Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30447) taz1 válasza Wuzy (#30446) üzenetére


taz1
csendes tag

Igen az az. Valóban működésre lehet bírni úgy is, nekem a sarokból húzva a keresés ugrik fel, illetve kint van a főképernyőn a 'G' gomb is amivel egyből a hírfolyamba ugrik. igazából nem tragédia így sem használni, csak én jobb szeretem, ha balra húzva elérhető, így mindig jobban kézre áll. Igazából nem is az a bajom, hogy nem működik, csak bosszantónak tartom, hogy S21 exkluzív egy ilyen funkció. Sokan nem használják ezt a funkciót, de aki igen, attól nem értem miért kell elvenni a lehetőséget és a saját sz*ajaikat erőltetni. A Samsung free az már a harmadik neve ugyanannak a funkciónak amit a Google már tud, sokkal jobban a Discoverrel.

Ha már mindenképp másolni akarnak, akkor csináljanak jobbat. Először Bixby volt aztán Upday most meg Free és csak egyre rosszabb lett minden névváltásnál. Az egész egy nagy összeh*nyt hirfolyam, semmilyen módon nincs személyre szabva, csak egy nagy katyvasz az egész, ezen kívül ostoba játékokat próbál ajánlani, mintha legalábbis mindenki csak játszani akarna a telefonján. De mindennel ezt csinálja a Samsung. Saját böngésző, billentyűzet, áruház, fizetési megoldás meg hírfolyam. Minek mindenből 2? Ráadásul úgy, hogy legtöbbször megközelítőleg sem olyan jók ezek, mint a Google saját megoldásai.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.