlapot+űveget szerezni?

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6614) toompa válasza Marquess (#6613) üzenetére


toompa
őstag

Mindegy milyet veszel,ha összetöröd,kuka.
Nem egy álom a kijelző csere ennél a telónál. A hivatalos szervíz már meg sem csinálja.
Sufni szervíz meg nem az igazi. Ez az edge hátránya.

(#6615) Marquess válasza toompa (#6614) üzenetére


Marquess
tag

hmm akkor nem biztos,hogy megéri 125,000 Forintért...Lg g2 telom van jelenleg és 3év alatt egy karc se lett rajta úgy,hogy kocsiba a kesztyűtartóba van tok nélkül....anno samsung galaxy s3 as telom volt annak emlékszem 2 hét után lekopott a széléről a fekete szín....el is adtam egyből...

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6616) toompa válasza Marquess (#6615) üzenetére


toompa
őstag

Strapa telefon ez,ha nem ejted le. Nem fog sehol kopni,nem karcolódik. De ha esik,könnyebben törik mint a sík üveg. Illetve szinte lehetetlen a javítása. De ez a hajlított üveg hátránya.

(#6617) fermacht1994 válasza toompa (#6614) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

A hivatalos szervíz már meg sem csinálja? Akkor a garival mi van? Gariba sem? Vagy cserélik a komplett telefont?

Feri

(#6618) Ákkk válasza fermacht1994 (#6617) üzenetére


Ákkk
addikt

De megcsinálja cserélik a komplett kijelzőt....

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#6619) toompa válasza fermacht1994 (#6617) üzenetére


toompa
őstag

Nekem nem csinálta meg egy hónapja. Csereutalványt adott.

(#6620) Marquess


Marquess
tag

Hmm és ha Mobil kereskedőtől veszi valaki a telefont akkor az mit add,ha nem cserélik a képernyőt? Gondolom egy nagy semmit...... Ez azért nagyon gáz,mert ha betőrt a képernyője akkor tuttira eladni se lehet a telefont utánna.... Lg telomat is 110,ért vettem és mivel beégett kijelzős ezért max 20,000 Ft. az értéke.... ez borzasztó!

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6621) toompa válasza Marquess (#6620) üzenetére


toompa
őstag

Mobil kereskedőtől ép eszű ember nem vesz telót vagy kockáztat. De annyival meg nem olcsóbb. Részemről csak gyári gari.

[ Szerkesztve ]

(#6622) Marquess válasza toompa (#6621) üzenetére


Marquess
tag

Minden telefonomat eddig kereskedőtől vettem és soha semmi gondom nem volt még ...Lehet akitől veszem az jót árul.... Pl egy galaxy s7 edge jelenleg szolgálgatónál 230,000 a boltba 2év garival ,teljesen új null perces 175,000 Ft...és kártyafüggetlen!!
Nem fogok azért+50,000 Ft fizetni,hogy még csak véletlenül se rakhassak bele másik sim kártyát .... :R

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6623) toompa válasza Marquess (#6622) üzenetére


toompa
őstag

Kereskedő is árul gyári samsung gaival telót,nem csak a szolgáltató. Én a sufni gsm üzleteket kerülöm,akik szürke importból behozott telót árulnak,a maguk vállalt garanciával.
Jókat veszel,de beégett az LG kijelzője...
Azzal mi van? :)

(#6624) Marquess válasza toompa (#6623) üzenetére


Marquess
tag

Lg g2 nél ez egy megszokott dolog volt nem csak nekem volt beégve a kijelzője,de jogos a kérdésed:)
Szerintem ez a g2 nél egy megszokott hiba volt...jött valami erősebb update és gondolom nem bírta....Akitől veszem az egy elég normális eladó és megengedi hogy kipróbáljam megnézzem stb... ilyen aluljáros boltból én se vennék semmit

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6625) toompa válasza Marquess (#6624) üzenetére


toompa
őstag

De ha gyári garid lenne,most cserélnék az LG kijelzőjét vagy az egész telót vadi újra.
De te tudod.

