Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6201) toompa válasza Darko (#6198) üzenetére


toompa
őstag

Én már gariztattam telót. Gari papír nélkül szóba se állnak veled. Ha kéz alól veszed,legyen papírod. Teljesen mindegy kinek a nevére szól. Azt nem nézik. De egy adás-vételit mindenképp írjatok a gari papír mellé.

(#6202) Darko válasza toompa (#6201) üzenetére


Darko
senior tag

Köszönöm, ez jó hír, természetesen garipapírral és adásvételivel veszem majd.

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#6203) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv!

Olyan kérdésem lenne, hogy Androidból lehet törölni előre telepített gyári hülyeségeket? (Facebook, S Health, Privát Mód, Galaxy Apps, S Tervező, Peel Smart Remote, OneDrive, OneNote és hasonló nem kívánatos dolgokat)

Köszönöm

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#6204) Kékes525 válasza Aurig@ (#6203) üzenetére


Kékes525
félisten

EZ Package Disabler (Samsung) Ezzel törölni, tiltani tudsz, szinte mindent root nélkül.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6205) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Akik a Telekom-nál vettek S6 Edge-t, mennyire van telefosva a Telekom baromságaival a telefon? Magyarán, mennyire nyúlnak bele a romba?
Ha vannak ilyen appok, törölhetők?
Esetleg, a Samsung romja rátehető a készülékre garivesztés nélkül?

Köszi a választ előre is!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#6206) bounty123 válasza csabyka666 (#6205) üzenetére


bounty123
őstag

Vannak T-s appok, de mit számít? A telefon kaszott gyors, nem lassul így se, én egyszerűen nem foglalkozom velük. Disable-re bármelyik tehető.

[ Szerkesztve ]

(#6207) csabyka666 válasza bounty123 (#6206) üzenetére


csabyka666
addikt

Ja oké, csak zavar, ahogy pl PC-s Windows-on is zavar, hogy bizonyos gyártók felteszik a saját baromságaikat, Lenovo előszeretettel rakja tele a saját előtelepített notijait.

Ezeket törölni nem lehet? N8-on nem lehetett. :(

A gyári Samsung romot nem lehet rátenni garivesztés nélkül?

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#6208) znagy69 válasza csabyka666 (#6207) üzenetére


znagy69
őstag

Gondolom a független romra gondoltál, ami feltehető csak a csc elmászik és macera a T-t vissza tenni.

(#6209) csabyka666 válasza znagy69 (#6208) üzenetére


csabyka666
addikt

CSC...? :U

Olyan értelemben függetlenre gondoltam, hogy legyen tiszta, a T-s appoktól mentes a rendszer, maga a készülék úgyis csak a 30-as kártyámmal üzemelne.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#6210) znagy69 válasza csabyka666 (#6209) üzenetére


znagy69
őstag

Erről beszélek, bár mely régiós rom felmehet rá. Pl xeh ahol nincs szolgáltatói sallang. Csak a régió kód mászik el (csc). A T esetében portugál lesz. Frissülni is csak akkor fog, ha a portugál rom frissül.

(#6211) Valkűr


Valkűr
őstag

Sziasztok! 2 napja volt egy kemény bringás balesetem. Szerencséje a telefon nem sérült komolyabban. Viszont betört a kamera védő lencse. Hol és mennyiért tudják cserélni ezt nekem? Ehhez is szét kell szedni a telefont teljesen? A telefon elvileg tmobilos garanciás.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#6212) Fehercsoki válasza Valkűr (#6211) üzenetére


Fehercsoki
aktív tag

Samsung-gal javíttasd meg, úgy megmarad a garancia.

(#6213) xedos


xedos
addikt

Éjszaka jött egy új 300Megás frissítés G925FXXU4DPGW biztonsági szint Aug. 1 lett.
Most nézem, az már Aug. elején kijött ?

