Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) feroooo31 válasza guriga1234 (#5650) üzenetére


feroooo31
tag

Igen engedélyezem meg anélkül is megnéztem és ugyanannyit írt ki.

Samsung S8 Orchid grey S6 Edge White and A5 White - Telekom

(#5652) Csaszi87


Csaszi87
tag

Sziasztok!
Ebben a telefonban, hogy lehet kikapcsolni üzenet írásnál, hogy a szavaimat ne állítsa át hasonló angol szavakra? Ha értitek mire gondolok :) Mert már rosszul vagyok ettől, h minden 2. szót át kell javítani amit leírok.

(#5653) JoeYi válasza Csaszi87 (#5652) üzenetére


JoeYi
őstag

(#5654) Csaszi87 válasza JoeYi (#5653) üzenetére


Csaszi87
tag

Köszi, már megoldódott a gondom! :K

(#5655) tomee007007 válasza guriga1234 (#5650) üzenetére


tomee007007
őstag

Gyorstöltés nélkül is fel kell hogy töltse kb 2,5 óra alatt..ott hardveres probléma lesz.

(#5656) Taknyoshal válasza feroooo31 (#5649) üzenetére


Taknyoshal
tag

Nézd meg, hogy biztosan jól azaz teljesen bele van dugva az USB kábel az adapterbe, nekem ez megoldottad a problémát.

(#5657) Ákkk válasza feroooo31 (#5649) üzenetére


Ákkk
addikt

Amenyiben a töltő a hibás ezt bármilyen samsung premium szervíz ott előtted tudja pár perc alatt ellenőrizni.
A másik töltő is samsung gyorstöltő vagy 80% os a telefon töltöttsége,hogy 50 percet mutat?
Fel is tölti annyi idő alatt?
Mert ez lehet aksi zárlat és usb aljzat hiba is.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#5658) lall3rf


lall3rf
újonc

Sziasztok,
Nemrég kijött a legújabb 6.0.1-hoz egy kb 200 megás patch, kb egy hete telepítettem. Azóta egyfolytában azzal a problémával küzdök, hogy az akksi kb 50%át csak az Android System húzza le, akkor is ha semmit nem csinálok a telefonnal. Drasztikusan lecsökkent az akku üzemideje, már egy napot is alig bír ki, eddig 2 sima volt. Nem tudjátok esetleg, hogy ez mitől van? Esetleg tapasztaltatok ti is hasonlókat?
Köszi előre is.

Amit ma megtehetsz, halaszd holnaputánra és lesz két szabad napod.

(#5659) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Sziasztok!
Nemsokára ilyen telefont tervezek vásrolni. Mikre érdemes figyelni használt példány esetében? Illetve azt, hogy nincs-e rootolva hol tudom megnézni rajta?
Amúgy hány óra kijelzőidő van benne kb?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#5660) Drakk válasza lall3rf (#5658) üzenetére


Drakk
tag

Szia!
Hasonlót tapasztalok én is a frissítés után.

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#5661) Apollo_21 válasza lall3rf (#5658) üzenetére


Apollo_21
addikt

Hali!

Kb hasonló a helyzet:D
Olyan 30-45perc netes használat / nap...és az h ránézek 2-3óránként pl időképre stb...
Az üzemídő 14óra összesen... 6kor elindulok otthonról majd mikor 7kor hazaérek este..10%:D

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#5662) tomee007007 válasza Apollo_21 (#5661) üzenetére


tomee007007
őstag

Csináltatok gyári visszaállítást a frissítés után?

(#5663) VIBO válasza tomee007007 (#5662) üzenetére


VIBO
őstag

Nem. Cuccokat hogy rakod vissza utána egyszerűen?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#5664) factory01


factory01
tag

Sziasztok, berepdt a telefon hátlapja és amíg meg jött az új hátlap anélkül használtam és most az akku kinyomja a hátlapot, ha síkban nézem a telefont akkor azt látom hogy az akku 2 vége fel van púposodva és ezért nem megy rá a hátlap. Gondolom ahogy az akku melegedett eldeformálódott. Sajnos csak akku cserével lehet orvosolni. Miből tudom megállapítani hogy eredeti e egy akku? Aliexpresszen ilyen 10 $ körül vannak és azt írják rá hogy eredeti! Ez létezik? Itthon 8000 ért látom őket.

