Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) xedos válasza Dr.FantastiK (#6847) üzenetére


xedos
addikt

Meglepődnék... a gyári töltő 2A-es és szerintem 9V-12V-on is nyomja...
A Qi töltök meg kb 75%-osak

senki66:

Kollégám iPhoneon használja a nanoshinet. Azt mondták neki 2évig jó. Neki kb 2hónapja van fent.

(#6852) senki66 válasza xedos (#6851) üzenetére


senki66
senior tag

Elégedett vele, vagy ennyi idő kevés még a megítéléséhez?

(#6853) migabi24 válasza senki66 (#6852) üzenetére


migabi24
nagyúr

Kamu be ne vedd a marketing maszlagot

(#6854) migabi24 válasza migabi24 (#6853) üzenetére


migabi24
nagyúr

[link] sok ilyen véleményt olvastam már itt a mobilarénán, különböző topikokba

(#6855) gmatyi88 válasza senki66 (#6850) üzenetére


gmatyi88
tag

Ez engem is èrdekelne :)

(#6856) becenevem


becenevem
aktív tag

Sziasztok!

Most kaptam egy ilyen telefont. Női táskában volt, elég karcos az üvege(?).

Ez lenne a kérdésem. Olyan, mintha valami gyári fólia lenne rajta. Az első kamera, a fényérzékelő mellett látszik, hogy ki van vágva.

Ez most akkor egy fólia vagy valami réteg, ami a kijelzőhöz tartozik?

[ Szerkesztve ]

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#6857) migabi24 válasza becenevem (#6856) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ha látszik a kivágás akkor az bezony fólia

(#6858) toompa válasza becenevem (#6856) üzenetére


toompa
őstag

Az biztos hogy fólia. Ha karcos és zavar,akkor leveheted.

(#6859) Marquess


Marquess
tag

Hmm úgy látom,hogy már a telenor is levette a galaxy s6 edge telokat...meg a Gsm boltokba se árulják már...Érdekes ,mert karácsonykor még 115,000Ft-ért nyomták... :W

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6860) toompa válasza Marquess (#6859) üzenetére


toompa
őstag

És a megjelenése óta te is öregedtél 1,5-2 évet.
Hogy repül az idő. :)
A gyártók f....ssák magukból az új készülékeket. Kifutott,ennyi. Nem kell ezen csodálkozni.

(#6861) Marquess válasza toompa (#6860) üzenetére


Marquess
tag

Meglepő,mert a g2 pl 4évig volt elérhető...
Persze,gondolom most már 100körül volt az ára és nem érte meg annyiért eladniuk....Használtat meg nem veszek 90-ér:)

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6862) toompa válasza Marquess (#6861) üzenetére


toompa
őstag

A samsung telók ilyen gyorsan jönnek-mennek.

(#6863) Apollo_21 válasza Marquess (#6861) üzenetére


Apollo_21
addikt

Nemsoká itt az S8...hova várjanak:D
Akik meg használtan vennék vehetik a sima edge-ket szépen 80-100között kb.
Bár énis fontolóra vettem h eladom a sajátomat. De nincs olyan amire szívesen váltanék...
150+ pedig nincs újabb csúcs készülékre amit miután megvettem rá 3-4hónapra elavult erős köz kateg. fogunk tekinteni:D

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#6864) Marquess válasza Apollo_21 (#6863) üzenetére


Marquess
tag

150k a S7 edge,de szerintem az nem sokkal jobb...Nekem a sima s6 edge jobban bejön.
Amugy 100k++pénzt nem is ér egy telefon se.

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6865) phobos86


phobos86
csendes tag

Sziasztok! Azt vettem észre, hogy a samsung felirat feletti beszédhangszórót be lehet nyomni egy kicsit.. :I Nálatok is megvan ez a jelenség? Úgy látszik a legjobban, ha az usb csatlakozó felől belenézel és körömmel benyomod a hangszórót.

