Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) Markizmark válasza guriga1234 (#6043) üzenetére


Markizmark
addikt

+1,

Van még aki csak azért vesz jó telefont, hogy legyen egy jó telefonja? :D Én azért vettem edge+-t (tudom ez nem az a topic), hogy legalább a telefon ne idegeljen fel a lassúságával és legyen értékelhető kamerája, valamint akkor csinálja amit akarok amikor én akarom, kvázi azonnal. A gyönyörű kijelző és az egyéb feature-ök valamint a gyönyörű ház csak ráadás. Kollégák szinte mindig megcsodálják milyen vagányul néz ki, de én nem ezért vettem. Akartam venni hozzá Gear S2 Classic-ot, az még vagány lett volna, de rájöttem hogy úgyis mindig előttem van a telefon, nem szorulok ilyen rápislantós eszközre. Az árából lehet venni normális karórákat is.
Ha menőzni akarnék akkor valami V8-as szívóbenzines Volvoval krúzolnék munkába meg haza. Ehhez még kell pár év. :D

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#6052) guriga1234 válasza Markizmark (#6051) üzenetére


guriga1234
addikt

Nekem is Edge+ van, de szintén nem menőzésből (nem szoktam kitenni asztalra, általában a zsebemben van, leszámítva azt, amikor a kezemben, mert használom). Tény, hogy gyönyörű a telefon, de én elsősorban a tudása miatt vettem. Nekem van Gear S2, hogy ne kelljen mindig a zsebemből előkotorni a telefont (autóban, vezetés közben egyébként is macerás lenne). Emellett még van sok órám, a legdrágább egy Breitling, de azt csak öltönyhöz veszem fel, ami nálam ritkaságszámba megy.
A Volvo jó autó, bár nekem BMW-m van, de szintén nem menőzésből (mert lassan már tucatautóvá válik), hanem a gyorsasága, ereje, a kényelme és az extra szolgáltatásai miatt.

(#6053) mati12 válasza guriga1234 (#6052) üzenetére


mati12
senior tag

Ahhoz képest,hogy semmit sem menőzésből vettél elég menőzős lett ez a hsz. Szerintem...

(#6054) erik88 válasza mati12 (#6053) üzenetére


erik88
aktív tag

Kicsit :DD :W

(#6055) guriga1234 válasza mati12 (#6053) üzenetére


guriga1234
addikt

Ne irigykedj.

(#6056) Zin


Zin
senior tag

android 6.0-t ajanlotta ma fel a telo...telenoros vok telo fuiggetlen.1,4GB...50Mb ot vagy 30 perce töltöm miért ilyen lassu ?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#6057) guriga1234 válasza Zin (#6056) üzenetére


guriga1234
addikt

Elég későn ajánlotta fel. Most vetted?
Wifi-n töltöd le?

(#6058) Zin válasza guriga1234 (#6057) üzenetére


Zin
senior tag

Jaja még van 8 hónap gari rá....ma raktam átt kártyámat másik telobol...böngészés az oké, de majdnem 1 oraig töltöttem 50 MB-ot...kicsit vicc pedig gyors volt masik telon mindig sose kellett ennyit várni...1-2 perc max
Edge lightning opciót, ami alatt ott van a Gyors válasz (Quick reply) opció is. < ezt hol érem el?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#6059) guriga1234 válasza Zin (#6058) üzenetére


guriga1234
addikt

Nem válaszoltál a kérdésemre. Wifi-n töltöd a frissítést?
OTA-n megy a frissítés?
Miért csak 8 hónap gari van? Használtan vetted?
A telefon Magyarországon lett vásárolva?
KNOX milyen állapotú?
Mennyi a szabad tárhelyed?
Milyen sebességű az internet elérésed?
Mennyi a szabad RAM?
Ameddig ezekre nem válaszolsz, ne tegyél fel nekem más kérdést.

(#6060) 3RROR


3RROR
aktív tag

Sziasztok. Tapasztalat alapján valami jó tok és fólia kombót tudtok mondani? Nézegettem a tempered glassokat de nem jártam sok sikerrel.

