Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#748) #02683648 válasza Attila57 (#720) üzenetére


#02683648
törölt tag

Üdv,

Pontosan be tudod linkelni a tokot h melyikről van szó? Előre is thx.

Mindenkihez:

van már megoldás a gyári samsung bill időnkénti "megakadására" ? (amikor pár mp után reagál csak, vhol a fórum elején volt szó magáról a problémáról)

Egyébként nekem feb 19 óta van meg, 80-90%-osan elégedett vagyok vele, a mail értesítésekkel volt kezdetben némi probléma de utána egy push notification fixer (PNF-no root) nevű program megoldotta.

Mostanában egy hordozható 4G/LTE wifi routerrel használom minden mobilkütyümet, otthon meg sima wifi, szóval a mobilnet általában le van kapcsolva, így brutális az üzemidő, volt h 3 nap is megvolt simán (hozzá kell tenni hogy bluetooth-t egyik telefonomon se használok), simán bekapcsolt mobilnettel is megvan a két nap vele.

LG G4 mellé vettem "fő" telefonnak, mert azt túl nagynak tartottam, és belefáradtam h mennyire gyorsan lemerül, főleg ha fotózok is vele.
Ha a kamerája (ami olyan amilyen) csak 80%-ban olyan jó lenne mint a G4-nek már akkor ez lenne a legjobb tel amit az elmúlt években birtokoltam, de így is teljesen meg vagyok vele elégedve, a G4 csak fényképezőgépnek van már használva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.