(#6866) Raider1184


Raider1184
csendes tag

Sziasztok!
sm-925T model számú telefonra szeretnék magyar menüt rakni. Valaki tud esetleg rá valamilyen megoldást?

(#6867) TommyNagz válasza Raider1184 (#6866) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Felejtsd el. USA T-Mobile-os telefonra csak usa tmobileos rom vab abban pedig nincs magyar. Ha rootolod talan tudod magyaritani de az inkabb ilyen hunglish lesz.

encapsulation dot1q

(#6868) agoka07


agoka07
senior tag

Üdvözlet!
Váratlanul a telefonom kamerája ilyet kezdett produkálni. Semmilyen külső hatás nem érte. Tapasztalt már valaki hasonlót? Lehetséges, hogy csak a szalagkábel pattant ki? Hogyan tudnám orvosolni? Előre is köszönöm! :R

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#6869) TommyNagz válasza agoka07 (#6868) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Hu de jo! Ez melyik effekt? :DD
Amugy szerviz. Bnomet meg kell razni mert neha nem fokuszal. De konkretan minden fenykepezesnel...

encapsulation dot1q

(#6870) Uzmany


Uzmany
őstag

Sziasztok!
Veletlenul toroltem egy mappat, kb 4gb fotoval...
Vissza lehet valahogy allitani?
Koszonom.

® visions created with passion

(#6871) jabbagoa


jabbagoa
tag

Szevasztok. Most váltottam S5ről. Néhány pár napos tapasztalat.
Akksi. Az s5höz képest kritikán alulni.
Kicsit több mint 4órás kijelzőidő. Bízom a feltámadásában (bár ahogy írjátok örülhetek ennyinek is) 😁
Még nincs hozzá tokom szóval elléggé szokatlan még a fogása. Persze mert az s5ön spigen neo hybrid tok volt 😁
Kicsit Alpha utánérzésem van (micro sd hiány, fém és üveg), bár anno pont az Alpha hiányosságai miatt vettem inkább s5öt.
Ezeken kívül tetszik, imádom. Sőt nekem az edge funkciókkal sincs bajom 😃

"rám nem hatnak a Jedi trükkök" !@#$%^&*!

(#6872) toompa válasza jabbagoa (#6871) üzenetére


toompa
őstag

Volt S5-öm,utáltam. :)
Rengeteg hibája volt és még mellé ronda is. :)
Ez a telefon hozzá képest felüdülés. Az akku tényleg lehetne jobb,de szerintem egy erős használat mellett is kibír egy napot. Éjszakára meg mehet töltőre. Én 2 naponta töltöm. Használd egészséggel!

(#6873) Dr.FantastiK válasza jabbagoa (#6871) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

Udv a Klub -ban.

..Meglatod, joo lessz ez.! :K

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#6874) Marquess


Marquess
tag

kint Grazba van előfizetésem és kaptam egy lehetőséget,hogy 300 euroért vehetek telot ...és már csak s7 edge meg iphone 7et kaphatok ....Pedig tuttira s6 edge-t vennék.

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6875) ::Trunks:: válasza toompa (#6872) üzenetére


::Trunks::
senior tag

Egyik telefonomat se utáltam annyira,mint az S5-öt. Viszont az S4-em visszasírom a mai napig ,az nagyon jó telefon volt annak idején!

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#6876) toompa válasza ::Trunks:: (#6875) üzenetére


toompa
őstag

Igen-igen! :).Az S4-emet én is imádtam! :) Volt Alpha-m is,azt is szerettem. A gyenge akku ellenére is. :)

(#6877) jabbagoa


jabbagoa
tag

Én szerettem az S5öm, nekem jól működött, és bírta is az eséseket ;) de megérett a cserére 😃
Kezdem imádni a kis görbült 6ost 😃

"rám nem hatnak a Jedi trükkök" !@#$%^&*!

