Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6751) Csarli85 válasza Marquess (#6749) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Az s6 elég korrekt videókat csinál. Nyaralásnál csináltam sok videót, szerintem nagyon szép minőségben vett fel, fura lenne, ha visszalépett volna a 7-es.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#6752) madgie válasza Csarli85 (#6750) üzenetére


madgie
titán

A 4 óra SoT módjával összejött nekem is, de az max koradélután nálam :D A Redmi Note 3-nál most itt járok (majdnem 3 és fél óra SoT és még 61% akku).

A másik bajom a random merülés volt, néha úgy merült zsebben is, mint a kő.

(#6753) Marquess


Marquess
tag

Nem tudom lehet bolond vagyok,de nekem a galaxy s6 edge sokkal jobban bejön..Ma is kipróbáltam a Mediamarkt-ba 1 óráig szórakoztam vele és valamiért jobban tetszik a sima 6 edge...Én zenélésre,fényképezésre néha netezésre használom a telefonokat lg g2 telom 74 órát elbír és abba is csak sima 2800Mah van most nem tudom miért lenne sokkal gyengébb a 2600Mah a s6 edge esetén...

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6754) Marquess


Marquess
tag

Ja és azt se lehet nagyon mondani,hogy várjam meg még kijön a S8 edge mert most olvassom ,hogy : Meglepõ módon a kisebbik Galaxy S8-ra 5.7 col kijelzõ képátlót mondanak, míg a nagyobbra 6.2 colt, ez igencsak komoly méretnövelés lenne a Samsung Galaxy S7/S7 edge kettõshöz képest.

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6755) apple87


apple87
senior tag

Sziasztok!

Ti milyen tokokat használtok az s6 edge telefonotokhoz?

(#6756) erik88 válasza Marquess (#6753) üzenetére


erik88
aktív tag

Hidd el a G2-nek ezerszer jobb az akkuja. Híresen jó :D :K

(#6757) Marquess válasza erik88 (#6756) üzenetére


Marquess
tag

Hmm ,akkor nem érdemes megvenni? Karácsonyra gondoltam.

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6758) pajszer91 válasza apple87 (#6755) üzenetére


pajszer91
tag

Hello
Én sokféle tokot összevásároltam, de az s-line szilikon tokon kívül, az összes megemeli az üvegfóliát.

(#6759) tangiers válasza pajszer91 (#6758) üzenetére


tangiers
tag

Kötekedés nélkül mondom, hogy ezek szerint rossz tokokat vásároltál össze. Én amiket vettem, minőségi Spigen, Caseology, kínai gagyi egyik sem tolta fel a fóliát. Jelenleg Nillkin van rajta és nem bántja a fóliát. :)

(#6760) Csarli85 válasza Marquess (#6757) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Szerintem érdemes megvenni, de az s7-et érdemesebb. Viszont szerintem a használtak között is nézz szét. Én egy egész jó darabot fogtam még ki a nyár elején 100.000ért. Be volt égve a kijelző, de még garanciális, ezért nem zavart.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#6761) peti_s


peti_s
addikt

Üdv, hívószám kijelzést hol lehet beállítani? :D 6-s android van fent. Köszönöm előre is üdv peti_s :)

(#6762) KYZRR válasza peti_s (#6761) üzenetére


KYZRR
őstag

Telefon -> egyebek -> beállítások -> egyéb beállítások menüpont alatt lesz majd.

You can only die once, make sure it is worth it...

(#6763) Lavidaloka válasza madgie (#6748) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Hidd el nekem van attól rosszabb is...az S6 edge plusssz. :W
Ha az S8 is ilyen nagy kijelzős lesz kicsi akkuval akkor szerintem tuti azt is kihagyom...A francnak se kell fél napos telefon :W
Kb 2 hétig bírtam az S6 edge +-al utána visszatértem a sima S6 edge-re. :RMondjuk az asszonykám A5 2016-ja fényévekkel jobban bírja akkuidőben...reggel száz este meg kb 75%

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#6764) peti_s válasza KYZRR (#6762) üzenetére


peti_s
addikt

Nem találtam meg, meg tudnád nézni még1x hol van nálad? :)

(#6765) toompa válasza peti_s (#6764) üzenetére


toompa
őstag

Telefon/egyebek/beállítások/egyéb beállítások/saját hívóazonosító megj.
Szerintem egyértelműen le lett írva.

