Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) somogyib válasza the_pimp (#800) üzenetére


somogyib
őstag

Sok eltérést nem tapasztaltam a kettő között, kb, ugyanolyan.

[ Szerkesztve ]

(#802) Imii


Imii
tag

Sziasztok!
Érdeklődés szintjén kérdezem, mert sehol nem találtam róla semmit, hogy ez a telefon támogatja az ANT+ protokollt?
Próbálta-e már valaki?
Kössz az infót előre is!

(#803) ZOLL30


ZOLL30
tag

Sziasztok!
Sikerült baráti áron hozzájutnom, ezért lecseréltem a tavalyi modellt.
Nagyon szerettem a tavalyit is, igényes, remek kis darab volt, de az idei még jobb lett. Mintha a samu rádobott volna még egy lapáttal, és külsőre, belsőre is még jobb lett.
Szóval ajánlom Mindenkinek, aki esetleg gondolkozik ezen a készüléken..

élni, és élni hagyni..

(#804) KPistike válasza Imii (#802) üzenetére


KPistike
aktív tag

Üdv!

Bár eszközöm nincs a teszteléshez, a mellékelt ábra szerint van támogatás:

Mondjuk, a legutóbbi FR óta a Samsung Health indítása nem foglalkoztatott, ennek ellenére egy ideje értesít, hogy teljesítettem a napi célt lépéseim számával - ezt viszont a készülék szenzora által állapítja meg.

K. P.

(#805) hawkfoto válasza the_pimp (#798) üzenetére


hawkfoto
tag

Nálam nagyon gyorsan megtalálja a jelet, még ki sem lépek a tízemeletesből, de már jelzi, hogy meg van ( Endomondoval).

(#806) csati4 válasza Aryes (#781) üzenetére


csati4
csendes tag

Nem találtam erre vonatkozó beállitást.
Külföldi fórumokon azt mondják, hogy gyári sw-hiba...update-tel megjavul majd :(((

(#807) the_pimp válasza hawkfoto (#805) üzenetére


the_pimp
senior tag

Köszönöm, szerintem ha túladok a p9 en, a3 lesz belőle :)

(#808) the_pimp


the_pimp
senior tag

Esetleg még térerővel kapcsolatban van tapasztalat?
Leginkább az utazás közbeni jelerősségre vagyok kíváncsi, autópálya, vonat ilyesmi?

(#809) weiss válasza the_pimp (#808) üzenetére


weiss
addikt

Én most váltottam Lumia 635-ről, annál lényegesebben gyengébben fogja a jelet.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#810) seniman válasza weiss (#809) üzenetére


seniman
addikt

De legalább van messenger. ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#811) retfirg válasza the_pimp (#808) üzenetére


retfirg
tag

Nem rossz. (Van mellette egy sokkal drágább, ami stabilan rosszabb nála)

[ Szerkesztve ]

# If the wishes were fishes nobody ever get hungry

(#812) the_pimp


the_pimp
senior tag

Azért kérdezem, mert p9 eddig a legjobb volt ilyen téren, és ez nálam fontos szempont lenne.

(#813) somogyib válasza seniman (#810) üzenetére


somogyib
őstag

Az ma már mindenen van. :D

(#814) Aryes válasza somogyib (#813) üzenetére


Aryes
nagyúr

...kivéve wp...

(#815) somogyib válasza Aryes (#814) üzenetére


somogyib
őstag

Ja, hogy wp-re nincs? Ezt nem tudtam. :B

[ Szerkesztve ]

(#816) seniman válasza somogyib (#815) üzenetére


seniman
addikt

Már nincs 8.1-en. :( Nem véletlen váltottam én is J510-re.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#817) Llew


Llew
senior tag

Sziasztok!

Tok ügyben érdeklődnék. Aliexpressen nézelődtem sima szilikon tok kapcsán és millió féle van. Az lenne a kérdés, hogy pl ez a nillkin, amit többen írtok mitől jobb egy noname-től? Miért éri meg érte ~8-10 dollárt adni, mikor kapni ~1 körül is? Illetve előre fóliát vagy üveget, hogy lehet egy ilyen tokkal összepárosítani? Fóliát ragasztani kell gondolom, de az üveget? Vagy ilyen átlátszó kétoldalas műanyag tokkal milyenek a tapasztalatok?