[ Szerkesztve ]

(#6214) Kékes525 válasza xedos (#6213) üzenetére


Kékes525
félisten

Sajnos igen, én is 2 napja kaptam (XEH).

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6215) hubertus33


hubertus33
tag

Sziasztok tegnap jött nekem is a 300megás frissítés! Azt vettem eddig észre hogy a fényerőszabályzon finomítottak még kicsit, gyorsabban reagál és nem villog. Mintha gyorsabb is lenne és az akkumulátor is jobban bírja. 😀

Xbox Series S, Redmi Note 13pro+

(#6216) freezespider válasza xedos (#6213) üzenetére


freezespider
tag

Igen, itt is írták már hó elején, én meg pont ma akartam kérdezni, hogy mi van már a frissítéssel, mert nekem még nem jött meg :(

(#6217) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Halihó.
Valakinek van ötelete, hogy tudnám megoldani hogy ne rakja be az albumborítót? Gyári zenelejátszó?

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#6218) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv!

Ma tapiztam egy S6 Edge-t a Telekomnál, kiállított darabot, de nagyon rondán be volt égve a kijelzője. Mennyire jellemző a típusra?
Tudtok valamit arról, mikor lesz kapható? Azt mondta az ügyintéző hölgy, hogy készlethiány van és online sem rendelhető. :(

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#6219) szentkuti11 válasza csabyka666 (#6218) üzenetére


szentkuti11
addikt

Ha nem gyári hibás a mobil és nem megy naponta 20 órát maximum fényerővel ugyanaz a kijelzőn, akkor nem jellemző, ebben a topikban sem láttam 3-4-nél több esetet, pedig elég sok fórumtárs használ S6 edge-et.

(#6220) csabyka666 válasza szentkuti11 (#6219) üzenetére


csabyka666
addikt

Az mondjuk igaz, hogy ott az üzletben napi 8-10 órát biztos ment, főleg hogy már 1 éves a készülék, biztos benne van a kilométer. :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#6221) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Sziasztok !

Képeken, videókon látom, hogy lollipopnál az asztalon lévő ikonok allat található egy kis árnyék. Marshmallownál viszont már nem látok sehol. Vissza lehet ezt valahogy hozni ? Témák között esetleg van ilyen ? Vagy más módról tud valaki ?

Nincs ilyen telefonom(még), csak érdeklődöm.

(#6222) bladekettő


bladekettő
tag

Sziasztok!

Még nem volt Samsung telefonom, használtan szeretnék vásárolni egy S6 edge-t.
Mire figyeljek a vásárláskor?-( van rajta pl az icloudhoz hasonló dolog, tényleg független-e a készülek, eu készülék-e, erre a típusra jellemző hibák)

The easy day was yesterday! :)

(#6223) tomee007007 válasza bladekettő (#6222) üzenetére


tomee007007
őstag

Hardver tekintetében mindenképp ellenőrizd a kamera fókuszát, az egy jellemző típushiba..

(#6224) Ákkk válasza bladekettő (#6222) üzenetére


Ákkk
addikt

Ha garanciával veszed akkor a knox nak 0×0 kell állni mert különben hiába van papír róla olyankor már nem az. Úgy tudod ellenőrizni, hogy a home gomb+hangerő le+pover gombal bekapcsolod így bejön a download mód ott felül látszani fog.
Ha hosszan nyomod utána a bekapcsoló gombot a teló simán újraindul.
A kijelző állapota pld nyiss meg rajta egy égszinkékhez hasonló szint ami teljessen homogén told fel max fényerőre és ha látsz rajta ikonokat vagy állapotsávot halványan akkor ott a kijelző már be van égve ha nincs érvényes garancia úgy ne vedd meg.
Usb aljzat állpota ha rendessen veszi a töltést az aksi menüben lehet be és kikapcsolni a gyorstöltést mindkét módszert ajánlott kipróbálni.
A legjobban akkor jársz ha a telefonon nincs külsőleg látható sérülés és rendelkezik még érvényes garanciával mert ha az előttem írt kameraprobléma és az álltalam felsorolt lehetőségek fenn állnak drágább lehet a készülék javítása mint egy új.