[ Szerkesztve ]

(#6626) Apollo_21


Apollo_21
addikt

Kár rápörögni a kókány boltos kijelzőre meg a törés milyenségére...ha elejted törik mint a többi..ennyi kész passz...kicsit vigyázósabb mert hajlított..aki ezt nemtudja megszokni annak ott az lg vagy a többi nem hajlított.

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#6627) fermacht1994 válasza toompa (#6619) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Nekem március környékén cseréltek komplett kijelzőt beégés miatt. Ha újra beég. Márpedig be fog, örülnék egy csere utalványnak. Hol gariztattad? TMX vagy nyugatinal levo Samu szervíz?

Feri

(#6628) Marquess válasza toompa (#6625) üzenetére


Marquess
tag

Cserélték volna de lejárt a garancia levele így hát ennyibe maradt,de láttam,hogy 20,000 ft a javítása,de már nem foglalkozom vele.

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6629) toompa válasza fermacht1994 (#6627) üzenetére


toompa
őstag

TMX-nál gariztattam.
De a samuból is oda küldik. Gyorsabb ha kihagyod a samut.

[ Szerkesztve ]

(#6630) fermacht1994 válasza toompa (#6629) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Nem. Ha a Samuba beviszed a nyugatiba ott helyben javítják. Hétfőn vittem Kedden délután már kész is volt. Lehet, hogy ők még tudnak gariba cserélni.

Feri

(#6631) Marquess válasza fermacht1994 (#6630) üzenetére


Marquess
tag

Mennyiért cserélték?

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6632) toompa válasza fermacht1994 (#6630) üzenetére


toompa
őstag

Mit javítottak ott neked?
Kijelzőt cseréltek?
Én úgy tudtam hogy ott csak árveszik a telót és a telmax a hivatalos márkaszervíz.
De én nem bántam hogy nem javították. Egy zsír új telóval jobban jártam.

[ Szerkesztve ]

(#6633) fermacht1994 válasza toompa (#6632) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Kijelzőt cseréltek. Ott helyben van a szervíz. De ez még március kornyeken volt. Lehet azota ok sem cserelik.

Feri

(#6634) fermacht1994 válasza Marquess (#6631) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Ingyen csereltek. Beegett a status bar.

Feri

(#6635) toompa válasza fermacht1994 (#6633) üzenetére


toompa
őstag

Nem tudtam. Régebben ott nem szervízeltek. Megleptél,jó tudni. :)

(#6636) Marquess


Marquess
tag

Azon agyalok hogy megéri e venni egy ilyen samsung Vr szeműveget a telefonhoz vagy ez csak s7 edgehez van szabva? Láttam hogy lehet filmet nézni is rajta....:)

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6637) guriga1234 válasza Marquess (#6636) üzenetére


guriga1234
addikt

Ha csak filmet akarsz nézni, arra jó egy 2000 Ft-os VR szemüveg is (Auchan). Van a play-en egy csomó ingyenes app, amivel tudod is használni.
A samu szemüvegét annak idején próbáltam, egy tragédia. Egyrészt rossz a képminőség, másrészt nyúlhatsz be a zsebbe, ha valamit akarsz is vele csinálni. Nem éri meg! Még egy sima filmet is a saját oculusos förmedvényén keresztül tudsz csak megnézni. Nagyon felejtős.

(#6638) Apollo_21 válasza Marquess (#6636) üzenetére


Apollo_21
addikt

Szia, én ilyen cuccokkal is foglalkozom...szállítok is Holland partner által 2féle VR cuccot..telefonokhoz..
A lent említett Auchan áruházi is az én kezemen megy át ez több mint 100%...ha a műanyag amit legutóbb hoztunk, talán még nem tették ki akcióba NE vedd meg!
Beletettem a telefonomat, müanyag ultragagyi a külseje...az S6 edge-m képernyőjére a közepénél ráilleszkedik "elvileg" egy müanyag elválasztó, namost itt a baj.. a hátlapja a Vr nek annyira kivan "párnázva" kb 2centi vastag szivaccsal, hogy a telót ha beleteszem annyira feszíti az egészet hogy rossz nézni.
Elöbb utöbb baja lesz, van az olcsóbb verzió..félek leírni is..na az fekete kartonpapírból van, az meg mi?
Úgyancsak saját kezemen megy át:D
Ha kell holnap fotózom a bentlévőből...a müanyag verziót, hogy milyen is.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#6639) Marquess válasza Apollo_21 (#6638) üzenetére