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#818) Drughi válasza Llew (#817) üzenetére


Drughi
addikt

Szia,

Közel százezres telefon, 500ért akarsz rá tokot?

Ha adhatok egy tippet akkor Ringke Fusion tok. Jobb mint a Nillkin ( de drágább is).
Esetleg szóba jöhetnek a Mofi termékek, amik jók, vagy a Spigen cuccok.

Fóliából én most a gyárit használom, ami se nem üveg, se nem vékony fólia. Nagyon jonak tűnik, 3000ért 2-t adnak.

Ezen nem erdemes sporolni.

(#819) Llew válasza Drughi (#818) üzenetére


Llew
senior tag

"Ha adhatok egy tippet akkor Ringke Fusion tok. Jobb mint a Nillkin"
Ezt kifejtenéd? Miben, mitől jobb?

Alapvetően tok ellenes vagyok, mert nem azért veszek egy jól kitalált formájú telefont, hogy aztán belerakjam egy tokba amiben nem látszik belőle semmi. Viszont az üveg hátlap csúszóssága miatt csak kénytelen vagyok. Ezért kérdeztem, hogy mi a különbség, mert eddig nem használtam soha ilyen tokokat és naivan azt gondolom a szilikon az szilikon, az általad írt márkák meg semmit nem mondanak, és kép alapján nem látszik különbség ezek és a névtelenek között.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#820) Drughi válasza Llew (#819) üzenetére


Drughi
addikt

Szerintem minőségibb, jobb a fogása, és masszívabbnak hat.
Nillkin, spigen két nagy tok gyártó, a Ringke-t meg a Sony Z3c topicban ajánlották, azóta használtam ket iPhone-on is.

Sajnos eselytelen, Magyarországon ezeket a tokoat egy helyen kipróbálni, összehasonlítani.

(#821) retfirg válasza Llew (#819) üzenetére


retfirg
tag

Ha amúgy is ez a típus vagy, akkor vegyél rá vmi rendes fóliát (nem kell az üveglószar) előre meg hátulra is, és szard le. (Kivétel, ha abba a 20%-ba tartozol, aki kényszeresen mindig összetöri a telefonját)
Azért mindenálló, hogy ne kelljen ilyenekkel baszakodni és nem azért, hogy ezt ugyan úgy megpróbálja az ember megvédeni.
Van, akit a harci sérülések zavarnak (amik általában csak szépséghibák), van aki arra élvez, ha dobálhatja, DE nem szégyen az, ha téged meg a minden oldalról két rétegben ráragasztott szilikon, fém és üvegrétegek idegesítenek.
Az emberek többségének fogalma sincs arról, milyen vékony a telefonja és milyen kézben tartani tok meg egyebek nélkül :DDD

... (Drughi) és az a nyamvadt telefon max. két éven belül elveszíti értékének 80%-át, ha bontatlanul elrakod, akkor is. Mi a francnak akarod megvédeni? Egy ilyen sebességgel avuló dolgot nem kell megvédeni semmitől, magadtal kell megvédeni tőle :P

Egyébként linkeltem egy tokot korábban, ha olcsón de tisztességesen meg akarod úszni: nekem azóta is hibátlanul szolgál, mérethelyes, gombok tökéletesek, a fóliák szépen ráfértek, tehát patent. És hogy a paradoxont feloldjam: nálam alap a matt fólia és szeretem, ha nem csúszik ki a kezemből a telefon. Mert amúgy egyik se lenne rajta, ha mondjuk matt képernyője és menő gumírozott pereme lenne körbe ;)

# If the wishes were fishes nobody ever get hungry

(#822) cinemazealot válasza Llew (#819) üzenetére


cinemazealot
addikt

"...nem azért veszek egy jól kitalált formájú telefont, hogy aztán belerakjam egy tokba amiben nem látszik belőle semmi."

