Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) RaveForce válasza Tomtailor85 (#200) üzenetére


RaveForce
veterán

Te joeg... latom van baj :DDD inkabb jegelem ezt a temat, te ilyen "szakerto" fele lehetsz akit aztan nem lehet atvagni, mert atlat a nagy gonosz multikon.. ;]

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#202) fattyu válasza Tomtailor85 (#200) üzenetére


fattyu
veterán

az nem R&D. csak annak rendje és módja szerint a user a béta teszter. ebben sem jár élen a samu. ez van minden gyártónál.

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#203) Tomtailor85 válasza RaveForce (#201) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

Nem vagyok olyan nagy szakértő mint te. Tudod a tények makacs dolgok :D :D

(#204) RaveForce válasza Tomtailor85 (#203) üzenetére


RaveForce
veterán

Egy db tenyt nem lattam toled, csak ilyen hulyeseget hogy pl a kutatas fejlesztest kevered a tesztelessel, es amik tenyleg kezzel foghato tenyek: fejlesztesek kijelzo, ufs, soc stb teruleteken az szamodra "nem hiszed el" es "parasztvakitas" dolog... innentol no comment es erdemben nincs mirol beszélni :DDD

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#205) KoryHu válasza batai15 (#186) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Xiaominak milyen supportja van itthon?

Összerakással mondjuk pont nincs gond a Vernee - nél.

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#206) Tomtailor85 válasza RaveForce (#204) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

Tény, hogy amit írtam a robbanós Samu note 7-ről. Nekem mint laikus embernek az jön le, hogy a nagyobb kínai telefongyártók csinálnak versenyképes telefonokat. Ők is csinálnak innovatív dolgokat a mobil piacon. Úgy tudom, hogy nem a Samsung találta fel a mobiltelefont. :C

(#207) Graphics válasza RaveForce (#198) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azzal lehet hasonlítani , ami a piacon van, és megvásárolható az egyéni szükségek szerint.

És az emberek pedig ezt pénzből veszik meg, úgyhogy ez is egy mérőszám ezügyben.

A végfelhasználót pont nem érdekli, hogy melyik cég mennyit költ a marketingre.. Viszont ennek hatását érzi.

Ugyanazon speckók mellett egy termék, ha azonos minőséget képviselnek nem lesz attól több vagy kevesebb mert többet látom a plakátokon.

Az ár innentől kezdve viszont egy fontos tényező, mint tudjuk.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#208) bulikavagyok válasza Graphics (#207) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Megkérdezhetem, h milyen telefonod van? Úgy látom a Samut annyira nem kedveled.

[ Szerkesztve ]

(#209) Wesder válasza Tomtailor85 (#200) üzenetére


Wesder
félisten

Jajj ne màr megint a Note... :(((

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#210) RaveForce válasza Tomtailor85 (#206) üzenetére


RaveForce
veterán

"Tény, hogy amit írtam a robbanós Samu note 7-ről."
A teny, hogy ennek a mondatnak meg csak ertelme sincs... :U

"Nekem mint laikus embernek az jön le, hogy a nagyobb kínai telefongyártók csinálnak versenyképes telefonokat. Ők is csinálnak innovatív dolgokat a mobil piacon."

Maradjunk annyiban, hogy ha csak ilyen xiaomi jellegu gyartok lennenek es samsung meg hasonlo nagyobb innovatorok nem, akkor neked most nem lenne olcson kinai okostelefonod...

"Úgy tudom, hogy nem a Samsung találta fel a mobiltelefont."

Na ez vegre egy helyes info, igaz nem is volt szo ilyenrol, na nembaj..

#208
Igy van, samsung hireknel altalaban karog, a kinai telefonokat talan a forumon a legelfogultabban vedi, amugy meg panaszkodik hogy felhigult a forum... erdekes :)

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#211) Graphics válasza bulikavagyok (#208) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem telefonfüggő gondolatot fogalmaztam meg.

@RaveForce: Na csak kibukik, hogy problémád van velem..

Semmit és senkit nem védtem jelen pillanatban, a telefon jó, de drága. Ez szerintem belátható dolog, ha olcsóbb lesz, akkor kategóriájában , mivel az ritka, jó vétel is lehet.

