Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Aryes válasza retfirg (#750) üzenetére


Aryes
nagyúr

:DDD :DDD

(#752) #02683648 válasza Aryes (#749) üzenetére


#02683648
törölt tag

Valamennyire biztos, mert a heartbeat interval-t veszi kisebbre. Leírása itt van pl. [link]
De annyira nem vettem észre h zavarjon.

(#753) deen04


deen04
tag

Használta már valaki az Eszköz karbantartást a Beállítások menüből? Múltkor véletlenül rányomtam és most tapasztalom, hogy két programnak is eltűntek a beállításai. Mi alapján dönti el, hogy törölheti vagy sem?

(#754) somogyib válasza deen04 (#753) üzenetére


somogyib
őstag

Én már többször futtattam a tár és ram tisztítást, eddig semmi gond nem volt.

Melyik appoknál tűntek el a beállítások?

(#755) BigLuke


BigLuke
csendes tag

Sziasztok!
Számomra új funkciót fedeztem fel, gondoltam megosztom veletek :)
A "mindig aktív kijelzőn" ha duplán kattintotok a zenelejátszóra (spotifynál a zenszámot jelzi ki), akkor feldobja a vezérlő ikonokat, amiket szintén dupla koppal tudtok nyomogatni :)

(#756) deen04 válasza somogyib (#754) üzenetére


deen04
tag

Az egyik program a Wol Wake on wan lan. A másik a Mobile Topographer. Mind a két progi csinál egy-egy könyvtárat amibe konfig fájlokat ment le és ezek törlődtek. Szerencsére pótolhatóak, de mi van ha találok olyat is amit nem tudok pótolni. Valahogy jobban esne ha pár kattintással válogathatnék a törlendő dolgok közt.

Ez a dupla koppintós módszer működik más programmal is. Nálam egy voip app fut folyamatosan aminek kint van az értesítési sávon az ikonja. Természetesen így lezárt képernyőn is megjelenik. Ha kettőt rákoppintok, akkor nyílik is a voip. Ezt eddig nem is ismertem. Köszi, hogy megosztottad velünk.

(#757) Attila57 válasza #02683648 (#748) üzenetére


Attila57
tag

Szia! Ez egy Nillkin super frosted tok. Nagyon jó, és szép is.

(#758) Attila57 válasza #02683648 (#748) üzenetére


Attila57
tag

Szia! Küldöm[link] a tok linkjét. Ez egy nagyon szuper igényes tok.
Olvastam az LG g4-es tesztjét, szerintem ennek a kamerája jobb mint 80%.

[ Szerkesztve ]

(#759) Sakira válasza Attila57 (#757) üzenetére


Sakira
tag

Én is Nillkin tokot használok, pontosan Nillkin Nature, ez egy vékony és átlátszó tok, de Nillkin minőség. Nagyon jól mutat a telefonon, szinte mintha nem is lenne rajta tok, mert én nem akartam eltakarni az arany színű telefonomat. :)

[ Szerkesztve ]

(#760) mateus válasza Sakira (#759) üzenetére


mateus
senior tag

Jah szeretem ezt a tokot, a 2016-oson ilyen van.
Viszont a clear hamar besárgult, így másodjára a szürkésebbik változatát szereztem be, az már nem sárgul úgy, sokkal szebb hosszabb távon.

(#761) Attila57


Attila57
tag

Sziasztok! Többen írták, hogy a háttér nem mozog, mikor beállítottátok ezt az opciót. Figyeljétek meg! válasszatok ki egy háttérképet, (nem témát) kapcsoljátok de az opciót, és figyeljétek meg a hátteret. Egy 3D hatású lesz, mintha az ikonok előtte lennénék ( valódi háttérkép). :)

(#762) Attila57 válasza Sakira (#759) üzenetére


Attila57
tag

Én is vettem egy ilyen tokot a 2016-osra. Nagyon hajlékony, nekem nem jött be.

(#763) mateus válasza Attila57 (#762) üzenetére


mateus
senior tag

Na ezt nem igazán tudom értelmezni:D
Egy szilikon tok még szerencse hogy hajlékony és nem merev.
Ha meg telón van, akkor nem lesz hajlékony, kivéve ha kettéhajtod az egész telót:D
Jó a fogása, minőségi tok, szóval semmi gond vele.