Egyetértünk. :K Azonban az körös-körül mindenütt lekerekített üveg felületek gyakorlatilag megtervezésekor töréses halálra ítélik ezt a típust. Az már csak a tulajdonoson múlik mennyire óvatos, és minderre mikor kerül majd sor. Én a magam részéről egy ilyen zokniszerű (úgy tudom Clean it márkájú, egyébként nem olcsó) tokban tartom az ugyancsak 66 mm széles, de csak 126 mm hosszú, műanyag burkolatú OFF telefonomat:

Előnye, hogy belülről mikroszálas (így be- és kivételkor le is törli az egyébként ujjlenyomatmágnes felületeket, így a kamerát is), kívülről pedig pamutzokniszerű, így a teljes anyagvastagsága elég nagy, hogy egy esetleges leejtéskor megóvja a készüléket.

Hátránya, hogy míg a lehúzása kétkezes, addig a felhúzása három (mivel elég szűk egy 66 mm széles telefon számára: beleillesztem a telefon tetejét, aztán a telefont a hasamhoz támasztva, két kézzel megcsípve a zokni két sarkát ráhúzom a készülékre, 4 és fél év után a mozdulatsor rutinszerű :)). Bár simán lehet, hogy a 4 mm-rel vékonyabb és körös-körül üveg A3 egyszerűbben bebújtatható. További hátránya, hogy szerintem nem elég hosszú, így a 136 mm-es A3-ból kb. 1 centi kilóghat belőle, tehát a két alsó sarok továbbra is védtelen. És persze természetes hátránya (már akinek ez hátrány), hogy mivel teljesen körbevonja a készüléket, tompítja is a hangszóró hangerejét és a rezgőmotor érezhetőségét.

Mindettől függetlenül a jelenlegi telefonomon is van néhány ütődésnyom, mert hiába a zokni tok, amíg használat közben abból ki kell venni, óhatatlan, hogy hasson rá a gravitáció, én pedig ügyetlenül el-elejtsem néha. :B

[ Szerkesztve ]

(#823) hawkfoto válasza the_pimp (#808) üzenetére


hawkfoto
tag

Autópályán és vonaton még nem próbáltam, de a Bükkben bringázva és városon belül kb. olyan mint az előző (Lenovo Vibe Shot ) volt.

(#824) retfirg válasza cinemazealot (#822) üzenetére


retfirg
tag

"Azonban az körös-körül mindenütt lekerekített üveg felületek gyakorlatilag megtervezésekor töréses halálra ítélik ezt a típust."

Inkább pont nem. Úgy vélem alapvetően két fajta képernyő sérülést látsz:
- telibe szemből (ráléptek, ráesett, odaverték a sarkához, zsebében volt és belerúgott vele, stb.)
- valamelyik szélén megütve berepedezik (olyan telefonnál, aminek nincs rendes pereme, ez a leggyakoribb sérülés: nem szemből sérül, hanem oldalról kap egy akár apró, de 'éles' ütést és már pókhálós is)

A Gorilla Glass sokkal jobban bírja, amit szemből kap, mintha oldalról megütöd, mert ugye arra nem tervezik, hogy ez bírja = sokkal több reményem van a lekerekített élekben.

...és hogy ezt szinte vitathatatlanul alátámasszam:
Az előző telefonom egy Yotaphone 2 volt, ami ugye az egyik oldalán normál képernyő, a másikon eink:

Tehát adott egy mindkét oldalán Gorilla Glass (3?)-as telefont, amiből az eink lekerekített, de van rendes kerete, míg a másik teljesen lapos és éktelenkedik körbe a GG pereme szabadon (ami mondjuk már konstrukciós hiba szint): fél éven belül kétszer sérült meg a normál kijelző, amin védőfólia is volt (mondjuk az ettől nem véd) olyan fél méteres esésektől, hogy vicc kategória. Egyszerűen elpattan a sarkánál, de durván.
Mindeközben a teljesen védtelen másik oldal, ami szépen le van körbe kerekítve és a 'házban' végződik, olyan szinten makulátlan máig, hogy már örülök, hogy nem raktam rá semmit. Viszont az érdekes módon 'műanyag hatású', nem üveg. GG az is hivatalosan, csak nem tűnik annak :)

>>> És ha már okoskodok, még egy 'lényeges' dolgot elmondanék, főleg azoknak, akiknek még nem volt hátul is üveg telefonjuk (Sony Z1C részemről), viszont tokba rakják: vegyél rá hátulra vmi sima legvékonyabb fóliát, különben az idők során alá kerülő apró szemcsék erősebbikjei szépen beledolgozzák magukat: semmi baja nem lesz, csak randa, mint a bűn ^^ )