És most én pl nem kevertem ide a kínai telefonokat, szóval ezt Te hoztad fel.

Hígul vagy sem, ez van. Csak nem látok a kettő közt nagy összefüggést. Őszintén szólva a Samsung fórumokban nem jellemző, amit te írsz.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#212) Wesder válasza KoryHu (#205) üzenetére


Wesder
félisten

Wayteq szervíz, illetve, hetente (dev.) vagy 1-2 havonta frissülő (stable) rom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#213) bulikavagyok válasza Graphics (#211) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Titkos? :D Csak pár napja megfigyeltem, h szinte minden Samu hír/teszt alá írsz hozzászólást, és bár általában finoman fogalmazol, azért észrevehetően elég negatív véleménnyel vagy a márkáról. Ezért érdeklődtem, h Te milyen típusú telefont használsz?!

[ Szerkesztve ]

(#214) Graphics válasza bulikavagyok (#213) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Most így visszakerestem, de szerintem kb két Samsung hírhez szóltam hozzá 1 hét alatt / mondjuk hír se sok volt a napokban Mobilarénán :(, az egyik off volt, a másik meg hogy kamu az S8 fotója.

Ja volt egy, ahol a kávamentesítés miatt aggódok, általánosan, nem is a Samsungra, hanem mindenre értve az ergonómia miatt.

Hát, lehet negatív volt :D

@Raveforce: Annyira nem védem, de ne aggódj annyit, nem írok akkor semmi számodra kellemetlent a Samsung hírekhez. Sem időm ,sem energiám. Legyen igazad!

Remélem azért lehet még véleményem.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#215) #02683648 válasza Dilikutya (#179) üzenetére


#02683648
törölt tag

Természetesen nem kell drága telefon egyik állami helyen se (úgy is cseszik el a pénzünket másra, más módon ;] ), de ha az illető munkájához hozzátartozik az, h telefonál, SMS-ezik, ill. e-mailt olvas, akkor illendő olyan készüléket adni amin ezt meg is tudja hatékonyan csinálni.
Gondolom nem kell a MA! fórumon azt magyaráznom, hogy a régebbi fajta touchwiz, 512 rammal, 4.0 vagy 4.1 androidon mire volt képes. Ha hívás fogadása közben összeomlik a készülék mert elfogy a memória, akkor az alap funkcióját nem látja el a készülék.
Azzal kell megoldani a problémát, hogy 256 GB-os iphone 7 plus-t biztosítunk a dógozónak az adófizetők pénzén? Természetesen nem. De olyan telefont, amivel lehet megbízhatóan telefonálni, SMS-ezni, e-mailt olvasni. A márka, típus ebben az esetben irreleváns.
PS. laptopja sose volt az illetőnek

Ettől függetlenül tartom, hogy lesznek olyan cégek ahol a topic tárgya is lesz/lehet az egyik flottafon.

(#216) no more válasza bulikavagyok (#213) üzenetére


no more
addikt

Nyilvánvalóan valamelyik kínai gyártó készülékét.

(#196) Duliee: Egyik ismerősömnek (szintén nő) a telefonja ugyanezeket a hibákat produkálta. Szinte lángolt a telefonja + kb 3 óra alatt lemerült úgy, hogy hozzá sem ért. Letöröltem ezeket a killer, cleaner szarokat (a haverja mondta neki, hogy ez kell Androidra), nyomtam egy restartot, rögtön jég hideg lett a telefon és elmúlt a merülés. Skill. :P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#217) Graphics válasza no more (#216) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Változó, elég sokféle terméket használok, mivel sokszor tesztelek is.

Volt HTC, Nexus, Lenovo ,mondjuk már erősen kikerülöm /, Xiaomi, és Huawei-ek is. Sony is épp ma. Nokiákat , MS-t annyira nem kedvelem/kedveltem, mert a Win nekem mobilon nem jön át.

Samsungból is sok járt nálam, kisebb terméktámogatás kapcsán. Olcsóbbak is, drágábbak is

Szóval elég vegyes, nyilvánvaló, látod...

