Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) somogyib válasza Sakira (#1450) üzenetére


somogyib
őstag

Én is Chrome-t használok de nekem pikk-pakk minden bejön pöccre, nincs akadás (AnySoftKeyboard billentyűzetem van).

Samu böngészőt is kipróbáltam, az talán abban jobb, hogy ott be lehet állítani ujjlenyomatot is bejelentkezésekhez.

[ Szerkesztve ]

(#1452) TomPack válasza Sakira (#1450) üzenetére


TomPack
őstag

Én is Chrome-ot használok, és azonnal tudok írni a címsorba! Egy miliezred másodpercet sem gondolkodik. Google billentyűzetet hasznok. A billentyűzetet cseréld le, ne a böngészőt!

[ Szerkesztve ]

(#1453) Drughi válasza Sakira (#1450) üzenetére


Drughi
addikt

Samsung internet böngésző beta és gboard.
Ha jól tudom az adaptiv gépelés miatt van a késlekedés.

(#1454) #77646080 válasza Sakira (#1450) üzenetére


#77646080
törölt tag

Chrome-ot használok és Samsung billentyűzetet. Nagyon ritkán, de előfordult már velem is, hogy megváratott (ám nem jellemző rá). Ilyenkor esetleg érdemes lenne újraindítanod, lehet, valami beragadt, megfogta a telefont és az okozza. Ha sokszor fordul elő, az nem normális.

(#1455) 3800+ válasza vilmaboy (#1447) üzenetére


3800+
őstag

Újabb autókban van Bluetooth és az autotipushoz tartozó alkalmazással lehet ajtót nyitni, lekérdezni azokat az adatokat, amiket a belső kijelző kijelez... üzemanyag szint, futott km, gumi nyomás stb. Szóval ha olyan az autó, akkor csak egy bluetoothos telefon kell. :)

Egy astra j is tudja, nem kell hozzá Tesla. :P

[ Szerkesztve ]

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#1456) Szajo válasza 3800+ (#1455) üzenetére


Szajo
őstag

De gondolom nem elég csak a bluetooth szimplán a kocsiban nem?
Hiszen ha nincs összekötve vagy épp beépítve ez a funkció úgy sem fog működni akárhogy próbálkozunk nem?
Tehát csak akkor jó gondolom ha azt az autó gyártó is úgy tervezte.
(Hacsak nincs erre valami OBDbe dugható kütyü vagy valami mókolás utólag)

(#1457) 3800+ válasza Szajo (#1456) üzenetére


3800+
őstag

Igen ehhez szerintem is olyan autó kell amibe gyárilag került ez a "tudás".

[ Szerkesztve ]

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#1458) Armahun válasza 3800+ (#1457) üzenetére


Armahun
addikt

Bármelyik központ záras autóba telepíthető.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1459) vilmaboy válasza Sakira (#1450) üzenetére


vilmaboy
őstag

Nekem is gyakori hogy a Chrome címsorába amikor írni akarok, akkor 2-5 másodpercet várat. Bár leginkább csak indítás után szokta eljátszani, amikor chrome-ot nyitok és url-t akarok egyből megadni. Nem tudom miért csinálja. Engem is zavar kicsit.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#1460) #16695808 válasza vilmaboy (#1459) üzenetére


#16695808
törölt tag

másik billentyűzettel nem csinálja csak a gyárival, ha be van kapcsolva a szöveg javaslat.

(#1461) #77646080 válasza #16695808 (#1460) üzenetére


#77646080
törölt tag

Akkor lehet, érdemes lenne visszatérnem a korábban már kipróbált Google billentyűzethez.

(#1462) Szajo válasza #77646080 (#1461) üzenetére


Szajo
őstag

Swiftkey a legjobb :D

(#1463) #77646080 válasza Szajo (#1462) üzenetére


#77646080
törölt tag

Néhány éve kipróbáltam, akkor tetszett. Most már nem jön be. :N

(#1464) TomPack válasza #77646080 (#1463) üzenetére


TomPack
őstag

A Gboard meg sokat fejlődött, és már elég sokmindent lehet beállítani rajta! Szerintem érdemes vele tenni mégegy próbát!

(#1465) Karcub


Karcub
senior tag

Még senkinek se jött a Nougat frissítés?

[ Szerkesztve ]

(#1466) Szabadh válasza Karcub (#1465) üzenetére


Szabadh
tag

Nekem még nem :( T-mobilos

(#1467) kárátékutyá válasza Karcub (#1465) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Semmi, gyári független.