(#764) #02683648 válasza Attila57 (#758) üzenetére


#02683648
törölt tag

Köszönöm!
Most egy ilyen noname kínai szilikontok van rajta (aluljárós gsm boltosnál vettem aznap amikor a telefont vettem a MM-ben), de akarok rá beszerezni egy normálisabbat.
A samsung féle neon vibrálós gyáritokot anno kipróbáltam de vissza is vittem mert eléggé csúszós műanyagból készült, mivel ez a nilkin recés várhatóan jobb fogást biztosít.

(#765) Warloo93


Warloo93
tag

Sziasztok. A3 2016 ról váltanék vagy A3 2017re, vagy huawei nova-ra. Ami az A3 mellet szól: hardveres home gomb, jack alul van. Huawei mellet pedig az erosebb hardver. Mind 2 telefon gyönyörű. Kamera és a support fog dönteni nálam. Volt valakinek szerencséje összehasonlítani a 2telót?

(#766) seniman válasza Warloo93 (#765) üzenetére


seniman
addikt

A Nova a teszt alapján inkább csajos telefon. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#767) Aryes válasza seniman (#766) üzenetére


Aryes
nagyúr

Egy igazi férfit nem a tárgyai határoznak meg. :DDD

(#768) seniman válasza Aryes (#767) üzenetére


seniman
addikt

De egy rózsaszínben pislákoló bekapcsoló gomb elég sokat ronthat a megítélésén. ;) Ha társaságban előveszed a Novát és valaki(nem nő) megsimogatja a combod,majd emlékezz erre. ;] A J510 előtt az asszony magenta színű Lumiáját használtam,de tömegben inkább akkor se vettem ki a zsebemből,ha hívtak. :N

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#769) Warloo93 válasza seniman (#766) üzenetére


Warloo93
tag

Előben semmi csajos nincs a Novában. A feloldó gombon található vékony csík inkább piros mind rózsaszín.

(#770) #02683648 válasza Attila57 (#757) üzenetére


#02683648
törölt tag

Üdv mindenkinek,

A Nillkin super frosted tokból vajon létezik hamis?

Mivel ők [link] ugyanezt a tokot kb 600 ft-al olcsóbban adják mint a speedshop, ill. ami még lényeges nekem, h az üzletük közelebb van hozzám, mint a világ valagán lévő Speed.

Szóval ugyanazt kapom szerintetek a két helyen, v az utóbbi azért olcsóbb mert vmi hamisítvány vagy mittudomain?

Előre is köszönöm.

(#771) artid válasza retfirg (#750) üzenetére


artid
aktív tag

Helló,

Minden telefonom töltötem már USB-ről, mindet töltötte eddig, akár 2-es,akár 3-as USB. Természetesen nem annyira gyors, mint a gyári töltő, de mindenképpen tölt.
A Qi jó lenne, de inkább maradok a kábelnél egyelőre.

Szóval van valakinek tapasztalata ilyen kábellel?

#747) kovimre: Nem, nem melóban játszom. Főleg munka után.

// Lényegében nem is az én szokásaimról kellene értekezni. :)

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#772) seniman válasza #02683648 (#770) üzenetére


seniman
addikt

Nem biztos,hogy hamis.Lehet akár külföldi áfás cég is,de a bestmarkt-nál inkább az szokott lenni,hogy ha vásárolni akarsz,akkor ez épp most fogyott el,de a drágábból természetesen van éppen.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#773) retfirg válasza artid (#771) üzenetére


retfirg
tag

Ezt hívják kognitív disszonanciának.

# If the wishes were fishes nobody ever get hungry

(#774) Berzso válasza 67tuareg (#733) üzenetére


Berzso
tag

Szia, én is MM-ben vettem és ugyanez volt a probléma :W Igaz én T-s vagyok. Kártya csere megoldotta a problémát :C

(#775) Attila57 válasza #02683648 (#770) üzenetére


Attila57
tag

Szia! Látszólag ugyan az a tok, mint aSpeedshop-é

(#776) bajonett


bajonett
tag

Sziasztok

Valaki latott mar ehhez a 2017 modellhez barmilyen vinyl skint? Ebay, google semmit nem dob csak a 2016-osra... pedig mar piacon van a telo egy ideje

(#777) somogyib válasza deen04 (#756) üzenetére


somogyib
őstag

Próbáld meg a biztonságos mappa létrehozását és helyezd oda az alkalmazást és a mappáit. Ott gondolom nem töröl a karbantartó.
De ez csak egy tipp, nem vagyok benne biztos. :)

[ Szerkesztve ]

(#778) csati4


csati4
csendes tag

Sziasztok!