(#6766) peti_s válasza toompa (#6765) üzenetére


peti_s
addikt

Köszönöm mindkettőtöknek, a telefon ponttal volt a gondom. :D Mindenáron a beállítások között akartam megtalálni. :D

(#6767) csacsa01 válasza apple87 (#6755) üzenetére


csacsa01
tag

Szia,
A feleségem és én ezeket a tokokat használjuk.
Megpróbálom nem leejteni (bár már 1x sikerült, semmi baja nem lett a telefonnak) de elegáns, nem gyűri a fóliát, ja és 2.400 ft. (Ali)

[ Szerkesztve ]

(#6768) gmatyi88


gmatyi88
tag

Sziasztok. Hétfőtől tagja vagyok a csoportnak. Tnél next s ben 39000ft volt a telefon. Páromnak már van egy ugyan ikyen és hatalmas megelégedéssel használja,ezért is döntöttem a telefon mellett. Tudása nekem 2-3évre bőven elég. Tokot néztem hozzá a log-on nevű honlapon. Caselogic karbon háttal. 11khuf ami megmondom őszintén elég sok. Fóliát elő és hátlapra honnét vehetek?? Érdekel hogy az üveget érdemes e feltenni belőle?

(#6769) gmatyi88 válasza gmatyi88 (#6768) üzenetére


gmatyi88
tag

Egyébként g2ről fogok átjönni. Tegnap 5%ra vett képernyővel egész nap 3óra 38perc kijelzőidő tudtam összehozni. Nem kell hasraesni tőle.. Új akksi van benne gyári ;)

(#6770) TommyNagz válasza gmatyi88 (#6769) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Hat azt itt elfelejtheted :DDD

encapsulation dot1q

(#6771) gmatyi88 válasza TommyNagz (#6770) üzenetére


gmatyi88
tag

Kiváncsi leszek. Ez is csak azért ennyi mert fényerő majdnem 0 volt..

(#6772) Marquess válasza gmatyi88 (#6769) üzenetére


Marquess
tag

Micsoda?? 5% Képernyővel 3 órát bírt ki a Galaxy s6 edge telod,???
Én nekem is g2-m van jelenleg és már fél éve agyalok,hogy megvegyem e galaxy s6 edge-t vagy sem..sokan mondják,hogy nee ,de nekem annyira bejön a telo...:(

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6773) peti_s válasza Marquess (#6772) üzenetére


peti_s
addikt

Most én is többet nyomogattam, az akku üzemidő tényleg gyér, főleg ha wifi-t használsz. Mobilnettel nekem jobbnak tűnt.

(#6774) TommyNagz


TommyNagz
senior tag

S7.

encapsulation dot1q

(#6775) Marquess válasza peti_s (#6773) üzenetére


Marquess
tag

Francba... Akkor tényleg igaz,hogy szar az akksija:(
De az s7 edge annyira nagy és nincs is normális színben csak fekete,fehér meg ezüst:S :O

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6776) gmatyi88 válasza Marquess (#6772) üzenetére


gmatyi88
tag

A g2 bírt ennyit

(#6777) TommyNagz válasza Marquess (#6775) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Oszinten ki a f.sznak kell az a nyamvadt hajlitott kijelzo. Foliat nem talalsz ra, az edge funkcionak meg semmi ertelme. Mikor fogod simogatni a szelet hogy mutasson hireket? Rohej...arrol nem beszelve hogy nekem lapozaskor mindig elojott a kurva edge panel, vegen inkabb letiltottam.