(#1468) Szajo válasza kárátékutyá (#1467) üzenetére


Szajo
őstag

Van már egyáltalán valami hír, hogy várható a közeljövőben? (1honapon belül értem)

[ Szerkesztve ]

(#1469) kárátékutyá válasza Szajo (#1468) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Nougatról semmi hír, ellenben azt már olvastam, hogy megkapja majd az Oreot IS. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1470) #77646080 válasza kárátékutyá (#1469) üzenetére


#77646080
törölt tag

[link] Mégsem Oreo lett, pedig nekem nagyon tetszett volna. :)

[ Szerkesztve ]

(#1471) TomPack válasza kárátékutyá (#1469) üzenetére


TomPack
őstag

Szerintem sok változás nem lesz.
A tavalyi A5-A3 széria már megkapta. Ott megváltozott a belállítások, a lehúzható roló! Olyan lett, mint ami most nekünk van. Én egész addig amíg megvettem magamnak, azt hittem a barátnőm A3-asán Nougat van. :O Még akkor sem tűnt fel a különbség, amikor a duplatapp-ot próbálgattam az alkalmazásváltón, ami a Nougattal került be mint értelmes újítás, de nem ment rajta, nem váltott át az utolsó használt alkalmazásra. Közben megtetszett a telefon, és mivel elromlott a tavalyi A5-öm, vettem egy ilyet. Akkor szembesültem a ténnyel, hogy ezen bizony még 6-os droid van. :D

(#1472) kárátékutyá válasza TomPack (#1471) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Jah én nem várom az N-t, csak válaszoltam egy érdeklődőnek. :) Ami miatt felteszem, az az, hogy eddig minden N-re váltó telefonom még gördülékenyebb lett, és jobb üzemidőt produkált.

(#1473) DS39 válasza #77646080 (#1470) üzenetére


DS39
nagyúr

A tech2.hu szerint a hivatalos infó az hogy Oreo lett a neve.

(#1474) #77646080 válasza DS39 (#1473) üzenetére


#77646080
törölt tag

Most olvastam én is. Kissé bizonytalanok... vagy mégsem? :)

(#1475) #77646080 válasza kárátékutyá (#1469) üzenetére


#77646080
törölt tag

[link]

A listán mi is ott vagyunk, a többi majd egyszer kiderül. Akár még igaz is lehet...

(#1476) artid válasza #77646080 (#1475) üzenetére


artid
aktív tag

Helló,
A listában én csak a 320 F-et látom, de nekem pl. 320 FL van...
S persze előbb kapja meg az N-et, majd utána talán az O-t... :)

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#1477) #77646080 válasza artid (#1476) üzenetére


#77646080
törölt tag

Hello.

Jelenleg ez az egész még csak találgatás, a lista bővülhet vagy szűkülhet (a mi modellünk verzióira értve is), majd az lesz a tény, amit a Samsung hivatalosan kiad. Egyszer, valamikor... :)

Persze, e hónapban, esetleg szeptember során még a Nugát érkezését várjuk. Oreo majd tavasszal... :D

[ Szerkesztve ]

(#1478) tPedro_


tPedro_
őstag

Hamarabb kellett volna a topikot olvasnom. Xprotector foliat vettem a telora, de sajnos kicsi ra, meg az aktiv kijelzot se fedi le egeszen.
(Ahhoz kepest, hogy a honlapon kiemelik a minosegbiztositas fontossagat...)

Telefonon azt mondta a holgy, hogy ez direkt van igy, mert kulonben a tok kikezdeni a folia szelet. :DDD
Abban egyeztunk meg, hogy kuldok kepet a telorol, es akkor orvosoljak a problemat. Kivancsi leszek.

(#1479) bajonett válasza Karcub (#1465) üzenetére


bajonett
tag

Nekem kb fenn van egy hete már, de meg is bántam..
Sokkal jobban merül az aksim, cserébe viszont napi használatban nem jártam jobban, (biztos van olyan funkció ami cool, csak én nem használom)

(#1480) kárátékutyá válasza bajonett (#1479) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Miután feltetted kapott gyári visszaállítást, és újra belaktad mentés nélkül? Ha nem, akkor az a baj.

(#1481) bajonett válasza bajonett (#1479) üzenetére


bajonett
tag

Ja, egy kisebb idegesítő változás :
A értesítési gyorskapcs menüben eddig minden ikonnak volt legördülő menüje, most ez eltűnt pedig hasznos volt

(#1482) bajonett válasza bajonett (#1481) üzenetére


bajonett
tag

Nem, de eddig egy telomon sem volt ez gond, pedig volt egy jopár.. Nem hinném hogy ez törvényszerű lenne

(#1483) Szabadh


Szabadh
tag

Az A3 2017 ben van több ablakos megjelnítés?
A tesztben ezt írják A5 nél. De ez nem csinál semmit rá.Pedig az elöző telefonom Galaxy Alpha tudta, és használható is volt. Pl. Youtube ment, és közben tudtam böngészöben netezni.

A Galaxy A5 (2017) ismeri az osztott képernyős üzemmódot, amit az alkalmazásváltó hosszas megnyomásával csalogathatunk elő, legalábbis akkor, ha vagy a menüben álldogálunk épp, vagy olyan alkalmazást használunk, ami támogatja ezt. Ilyenkor választhatunk mellé egy másikat a listából, ezek egymás alá kerülnek, az elválasztó sávot húzogatva pedig meghatározhatjuk, hogy melyiknek mennyi teret engedünk.