Pár hete van meg nekem ez a készülék, a 2015-ös modellt váltotta le.
Én nagyon meg vagyok vele elégedve, de lenne pár kérdés, hátha talán ti tudnátok mondani rá valamit.

Vettem hozzá egy gyári neon flip tokot:
[link]
Nagyon jól passzol rá és védi a telót, de valami nem stimmel.
Van benne egy mágnes mit egy szenzor figyel a telóban, ettől tudja, hogy amikor pl. hivás van akkor villogtatja a kijelzőt, hogy körbe a tokon "fusson" a fény necsak villogjon... Namost ez nem működik. A teló érzi a tokot mert kinyitáskor a gombok felvillannak, de semmi több...tehát nem hardveres hanem szoftveres a gond....Esetleg ha erre valaki tudna okosat mondani azt megköszönném.

A másik: gépelésnél vagy a vissza gomb nyomásánál nem rezzen egyet mint az elődje....ez ficsőr vagy bug?

Köszönöm a figyelmet.

(#779) cinemazealot válasza csati4 (#778) üzenetére


cinemazealot
addikt

A gépeléskori vibrálás (haptic feedback) már volt téma itt a topic-ban: a készülék alapértelmezésű billentyűzete ezt sajnos nem tudja, de más (3rd party) billentyűzet alkalmazással ez orvosolható. Tok ügyben nem tudok segíteni.

(#780) csati4 válasza cinemazealot (#779) üzenetére


csati4
csendes tag

Nagyon köszi...valóban a gboard-al már megy...

(#781) Aryes válasza csati4 (#778) üzenetére


Aryes
nagyúr

A flip tokhoz tudtommal be is kell kapcsolni ezt a fícsört valahol. Nézd át a beállításokat.

(#782) Drughi


Drughi
addikt

Megkaptam ma a gyári samsung fóliámat.

Még nem tettem fel, majd este. Nem üveg, de nem is vékony, a kettő között ilyen plasztik hatású cucc.
2 db volt benne, így remélem beválik.

Nekem még mindig megvan a Gyári neon flip coverem, ha valakit érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#783) maszibmw


maszibmw
tag

Sziasztok!

Van egy problémám:
Ha van egy bejövő hívásom, amit lenémítok a bekapcsoló gombbal, akkor ez a nemfogadott hívás nem szerepel a híváslistában. Kipróbálná valaki?
Köszi előre is.

(#784) Drughi válasza maszibmw (#783) üzenetére


Drughi
addikt

Nálam működik.
2x hívott ma valaki privát számról amit elvi okokból nem veszek fel, mindkétszer bekapcsolóval elnémítottam, de ott van a híváslistában, mint nem fogadott.

(#785) hawkfoto válasza maszibmw (#783) üzenetére


hawkfoto
tag

Nálam szerepel a híváslistában is, és jelzi nem fogadott hívásként az AOD is.

(#786) weiss


weiss
addikt

Sziasztok, sikerült valakinek RAW-ba fényképezni ezzel a mobillal?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#787) maszibmw válasza hawkfoto (#785) üzenetére


maszibmw
tag

Alapvetően nálam is, csak ritkán fordul elő, nem jövök rá mitől függ.

(#788) Fred23


Fred23
nagyúr

Jön a 7-es.

Csak épp megláttam.

(#789) Drughi válasza Fred23 (#788) üzenetére


Drughi
addikt

Ha ki is adják a független verziót, még hónapok mire a szolgáltatós telefonok (szvsz a telefonok 60-70%-a) megkapja.

Nekem Telenoros van, de ha kijön a független firmware felrakom azt.

(#790) bajonett


bajonett
tag

Hali

Tegnap en is vettem egy ilyet (dual sim) es bar egy Z5C-t passzoltam le elotte, abszolut nem bantam meg eddig a cseret..
Olvasom hogy a haptic feedback hianyara tobben egy 3rd party billentyuzet hasznalatat javasoljak mint "gyogymodot", namost nekem a swiftkey megy de sehogy sem tudom beloni hogy a navigacios gombok is zizegjenek erinteskor.. vagy erre nincs megoldas?

Elore is koszi

(#791) nikkor válasza bajonett (#790) üzenetére


nikkor
aktív tag

Elolvastam a z5c mobilarenás teszjét, anno nagyon dícsérték. Miben veszi fel vele a versenyt az a3, miben esetleg nem?