(#5665) tomee007007 válasza VIBO (#5663) üzenetére


tomee007007
őstag

Csinálsz egy biztonsági mentést, és be kell állítani hogy minden fent lévő alkalmazásod újra települjön.

(#5666) VIBO válasza tomee007007 (#5665) üzenetére


VIBO
őstag

Mivel csinálod a biztonsági mentést?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#5667) freezespider válasza lall3rf (#5658) üzenetére


freezespider
tag

:DD :DD :DD :DD :DD :Y :DD :DD

Bárcsak ez lenne a problémám az akksi idővel :DD :DD

(#5668) Peet91


Peet91
aktív tag

Hát srácok, én nem vártam tovább az inkompetens gugli/samu párosra, hogy megoldják az anti-dose merülős problémát. Eladtam az s6 edge-et, kihoztam a munkahelyemről egy sima s6-ot, ráflasheltem a gyári 6.0.1-et, és pöccre ugyanazt produkálja. A lényeg, hogy upgrade-eltem egy s7 edge-re, nagyon remélem, hogy ott nem lesz ekkora szívás a deepsleep-el. Remélem mihamarabb javítják ezt a 6-os szériánál is, mert ez a lefelezett üzemidő ez gyalázat... További jó forumozást, megyek a szomszédba :)

[ Szerkesztve ]

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#5669) madgie válasza Peet91 (#5668) üzenetére


madgie
titán

Az S7 Edge topik ugyanezzel a gonddal van tele.

(#5670) znagy69


znagy69
őstag

Megsérült a kijelzőm, javítás alatt egy galaxy x covert vagy mit használok. 5.1.1 a rendszer, de ez azonos használattal elmegy 3 napot. Az edge estig alig bírja.

(#5671) Apollo_21 válasza tomee007007 (#5662) üzenetére


Apollo_21
addikt

Persze, megtörtént, bár már sokadjára kerül terítékre az akku dolog..meg a megoldások.
Eddig nemakartam beállni a csináld ez csináld azt táborba, de kénytelen vagyok minden fronton kipróbálni minden lehetőséget, eddig sikertelenül.

Az egyetlen negatívum hogy nekem a 6os droid elött sem bírta sokkal tovább:D
Max ilyen 3-4órával:D Viszont kicsit akadósabban indul be a készülék...
Lassabban "éled" fel a rendszer egy kikapcs után..

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#5672) tomee007007 válasza VIBO (#5666) üzenetére


tomee007007
őstag

Beállítások, Mentés és visszaállítás menüpont. Ott választhatsz hogy hova csinálja a biztonsági mentést, Samsung vagy Google acc-hu

(#5673) JoeYi válasza Apollo_21 (#5671) üzenetére


JoeYi
őstag

egyébként én a helyetekben simán azt nézném meg kinek milyen hardver kombináció van a telójában, mert pl az enyémmel semmi gond 6.0.1-en. Ugye prociban meg kamerában is lehet külömbség

(#5674) Mauzes válasza JoeYi (#5673) üzenetére


Mauzes
őstag

Enyémnél sincs drain, szintén 6.0.1.

(#5675) Ákkk válasza JoeYi (#5673) üzenetére


Ákkk
addikt

Hát ha processzorban különbség van akkor az nem s6 ☺

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#5676) subset


subset
senior tag

Nálam sincs semmi gond az üzemidővel a legújabb frissítés után.
Soha nem is volt szerencsére, fél éve gond nélkül használom.

