Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5901) icemad válasza JoeYi (#5900) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem meg inkább sima s6. Az edge kijelző inkább hátrány, mint előny.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#5902) JoeYi válasza icemad (#5901) üzenetére


JoeYi
őstag

én nem cserélném be. Edge-ben még mindig ott a wow factor, jó érzés birtokolni. Sima S6 megjelenésében semmi extra sincs. Olyan ez mint amikor a szép lányt választod, pedig tudod hogy hisztizni fog, vagy amikor kabriot veszel zárt tetős helyett, pedig tudod, hogy mennyi kompromiszummal jár, de nem érdekel, mert szebb/jobban tetszik/akarod

[ Szerkesztve ]

(#5903) icemad válasza JoeYi (#5902) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem azért nem olyan... Ez csak egy telefon. Persze szép, de én pl tokban hordom, így meg szinte semmi nem látszik a szépségéből. Mikor az s6 edget vettem tök mindegy volt milyen telót veszek, csak felső kategóriás legyen. A hajlított kijelző miatt döntöttem mellette, de kb 2 napig tartott a varázs...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#5904) madgie válasza icemad (#5903) üzenetére


madgie
titán

Nekem nincs tokban, mert nincs normális tok rá. És tényleg szép így, szerintem az oldalsó alu is strapabíróbb, mint az i6s előtti iPhone-oké (azok mar attól megsérültek, ha ferde szemmel néztem rájuk), a hátulja kapott egy Ultimate Shield-et, így szinte tapad az ujjaimhoz, nem csúszik, mint pucér állapotában.

Tényleg gyönyörű amúgy, de az biztos, hogy soha nem posztoltam még véletlenül ennyit random dolgot a facebookon :D (simán elküld egy emojit, ha úgy fogom meg :D) Itt a PH-n is gyakran elkeveredem ismeretlen topikokba, hála az edge kialakításnak :))

[ Szerkesztve ]

(#5905) Atta20 válasza madgie (#5904) üzenetére


Atta20
csendes tag

Erről valami olyasmit olvastam a Samsung honlapján, hogy direkt nem érzékel a szélein a képernyő félrenyomások miatt.

Igaz egy edge-t nem egyenlő össze hasonlítani egy nem hajlított képernyős telefonnal...de akkor a sima s6 miben tudna többet mint a huawei p9?

(#5906) madgie válasza Atta20 (#5905) üzenetére


madgie
titán

Ó, dehogynem érzékel.

P9-et nem ismerem, nem tudok ezügyben segíteni.

(#5907) JoeYi válasza icemad (#5903) üzenetére


JoeYi
őstag

na hát akkor neked tényleg fölösleges volt az edge felár :)

(#5908) bounty123 válasza Atta20 (#5905) üzenetére


bounty123
őstag

pl. amoled kijelző, wireless charging (én már nem lennék meg enélkül), nagyobb felbontás.

(#5909) icemad válasza JoeYi (#5907) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Egyárban volt majdnem. 3 euróval fizetek többet havonta.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#5910) Atta20 válasza madgie (#5904) üzenetére


Atta20
csendes tag

Na ez a másik fontos kérdés a sok között, hogy mennyire csúszik az üveghátlap miatt?

(#5911) icemad válasza Atta20 (#5910) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Eléggé ahhoz, hogy valamit vegyél rá... :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#5912) madgie válasza Atta20 (#5910) üzenetére


madgie
titán

Mint a szappan :D

(#5913) Atta20 válasza icemad (#5911) üzenetére


Atta20
csendes tag

Srácok most tényleg komolyan ennyire csúszik? Gondolom akkor meg mégjobban ha vizes az ember keze.

Az értesítő lednek milyen a fényereje? :D

(#5914) guriga1234 válasza Atta20 (#5913) üzenetére


guriga1234
addikt

Mi lenne, ha megnéznél egyet személyesen is?