(#792) bajonett válasza nikkor (#791) üzenetére


bajonett
tag

Hat ez nagyon szubjektiv, en igazabol egyedul a merete miatt vettem z5c-t (meg anno z3c-t is, de arrol is visszavaltottam moto X 1st gen-re), alapjaraton nekem nagyon nem jon be a sony szoftvere, a kamera app miatt meg egyenesen falhoz csaptam volna neha a telot. Jo keszulek nem vitas de kinek a pap...

Amiben eddig jobban tetszik az A3:

- Fogasra sokkal kenyelmesebb, hiaba nagyobb picit
- Szoftveres finomsagok: Regebben irtoztam a touchwizztol de ez az uj samu felulet nagyon bejon, bar en Nova-val hasznalom minden telom. Meg van egy csomo hasznos cucc, pl temerdek valaszthato tema, testreszabhato egy csomo minden, a sonynal ez kozel sem volt meg csak 3rd party appokkal, az meg ugye eszik.
- Amoled. Ezt nem kell hogy magyarazzam. AOD, meg led hianya sokaknak minusz, nekem baromi nagy plusz
- Az ujjlenyomat olvaso nalam ezerszer jobban mukodik a samun, a sonyn kinlodas volt ki is kapcsoltam.
- Uzemido eddig verhetetlennek tunik, bar az a sonynal sem volt annyira rossz

Amiben nem:
-Kamera nyilvan jobb volt a sonyn (bar a szoftver kvara nem), de nappal a samu is nagyon jo fotokat lo.
-Ez most lehet hulyen hangzik de nekem jobban bejonnek a minosegi muanyagok mint az uveg+fem kombo.. A samu picit torekenyebbnek erzodik a kezben. Jo jo "premium" meg minden de emlekszem anno az elso moto Xemre, az nem kicsit volt strapabiro azzal a minosegi gumirozott szeru burkolattal. Ez a mai uvegcipelloknel felejtos. A sonynak jo volt az a muanyag kerete, protektivabb volt, a samu csupasz es torekeny

...most igy hirtelen ennyi jut eszembe

(#793) cinemazealot válasza bajonett (#792) üzenetére


cinemazealot
addikt

"nekem jobban bejonnek a minosegi muanyagok mint az uveg+fem kombo"

Egyáltalán nem hangzik hülyén, osztom a véleményed. Rettegek, mikor kell majd váltanom, és ha valamilyen értelmes mobilra váltok, az mennyire lesz törékenyebb a mostani készülékemnél.

(#794) 67tuareg


67tuareg
tag

Üzemidőről!
20%-ról töltöttem ma, 5 nap 15 óra után, 3 óra 57 perc bluetooth- os beszélgetés, 1 óra 7 perc kijelző idő után. Céges telónak használom és elégedett vagyok vele.

(#795) nikkor válasza bajonett (#792) üzenetére


nikkor
aktív tag

Köszönöm a részletes beszámolót.
Feltett szándékom, ha ezt választom, kap tokot is.

(#796) bajonett válasza nikkor (#795) üzenetére


bajonett
tag

Igen, az ajánlatos..

Ami azt illeti nekem van egy ilyenem feleslegben ha valakit érdekel :
http://www.mobilefun.co.uk/olixar-x-duo-samsung-galaxy-a3-2017-case-carbon-fibre-metallic-grey-p62875.htm

(#797) mr_palko


mr_palko
csendes tag

Ma érkezett, korábbi telefonnál is ezt a típust használtam, ezért rendeltem.
Pont passzol, jó a tapintása...
[link]

[ Szerkesztve ]

(#798) the_pimp


the_pimp
senior tag

Sziasztok,

Gps el kapcsolatban mik a tapasztalatok?
Legutóbb s5 volt a birtokomban, azt tartom mai napig a legjobbnak, most egy s4 minit használok, az is elég pöpec, mivel a huawei p9 et ma vittem szervizbe, mert a gps használhatatlan volt, volt amikor 47(!!) percig, autópáyán nem talált jelet.
Viszont szeretnék egy kompaktabb telefont.
Ki mennyire elégedett vele? :R

(#799) somogyib válasza the_pimp (#798) üzenetére


somogyib
őstag

Hali,

Miskolcról vagyok, az A3-at még csak helyi környéken teszteltem, de az eddigi tapasztalatim elég jók. Nem veszti el a jelet, pontos.

Sokáig én is S4 mini-t használtam, azzal se volt semmi gondom.

[ Szerkesztve ]

(#800) the_pimp válasza somogyib (#799) üzenetére


the_pimp
senior tag

Szia!
És mennyire találja meg gyorsan? S4 minihez hasonlóan?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.