@no more: Már nem... Az volt, amikor beszálltak, most meg nem találják a fonalat.... Talán a P2, az ami értékelhető, de a többi... Hát hagyjuk :( Minőségével gond nincs, P70-esem volt nagyon sokáig, előtte meg ami csak létezett. de ez ide off tényleg... érthetetlen döntések sora. De ez mindenhol jellemző, vannak szarabb és jobb termékek...

Jelenleg ezért sem vagyok azon az állásponton, hogy csak egy márka létezik... Ár-érték arány létezik, szoftver, és hardver. Ahol ez jobb, azt kell megvenni

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#218) no more válasza Graphics (#217) üzenetére


no more
addikt

Nem jó a Lenovo?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#219) Kroni1 válasza fattyu (#199) üzenetére


Kroni1
veterán

Akkor rosszul van optimalizálva az a progi. A gyári pin nem akad el a 3. szám után.. :) Tényleg fura nekem, mert én egy S6-ot is használok az A3 2016 mellett, és kb. ugyanugy szeretem. A különbség h a memoriába többmindent bent tud tartani, normál használat közben nem veszem észre h melyik van a kezembe csak abból h ez jobban megfogható, méretre ideálisabb, nem akar kicsuszni ugy mint az S6. (Mindkettőn frosted shield van) Persze van ahol jol jön a nagyobb kijelző, de ez más téma.

(#220) #02683648


#02683648
törölt tag

Félig OFF, de nem teszem offba ha egy moderátornak nem tetszik, max kiszedi.

Én egy dolgot kérdezek minden érintettől. És előre bocsátom h nem a samsungot akarom védeni, személy szerint okostelefon érában nem is volt még samsung telefonom (össz személyes tapasztalatom annyi velük, hogy 2007 körül pár hétre kölcsönkaptam egy flip phone-t ami samsung márkájú volt, arra emlékszem h ritka idegesítő csengőhangjai voltak ;] )

DE: miért fáj bárkinek is ha valaki Samsung (apple, LG, HTC, sony, stb.) telefont akar venni, vagy használ, és nem valamelyik feltörekvő kínai brand (tehát nem huawei) termékét?
Vannak mondjuk a PH-s részen a videokártyás topicok. Nem egy, nem két ember van aki évente, kétévente elkölt akár 200+ ezreket videókártyára, amit dominánsan játék céljára használ. (Tőlem ugyan teheti, nekem semmi bajom nincs ezzel, de mivel nem játszom, nekem az csak egy nyákdarab, pár dizájnos ventivel rajta. :DDD )
Oda miért nem mentek nyávogni, hogy ennyipénztnemér, árérték, bezzeg ez, bezzeg az?
Miért kelljen magyarázgatni hogy vki 2 évre megvesz egy telefon, akkor olyat vegyen meg ami neki tetszik, vagy ami az ő igényeinek megfelel, függetlenül attól hogy Mr. Árérték mit gondol róla?

Ez a hsz [link] ugyan egy itt offtopic, és számomra is érdektelen nintendo kézikonzol topicjában született, de belinkelem mert nagyon is jól összefoglalja ennek az extrém árérték orientált irányvonalnak a problémáit.

És még egyszer, nem az a kérdés most h ér e 100 rongyot ez a samsung, vagy nem ér. (én nem adnék érte ennyit tutira). Hanem hogy miért kell minden topicban ezt újrakezdeni.

Hovatovább ott tartunk, hogy lassan bűntudatot kell éreznie bármelyik usernek aki nem a MA-s véleményvezérek által kanonizált és éppen elfogadhatónak tartott gyártók készülékeit meri használni vagy vásárolni. Majd az lesz a vicces, amikor már a xiaomi is "drágának" meg "túlárazottnak" fog minősülni. Vagy ez a hatalmas Vernee imádat már ennek az előszele? ;] ;]

Ez amit írtam nem feltétlenül erre az egy telefonra vonatkozik, hanem egy általános trendre ami kezd kibontakozni a mobilarénán. És ez nem is azt jelenti, hogy én személy szerint abszolút elvetném az nem A-brand gyártók termékeit, az oneplus 3T például nagyon tetszik, (csak a méretét tartom túl nagynak.)

