Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5451) Nite válasza freezespider (#5449) üzenetére


Nite
őstag

igen, probald ki nekem eddig bevalt :K

Paid my dues!

(#5452) Apollo_21 válasza Markizmark (#5440) üzenetére


Apollo_21
addikt

Énis arról beszélek mármint a vezeték nélküliről..csak elirtam...de látom azóta 1 használó se írt be akik alátámasszák..pedig volt jó pár...

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#5453) icemad válasza Apollo_21 (#5452) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ember! Mit kell alátámasztani? A vezeték nélküli töltés működik hibátlanul. Még a 8 eurós kinaival is. Vezetéknélküli gyors töltést meg sosem tudott! Te meg valami szoftveres dologról beszélsz...

(#5454) bounty123 válasza Apollo_21 (#5452) üzenetére


bounty123
őstag

Nem tudja a vezeték nélküli gyorstöltést, a vezetékest tudja.

(#5455) Ákkk válasza Apollo_21 (#5452) üzenetére


Ákkk
addikt

Kicsit rosszak az infóid a vezetéknélküli gyorstöltést nem tudja. Rendelkezem s6,s6edge, s7 telefonnal ezekből az s7 tudja egyedül☺

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#5456) Slash20


Slash20
tag

Régebben írtam már ezzel kapcsolatban, a készülékem most lesz egy éves, és mai napig olyat csinál, hogy ha hívnak, a hívó fél számára azt jelzi hogy ki vagyok kapcsolva (így sms se jön meg). Én tudok hívni, plusz ha kikapcsolom és vissza, akkor pár napig/hétig megint jó, míg nem szól valaki. A telefon gyári független, telenor kártya van benne (már 2x cseréltettem), térerő gond sose volt. Minden frissítést megkapott ami eddig felkínált, de elég bosszantó hogy pont az alap dologra (telefonálás) nem lehet használni. Így sokra megyek a tudással meg a szépséggel...pedig az akku időm is teljesen jó a többi galaxyhoz képest.

Van ötlet mi lehet a hiba, hardver vagy szoftver lehet? Több mint 1 év gari van rá, de bizalmatlan vagyok, mennyire vigyáznának rá. Erősen fontolgatom hogy lecserélem másra...

(#5457) Soltee válasza Slash20 (#5456) üzenetére


Soltee
tag

Bármelyik felső kategóriás felüdülés lesz ehelyett. tapasztalat!

(#5458) SATIKA31


SATIKA31
tag

sziasztok !
én is nem rég vettem egy ilyen telót megdöbbenve olvasom a rossz tapasztalatokat akár az akku üzemidővel kapcsolatban.Én egész napos használat mellett 20% al teszem töltőre úgy hogy egész nap be van kapcsolva a wifi ,4g,bluetooth gps ezen hallgatok zenét netezgetek és levelezek viberen is .
van pár bosszantó hibám pl az oldalsó kijelző rész nagyon érzékeny pl levelezéskor vagy névjegy keresésekor.
de ezt meg lehet szokni eddig 2 havonta cseréltem a telefonokat mert mindegyik valamiért gáz volt pedig nem a z alsó kategóriából válogattam most úgy gondolom jelenleg nincs ennél jobb(ez szubjektív)
és elég sok telefon használat után javasolnék minden akku időre panaszkodót először próbálja ki teljesen legyalult helyzetben használni és ha ezek után nem csinálja akkor nem hinném hogy a telefonnal van baj.

(#5459) Markizmark válasza SATIKA31 (#5458) üzenetére


Markizmark
addikt

User error ellen nincs orvosság, hiába írták itt már a panaszkodóknak sokan.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#5460) Nite válasza Markizmark (#5459) üzenetére


Nite
őstag

igen, hat amikor keszenletben 8 ora alatt merul 25-30%-ot a telefon, az valoban user error :C

Paid my dues!

(#5461) Soltee válasza Nite (#5460) üzenetére


Soltee
tag

hát ja... az asszony lg-je egész éjjel 2%-ot merül uhogy minden be van rajta kapcsolva még a bt okosora is... és gyári beállításu..

