Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) Aryes válasza Drughi (#1400) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hát van egy rossz hírem: a telefon már nem garanciás. Nem gyári fw flash-elésekor a bit átbillen, és akkor is úgy marad, ha utána szűz gyári fw-t teszel rá.

(#1402) Drughi válasza Aryes (#1401) üzenetére


Drughi
addikt

A gari másodlagos.

Mivel lehetne visszahozni gyári állapotra?

(#1403) Aryes válasza Drughi (#1402) üzenetére


Aryes
nagyúr

Semmivel sajnos.

(#1404) Drughi válasza Aryes (#1403) üzenetére


Drughi
addikt

Ezt kizártnak tartom.

Egy hivatalos firmvare lett rá feltéve (még ha nem is a régiónak megfelelő)

(#1405) Aryes válasza Drughi (#1404) üzenetére


Aryes
nagyúr

Akkor gsm bolti szürkeimportos "0 perces használt" készülék "bolti" garanciával. Az enyém is ilyen, már a boltból kijövet "1" volt a warranty void értéke.

(#1406) Drughi válasza Aryes (#1405) üzenetére


Drughi
addikt

A gari másodlagos.

De hogy emiatt nem megy egy app az nonszensz.

Ezek szerint Neked sem megy a Health app?

(#1407) rolio1 válasza Drughi (#1406) üzenetére


rolio1
tag

Ezt írtam én is, amikor kijött az orosz 7-es. Ha nem FL-re való firmware-t teszel fel, a knox ugrik.
Emiatt nem megy a Health, a Pass, a Secure folder és minden olyan, ami a knox védelmi rendszeren működik.
És soha többet nem is fog, mert a knox ugrás hardveres és végleges.Egy kapcsoló átkapcsol és csak alaplap csere segít.

(#1408) kerxy válasza Sgr_A (#1394) üzenetére


kerxy
senior tag

Külső behatás nyilván nem garanciális javítás, de ha fizetsz érte a hivatalos szerviznél, megy tovább a gari...

(#1409) deen04


deen04
tag

Váltottam Telenorról Vodára. Váltás óta jobban merül a telefonom. Eddig az éjszaka (kikapcsolt wifi és mobilnet) egy vízszintes vonalként jelent meg az akkuhasználatnál. Most kb ugyanolyan lejtős vonal mint egy átlagos napon. Találkozott valaki ilyennel? Lehet, hogy a Voda gyakrabban pingeli a telefonomat vagy mi lehet ez? Hálózat az 4G kb ugyanolyan térerővel mint korábban.

(#1410) RadyR válasza RadyR (#1395) üzenetére


RadyR
tag

Most nézem, hogy az Extreme Digital-ban vettük a telefont és nem samsung garanciajegyet kaptunk.
Ilyenkor is mehetek egyből samu szervizbe, vagy muszáj edigital-hoz vinnem?

[ Szerkesztve ]

Nem minden csacsi csöcse csecse csak a csecsecsöcsü csacsi csöcse csecse, mert ha minden csacsi csöcse csecse lenne, minden csacsi csecsecsöcsü csacsi lenne.

(#1411) TomPack válasza RadyR (#1410) üzenetére


TomPack
őstag

Milyen garanciajegyet kaptál hozzá? Hova szól? Én tegnap vettem náluk a telefont, és samsung garis! Érdekes, hogy bele van írva hogy 24 hónap a jótállás, de én úgy tudom, hogy ahhoz be kell regisztrálni a Samsungnál!

(#1412) Essien


Essien
aktív tag

RadyR:

Asszony telefonját most vittük be , sima eMAG-os számlával garanciajegy nélkül . Gond nélkül szervizelték gariba.

[ Szerkesztve ]

(#1413) batai15 válasza Essien (#1412) üzenetére


batai15
félisten

Pláne hogy a 151/2003 rendelet szerint nem kérhető a garancia jegy mellé a blokk . Most voltam én is hasonló helyzetben onnan tudom .

(#1414) RadyR válasza TomPack (#1411) üzenetére


RadyR
tag

Sima eDigital-os, de a dobozban megtaláltam a kitöltetlen Samsung garijegyet is.
Ma du. simán bevették a Shopmark-os szervízben (tényleg van ott egy, nem messze a SEstore-tól, az első emeleten).

Nem minden csacsi csöcse csecse csak a csecsecsöcsü csacsi csöcse csecse, mert ha minden csacsi csöcse csecse lenne, minden csacsi csecsecsöcsü csacsi lenne.