[ Szerkesztve ]

(#221) Wesder válasza #02683648 (#220) üzenetére


Wesder
félisten

A linkelt hozzàszólàs eléggé izzadsàgszagú és szélsőséges szvsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#222) Kroni1 válasza #02683648 (#220) üzenetére


Kroni1
veterán

Nagyon jó kérdés, szerintem is érdemes lehet foglalkozni vele.

Szerintem a telefon vonzatában (csak hogy ne legyen annyira OFF) két fontos indítéka lehet a topikba beíró, kizárólag csak a "kínaiból ez sokkal olcsóbb"-al érvelő, (vagy sokszor érveket fel sem vonultató, de azért jól beleböfögő) Érték-Eleknek és Jó-Áronnak:

1. Visszaigazolást keresnek, hogy a kínai amit ők vettek 20-30 ezerrel olcsóbban az annyira űberkirály üzlet volt, mert nemcsak olcsóbb de sokkal jobb is, hogy ők a legnagyobb császárai a témának. Sokaknak nem elég ha megvették hőn áhított ár/érték bajnokjukat, kell a visszacsatolás is, hogy teljes legyen az kielégültség.

2. Látens vagy önmagukkal meghasonuló Samsung fanok, akik abban bíznak ha beírnak minden Samsung topikba, hogy ez nagyon drága, akkor előbb utóbb a Samsungnál észbekapnak majd, lemondanak a nyereségről (merthogy a Note7 visszahívással járó hatalmas veszteség ellenére is sikeres időszakot tudtak zárni) és elkezdik pl. a Xiaomi féle, nem éppen sikeres üzletpolitikát folytatni. (hiszen ha annyira elégedettek lennének a jelenlegi telefonjukkal akkor nem forralnák itt a topikban az agyvizüket a Samu árazásán.)

Biztos vannak még más kategóriák is, nekem ezek jutottak eszembe.

(#223) #02683648 válasza Wesder (#221) üzenetére


#02683648
törölt tag

A linkelt hsz-nem én írtam, ott nem feltétlenül a felhozott példákra utaltam mert azok eléggé gagyik, sokszor az 5-6 évvel ezelőtti helyzetre vagy a tényleg lowbudget, pár tíz dolláros szakadékokra vonatkoznak, hanem a jelenségre magára.
Az én saját hsz-em is szándékosan ki van sarkítva ezt elismerem, és írtam is hogy nem csak erre a konkrét topicra vonatkozik, hanem egy általános trendre a mobilarénán
És nem arról van szó, ismételten, hogy elutasítanám a B-brandeket, az oneplus 3/3T-t pl. nagyon jó készüléknek tartom.
(Mondjuk a hatalmas Vernee imádatot ami itt van nem tudom hova tenni, ez tény.)

[ Szerkesztve ]

(#224) Wesder válasza #02683648 (#223) üzenetére


Wesder
félisten

Azt én sem, mert van egy készülékül ami alulról súrolja a jót, nem lesz ajànlható mindenkinek. Ez a Samu meg ennyiért elég jó, mondom ezt Mi userként.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#225) NeBeLa


NeBeLa
csendes tag

Nagyon pofás kis darab. Szerintem egy olyan hónap múlva beruházok egyre.

(#226) Graphics válasza Kroni1 (#222) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az a jó, hogy egyikkel se tudok azonosulni :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#227) Bzzz


Bzzz
senior tag

Azt jól látom,hogy ezeknek a telefonoknak a belső specifikációja kb. megegyezik A3(2017)=A5 (2016) ? És hogy az A3 hátsó kamerából ugyanazt kapja mint a tavalyi modell? :(

[ Szerkesztve ]

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#228) Dilikutya válasza Tomtailor85 (#206) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az a robbanós akku probléma bármelyiknél előjöhetett volna. Nem volt sok eset, csak a márka és az eladott darabszám miatt kapott hírverést. A Tengsziacsungpo is tehet szar aksit rosszul tervezett telefonba, csak arról itt Európában nem fogsz hallani, csak ha lángra kap a user haja. Nem biztos, hogy csak a Samsung zsúfol nagy aksit kis helyre.
Meg az csak egy modell a több százból, és elenyésző az összes eladottból, statisztikai hibaszázalékot sem elérő számban. Magyarországon a fertőzésből eredő kórházi halálozásnak rosszabb arányai vannak, és azért sem hőbörög senki.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#229) Tomtailor85 válasza Dilikutya (#228) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