(#6878) Marquess


Marquess
tag

130k pénzt megér a 64Gb-os zöld galaxy s6 edge így 2017be?:)

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6879) agoka07


agoka07
senior tag

Használ valaki power case-t? érdemes beszerezni egyet? Mennyire károsítja a telefont az állandó töltés? :)

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#6880) TommyNagz válasza Marquess (#6878) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Nem.

encapsulation dot1q

(#6881) vhunor


vhunor
őstag

Hahó,

használt itt valaki az S6 Edge mellett Nexus 5X-et és/vagy Huawei P9-et? Van lehetőségem újan 80-84k-ért venni S6 Edge-et és P9-et, a Nexus egy húszassal olcsóbb lenne, és próbálok választani közöttük :). Sebesség tekintetében az S6 megállja a helyét most is?

(#6882) madgie válasza vhunor (#6881) üzenetére


madgie
titán

A Nexust én kilőném erről a listáról, építésben nem hozza azt a prémium érzést, amit az S6E és a P9.

(#6883) Marquess válasza vhunor (#6881) üzenetére


Marquess
tag

S6 edge telot 84k pénzért újat?
Én mindenhol csak 120k++ért látok:( Egyik isim mindig mondja,hogy az új Huawei Telefonokat naponta minimum 6 telot küldenek vissza,hogy hibás és sok a gond velük...

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6884) Beca1990 válasza Marquess (#6883) üzenetére


Beca1990
senior tag

gondolom előfizetéssel venné... olcsóbban

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#6885) Marquess válasza Beca1990 (#6884) üzenetére


Marquess
tag

Néztem karácsony után már az összes szolgáltató levette a s6-edge telefont.

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6886) Beca1990 válasza Marquess (#6885) üzenetére


Beca1990
senior tag

a magenta T-nél és a kék T-nél is lehet még vásárolni.
utóbbit a TV-ben is reklámozzák.

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#6887) pellesmartin


pellesmartin
tag

Sziasztok!
Jelenleg S5-öm van,tervezek váltani S6 edge-re. Egy dologtól félek,a készülék törékenységétől.
Szerintetek mennyire törékeny ez a telefon a hajlított kijelző miatt?
Természetesen vennék márkás üvegfóliát,tokot,de azt hallottam hogy ígyis elég könnyű összetörni.
Akksi időről se sok jót hallottam. S5höz képest sokkal rosszabb? :\

(#6888) Marquess válasza pellesmartin (#6887) üzenetére


Marquess
tag

Én úgy tudom,hogy elég tőrékeny és könnyen karcolodik,de ezek a védőfóliák nem a legjobbak,mert nem illeszkedik a szélekhez..
hát..igen az akksi..nekem is detto .. valaki azt mondja hogy 7-8óra netezzést kibír,de valaki azt mondja,hogy ma 2órát bír ...
Azt szokták mondani,hogy inkább már a s7 edge telefont érdemes venni,bár nekem az annyira nem jön be.

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6889) vhunor válasza madgie (#6882) üzenetére


vhunor
őstag

Elsősorban a mindennapi használat gördülékenysége számít nálam, meg a kamera (sokat utazok és egyre kevesebb kedvem van külön kamerákat cipelni). Üveg+fém és polikarbonát témára nem vagyok különösebben érzékeny.

Marquess: céges árlista.

[ Szerkesztve ]

(#6890) pellesmartin válasza Marquess (#6888) üzenetére


pellesmartin
tag

S7 Edge-re sajnos nincs keret
Nem szeretnék minden nap power bankkal telefonozni az akksija miatt,meg mivel elég ügyetlen vagyok szerintem hamar össze is törném. Sokat gondolkozok a vásárlásán,de nincs másik telefon ami tetszik..

(#6891) KYZRR válasza pellesmartin (#6887) üzenetére


KYZRR
őstag

Semmivel sem gyengébb, mint egy iPhone 6. :))
Drop test.

You can only die once, make sure it is worth it...