# If the wishes were fishes nobody ever get hungry

(#825) Zoliee


Zoliee
senior tag

Sziasztok. Nem nagyon olvastam vissza, de látom fólia a téma. Én gyárit vettem, na ezt ne tegyétek, ugyanis nagy rá. Érdekes, mert az s7-emre is gyárit vettem, fél éve fent van, a másodikat még nem kellet használni. Asszonynak 3 hete raktam rá, és már akkor lehetett látni, hogy nem jó.
Tud vki ajánlani olyat, lehet üveg is, ami nem alulméretezett, vagy túllógó?
Köszönöm.

(#826) somogyib válasza retfirg (#824) üzenetére


somogyib
őstag

Azt azért vedd számításba, hogy a GG nem törés ellen, hanem leginkább karcok ellen véd. Mivel ha karcállóbb, akkor annál merevebb az anyag, viszont így annál törékenyebb is.

Kb. ugyanúgy mint a zafírüvegnél: órák számlapján megállja a helyét, viszont olyan nagy felületen, mint pl. egy 5" teló már nagyon törékeny felület lenne. Nem csak az ára miatt, hanem ezért sem alkalmazzák telefonoknál.

Minden bizonnyal a kialakítás is sokat tesz a latba egy földet érésnél - meg persze a beérkezési szög is - , de alapvetően nem ez dönti el, hogy törik vagy sem, hanem az anyag amiből készült.

[ Szerkesztve ]

(#827) retfirg válasza somogyib (#826) üzenetére


retfirg
tag

:N

# If the wishes were fishes nobody ever get hungry

(#828) Aryes válasza somogyib (#826) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez igaz volt az első, meg talán még a második generációs gorilla glassra. A Galaxy S-t (meg a Wave-et, aki emlékszik rá, nekem az volt) gyakorlatilag nem lehetett megkarcolni, viszont egy erősebb ránézéstől hajlamos volt pókhálósra törni.
Minden újabb generációs gorilla üveg egyre rugalmasabb, ellenállóbb az oldalirányú ütésekkel szemben, de ezzel együtt egyre puhább is lett. A wave-et szinte egyetlen hajszálkarc nélkül adtam el két év használat után. Most A3(6)-om van, GG4-el, egy év után hányadék, ha erős fény felé tartom.
Hozzáteszem, hogy használat közben nem látszik rajta egy karc sem. De egy nagy csalódás részemről, még az S2 (GG2) is jobb állapotban van 3 év után.
Ettől függetlenül most sem tennék rá védőfóliát. :)

[ Szerkesztve ]

(#829) Drughi válasza Zoliee (#825) üzenetére


Drughi
addikt

Én gyárit vettem és tökéletes.
Olyannyira, hogy még most berendelek 1 csomaggal, nehogy eltűnjön a boltokból.

Nem lehet, hogy rosszul raktad fel?

(#830) Zoliee válasza Drughi (#829) üzenetére


Zoliee
senior tag

Ez érdekes. Este lövök képet a fólia dobozáról, meg arról, hogy néz ki 3 hét után a túlméret miatt.
A front oldali kameralyuk sebészi pontossággal középen, oldalak parhuzamosan futnak, ezért jól raktam fel. Alul, oldalt jó, felül nyúlik túl, emiatt már hányadék is.

(#831) Drughi válasza Zoliee (#830) üzenetére


Drughi
addikt

Nekem vagy 10 napja van fennt és úgy, hogy felül kb 1mm-rel túllógva raktam fel ( alul ott van a helye), így ha pontosan tettem volna fel, úgy tökéletesen illeszkedne.
Nekem nem púposodik ennek ellenére fel, de úgyis tervezem havonta cserélni.

(#832) somogyib válasza retfirg (#827) üzenetére


somogyib
őstag

Ez a smile válaszként elég kevés információ részemre, kifejthetnéd bővebben is :)

(#828) aryes: "Minden újabb generációs gorilla üveg egyre rugalmasabb, ellenállóbb az oldalirányú ütésekkel szemben, de ezzel együtt egyre puhább is lett."

Egy ütésnek ellenállóbb üveg "puhább", tehát jobban karcolódik. Én is pont ezt mondtam.