Nem akarok senkivel vitatkozni, de úgy tudom, hogy tervezési hiba miatt voltak gondok a Note 7 akksijával. Én úgy gondolom egy ekkora cég nem engedheti meg magának ezt a bakit. Nekem csak annyi jön le ebből, hogy nagyon gyorsan akarnak profitot termelni, közben nincs kiforrva az adott fejlesztés. Jelen esetben az akkumulátor gyors töltése. Javítsatok ki, ha nincs igazam!

(#230) Ricardo válasza Bzzz (#227) üzenetére


Ricardo
félisten

"A3(2017)=A5 (2016)"

Ezt miből szűrted le :F

Más CPU, más GPU, más LTE chip, eltérő méretű, és felbontású kijelző, eltérő akkukapacitás, az egyik vízálló a másik nem.

[ Szerkesztve ]

(#231) Bzzz válasza Ricardo (#230) üzenetére


Bzzz
senior tag

Természetesen nem a méret és ebből adódan eltérő felbontásra gondoltam.
Hanem ebből: mindkettő Processzor típusa1,6 GHz-es, nyolcmagos Cortex-A53 ,Processzor utasításkészlete ARMv8 ,belső memórai 2 GB.

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#232) Graphics válasza Bzzz (#231) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Semmi köze a kettőnek ,de még processzor is teljesen.

Próbálok rájönni ,hogy mire akartál célozni, de két totálisan eltérő termékről van szó.

Egyik Qualcomm Snapdragon 615 a másik meg Samsung Exynos

Hol találtál egyezést? ja... ARM mindkettő. kb mint hogy minden kocsira radiál abroncsokat szerelnek.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#233) Dilikutya válasza Bzzz (#231) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért ez így nem túl szakszerű összehasonlítás. Van ugyanannyi maggal, órajellel, 64 bittel Core i3 és i7 is, de azért ugyanolyannak nem mondanám őket. Ugyanazt tudja mindkettő, csak egyik picit gyorsabban.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#234) Bzzz válasza Graphics (#232) üzenetére


Bzzz
senior tag

Ok-ok, rendben :R Nem szóltam semmit!

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#235) No.01


No.01
őstag

Remelem hamarosan megjelenik 1-2 tulaj is... en ma megrendeltem, de az elso keszlet mar elfogyott igy csak Februar elso napjaiban kapom majd kezhez. (Nem Mo.!)
Meglatjuk mikent szuperal a MI5 mellett :B

(#236) Z()L3


Z()L3
tag

Fúú ez a telefon nagyon patentul néz ki.
Gondolkozom a telefonváltáson (vele együtt platformváltáson is) és a 2016-os A3 is nagyon bejött. Erre még rádobják a vízállóságot (ez nagyon jól jönne) plusz az ujjlenyomat olvasót is ami nekem személy szerint nagyon bejönne - kész, megvettek kilóra :) Az meg csak ráadás hogy mindezt nem tepsi méretben. Hardver annyira nem izgat, pár alap játék időelütésnek van csak most is, az alkalmazásokkal meg nem hiszem hogy gondja lenne. Az ár meg mire a hűségem lejár (majdnem egy év még) addigra tuti megy lefele, szóval akkorra nekem best buy lesz :)
Mostanival csak kihúzom addig valahogy...ha meg az ideg elkap, megveszem függetlenül ;]

[ Szerkesztve ]

(#237) Richie86 válasza Z()L3 (#236) üzenetére


Richie86
senior tag

Megkérdezhetem milyen platformról váltasz, ha nem titok?

(#238) gusthy


gusthy
veterán

Samsung "Tetszett"-nél rosszabbat nem kaphat?
100.000-ért, 6-os Androiddal, hááááááááát....

(#239) Ricardo válasza gusthy (#238) üzenetére


Ricardo
félisten

Olvasd el a J3 tesztet.