encapsulation dot1q

(#6778) Marquess válasza TommyNagz (#6777) üzenetére


Marquess
tag

Az edge funkció hasztalan pont ,mint a s7 edgnél is,de maga a hajlított képernyő szerintem nagyon menő,Ha megveszem a telot amit kb 1év mire eldöntöm,akkor biztosan én is úgy kezdeném,hogy az edge funkciót tiltom le....
Samsung Clear Cover Hátlapot hallottam,hogy jó igaz nem védi a képernyőt,de Gorilla Glass 4 es üveg van rajta,mint a G2 nél ...3év alatt egy karc se lett a telomon pedig nagyon sokszor leejtettem már tok nélkül:)

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6779) Marquess válasza gmatyi88 (#6776) üzenetére


Marquess
tag

G2 az neked Lg g2 vagy valami más? Lehet én értettem félre..... Most néztem Lg g2 telom 27órája megy és még 28órát bír ki.....

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6780) gmatyi88 válasza Marquess (#6779) üzenetére


gmatyi88
tag

Lg g2 igen

(#6781) Ákkk válasza Marquess (#6778) üzenetére


Ákkk
addikt

Hát a g2-n soha nincs gg4 legfeljebb3 de valójában 2 a szerinted gg4 az 2015-ben jött ki gyárból aź első telefon az s6 széria ami megkapta.☺ Egyébbként meg ez is karcolódik.

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#6782) peti_s válasza TommyNagz (#6777) üzenetére


peti_s
addikt

Nekem, és miért? Mert baromi szép. Volt V3-m is, nem tudott semmit a konkurenciához képest amikor megvettem, de szép volt. Az emberek szeretnek szép dolgokat vásárolni. Az edge funkciót én is az első 5 perc után letiltottam, de ettől még elvitatni hogy lenne létjogosultsága ennek a telónak butaság. Illetve én pl. nem használok se fóliát, se tokot, ha összetörik ez van.

(#6775) Marquess, én személy szerint tudtam a gyenge üzemidőről, még is ezt vettem. Egyszerűen szerintem ennyivel szebb, az S7 edge szerintem is túl nagy lett, nem csak használhatóságban, hanem az arányai sem olyan szépek mint ennek.

[ Szerkesztve ]

(#6783) Marquess válasza peti_s (#6782) üzenetére


Marquess
tag

Teljesen egyetértek veled...
Hiába jobb az akksija a s7 edge-nek a designe sokkal rosszabb...Az a vicces,hogy azt mondják mennyivel jobb a kamerája közben nem is igaz jah meg hogy s6 edge szélei milyen élesek...1órát teszteltem mind2 telot és a s7 edge kétszer kiesett a kezemből.....a hangszóró meg egy nagy nulla a s7 edgenél....nálam az a legnagyobb minusz....

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6784) TommyNagz válasza peti_s (#6782) üzenetére


TommyNagz
senior tag

ja, azt nem mondtam hogy nem szép. Persze hogy szép! de haszontalan.

encapsulation dot1q

(#6785) ::Trunks:: válasza Marquess (#6778) üzenetére


::Trunks::
senior tag

LG G2-n sosincs GG4. De attól se kell hasra esni, az enyémen van karc, plusz a zsembemve végig is repedt. Rejtély... Az edge képernyő nem jó semmire, de iszonyat szép, mindenki megcsodálja az enyémet. Pláne az enyém még zöld is ,ami toronymagasan a legszebb, és nagyon ritka.

Mondjuk a messenger úgy laggol,hogy össze tudnám törni a telefont. Viszont erről számolnak be az S7 edge-es haverjaim, de még iPhoneosok is. Tele van bullshit funkcióval ,és egy 8magos telefononon laggol. Akkor mi van pl egy 5éves alap telefonon? Vicc amúgy.

Egyébként az edge kijelzőn nekem éjjel óra van, én nagyon szeretem. Bár rohadt sokszor lefagy, nézem hajnali 1, megnyomom a home gombot, és elmegy az 4-nek is. Ismét nagy gratulációm a samsungnak, ez a hatalmas energiát felemésztő app is le tud fagyni :D

[ Szerkesztve ]

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#6786) passat77


passat77
tag

Sziasztok!