[ Szerkesztve ]

(#833) Aryes válasza somogyib (#832) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ezt írtad:
"a GG nem törés ellen, hanem leginkább karcok ellen véd. Mivel ha karcállóbb, akkor annál merevebb az anyag, viszont így annál törékenyebb is."
Erre írtam, hogy már sajnos nem olyan kemény, mint az első széria volt.

(#834) retfirg válasza somogyib (#832) üzenetére


retfirg
tag

Egyrészt mindketten kifejtettük az álláspontunkat, csak ismételhetném saját magam.
Másrészt nem gondolom magamat a Gorilla Glass szakértőjének, így megalapozott vitát sem folytathatok arról, ami egyébként meggyőződésem: első sorban arra készül, hogy szemből legyen erős és nem arra, hogy egy oldalsó ütést bírjon ki.
Már csak azért sem, mert valójában ilyen ütésnek nem nagyon szabadna érnie: ezt csak mondjuk úgy konstrukciós hibák ill. a vásárlói igény teszik lehetővé. (Vagyis hogy a képernyő a telefon széléhez lehető legközelebb érjen véget, ezzel nem hagyva teret bárminek, ami megvédené oldalról)

Vagyis biztos vagyok benne, hogy egy nagyságrenddel nehezebb olyan anyagot fejleszteni, ami nem csak egy, hanem minden irányból ütésálló, meg még rugalmas, meg még akármi ;)
A többség beérné azzal is, ha egy irányból tudja ezt :DDD

[ Szerkesztve ]

# If the wishes were fishes nobody ever get hungry

(#835) bnorci71


bnorci71
addikt

Üdv mindenkinek!

telefon váltás előtt vagyok
Tetszik az A3 volt is Samum S5mini szerettem is amíg el nem hagytam 1 dolgot kivéve hogy időnként reggelre újraindult magától. Ez nálam nem elfogadható mivel meló miatt van amikor 0-24-be elérhetőnek kel lennem.

rákerestem az újraindulásra de nem igazán derült ki vannak-e ilyen problémák esetlegesen vagy fagyások.
Nem akarom telepakolni mindenféle alkalmazással. Egyszerűen egy stabil rendszerű telefont akarok.
a forma a gorilla glass és a por vízállóság a pozitívum a negatívum a mérete, de

Az ellenfél az Iphone SE. Jelenleg 5s-t használok, de ez se stabil nálam, időnként gondol egyet és lefagy pedig a családba 3 megy gond nélkül.
előny a méret nekem elég a 4" is és a zsebembe is elfér

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#836) Drughi válasza bnorci71 (#835) üzenetére


Drughi
addikt

Én 5S-ről váltottam már háromszor, de egyedül az A3 maradt meg. Egyszer egy Xiaomi redmi note3 pro lett a választott, de ott 1 hónap után nem bírtam a nagy méretet és a gagyi kijelzőt, így vissza 5s-re

Másodjára egy Huawei P9 lite lett a befutó, de az sem váltotta meg a világot, így megint vissza 5S-re

Harmadjára az A3 lett és marad is, ez már meggyőzött.

Remek kijelző, kiemelkedő akku és elfogadható HW / SW

Kívül prémium, belül átlagos, de erre a célra nekem Tökéletes. Néha meg-meg akad, de tele van app-pal, ezek közül sok megy a háttérben, így elfogadom. Az i5s is döcögött már, ezért is cseréltem, az SE-nek meg túl nagy a felára, a tudása cserébe nem sokkal jobb.

Ha az A3 / SE között vacilálsz ár/érték arányba a Samu nyer.

(#837) bnorci71 válasza Drughi (#836) üzenetére


bnorci71
addikt

köszi

Ha az A3 / SE között vacilálsz ár/érték arányba a Samu nyer.

nem igazán ez a szempont. A stabil megbízható rendszer mint telefon. Nem ezen élem az életem igazándiból egy buta telefonnal is ellenék csak már megszoktam hogy ha úgy adódik az ember rá tud nézni a neten valamire vagy ha az időt kel kitölteni, gyerekkel is azért a messengeren csak van 1-2 üzenetváltás.
Tehát, hogy ennek jobb a kijelzője vagy annak nem igazán hat meg egy eszköznek tekintem, tehát amit az 5s tud jelenleg nekem az is elég lenne, de ezzel a készülékkel valami nem OK pedig még 9.3.5 van rajta. Az Iphone topikba viszont sok volt a panasz a 10.x verziókra ezért is vacillálok.