(#6061) tangiers válasza 3RROR (#6060) üzenetére


tangiers
tag

Privát üzenet ment!

(#6062) unicumnext


unicumnext
aktív tag

Sziasztok!

Valakinek nincs TMH vagy XEH 4 fájlos telepítője android 6.0?

Köszi!

(#6063) Markizmark válasza unicumnext (#6062) üzenetére


Markizmark
addikt

Samfirm-mel le tudsz szedni olyat.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#6064) unicumnext válasza Markizmark (#6063) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Köszi, megnézem :))

(#6065) Drakk


Drakk
tag

Most jelzett a telefonom, hogy egy 55,07 MB-s frissítés érkezett.
A verzió: G925DXXS3DPF1.

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#6066) subset válasza Drakk (#6065) üzenetére


subset
senior tag

A pontosítás végett XEH-ra jött ki ma a havi frissítés.

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#6067) hubertus33


hubertus33
tag

Sziasztok a xeh független romba javították már a fényerőzabályzást?

Xbox Series S, Redmi Note 13pro+

(#6068) subset válasza hubertus33 (#6067) üzenetére


subset
senior tag

Pontosabban mire gondolsz ?
Hogy erős napsütés mellett villog a kijelző max. fényerőn, vagy, hogy csak késéssel emeli meg a fényerőt mondjuk a zsebből elővéve ?

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#6069) hubertus33 válasza subset (#6068) üzenetére


hubertus33
tag

A villogás érdekelne hogy azt javították-e :R

Xbox Series S, Redmi Note 13pro+

(#6070) subset válasza hubertus33 (#6069) üzenetére


subset
senior tag

Holnap megnézem és jelzek majd, hogy sikerült-e javítaniuk....

Használj Te is szabad szoftvert !

(#6071) tulokadam


tulokadam
csendes tag

Sziasztok!
Szerintetek a képemen linkelt edge-re megéri beruházni? Home gomb mellett látszik hajszálrepedés , könnyen továbbrepedhet szerintetek vagy igazából csak esztétikailag lenne max zavaró?

(#6072) winfos válasza tulokadam (#6071) üzenetére


winfos
tag

Látszik ha jól megnézed hogy fölfelé és megy végig egy.

(#6073) Ákkk válasza tulokadam (#6071) üzenetére


Ákkk
addikt

Én nem venném így meg bármelyik pillanatban végirepedhet és + 80 000 a csere.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#6074) xedos válasza Drakk (#6065) üzenetére


xedos
addikt

Nekem is reggel szedett le valamit nekem a verzió vége DPG1 build pedig DPG2
Portugál a telefon...

(#6075) bounty123 válasza xedos (#6074) üzenetére


bounty123
őstag

Szokásos havi google frissítés, július 1-i biztonsági állapotra. ha minden hónapban megérkezik, úgy valamennyire azért biztonságosnak lehet tekinteni a rendszert.

(#6076) Zin


Zin
senior tag

5.0.1 rol frissult nem tudom h hogyan 6.0-ra a telo..vissza akarom állitani eredeti-re.Mit kell csinalnom?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#6077) unicumnext válasza Zin (#6076) üzenetére


unicumnext
aktív tag

5.01 nem lehet visszaállítani, csak garanciavesztéssel

(#6078) Ákkk válasza Zin (#6076) üzenetére


Ákkk
addikt

Szerintem jobb a 6.0.1

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#6079) unicumnext


unicumnext
aktív tag

4 fájlos telepítésnél ez a pit jó itt ami XEH-nál van? T-mobilost (TMH) akarok feltenni, vagy rakjam fel inkább az XEH az a tuti?
http://www.sammobile.com/forum/showthread.php?t=30136

(#6080) ::Trunks:: válasza hubertus33 (#6069) üzenetére


::Trunks::
senior tag

Nem. Ugyan olyan szar. Borzalom ez a samsung (ezt kb 15 samsung után mondom ,mielött beszólnának)

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#6081) subset válasza hubertus33 (#6069) üzenetére


subset
senior tag

...hát ma sem sütött a nap :( majd ha igen, beszámolok

Használj Te is szabad szoftvert !