(#240) Kroni1 válasza gusthy (#238) üzenetére


Kroni1
veterán

Neked tényleg a hatos droid a legnagyobb bajod vele? Komolyan kérdezem. Mit tud a 7-es ami életbevágóan hiányzik a 6-osból??

Az S7-nél előbb nem kaphatja meg Nougat-ot, de nemsokára meg fogja. És csak halkan mondom az első A3 előd két főverzió frissitést is kapott, ez is fog. Az teljesen jól működött Kitkat-al, Lollival és a 6-ossal is, ellenben a Sony Z1C-m 4.4.4-el hibátlan volt, Lollival jött pár hiba, MM-val meg mégtöbb. De legalább gyorsabban kint volt mint a Samsung.. :U

(#241) TTommi válasza Tomtailor85 (#200) üzenetére


TTommi
aktív tag

Hát ez az, a Note7 helyett az A3 ba tolták a kutatás-fejlesztést:)

SXZ2 és SXZ5c

(#242) janeszgol


janeszgol
félisten

Gyönyörű a telefon. Plusz pont az IP68, a cat6 (illetve ez alap lenne ma már, de még sajnos nem az), az OTG, az ac-s wifi, a 14 nanós SoC (bár ennek is alapnak kéne lenni). A képernyő gyönyörű, fényerő jó. HW okés, kamera végre jó (a 2017-es kicsit gyenge ezen a téren, a 2015-ös meg még gyengébb), bár ez személyes tapasztalatot kíván. (Igaz, az elődök MA-s képei sem tetszettek nekem.)
A telefon mérete plusz három pontot ér.

Kijött a középkategória, az előfizuk sztárja. Mehetett volna rá egy ajánlott is?

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#243) ben11 válasza janeszgol (#242) üzenetére


ben11
őstag

Pszt, még hogy ajánlott?? Forradalmat akarsz? 100 ezer forint! :D A feléért is lehet jobbat kapni hatalmas kijelzővel. :DDD

Egy kis javítás. Ez a 2017-es, a tavalyira gondoltál ami a 2016-os.

(#244) janeszgol válasza ben11 (#243) üzenetére


janeszgol
félisten

Köszi, elírtam. :R
Az offod meg velős. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#245) janeszgol válasza gusthy (#238) üzenetére


janeszgol
félisten

Jelenleg hány telefon jön ki Nougattal? Nem sok. Levonunk egy pontot büntiből, de ezt ma már mindegyiktől levonjuk. Ennyi. Attól még lehet tetszik plecsni, sőt ajánlott is.

Más: nos elolvastam a hozzászólásokat. Engem is idegesítenek a dzsunka-hívők, de aki a kijelző méretét keveselte, az durva volt. Lehet gondolkodni sem árt néha.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#246) Faith


Faith
aktív tag

Van már egyébként valakinek ilyen készüléke? Mert én még egy boltot nem találtam ahol ténylegesen meg lehetne venni.

(#247) Hallosz válasza Wesder (#221) üzenetére


Hallosz
senior tag

Szerintem helyén való.

Mert lakni, muszáj.

(#248) _cHAos_ válasza ben11 (#243) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

:DDD
Jobb kijelző-káva aránnyal, több RAM-al!!!44444nééégy :DDD
Minden homo sapiensnek olyan van, csak az egysejtű ostorosok használnak Samsungot, Apple-t, LG-t, Motorola-t, Sony-t, Huawei-t. ;]

(#249) manokaki válasza Faith (#246) üzenetére


manokaki
őstag

febr. 5. !

(#250) iNfAntRy válasza janeszgol (#242) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Most én is gondban vagyok (bárcsak minden gond az életben ilyen lenne, mint amiben most vagyok :D ). Mert tényleg tökéletes készülék lett a 2017-es (leginkább a vizállóságra meg a jobb procira gondolok. És Tavasszal majd 2016 és 2017-es telefont is ingyen kaphatnám meg (céges előfizetés), de nem igen tudok dönteni. Az a baj, hogy a 17-esben vannak dolgok amik tetszenek, viszont nálam egy telefonnál csak a külső számít, és nem tetszik. A 2016-os viszont az egyik legszebb Samsung. Na még élőben megnézem a 17-est, aztán döntök.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.