Android a Samu után egy Sony Z1C-vel kapott még egy esélyt, de elbukott 2 hónap alatt :F
De lehet én nekem van valami negatív kisugárzásom :D

Reggel azon gondolkodtam feldobok egy érmét ha működik a kiválasztott örülni fogok ha nem akkor így jártam, mindkettő mellett vannak érvek ellenérvek és nem tudok dönteni.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#838) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Sziasztok!

A mai naptól én is egy ilyen készülék tulajdonosa lettem.
A kérdésem az lenne, hogy ennek az always on display-nek a fényerejét mi szabályozza? Nálam úgy vettem észre, hogy random hol erősebb a fénye, hol pedig alig látni. Ez mitől lehetséges? Előre is köszi a segítséget! :R

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#839) Aryes válasza Crvsh3R (#838) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hát a fényérzékelő.

(#840) Crvsh3R válasza Aryes (#839) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Lehetséges, hogy ahogy itt van a monitor előtt az asztalon és nézem a weboldalakat úgy állítja a monitor által adott fényhez a telefon kijelzőnek is a fényerejét? Ennyire érzékeny lenne?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#841) somogyib válasza Crvsh3R (#838) üzenetére


somogyib
őstag

A fényérzékelő szabályozza. Ha sötétebb helyen vagy halványabb a fénye de ha pl. flippes tokban vagy zsebben hordod, akkor pár perc múlva le is kapcsol teljesen.

(#842) Aryes válasza Crvsh3R (#840) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hát ezt könnyen tudod ellenőrizni. :)

(#843) deen04 válasza Crvsh3R (#840) üzenetére


deen04
tag

Simán. 1 percenként állít rajta. Ha sötétbe van visszább veszi. Ha zsebbe rakod akkor kikapcsol.

(#844) Crvsh3R válasza deen04 (#843) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Köszönöm mindenkinek az infókat. Tényleg az érzékelő szabályozgatja. Hasonlóval még nem nagyon találkoztam, pedig volt pár telefonom, amin az érzékelés be volt kapcsolva.

Légnyomásmérőnek milyen gyakorlati felhasználása van? Plusz valahol olvastam, hogy felhő tárhelyet is lehet aktiválni, ami a készülékhez jár (Google Drive vagy Microsoft OneDrive?). Ez pontosan melyik és hogyan aktiválható?

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#845) hawkfoto válasza bnorci71 (#835) üzenetére


hawkfoto
tag

Nekem március 2.-től megy folyamatosan, se fagyás, se újraindulás.

(#846) Llew válasza Crvsh3R (#844) üzenetére


Llew
senior tag

A Google Drive rajta van alapból, a fiók megadásával egyúttal azt is használhatod. A OneDrive is rajta van, arra külön kell regisztrálni, meg van a samsungnak is valami felhő tárhelye amire szintén.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#847) Drughi válasza Crvsh3R (#844) üzenetére


Drughi
addikt

Külön tárhelyet sajnos nem adnak plusszban.
Vagy 5-6 éve adtak új samsung telefonhoz Dropbox tárhelyet 2 évre ( talán 50GB-ot), de az a promó véget ért.

(#848) mr_palko válasza Crvsh3R (#844) üzenetére


mr_palko
csendes tag

Ezt adja plusszban (szerintem).

[ Szerkesztve ]

(#849) Crvsh3R válasza mr_palko (#848) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Köszi, ez lesz az szerintem :)

Elnézést a sok kérdésért, de lenne még egy: ha valami oknál fogva fagyna a telefon vagy csak akksi kivételt kellene szimulálni, akkor azt ennél a telefonnál hogyan lehet elérni? Korábban egy rövid ideig volt Sony Xperia SP-m és azon mintha külön lett volna erre egy dedikált gomb, amit egy fogpiszkálóval lehetett benyomni.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#850) Crvsh3R válasza Crvsh3R (#849) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Közben megtaláltam: bekapcsológomb + hangerő le gomb egyszerre nyomva 7 másodpercig

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.