(#6082) ::Trunks:: válasza subset (#6081) üzenetére


::Trunks::
senior tag

Ez a szomorú, még tűző nap se kellett hozzá,hogy villgojon...

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#6083) xedos


xedos
addikt

Megőrűlt a telefonom!
Közli, hogy a SAMSUNG accountomnál -kapcsolat lejárt...
Rákattintok, de egy másik email címemet mutatja, nem amivel regisztrálva vagyok - így ügye a jelszó sem jó hozzá. Asztali gépen simán beléptem.
Ugyanez a problémám az egyik mail fiókommal! Van 1gmailes és 2db Yahoo-s. Itt is az egyikre nem tudok belépni. Gépen meg simán.
Van valami ötlet? A Samsung fiókot próbáltam törölni, de nem engedte...

(#6084) subset


subset
senior tag

Nálam az új frissítéssel tűző napom már nem villog a kijelző, és azonnal reagál, nincs késés (egyből max.-ra állítja fényerőt)
Remélem másnál is megoldódott...

Használj Te is szabad szoftvert !

(#6085) Markizmark válasza subset (#6084) üzenetére


Markizmark
addikt

Azért valamennyi késés csak van ... ha egyből reagálna az nagyon idegesítő lenne

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#6086) Tomyyy93


Tomyyy93
tag

Sziasztok!

Van egy olyan gondom, hogy beégett a kijelzőm. Jött is a futár ma hogy elvigye a telefont, csakhogy én nem voltam otthon. Felhívott a futár hogy otthon vagyok-e és hogy hoz-e vagy visz tőlem telefont.. mondom mindkettő, de én nem vagyok otthon. Kérdezi akkor hogy van-e otthon valaki.. mondom van de amit vinne telefont az nálam van.. erre ő: akkor leteszi a postán, délután átvehetem.
Délután lementem a postára, a nő töltögetett valami papirt, ideadta a dobozkámat amiben a cserekészülék van mellé egy zacsit meg a munkafelvételi lap egyik példányát. Na most ez oké.. csak így nálam van a cserekészülék meg a javítandó készülék is és a munkafelvételi lap egyik példánya és nagyon nem tudom, hogy hogyan tovább. Írtam a samsungnak.. írt is Tünde, a "megmentőm" hogy ő ezt a problémát továbbítaná az egyik kolegájának és majd hívnak engem (persze azóta sem hívtak).. Tudja valaki hogy mit kéne csinálnom? Köszönöm szépen a válaszokat! :)

[ Szerkesztve ]

(#6087) hubertus33 válasza subset (#6084) üzenetére


hubertus33
tag

Úgy néz ki ez az új frissítés okés lesz fényerőszabályzás szempontból. Eddig nem villog. :)

Xbox Series S, Redmi Note 13pro+

(#6088) Zin


Zin
senior tag

Edge-re miért nem illeszkedik a gyári fólia? 2-3 mm elmarad mindkét olalbol..ez ilyen lenne? nagyon gáz :W

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#6089) daffy1989


daffy1989
tag

Sziasztok.

Az s6 edge telefonom hátlapi kamerája ma nagyon fura dolgot produkál. Egyfelől amennyiben "rázom" a telefont,hallhatóan elmozog. Másfelől a kamera bekapcsolásakor kerregő hangot hallat. Nem ütöttem meg sem most,sem korábban,semmiféle idegen behatás nem érte. Van egy telekomos alap plusz biztosításom. Érdemes lehet felhasználni vagy éljek együtt a problémával? A működést még nem befolyásolja,viszont nem szívesen fizetném ki azt a 30.000ft-ot rá.
Mit javasoltok?
fél éves a készülék

[ Szerkesztve ]

(#6090) Ákkk válasza daffy1989 (#6089) üzenetére


Ákkk
addikt

Garanciában ki fogják cserélni a kamerát ha nem ugrot a knox rajta.
Ha zörög amikor rázod az magában nem hiba de ha kattog miközben fokúszál az már igen.
My samsung futár megrendel vagy viszed személyesen.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#6091) daffy1989 válasza Ákkk (#6090) üzenetére


daffy1989
tag

:R
Ez a garanciás dolog mennyire villám? Csak mert a fél életemet telefonon intézem minden nap és csak ez van.