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#5677) VIBO válasza tomee007007 (#5672) üzenetére


VIBO
őstag

De itt csak az email, üzenetek, óra, ilyeneket menti le vagy az appokat is? Vagy azokat manuálisan kell visszaállítanom?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#5678) madgie válasza VIBO (#5677) üzenetére


madgie
titán

Az appokat amúgy ia visszarakja, de mondjuk a mentett állapotát nem (Viber beszélgetéseket mondjuk nem tart meg).

Onnan tudom, mert ma kellett teljes pucolást csinálni a telón, mert az üzenetküldő szolgáltatások FC-ztek. Magyarul sem a gyári, sem külsős üzenetküldő app-pal sem mentek az sms-ek nálam.

(#5679) Apollo_21 válasza JoeYi (#5673) üzenetére


Apollo_21
addikt

Max kamera lehet más..ha más térne el akkor nem lehetne S6 Edge:D
Persze kitudja:D Sztem egyszerűen ezek ennyit bírnak 1-1,5nap oszt csók....

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#5680) JoeYi válasza Apollo_21 (#5679) üzenetére


JoeYi
őstag

elnézést, azthittem ebben is van olyan kavarás, mint régen, hogy egyik régió ilyen CPU-t kapott, a másik amolyat :)

(#5681) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok!

Már többször észrevettem egy elég nagy furcsaságot. Este lefekvés előtt kilövöm a wifi-t és a mobil netet is. Nincs semmilyen nem látott értesítésem. Reggel felkelek, és látom, hogy jött értesítés Facebook-on és Messenger-en is. Megnézem, wifi és mobilnet továbbra is off, és nem is tudok netezn pl .Chrome-on és FB falat sem frissít. De ezeket az értesítéseket meg tudom nézni. :)

Valakinek ötlet, hogy ez WTF?

[ Szerkesztve ]

(#5682) Ákkk válasza Mauzes (#5681) üzenetére


Ákkk
addikt

Be van kapcsolva a helyadatok esetében és ezért😆

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#5683) Mauzes válasza Ákkk (#5682) üzenetére


Mauzes
őstag

Ezt kifejtenéd kérlek, hogy mi ez, hogy működik? Nem értem, hogy hogyan szed le lyen jellegű adatot a netről, ha nincs wifi és mobilnet. Most egy Messenger üzenetnek mi köze a helyadathoz?

(#5684) icemad válasza Mauzes (#5683) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Van ilyen beállítás, hogy akkor is keressen wifit ha az ki van kapcsolva. Ez a helymeghatározáshoz kell. Valószínűleg amikor így csatlakozik, akkor kapod meg az üzenetet.

(#5685) mati12


mati12
senior tag

Az Angol független romra most érkezett egy 16.25 mb-os :Y frissítés. Azt írta,hogy teljesítménybeli javításokat tartalmaz,kíváncsian várom,hogy ez mit jelent majd.

[ Szerkesztve ]

(#5686) JoeYi válasza Mauzes (#5683) üzenetére


JoeYi
őstag

én repülő módba teszem éjjelre

(#5687) Timeola


Timeola
aktív tag

Sziasztok! Segítsetek légyszí! 30-as csajszi vagyok, telefonvásárlás előtt állok. Szerintetek elég lesz nekem az S6 Edge? Vagy inkább a húzósabb árú S7-et válasszam? 40000 forint difi, azért ez nem kevés. A telefont normál használatra használom, nem játszok rajta.. Az alap funkciókon kívül facezásra használom.. Ami fontos, hogy ne fél nap alatt merüljön le és szép képeket lehessen vele készíteni. Tudtok segíteni benne? Ti már úgyis használjátok, gondolom valamennyire tudtok tanácsot adni benne. Egyáltalán nőknek el tudjátok képzelni ezt a telót? ;-)

(#5688) madgie válasza Timeola (#5687) üzenetére


madgie
titán

Az S7 Edge sokkal tovább bírja szuflával, mint a 6.