(#6892) madgie válasza vhunor (#6889) üzenetére


madgie
titán

Gördülékenynek gördülékeny a Samsung is, én a világba szidtam őket, de az S6 széria óta nagyon is rendben van a TouchWiz. Az N5X természetesen jó ebben, stock droid, a kamerája is nagyon jó, de igazából ebben a témában is mindhárom versenyző nagyon erős (N5X színei tetszenek nekem, S6 Edge közelfényképezésben elég erős, P9 meg kevés fényben kiemelkedő)

(#6893) pellesmartin válasza KYZRR (#6891) üzenetére


pellesmartin
tag

Meglepő! :Y
Lenne még egy kérdésem! Edge kijelzőt kilehet rendesen használni,sok haszna van?

(#6894) Marquess válasza pellesmartin (#6890) üzenetére


Marquess
tag

S6 edge 120k pénz a s7 edge meg 150k pénz ...Azt tudnod kell,ha eltöröd akkor 80,000Ft a javítása!
Edge kijelző funkciókat kb senki se használja,kb hasztalan,bár lehet valakinek bejön ....Én tuttira úgy kezdeném,hogy Edge OFF:)

[ Szerkesztve ]

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6895) madgie válasza pellesmartin (#6893) üzenetére


madgie
titán

Szerintem inkább csak eyecandy, szebb a telefon így, jobb megfogni. Valós haszna nem sok volt, mikor ezt használtam, ellenben milliószor mellényomtam egy egyszerű kézbevételnél is.

De nem szidom, ha az akkuja dupla ennyit bírt volna, akkor tuti nem adom el.

(#6896) Marquess válasza madgie (#6895) üzenetére


Marquess
tag

Az a gond,hogy én már nem tudom kinek mit lehet elhinni...
Anno mikor vásároltam a lg g2 telomat ,mindenki szidta hogy egy mosslék, nulla telefon főleg az akksija meg hangja is nagy nulla....Mégis életem legjobb telefonja még a mai napig is...akksija 74 órát bír ki,persze nem mindig netezek rajta+a quadbeat zenéje eszméletlen jó..Persze te használtad te jobban tudod az akksiról az infót! :R

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6897) KYZRR válasza pellesmartin (#6893) üzenetére


KYZRR
őstag

S6-nál elsősorban menőfaktor volt a hajlított kijelző, nem használtam annyira sokszor.
Ami hasznos volt, az a időjárás panel, illetve lefelé fordítva a hívás jelzés.
S7 Edge-nél kicsivel többminden van ami jó. Plusz a widget edget nagyon szeretem, bár az lehet hogy van s6e-re is.

Fogással nekem nem volt gondom, relatíve nagy kezem van, s7e is kényelmes, s6e is az volt..

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#6898) madgie válasza Marquess (#6896) üzenetére


madgie
titán

Figyelj, ha nem használod sokat, akkor sokat bír ez is. Nekem nagyon sok a SoT, ezért sajnos hamar megnyuvadt az S6E, nagyjából 3-4 óra közötti SoT-t tudott. Van, akinek ez másfél napig is jó, nekem fél volt. Ki hogy használja a telefonját :)

(#6899) Marquess válasza madgie (#6898) üzenetére


Marquess
tag

Én általában a sok utazásom miatt zenélésre,filmezésre meg fényképkészítésre,telefonálásra használom a telomat,persze netezni is szoktam,de azt nem annyit csak néha felnézek Facebookra,emailok meg youtube.ennyi...
de ha igaz,hogy 7órát bír a galaxy s6 edge wifivel és 100% fényerővel netezni,akkor csak nem lehet olyan rossz..
Tesztbe volt hogy 7órát youtube videót nyomott a csávó...vagy 5óra játék wifivel full100% fénnyel..Szerinted mennyire lehetséges ez?!

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6900) madgie válasza Marquess (#6899) üzenetére


madgie
titán

Szerintem minimum kérdéses, ha megy a kijelző, akkor zabál az akku :)
7 óra folyamatos YT-t talán a mostani Redmi Note 3-am bírna ki, 4000 mAh akkuval, nem az S6E, 2600-assal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.