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#6225) bladekettő válasza Ákkk (#6224) üzenetére


bladekettő
tag

Szuper, köszönöm mindkettőtöknek. :)
A G925F az eu modell?

[ Szerkesztve ]

The easy day was yesterday! :)

(#6226) Dávcy


Dávcy
csendes tag

Akkor ez számít jónak?

(#6227) Fehercsoki válasza Dávcy (#6226) üzenetére


Fehercsoki
aktív tag

Elvileg igen, viszont ha jól tudom akkor a G920P amerikai változat.

(#6228) tomee007007 válasza Dávcy (#6226) üzenetére


tomee007007
őstag

Sammobile-on ellenőrizd le, úgy a biztos.

[ Szerkesztve ]

(#6229) Dávcy


Dávcy
csendes tag

Azt észre veszik ha tmobilos készüléken független szoftver van?

Mármint a szervízben!

Odinnal raktam fel
Pontosan ez az én készülékem

2 napja egyszercsak fogta magát lefagyott,azóta folyamatossan! Próbáltam Recovery ben a cache full factoryt de már a Samsung logónál lefagy és újraindul! 20 perc alatt megcsinálta,de a beállítás varázsló ami rögtön bejön első Induláskor ott nem jutok tovább mert lefagy és újraindulgat! :@

(#6230) Ákkk válasza Dávcy (#6229) üzenetére


Ákkk
addikt

Ezen más a verzíó a te telefonod 920f és 920 p tipusu romot tetted rá ezt észre és garanciavesztésnek minősül.
Az előző hsz képét néztem.
De itt is Download mód odin és megpróbálni a rá való verziót felrakni.
Vagy szervíz itt jó a rom verziója valószínűleg alaplap csere.

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#6231) icemad válasza Dávcy (#6229) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az újra aktiválás tiltás van bekapcsolva a telefonodon. Csak azt a szoftvert tudod rárakni, ami rajta volt. Azt odinnal rakd vissza, de a repartition részt ne pipáld be. Sok sikert hozzá, én kb. egy éve ültem fel erre a szopórollerre...

(#6232) Dávcy válasza Ákkk (#6230) üzenetére


Dávcy
csendes tag

A második kép az én telefonom!
Bocsi :((
S6 edge 32gb

Annyit csináltam rajta h a gyári t mobilos fwt töröltem róla és a függetlent raktam rá odinnal!

Akkor rakjam vissza a tmobile odinnal mielött beviszem a szervízbe?

[ Szerkesztve ]

(#6233) Ramo


Ramo
tag

Sziasztok! Tegnap jött a Telenoros telefonomra 230 MB körüli frissítés...valakinek információja róla... ajánlott vagy inkább felejtős. Az enyemen az utolsó az május 1.ei frissítés
Előre is köszönöm a választ.

(#6234) Purma válasza Ramo (#6233) üzenetére


Purma
csendes tag

Én leszedtem sok különbséget nem vettem észre, talán egy kicsit gyorsabb szerintem leszedheted nyugodtan

(#6235) Ákkk válasza Dávcy (#6232) üzenetére


Ákkk
addikt

Hogy törölted róla?
Új Rom telepités előtt csak max egy factory reset ajánlott.

Szedd le samfirm-el a rá való 4 fájlos romot és probáld meg újra rakni odinal.

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#6236) Ramo válasza Purma (#6234) üzenetére


Ramo
tag

Köszönöm a választ, igaziból az akkuidö romlás miatt tartok tőle. A tiéd is telenoros ? Nálad nincs gond vele?