(#5462) madgie válasza Nite (#5460) üzenetére


madgie
titán

Próbáld meg ezt, más telefon is random merül egy ideje, azt mondják, a google szolgáltatások miatt.

(#5463) icemad válasza Markizmark (#5459) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hú de okos valaki.....

(#5464) Nite válasza madgie (#5462) üzenetére


Nite
őstag

ja, hogy toroljuk magat a google app-ot? erdekes, de kiprobalom! :R

Paid my dues!

(#5465) madgie válasza Nite (#5464) üzenetére


madgie
titán

Nem törölni, csak gyári állapotba visszaállítani :) Nem tudom, beválik-e, de egy próbát megér.

(#5466) icemad válasza madgie (#5462) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam eddig úgy néz ki, hogy működik, de nem akarom elkiabálni.

(#5467) erik88


erik88
aktív tag

Itt majdnem mindenki szidja ezt a telefont az akkuja miatt.. Nekem egésznap 4g mobilnet megy rajta munka közbe, otthon wifi, telefonálás napi fél óra kb, és 8 órán keresztül zenét hallgatok rajta, éjjel is max 2-5 százalékot merül és wifi is megy. Este meg jó 35-40 százalékkal érek haza... szerintem ti kifogtátok a legjobb s6edget.... mióta megvettem egy panaszom se lehet rá. Soha egy lefagyás, hirtelen merülés, vagy bármi más nem volt nekem.

[ Szerkesztve ]

(#5468) tomee007007 válasza Soltee (#5461) üzenetére


tomee007007
őstag

Alap esetben ennek is ennyit kell hogy merüljön....

(#5470) JoeYi


JoeYi
őstag

feltoltam az android 6-ot, de play áruház a wifin nem hajlandó működni, csak mobilneten. Ha böngészőből nyitom meg akkor minden frankó. Miért lehet ez?

(#5471) icemad válasza JoeYi (#5470) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Fr volt?

(#5472) JoeYi válasza icemad (#5471) üzenetére


JoeYi
őstag

aha, menüből is meg recoveryből is

(#5473) icemad válasza JoeYi (#5472) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor még az engedélyeket nézném át az alkalmazáskezelőben.

(#5474) JoeYi válasza icemad (#5473) üzenetére


JoeYi
őstag

amit próbáltam:
- menüből factory reset
- recoveryből cache wipe és factory reset
- csak a hálózati beállítások resetje
- router: biztonság nélkül, WPA, WPA2, 2Ghz és 5Ghz módban
- Google Play adatainak törlése

Csak így tudok jelenleg vmit telepíteni.
- mobil neten
- vagy ha böngészőben nyitom meg a play-t és onnét telepítek, úgy letöltődik a telóra

A csalódottságom már maximális :(

sw verzió: g925fxxs3dpdc

(#5475) emre33 válasza JoeYi (#5474) üzenetére


emre33
addikt

Kapcsold ki az energiatakarékos módot.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5476) VIBO válasza tomee007007 (#5443) üzenetére


VIBO
őstag

No.

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#5477) JoeYi válasza emre33 (#5475) üzenetére


JoeYi
őstag

be se volt kapcsolva, de azért csináltam egy ki/be kapcsot, persze nem segített.

Amúgy mikor nyomok egy factory resetet akkor az újratelepítésnél is már megakad amikor a google fiókhoz kéne csatlakozni. Ebben nagyon elvan szarva valami...

(#5478) SATIKA31 válasza JoeYi (#5477) üzenetére


SATIKA31
tag

Nekem egy másik telefonon volt régen ilyen az volt a probléma h a telefont nem erre a régióra gyártották és nem tudta beazonosítani wifin a helyet de mobilinterneten igen.nem tudtam megoldani ,azt csináltam h alternatív playt használtam.
Persze ez csak egy ötlet lehet h neked teljesen más jellegű a probléma.