(#1415) #77646080 válasza TomPack (#1411) üzenetére


#77646080
törölt tag

Jó, hogy említetted a regisztrációt, meg is léptem. :K

(#1416) TomPack


TomPack
őstag

A Messenger értesítések előnézetei nektek sem jelennek meg a zárképernyőn? Hogyan kell beállítani? Látszólag be van kapcsolva, de mégsem mutatja.

[ Szerkesztve ]

(#1417) somogyib válasza TomPack (#1416) üzenetére


somogyib
őstag

AOD-on nem, de zárolt képernyőn egy kattintás után megjelenik. Az AOD nem egyenlő a zárolt képernyővel (ha erre gondoltál...).

[ Szerkesztve ]

(#1418) TomPack válasza somogyib (#1417) üzenetére


TomPack
őstag

A zárolt képernyőre gondolok. Ott most csak az értesítést írja ki, és le kell nyitni, hogy kiírja a küldő nevét és az üzenet első sorát.
A beállítások szerint meg kéne automatikusan jelennie. Eddig így használtam minden telómon, ezt szoktam meg, ez volt az alapbeállítás, de itt valahogy nem úgy működik.

(#1419) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Ha energiagazdálkodási sémát használnak és közepes van megvan adva neki hogy tiltsa le a hálózati adat kapcsolatokat. Az én értelmezésemben ez azt jelenti hogy a wifi és a mobil internet kapcsolatokat lekapcsolj, ennek ellenére a telefon továbbra is wifin marad, megkapom az Msn és a Facebook üzeneteket illetve ugyanúgy megkapom a Gmail üzeneteket is. Nem kapcsolja ki a mobilodat kapcsolatokat sem Ez miért van

Sonyban a számon a kód a gsm alapot meghagyta, wifi - mobil adat letiltodik.

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#1420) #77646080 válasza vilmaboy (#1419) üzenetére


#77646080
törölt tag

Mert a hálózati adatkapcsolat a mobil internetet jelenti (csak azt), tehát a WiFi-re nem vonatkozik.

(#1421) vilmaboy válasza #77646080 (#1420) üzenetére


vilmaboy
őstag

Kipróbáltam... wifi ki, csak mobil bet maradt. Bekapcsolom az energiatakarékosságot közepesre, és vígan megkapom a face üziket. Pedig éjjel nem akarok...

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#1422) TomPack


TomPack
őstag

Ennek a telefonnak a hátlapja műanyag? Mert én műanyagnak érzem, igaz sehol nem írják hogy üvegnek kéne lennie, de nem teljesen egyértelmű. A tavalyi széria üveg volt, és azt annak is éreztem.

(#1423) kárátékutyá válasza TomPack (#1422) üzenetére


kárátékutyá
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1424) #77646080 válasza TomPack (#1422) üzenetére


#77646080
törölt tag

Üveg. Lásd: a teszt 2. oldala (amihez éppen hozzászóltál). [link]

(#1425) kárátékutyá válasza #77646080 (#1424) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Szerintem pedig egyszerű és vékony műanyag.

(#1426) TomPack válasza #77646080 (#1424) üzenetére


TomPack
őstag

Ne igen, ezért kérdéses bennem, mert én bizony műanyagnak érzem. A Samsung oldala sem említi, hogy üveg lenne.

(#1427) #77646080 válasza kárátékutyá (#1425) üzenetére


#77646080
törölt tag

Rendben, nincs ezzel semmi gond. :) Szerintem üveg, a teszt szerint is az, de elfogadom, hogy ez lehet tévedés. :)

(#1428) kárátékutyá válasza #77646080 (#1427) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Újjal picikét megütögeti az ember, nálam nem éppen kemény üveg hangot ad ki. :)

(#1429) Hejja1234


Hejja1234
tag

Szerintem is tök egyértelmű, hogy műanyag a hátlap :F

[ Szerkesztve ]

(#1430) jack982 válasza kárátékutyá (#1428) üzenetére


jack982
aktív tag

MM-ben 60-ért megkapod a tavalyi modellt, kijelzője teljesen ugyanolyan mint az idei, végeredményben csak a kamera kitüremkedés ami zavaró lenne számomra.
Már alig várom hogy Black Friday akcióban megkaparintsam 10eft-ért :D

(#1431) vilmaboy válasza jack982 (#1430) üzenetére


vilmaboy
őstag

Euronics 67ert adta múlt héten a 2017est.

Szerintem üveg a hátlap..

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#1432) TomPack válasza vilmaboy (#1431) üzenetére


TomPack
őstag

Na most akkor üveg vagy műanyag? :D Csináljunk szavazást!

(#1433) #77646080


#77646080
törölt tag

Azért, hogy rövidre zárjuk a témát, a Samsung Magyarország honlapon, az élő cset felületen megkérdeztem. A Barbara nevű hölgy igen segítőkész volt és válasza szerint a hátlap üvegből készült.