(#6237) Purma válasza Ramo (#6236) üzenetére


Purma
csendes tag

Telenoros, szerintem javúlt az is egy kicsit

(#6238) ronda


ronda
aktív tag

Hello Hölgyek Urak!
Ma visszahozta a futár a javításra leadott A5 telefonomat egy cserére jogosító szakvéleménnyel. Mivel első generációs A5 már nincs a vodafone kínálatában, a 2016-os A5-ről meg olvastam hideget-meleget, másik készüléket kellett választanom, így ezennel beléptem az S6 Edge tulajok táborába. Nem tudom, milyen lesz hosszútávon, de az már az első napon látszik, hogy más ligában játszik mint az A5. Remélem jól döntöttem.

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#6239) zoli_suzuki


zoli_suzuki
újonc

Sziasztok!
Telekomos frissítés után azt tapasztaltam,hogy sokkal jobban merül a telefon mint azelőtt. Az akumlátorhasználat azt mutatja, hogy a cella készenlét veszi el a legtöbb energiát. Esetleg talalkozott más is ezzel a problémával.vagy van rá megoldás?
Válaszokat,segítséget köszönöm.

(#6240) Ákkk válasza zoli_suzuki (#6239) üzenetére


Ákkk
addikt

Mivel a modem-et is frissitették sokkal érzékenyebb a hállózatnak a hibáira ezért többet fogyaszt volt már így nekem azt hiszem áprilisban azután a következő frissítésnél rendbehozták remélhetőleg így lesz most is.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#6241) freezespider válasza zoli_suzuki (#6239) üzenetére


freezespider
tag

Én már meg sem merek szólalni, mert nagyon gáz a telefonom :(
De amióta rájött a frissítés, nekem is látványosan rosszabb lett az üzemidő :W

(#6242) zoli_suzuki válasza freezespider (#6241) üzenetére


zoli_suzuki
újonc

Valahogy tervezett Samsung betegségnek tűnik.Ezzel akarnak rávezetni,hogy vegyen az ember másikat.

(#6243) Kékes525 válasza freezespider (#6241) üzenetére


Kékes525
félisten

Lehet, hogy ráférne egy factory reset, ha a szokásos javítgatással próbálkoztál.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6244) Darko válasza ronda (#6238) üzenetére


Darko
senior tag

Én is így váltottam Lg g3-ról s6 edge-re, minden szép és jó volt, gyönyörű kijelző, jó kamera, pörgős kezelés csak hát megszoktam a G3 nagy képernyőjét ezért továbbmentem s7e-re.

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#6245) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv!

Tegnap nyomkodtam az S6 Edge-t, és nem tudom, a MediaMarkt-ban valami hibás darab lehetett-e, de nekem olyan érzésem volt, mintha vágná a kezemet a széle, illetve annyira vékony az oldalán a ház, hogy ezt én naponta dobnám le. :( Vagy csak én vagyok béna, de engem nem győzött meg. A sebessége igen, de a fogása abszolút nem jött be.

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#6246) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Sziasztok ezzel a frissítéssel van valakinek tapasztalata? Mar napok ota zaklat vele a telefon. Érdemes felrakni? Nem lesz lassabb döcögősebb tőle, akksi hogy bírja utána? Köszönön a segítő válaszokat előre is.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#6247) Darko válasza csabyka666 (#6245) üzenetére


Darko
senior tag

Legalább érzed hogy a kezedben van, meg tud "akadni" a tenyeredben, S7E-nél javítottak rajta, na én ennél érzem úgy hogy csúszkál a kezemben mint egy darab jég.

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#6248) csabyka666 válasza Darko (#6247) üzenetére


csabyka666
addikt

De kényelmetlen nekem az S6 Edge, nem hiszem el, hogy az egész világon csak nekem vágná a kezem. Olyan, mint egy rosszul vagy egyáltalán le nem sorjázott vasdarab. :(

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#6249) icemad válasza csabyka666 (#6248) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én vettem rá 2 eurós tokot, ezzel kb 1 centi vastag. Így már jó.

(#6250) csabyka666 válasza icemad (#6249) üzenetére


csabyka666
addikt

Az eléggé favágó módszer azért. :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.