(#5479) emre33 válasza JoeYi (#5477) üzenetére


emre33
addikt

Vagy wifis routereden be van kapcsolva valami erős tűzfal funkció,,ami blokkolja a kommunikációt.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5480) subset


subset
senior tag

Néhány hete magam is figyelmes lettem wifi problémára, miszerint leginkább a play áruház de egy sima webböngészés is képes volt időtúllépéssel elszállni az itthoni wifin - máshol jól ment.
Wifi ki-be stb. néhány oldal betöltéséig újra volt kapcsolat, aztán lehalt megint.
DD-WRT futott a routeremen, a hiba feltűnése előtt emlékeim szerint nem sokkal frissítettem a firmware-ét, de egy ideig fel sem tűnt a hiba, nem sokat nyomkodom a telefont itthon....
Most volt időm és már kezdett is idegesíteni a dolog, és látom mások is szenvednek hasonló problémákkal.
Megint dd-wrt frissítés, szórakozás a wifi beállításokkal és titkosítással....sem vezetett eredményre.
(Router Tűzfal és a telefon régió (XEH) sem befolyásolja a dolgot)
Jelenleg vissza van töltve a gyári tplink firmware és minden úgy működik ahogy kell....

(Régebben is volt valamelyik dd-wrt verzió és telefon párossal már problémám, most hogy visszaemlékezem)
Szóval akinél wifi és play gond van az a routere háza tájékán nézelődjön szvsz.

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#5481) freezespider válasza madgie (#5465) üzenetére


freezespider
tag

Segíts lécci, hogy azt hogy kell csinálnom :)

(#5482) madgie válasza freezespider (#5481) üzenetére


madgie
titán

Ott van a linken :) Nyomsz egy eltávolítást a Play Áruházba na google-re és akkor leszedi a frissítéseket róla, gyári állapotba kerül vissza. Mondjuk énm nem vettem észre különbséget így sem, készenlétben merül a telefon.

(#5483) JoeYi válasza SATIKA31 (#5478) üzenetére


JoeYi
őstag

ujgsm.hu-n lett véve, úgyhogy tetszik a gondolatmeneted, mert akár nálam is ez lehet. Elmerengek, hogy mit lehetne tenni.

Valaki tudna mondani sw/hw verziószámokat, hogy minek kellene lenni ideális esetben?

Play build verzió: 6.4.12.C-all [0] 2744941
Modell száma: SM-G925F
Android: 6.0.1
Alapsáv verziója: G925FXXS3DPB3
Kernelverzió: 3.10.61-7086820
dpi@SWHE2622 #1
Build száma: MMB29K, G925FXXS3DPDC
SE for Android: Enforcing, SEPF_SECMOBILE_6.0.1_0004

(#5484) JoeYi válasza JoeYi (#5483) üzenetére


JoeYi
őstag

(#5485) Soltee válasza JoeYi (#5484) üzenetére


Soltee
tag

A legutolsó 18 megás biztonsági frissítéssel sztem mindenkinek ez a verzió lett.

(#5486) freezespider válasza madgie (#5482) üzenetére


freezespider
tag

Néztem, de ha az alkalmazáskezelőben rámegyek a Google alkalmazásra, csak a kikapcsolást, és a kényszerleállítást hozza fel. Ugyanez a Google Play Áruháznál is.
Hogy csináljam?

(#5487) freezespider válasza freezespider (#5486) üzenetére


freezespider
tag

Uppsz!

A Google Play Áruházban rámentem az egyebekre, és ott a frissítések eltávolítására. Visszaállította gyárira.
Ezt kellett? :)

(#5488) JoeYi


JoeYi
őstag

hjaj, elfogytak az ötleteim :( Még az etc/hosts-ot is átnéztem, de semmi. 2 routerem is van itthon és semmi. Visszasírom továbbra is az SGS2-őt :( Nincsenek nagy igényeim de play nélkül nem lehet élni