(#5689) Ákkk válasza madgie (#5688) üzenetére


Ákkk
addikt

Szerintem a sima s7 -re gondolt az s7 edge valószínűleg a mérete miatt már necces☺

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#5690) JoeYi válasza Timeola (#5687) üzenetére


JoeYi
őstag

szerintem nőként vagy iphone6-ot vagy S6edge-t kell venned :) Ezt azért mondom, mert kb ez a két telefon van a piacon ami szép és amit kilehet rakni az asztalra :) Nekem lassan egy hónapja van meg és nagyon elégedett vagyok vele. Nálam simán bírja az 1 napot szuflával, de van akinél gyorsan merül valamiért. Egyébként meg 3000 Ft-ért vettem hozzá drótnélküli töltőt, amikor nem használom csak ráteszem és nincs akksi para.

Szóval azthiszem én már elfogult S6 Edge tulaj vagyok :D De ez olyan mint amikor van egy szép kocsid (vagy csajod :D) és nem törődsz a hibáival :D Bár jelen esetben az egyetlen említhető hiba részemről az FM rádió hiánya, de túlélem.

Ja és beszarás a kamera, tényleg.

(#5691) vwadam


vwadam
tag

Üdv,
Én is telefon vétel előtt állok és nem tudom,hogy mit válasszak,Samsung galaxy S6 Edge vagy Huawei P9,csereutalványt kaptam a Telenornál, LG G4-ről váltanék,a lényeg az,hogy legalább annyit tudjon az új telefon mint az elődje..Samsungnál már kijavították a hibákat? (pl. még régebben azt hallottam,hogy laggol az egész rendszer még a 3gb rammal is,a multitasking egyszerűen szörnyű,stb..)

(#5692) Timeola válasza Ákkk (#5689) üzenetére


Timeola
aktív tag

Igen a sima S7-re gondoltam. :-)

(#5693) Timeola


Timeola
aktív tag

Köszönöm szépen a válaszokat!
Hát nem könnyű a választás.
Megpróbálok okosan dönteni. :U

(#5694) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

a Hacker kernel 13.2 renkivul jool sikerult ! :DD

44% -on vagyok , 4 ora 33 perc kijelzoidovel ! :C

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#5695) freezespider válasza Dr.FantastiK (#5694) üzenetére


freezespider
tag

:Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y
Úúúúúú ezt hogy?
Tudnál segíteni?

(#5696) Mauzes válasza JoeYi (#5686) üzenetére


Mauzes
őstag

Én viszont elérhető akarok maradni éjjel is, bárkivel történthet valami (család, barátnő, stb.), ne ezen múljon.

(#5697) Dr.FantastiK válasza freezespider (#5695) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

felteszed a CarHD Rom -ot, {22.1} es telepiteskor bevalasztod ezt a kernelt.
_
_http://forum.xda-developers.com/galaxy-s6-edge/development/rom-carhdrom-1-t3111519
_

_

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#5698) guriga1234 válasza Mauzes (#5696) üzenetére


guriga1234
addikt

Ha olyan nagyon fontos dolog történik, akkor legfeljebb felhívnak. Elvégre ez egy telefon.

(#5699) Mauzes válasza guriga1234 (#5698) üzenetére


Mauzes
őstag

És én mire válaszoltam? Arra, hogy miért nem akarom repülő módba tenni.

(#5700) freezespider válasza Dr.FantastiK (#5697) üzenetére


freezespider
tag

Huhh, ez nagyon szuper!

Most lesz harmadszor szervizben a telefon, mert hétfőn úgy kaptam vissza másodszorra, hogy gyakorlatilag mindent cseréltek benne, és frissítették is, ennek ellenére gyalázatos az akksi ideje, és azóta dobálja a hívásokat, a netet, vibrál a kijelző, alig lehet vele telefonálni :W
Így jött vissza a szervizből :F
Ha ez megoldódik, akkor mindenképp kérném a segítséged, hogy hogy is kell ezt feltenni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.