(#6092) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Sziasztok! Milyen vízálló tokot ajánlanátok? Hasznal valaki ilyesmit? nem csak eső ellen szeretném, hamem vízbe is tervezem meríteni.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#6093) Lavidaloka válasza daffy1989 (#6089) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Nekem is most kezdte ezt a kamera dolgot...most már nem is működik...A fényképező camera error és leáll...

Tud valaki valami megoldást erre...?

ホンダシビッククーペ

(#6094) Darko


Darko
senior tag

A Samsung garancia hogy működik? Hosszú idő után van ismét Samu-m, utóbbi pár évben LG-m volt, ott nagyon korrekt a garancia. Gyors, nem kötözködnek, 3-dik alkalommal 1 héttel a 2 éves garancia lejárta előtt cserepapírt adtak amivel mehettem telenorhoz, és választottam egy s6 edge-t. Nem volt plus-os, megszoktam a nagyobb kijelzőt, most még nem bírtam megszokni az 5.1-es képernyőt, ami a lekerekített szélek miatt még kicsit kisebb is. Próbálok túladni rajta, de mivel függő, és félnek a letiltástól ez sokakat visszatart, pedig már lejárt a hűségem, csak sokan bizalmatlanok. Ha veszek GSM boltban egy független S6 Edge (plus)-t akkor tarthatok-e attól hogy az szoftveresen függetlenített, ezért a samsung szerviz nem veszi be garanciába? Ha bolti garanciával árulják, az azt jelenti, hogy a samu szerviz szóba sem áll velem? A knox-ról sem sokat tudok, garanciáztatásnál hogy okoz problémát?

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#6095) Dayco válasza Darko (#6094) üzenetére


Dayco
tag

A Starmobil.hu-ról tudok nyilatkozni: rendelés előtt írtam nekik, hogy csak akkor veszem át a csomagot, ha az érintetlen és gyári bontatlan. Így is lett, a dobozról én vágtam fel a két eredetinek vélt címkét, azonban ellenőrzés után KNOX állapot: 0x1... Tehát marad az 1 év bolti gari, viszont egy előny: szabadon romolhatok. Phone Info: származási ország: Vietnám, CSC ország: Románia.
És ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem is: azért én a Knox ellenére is regisztrálnám a készüléket a Samsung honlapján, azonban az én telefonom típuskódja: G925FZDACNX, ezt pedig az oldalon nem lehet kiválasztani. Meg lehetne oldani valahogy mégis a regisztrációt?

(#6096) Ákkk válasza Dayco (#6095) üzenetére


Ákkk
addikt

Ha a knox nem 0×0 akkor már nincs garancia .
A samsung Magyarország csak az általa forgalmazott telefonok esetében ad + 1 év garanciát.
Ha a származása eu-s és rendelkezik számlával ez mellett kitöltött lepecsételt eu-s garanciajegyel akkor 1 évig garanciális és hozzájuk is lehet vinni.De a + 1 év garanciát nem lehet regisztrálni.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#6097) Darko válasza Dayco (#6095) üzenetére


Darko
senior tag

Köszi,

Vásárlás esetén hogyan tudom a legegyszerűbben ellenőrizni a knox állapotát?

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#6098) Fehercsoki válasza Darko (#6097) üzenetére


Fehercsoki
aktív tag

(#6099) Darko válasza Fehercsoki (#6098) üzenetére


Darko
senior tag

Ezzel nehéz egy csupasz rendszeren megnézni a knox állapotát. Nézzük azt a variációt, hogy nem tudok telepiteni, akkor mi a megoldás a knox állapotának a lekérdezésére?

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#6100) Fehercsoki válasza Darko (#6099) üzenetére


Fehercsoki
aktív tag

Esetleg így meg tudod nézni, de elvileg van valamilyen szerviz kód is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.