(#5489) xedos


xedos
addikt

Sziasztok! Most cseréltem az S5-öt erre az S6 Edgre, lenne néhány kérdésem:
S5 5.0.1-es rendszeren a képernyők körbe- körbe jártak végtelenítve, itt a Home képernyőtől nem lehet balra húzni. - van megoldás?
Edge: ha bekapcsolom éjszakára, hogy mutassa az időt, akkor szombaton kiírja a hétfői ébresztés idejét...
Amúgy alap esetben hiába kapcsoltam be, nem mutatja a leveleket időjárást (Edge hírcsatorna) á megvan - oda vissza ujjhúzás kell hozzá :-)

(#5490) bounty123 válasza xedos (#5489) üzenetére


bounty123
őstag

Körbe-körbe képernyőre: béna gyári helyett normális launcher, pl. nova. Nálam minden telefonra az elsők között települ fel, nem találtam még olyan gyári launchert, ami elég jó lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#5491) JoeYi válasza JoeYi (#5474) üzenetére


JoeYi
őstag

céges wifin simán működik, hihetetlen. Otthon a UPC-sen meg nem. Grr. jó sok időm elment vele. A vicc, hogy a többi androidos eszközöm simán megy az otthonin is.

(#5492) subset válasza JoeYi (#5491) üzenetére


subset
senior tag

Másnál is van az UPC-s routerrel és okos-telefonnal gond, pont ma panaszkodott az ismerősöm....

Használj Te is szabad szoftvert !

(#5493) Peet91


Peet91
aktív tag

Na srácok, visszakaptam a telefont gariból, kicserélték az elő- és a hátlapot. Az érdekesség, hogy másik ROM-ot is raktak rá a telemax-ban (vodafonos bloatware-el, köszi -.- ), a lényeg, hogy nem találkoztam még ezzel a verzióval, aki látott már ilyet, az ne tartsa magában, kiváncsi vagyok, hogy ez melyik régióhoz tartozó ROM.


[ Szerkesztve ]

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#5494) icemad válasza Peet91 (#5493) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem tök egyszerűen felrakhatnád playből a phone infót... az kiírja, amire kíváncsi vagy.

(#5495) madgie


madgie
titán

Van egy furcsa, random jelentkező bugom: telefonálok valakivel és valamikor a hívás elején hívást bont. Nem mindig ugyanakkor, sőt, van. hogy napokig nem, de általában 5-15 másodperccel a hívás kezdete után jelentkezik. Elsőre azt hittem, hogy a power gombra engedélyeztem a hívásbontást és véletlenül nyomom meg, de nem, ki van kapcsolva ez a módszer. Van valami tippetek, mi lehet ez? Néha "kicsit" kellemetlen egy mobiltelefonnál ez.

(#5496) icemad válasza madgie (#5495) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem hálózati gond lesz...

(#5497) madgie válasza icemad (#5496) üzenetére


madgie
titán

Más telefonnal (azonos simmel) sosem fordult elő.

Szerk: bár már egyszer előfordult, hogy nincs hálózatot írt. Érdekes, mert ez a SIM tényleg hibamentes volt más kūtyükben.

[ Szerkesztve ]

(#5498) JoeYi válasza Peet91 (#5493) üzenetére


JoeYi
őstag

(#5499) SATIKA31 válasza JoeYi (#5498) üzenetére


SATIKA31
tag

Viszont akkor sztem vmi tűzfal probléma lehet és nem a net hanem a router miatt.
ha van lehetőséged akkor cseréld ki másikra próbaképp ha nem próbáld kikerülni.pl: pc megosztással vagy a wifree-vel

(#5500) nagyj74 válasza JoeYi (#5498) üzenetére


nagyj74
senior tag

Szia.
nekem S6-om van, tegnap óta jelentkezett nálam is a probléma. Mindent végigjártam én is, de nem találtam megoldást.
UPC Wi FREE megy, de úgy vettem észre, mintha nem a saját routerre csatlakozva lenne jó. Otthon ugyanúgy lehalt WI FREE-l is.
Holnap felhívom a UPC-t, hátha...
Annyi van még, hogy ma néztem a párom S4 minijét, az meg tökéletesen működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.