(#5915) Atta20 válasza guriga1234 (#5914) üzenetére


Atta20
csendes tag

Hát ezzel az a probléma, hogy nem tudok. Nem vicc. Egy ismerősömnek sincs s6edge a telekom üzletben nincs csak s7 kirakva de azon meg rajta van a hátlap fólia így az nem mérvadó.

Haveromnak A52016 van de neki se csúszik mivel neki is rajta van még a fólia :D

(#5916) guriga1234 válasza Atta20 (#5915) üzenetére


guriga1234
addikt

Elmész egy gsm boltba és megnézed. Soha ne más véleményére adj.

(#5917) JoeYi válasza madgie (#5904) üzenetére


JoeYi
őstag

ja, én ezért vettem rá szilikon tokot. Bár a legjobb lenne egy érdesítő fólia hátra

(#5918) tomee007007 válasza Atta20 (#5913) üzenetére


tomee007007
őstag

Elsőre kicsit csúszósnak hát, de én pl. pár hét alatt megszoktam. De ez megint csak személy függő.

(#5919) icemad válasza Atta20 (#5913) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Vizes kézzel miért akarod fogdosni? Ez nem vízálló.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#5920) Atta20 válasza icemad (#5919) üzenetére


Atta20
csendes tag

Nem akarom vizes kézzel fogdosni csak írtam, hogy ha picit valamiért vizes az ember keze akkor gondolom mégjobban csúszna :)

(#5921) guriga1234 válasza Atta20 (#5920) üzenetére


guriga1234
addikt

Ha vizes a kezed, akkor előbb töröld meg, mielőtt megfognád a telefont.

(#5922) Atta20 válasza guriga1234 (#5921) üzenetére


Atta20
csendes tag

Ez jogos érv.

Egyébként az értesítő lednek a fényereje az milyen? Erős, gyenge vagy fogjuk rá hogy közepes?

(#5923) madgie válasza Atta20 (#5922) üzenetére


madgie
titán

Relatív nagy méretű és erős. Én jobban szeretem a htc-féle szolidan hangszóróban megbúvó aprócska ledet, de az kétségtelen, hogy ezt messzirő kiszúrni, úgy villog :)

[ Szerkesztve ]

(#5924) Atta20 válasza madgie (#5923) üzenetére


Atta20
csendes tag

Köszönöm a választ. Hát a huawei p9nek is a hangszóró rácsban van elhelyezve de mikor néztem szinte nem is láttam, olyan halvány volt.

(#5925) madgie válasza Atta20 (#5924) üzenetére


madgie
titán

Na ez nem olyan, sokkal inkább az a fajta, amit a szemed sarkából is kiszúrsz.

[ Szerkesztve ]

(#5926) Atta20 válasza madgie (#5925) üzenetére


Atta20
csendes tag

Ugye volt már róla szó hogy senkinek nem egyforma a keze. Van akinek csúszik a hátlap valakinek nem.

DE....az edge felhasználók, hogy gondolják, kényelmetlen a fogása vagy nem maga biztos érzést ad?

Tudom hogy már nonszensz kérdéseket teszek fel, de jobb biztosra menni :D

(#5927) madgie válasza Atta20 (#5926) üzenetére


madgie
titán

Nekem az Ultimate Shield fólia nélkül nagyon csúszós. iPhone 6-ról jövök, ahhoz képest is. Tokkal nyilván jó, de azt meg nem szeretem.

(#5928) Atta20 válasza madgie (#5927) üzenetére


Atta20
csendes tag

Mennyibe kerül egy olyan és hol vetted? Néztem egy videót ahol egy ilyet raktak fel az s6edge igaz ott a képernyőre.

(#5929) madgie válasza Atta20 (#5928) üzenetére


madgie
titán

A gyártótól vettem, elől,hátul-oldalt lefóliázhatod, de a képernyőn én nem szeretem, mert ott hátrány a tapadás és a kicsit narancsbőrös felület. Oldalt fent volt egy darabig, de felvált picit így inkább leszedtem mindenütt.