Marquess
tag

Hali
Köszi a részletes infót :)
Akkor biztosan nem veszem meg....látom hirdetésekbe is mindenki megpróbál szabadulni tőle...akkor ezért:)
Köszi srácok:)

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6640) mati12 válasza Marquess (#6636) üzenetére


mati12
senior tag

Itt a megoldás a problénára: [link]

[ Szerkesztve ]

(#6641) zoli_suzuki


zoli_suzuki
újonc

Üdv.
Mai nappal (11.02) frissítést kaptam Telekom hálózaton. 238mb a letöltött frissítés. Esetleg tud róla valaki valami pontosat??Érdemes letölteni ?

(#6642) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Tudjátok esetleg mi lehet ez a két kód ami ennyire előre került a fogyasztásban? Beragadhatott valami?

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#6643) Ideg


Ideg
aktív tag

Sziasztok!

Van itt egy S6 edge aminek kb 2 hete ilyen a kijelzője:

Nem lett leejtve, semmi sérülés nincs rajta, egyik napról a másikra lett ilyen a kijelzője. Android frissités nem oldja meg. Valakinek ötlet? :F

(#6644) bounty123 válasza zoli_suzuki (#6641) üzenetére


bounty123
őstag

Szokásos havi frissítés, októberi android biztonsági szintre. Előre szólok, hogy kb. 1 hónap múlva jön megint egy ilyen :P

(#6645) guriga1234 válasza bounty123 (#6644) üzenetére


guriga1234
addikt

A nejemnek nemrég telepítettem. Érdekes, hogy az Edge nem kapta meg azt a Galéria funkciót, amit az Edge+ megkapott: Történetek. Meg egyáltalán az új Galéria dizájnt sem.

(#6646) Ákkk válasza Ideg (#6643) üzenetére


Ákkk
addikt

Szervíz!
Ez vagy kijelző vagy gpu hiba nem szoftveres, s7 edge-nél is néha előfordul.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#6647) simicska


simicska
tag

Meghülyült a telóm usb portja, úgyhogy elküldtem garanciába. Most visszajött és a papíron a következő tételek vannak:

Kiadott alkatrészek:

Csavar
Töltő fehér
Adatkábel
Érintőplexi+LCD+keret+HOME gomb
Védőfólia
Hátlap ragasztó
Hangszóró+szenzor
USB Panel

Akkor ez azt jelenti, hogy cserélték a kijelzőmet is?

(#6648) Ideg válasza simicska (#6647) üzenetére


Ideg
aktív tag

Valószínűleg igen. Nekem Samu szervizben azt mondták, hogy a törött kijelző cserémhez az egész usb aljzatot is ki kell cserélni mert teljes mértékben egybe van építve a kijelzővel valahogy.

(#6649) barmar


barmar
aktív tag

Sziasztok
S6-rol váltottam s6 edge-re és az ott lévő problémám itt is fenn áll. A készülék készenlétben való merülése. S6 fórumban többen jelezték ugyan ezt a problémát, nálatok mi a helyzet?
Bp-n vagyok, 4g+ van, de WiFin is ezt csinálja éjszaka csak akkor az android operációs rendszer van elől. Repülő uzemmodban nem merül úgyhogy biztos a net miatt van de az appjaim le vannak csekkolva és nem azok szívják. Van ötletetek?
Köszi

(#6650) Marquess válasza barmar (#6649) üzenetére


Marquess
tag

Ez normális....Galaxy s6 edge-nek gyenge az akksija,S6 ról s6 edre váltani az nagyon pénz kidobás volt....
Még wifi nélkül is gyorsan merül a telefon nem még,hogy wifivel :)

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.