[kép]

[ Szerkesztve ]

(#1434) dave987 válasza TomPack (#1432) üzenetére


dave987
aktív tag

A telefonokon nem ilyen törékeny üvegek hanem valami plasztik-üveg (plexi?) keverékek vannak. A3 2016om van, a hátlap egyik szélén egy kis részen el van válva körömnyi hézaggal, s ahogy nyomkodom úgy hajlik a hátlap. Szóval üvegnek éppen üveg ha már azt mondják minden telóra, csak épp nem "olyan" üveg.
Wikipedia így írja:alkali-aluminosilicate sheet glass.
Ez a Gorilla Glass

[ Szerkesztve ]

(#1435) TomPack válasza #77646080 (#1433) üzenetére


TomPack
őstag

Kösz az utánajárást! Én nem gondoltam volna, hogy ennyire műanyagszerűen tud kopogni, és elhajolni egy prémium üveg. Reméljük, hogy a samsungnál jobban tudják, és nem ebből a cikkből tájékozódtak! :D

(#1436) #77646080 válasza TomPack (#1435) üzenetére


#77646080
törölt tag

Én is remélem. :D Amúgy leírtam nekik, hogy a MA teszt üveget ír és a honlapjukon (Samsung) semmi sincs a hátsó borításról, ezért kérdezem.

(#1437) Aryes válasza #77646080 (#1436) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hát a 2016-os modellre elöl-hátul gorilla glass-t írtak tavaly, gondolom ez is olyan lehet. Amúgy nagy poén lenne, ha erre műanyag hátlapot tettek volna, aztán meg elsunnyogják, mondván, hogy úgyis azt hiszi mindenki a tavalyi után, hogy üveg. :DDD

Amúgy meg eléggé vékonyra húzva minden anyag hajlékony, lásd üvegszál, alufólia. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1438) #77646080 válasza Aryes (#1437) üzenetére


#77646080
törölt tag

Bár láttunk már visszalépést az utód modellben, az elődhöz képest, én úgy gondolom, ezúttal nem ez történt. Üveg az, elöl-hátul. Amúgy nagyon gyorsan és hihetetlenül fel tud forrósodni napon, ami az eddigi műa. telefonjaimra nem volt jellemző... :N

(#1439) Szajo válasza #77646080 (#1438) üzenetére


Szajo
őstag

valaki próbálta már viz alatt?

(#1440) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Lemostam párszor csap alatt... ennyi tapasztalatom van vele. Azt bírja...

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#1441) #77646080 válasza Szajo (#1439) üzenetére


#77646080
törölt tag

Igen, olvastam ilyen posztokat. A hangszóró kicsit torzít utána egy ideig, kb. 1 óra, mire kiszárad. :)

(#1442) TomPack válasza Szajo (#1439) üzenetére


TomPack
őstag

Jah, mármint a telefont? Hirtelen másra gondoltam. ;]

(#1443) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Én is... el is akartam nyomni a poént 😀

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#1444) domager2 válasza Szajo (#1439) üzenetére


domager2
tag

Simán bírja, eddig 3 strandon voltam vele zipzáras zsebben. Nfcvel is fizettem ès a kocsit is ezzel nyitom, úgyhogy nem kellett félnem, hogy bármimet ellopják:)

(#1445) edari válasza domager2 (#1444) üzenetére


edari
őstag

Én is használtam most nyaraláskor többször is víz alatt. Teljesen jól viselte, este hagytam kiszáradni, majd reggel már tölthettem is.

(#1446) Szajo válasza domager2 (#1444) üzenetére


Szajo
őstag

Milyen kocsi az, hogy telefonnal nyitod?
Lehet csak én vagyok lemaradva :D

(#1447) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Hogy a mit csinálsz vele? Hogyan? Gsm modulos riasztó? Vagy hogy?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#1448) edari válasza Szajo (#1446) üzenetére


edari
őstag

Teslat pl. lehet telefonnal nyitni.

(#1449) Szajo válasza edari (#1448) üzenetére


Szajo
őstag

Jaaaa, az számomra csak képen látott kocsi úgyhogy érthető :D

(#1450) Sakira


Sakira
tag

Milyen böngészőt használtok? Én a Chrome-t de eléggé zavaró hogy több mp-et kell várnom mire tudok írni a címsorba. (A billentyűzetet nem akarom lecserélni.) A Samsung böngészője milyen? Azt még nem használtam. Vagy ha esetleg van még jó alternatíva akkor letöltöm de általában azt szoktam használni amit a telefon kínál. Végső esetben töltök le valamit Play-ről.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.