De más is írjon már valamit, ahány ember, annyi ízlés. Lehet, hogy ami nekem bejött, azt te utálni fogod :)

(#5930) Atta20 válasza madgie (#5929) üzenetére


Atta20
csendes tag

Köszi a választ :)

Igen én is ezt várom, hogy kiknek mennyire csúszós vagy kényelmetlen a fogása vagy bármi ... :D

Alap esetben és nem szeretem a fóliákat meg a tokokat sem.de elképzelni sem tudom, hogy mennyire lehet csúszós kipróbálni meg nem tudom mert csak rendelésre hoznak.

(#5931) guriga1234 válasza madgie (#5929) üzenetére


guriga1234
addikt

"De más is írjon már valamit" - én már javasoltam neki valamit. A legtöbb kérdésére megkapná a választ. Ezért nem írok neki többet.

(#5932) Atta20 válasza guriga1234 (#5931) üzenetére


Atta20
csendes tag

Gsm bolt nálunk nincsen :) csak szolgáltatói ahol mint előbb is írtam csak rendelésre hoznak.

Még annyira tudnál válaszolni, hogy az ujj lenyomat az full sötét képernyőt is feltudja oldani vagy előbb megkell nyomni a home gombot hogy feléledjen a kijelző és csak utána olvassa az ujj lenyomatot?

(#5933) erik88


erik88
aktív tag

nekem a hátlap csúszásról annyit tudnék mondani, hogy mivel én fával dolgozok a munkahelyemen ezért a kezem mint egy 120-as csiszolópapír és nekem ha száraz a kezem akkor csúszik a keze de ha sima kezed van nem pedig mint a smirdli akkor nem fog csúszni. Ha kicsit izzadt a kezed akkor szinte tapad a kezedhez :) Ugy hogy szerintem király telefon én maximálisan megvagyok vele elégedve pedig és nem viccelek 3 havonta biztos cseréltem ez előtt a telefonjaim és azok se voltak annyira gagyik de ezt nem cserélném most egy darabig csak ha darabokra törik :R :DD

(#5934) guriga1234 válasza Atta20 (#5932) üzenetére


guriga1234
addikt

Ha én venni akarok valamit, az az első, hogy elolvasom a kézikönyvét. Ha az kielégítő számomra, akkor keresek egy helyet, ahol személyesen is meg tudom nézni. Ha ezek után is kell, akkor megnézem, hogy hol, mennyiért lehet kapni, és ezek után vásárolok. Tedd te is ezt.

(#5935) Atta20 válasza guriga1234 (#5934) üzenetére


Atta20
csendes tag

Hm...kösz, még szerencse, hogy mint írtam párszor közelben nincs olyan hely ahol személyesen megtudom nézni :D :D

[ Szerkesztve ]

(#5936) guriga1234 válasza Atta20 (#5935) üzenetére


guriga1234
addikt

Akkor menj messzebb. A nemakarásnak nyögés a vége.

(#5937) nyenyeC


nyenyeC
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni nekem, hogy ér e bármilyen hátrány, ha G925 verziót veszek a G925F (global) helyett?
Olyasmire gondolok, hogy van e gyári magyar nyelv, minden szolgáltató hátrány nélkül használható e, illetve jönnek e a frissítések rendesen?

(#5938) JoeYi


JoeYi
őstag

akksi merülésre meglett a megoldás az S6 topikban

"
(#27133) Géjza válasza Jadro (#27033) üzenetére

A következő tipp bejött nálam, ismét van deep sleep-em és 2 óra SOT után még bőven 50% felett van az akksi:
- ki kell kapcsolni a "Mentés és visszaállítás" alatt a google fiók biztonsági mentését ("Saját adatok biztonsági mentése" -> KI).
"

(#5939) emre33 válasza JoeYi (#5938) üzenetére


emre33
addikt

Nálam ez soha nincs bekapcsolva, akkor nekem ezért volt ez mindig jó..