Tudom , hogy nem ehhez a topikhoz tartozik, de a lányom galaxy trend (s7560)-jére fel akartam tenni a twrp-t recovery clockwork-ból. Sajnos rossz twrp.zip-et töltöttem le. Azóta be sem tudom kapcsolni, csak a fekete képernyő..... Se recovery, se download mod. Ezt akkor most benéztem végleg ? Ha valaki tud segíteni megköszönném!!!!

[ Szerkesztve ]

(#6787) Tomyyy93


Tomyyy93
tag

Sziasztok!
Hívásnál nem hallják amit mondok. Van meg valami más módja is hogy leteszteljem hogy biztosan tudjam hogy nem működik a mikrofonom?

(#6788) guriga1234 válasza Tomyyy93 (#6787) üzenetére


guriga1234
addikt

Bekapcsolod a hangfelvevőt és mondasz valamit. Vagy Shazam. Vagy hangalapú keresés. Stb...

(#6789) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Üdv!

Elég nagy gondom van, már másodjára fordul elő, hogy egy videó egyszerűen eltűnik. Roppant bosszantó mert nagyon fontos videó volt. A fajlkezelőben látstik hogy ott van de 0 bájt a fájlméret és mikor le alarom játszani azt irja hogy ismeretlen hiba történt.
Volt mar ilyesmi valakivel? A sasmsung szervizben esetleg vissza lehetne még hozni? Illetve lehet hogy ez valami memóriaprobléma? Nem szeretném hogy további adataim tűnjenek el.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#6790) Beca1990


Beca1990
senior tag

aki a telekomtól vette, van a kijelzőn gyárilag fólia? :)

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#6791) bodazo válasza Beca1990 (#6790) üzenetére


bodazo
tag

Nekem nem volt.

(#6792) Beca1990 válasza bodazo (#6791) üzenetére


Beca1990
senior tag

nagyon jó... :W
a telekom egyébként a 'Black Sapphire' színűt adja?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#6793) bodazo válasza Beca1990 (#6792) üzenetére


bodazo
tag

Én azt vettem tavaly de lehet más színben is.

(#6794) gmatyi88


gmatyi88
tag

Nekem ma jött meg és szintén no fólia. Hol kapok hozzá elő és hátlapi fóliát?? Ma budaörsön az Auchan ban 6500ért akartak adni egy sima hajlított fóliát... Hagyjuk. Páromnak 3500ft volt, elő és hátlapival együtt csak nem emlékszem milyen márka és hogy hol lett véve.

(#6795) Beca1990 válasza gmatyi88 (#6794) üzenetére


Beca1990
senior tag

azt mondják ezek a hajlított fóliák hamar felválnak...
érdemes egyáltalán tenni rá?

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#6796) Ghostman78 válasza Beca1990 (#6795) üzenetére


Ghostman78
senior tag

érdemes
olcsóbb cserélni 2 havonta , mint komplett kijelzőtt venni 75K-ért
tapasztalat :O

(#6797) TommyNagz válasza Ghostman78 (#6796) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Egy szimpla folia max a karcoktol ved. Uvegfolia meg fel fog jonni. Ezert ugattam ennyire le a hajlitott kijelzot.

encapsulation dot1q

(#6798) gmatyi88


gmatyi88
tag

Páromnak a megjelenés óta nem jött fel (Sima fólia)

(#6799) bodazo válasza Beca1990 (#6795) üzenetére


bodazo
tag

Nekem az elejétől van rajta hajlított fólia és nem jött fel. Bár nem én raktam fel, hanem a boltban tették fel ahol vettem a fóliát, lassan több mint egy éve.

(#6800) Ghostman78 válasza TommyNagz (#6797) üzenetére


Ghostman78
senior tag

Ettől a "fólia" szótól én agy*aszt kapok.
"9H üveg fólia" és társai :W :W

én a 9H keménységű edzett üveget akartam írni sry :DD
ami viszont szintén feljön 2-3 havonta a sypgen neo hybrid tokban is (tok széle elnyomja az üveget és elválik)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.