(#1484) Sakira


Sakira
tag

Az mitől lehet hogy aktív internetkapcsolat (wifi és ugyanaz a net mióta megvan a telefon) teljesen belassul a Chrome. Az oldalakat lassan tölti be, a Facebook meg egyáltalán nem jön be. Ezt a napokba csinálja. Most a Chrome-al vagy a nettel van baj? Nem értem mert eddig semmi ilyen probléma nem volt. Max olyan volt hogy eldobta a wifit és újra csatlakozott.

(#1485) Drughi válasza Sakira (#1484) üzenetére


Drughi
addikt

Ha ugyanezt wifivel nem csinálja, akkor az nem telefon hiba lesz, hanem szolgáltatói

(#1486) Sakira válasza Drughi (#1485) üzenetére


Sakira
tag

Azt nem tudom kipróbálni mert nincs mobilnetem. Most kikapcs és bekapcs a wifi modemet, remélem jó lesz.

(#1487) Armahun válasza Sakira (#1486) üzenetére


Armahun
addikt

Véletlenül nem upc fekete ubee modeme?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1488) Sakira válasza Armahun (#1487) üzenetére


Sakira
tag

Nem, ez Tarr Kft.

(#1489) zoo8800 válasza Sakira (#1484) üzenetére


zoo8800
veterán

Nekem ilyet nem csinál, rendesen megy a friss Chrome.
Inkább net gond lesz

rip and tear, until it is done

(#1490) Sakira válasza zoo8800 (#1489) üzenetére


Sakira
tag

Most hogy újraindítottam a netet egyelőre úgy néz ki most jó. Remélem csak ez volt a gond, február óta van a telefon de nem volt ilyen gond vele csak olyan hogy láttam hogy újrakapcsolódik a wifire, de az is csak 1 nap 1-szer és ezt mások is írták, így nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget.

(#1491) #77646080


#77646080
törölt tag

Akinél szintén akad a Samsung billentyűzet, pl. Chrome bevitelkor, érdemes váltania a GBoard alkalmazásra. Pár napja tértem vissza rá és azóta megszűnt a probléma. Keressétek a Play Áruházban. :)

(#1492) Hejja1234


Hejja1234
tag

Én már megint nem tudok netezni telefonálás közben, pedig a munkám miatt ez alapszintű elvárás lenne.
Se a wnw se az internet.telekom apn-nel.
Valakinek valami hasznos tanácsa van esetleg?

(#1493) kárátékutyá


kárátékutyá
őstag

Waze az utóbbi időben rakoncátlankodik nálam. Egy idő után nem talál hálózatot, megáll. Kilövöm, majd ha újra rábökök csak fekete képernyő fogad. Ilyenkor csak a telefon újraindítása segít. Ha szórakozik, Google Térképek akkor is simán navigál. Valakinek van ötlete vagy esetleg másnál is xarakodik?

(#1494) zoo8800 válasza kárátékutyá (#1493) üzenetére


zoo8800
veterán

A Waze mostanában 3 telefonon is szarakodik, szinte használhatatlan.

rip and tear, until it is done

(#1495) kárátékutyá válasza zoo8800 (#1494) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Köszi a választ! Nem túl megnyugtató.

(#1496) Aryes válasza Hejja1234 (#1492) üzenetére


Aryes
nagyúr

Csak 3G lefedettség alatt tudsz egyszerre netezni és telefonálni. Vagy ha már elérhető a VoLTE, akkor LTE hálózaton.

(#1497) Hejja1234 válasza Aryes (#1496) üzenetére


Hejja1234
tag

Ez így világos, de nehogy már nekem kelljen kapcsolgatni a 3g/4g között. Jelenleg 4g-n úgy is csak a net megy, a telefon miért nem tudja vagy hol kell beállítani hogy telefonálás közben (3g) tudjak netezni(3g)?

(#1498) Aryes válasza Hejja1234 (#1497) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem neked kell kapcsolgatni, LTE alatt nincs telefonhívás, kivéve, ha már neked elérhető a VoLTE. Ilyenkor a telefon automatikusan visszavált 3G módra. 3G alatt tudsz egyszerre beszélni és netezni.
Gond akkor van, ha ott, ahol vagy, csak LTE és GSM hálózat van. Sok helyen van így, a 3G-t már nem fejlesztik, így előfordulhat, hogy LTE hálózaton vagy, hívásod jön, a telefon nem talál 3G-t, átkapcsol GSM-re és EDGE-en már nem tudsz netezni hívás közben.

(#1499) Hejja1234 válasza Aryes (#1498) üzenetére


Hejja1234
tag

Értem, köszi.
Most, otthon ülve valóban működik, mert van 3g és 4g lefedettség is.
Jó dolog lesz ez a VoLTE, csak egy független A3 kb. soha nem fogja megkapni ezt a fícsört...

[ Szerkesztve ]

(#1500) Aryes válasza Hejja1234 (#1499) üzenetére


Aryes
nagyúr

Bármikor rátehetsz függetlenre is pl. egy Telekomos FW-t garivesztés nélkül, A3(6)-nál legalábbis az támogatja már.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.