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5940) VIBO válasza JoeYi (#5938) üzenetére


VIBO
őstag

honnan tudm, hogy deep sleepben van?

csak annyi hogy nem merül?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#5941) guriga1234 válasza JoeYi (#5938) üzenetére


guriga1234
addikt

A samsungost sem árt kikapcsolni.
Mentést saját gépre érdemes csinálni, sokkal gyorsabb és biztonságosabb.

[ Szerkesztve ]

(#5942) Csarli85 válasza Atta20 (#5932) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Nem nyúlsz mellé szerintem az S6-tal. Nekem egy hónapja van meg kb, semmi panaszom rá, kiváló készülék, patent szervizes háttérel. Előtte G4 volt, hat ez nem egy kategóriaval jobb az én ízlésemnek legábbis.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#5943) mati12 válasza JoeYi (#5938) üzenetére


mati12
senior tag

Ez megint csak egy hókusz-pókusz. Nálam soha nem volt bekapcsolva semmiféle mentés köztük ez sem,mégis fenáll nálam is a Google rendszer álltal okozott merülés. Meg egyébként is ha ez lenne csak a hiba akkor a Samsung vagy más gyártók mérnökei nem jöttek volna erre rá.....? Egy hazai user kellett ehhez....haggyuk már.

[ Szerkesztve ]

(#5944) Nite válasza JoeYi (#5938) üzenetére


Nite
őstag

nekem soha nem volt ez bekapcsolva, megis merul ;]

hagyjuk mar ezt a szoftveres hulyeseget, komolyan, a fel bandanak tokeletes a telefon akarmit kapcsolgatunk ki-be, a masik felenek meg katasztrofa :W

Paid my dues!

(#5945) VIBO válasza Nite (#5944) üzenetére


VIBO
őstag

Nekem segített.
1%-ot merültem. Eddig 20-30 szokott lenni. Próbáljátok ki. Nálam működött. :R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#5946) Markizmark


Markizmark
addikt

Azt egyébként tudja valaki, hogy ez a mentés valójában mikor megy végbe? Hiányolom a manuális lehetőséget és más nyomát még nem láttam, hogy működne.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#5947) icemad válasza Markizmark (#5946) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Fiokoknal írja ki. Ott van manuális lehetőség is.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#5948) Markizmark válasza icemad (#5947) üzenetére


Markizmark
addikt

Mármint itt ez?

Mert itt a legfelső elég hamar végez a mentéssel, kb 1 másodperc és kész pedig van fönt nem kevés alkalmazás és játék aminek az állását jó volna menteni.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#5949) bounty123 válasza VIBO (#5945) üzenetére


bounty123
őstag

Nekem ez mindig ki volt kapcsolva és sose volt merülési problémám...

(#5950) hakos1987


hakos1987
őstag

Nah, ez a biztonsági mentés-kikapcsolás nem oldja meg a deep sleep-et... Próbáltam a fiókoknál is kikapcsolni. Játszottam az alkalmazás optimalizálással, de semmi. Ráadásul korábban, ha legalább újraindítottam töltés után jó volt a dolog, most van, hogy 3-4x is újra indítom egy nap.

Tegnap 1 óra SOT időm se volt és 100-ról 10%-ra merült, miközben alig használtam. Szóval egyre siralmasabb. Ja, és 1 hónapos teló, teljesen 0-ról beállítva, nem volt semmilyen biztonsági mentés visszatolva, szóval új eszközként lett beállítva.
Ergo: semmilyen hókusz-pókusz nem segít ezen a merülős sz.rságon :W

szerk: csak a custom rom, bár nekem knox 0x1, sajna láma vagyok a témához :F

[ Szerkesztve ]

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.