Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) cinemazealot válasza Markizmark (#300) üzenetére


cinemazealot
addikt

Így honorálják, ha egy másik szolgáltatótól jön át hozzájuk valaki? Szép. :K

(#302) Markizmark válasza cinemazealot (#301) üzenetére


Markizmark
addikt

Bizony, 50-60 helyett 30-ért adták a telót.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#303) Bzzz


Bzzz
senior tag

Sziasztok!Az új A3 használókhoz lenne egy kérdésem. Úgy olvastam valahol, hogy bár SD kártyával bővíthető a teló és az Android Marshmallow alatt már a telepített programok átmozgathatóak a külső kártyára, de ezt a Samsung lekorlátozta. Így viszont a 16GB-os tárhaly ami lehet 11 GB valójában, szűkösnek bizonyúlhat.
Meg tudnátak nézni, hogy valóban így megy?Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#304) Viktor89 válasza Markizmark (#300) üzenetére


Viktor89
aktív tag

Move M csomaggal új előfizetéssel 23760Ft + adnak mellé ajándék hangszorót.

[ Szerkesztve ]

(#305) mateus


mateus
senior tag

MM-ban most jár hozzá 9e Ft értékű vásárlási utalvány, hivatalos garival úgy már nem rossz ha vkinek sürgősen ilyen kell.

(#306) lm83 válasza Markizmark (#300) üzenetére


lm83
őstag

Én ott csak a havidíj kedvezményt láttam eddig. Telefonra még nem :(

(#307) manokaki


manokaki
őstag

(#308) manokaki


manokaki
őstag

Egy kis kijelző idő a harmadik napon töltés nélkül ..

(#309) cinemazealot válasza manokaki (#307) üzenetére


cinemazealot
addikt

Kímélő üzemben én is produkáltam hasonlót 1950 mAh-ás akksival, 2 maggal, 1 GB RAM-mal és ICS-vel a fedélzeten. :K

(#310) manokaki válasza cinemazealot (#309) üzenetére


manokaki
őstag

Nekem napi 12 ora wifi , 4G egyfolytában ha nincs wifi , napi 30-35 perc beszélgetés..és persze a kijelzőidő az a netezésből illetve face, messenger-ből jött őssze..

(#311) cinemazealot válasza manokaki (#310) üzenetére


cinemazealot
addikt

Az úgy szép. :K Hozzáteszem, az enyém egy bő 4 évvel ezelőtti teljesítmény. :B

(#312) Bzzz válasza Bzzz (#303) üzenetére


Bzzz
senior tag

Sziasztok!

Akkor máshogy kérdezem.Aki esetleg feltett valami játékot (ol. Real racing 3) át lehet tenni a telefonból az SD kártyára? Köszönöm!

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#313) Aryes válasza Bzzz (#312) üzenetére


Aryes
nagyúr

Azt tudtad, hogy ez csak úgy működik, hogy a telefon leformázza az sd kártyát ext4-re, és felcsatolja, mint belső tárhelyet?

(#314) Markizmark válasza Aryes (#313) üzenetére


Markizmark
addikt

Ráadásul nem árt, ha elég gyors a kártya. Sőt ...

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#315) peti_s


peti_s
addikt

Élőben megnyomogattam, hát baromi jól néz ki. :D Nem kéne, mert nekem kicsi, de megértem aki ezt választja.

(#316) cinemazealot válasza peti_s (#315) üzenetére


cinemazealot
addikt

Na, egyszer már csak bevágódom én is egy MM-ba. :))

(#317) csakany2001 válasza peti_s (#315) üzenetére


csakany2001
senior tag

Én is mindenképpen megnyomogatom,a tavalyit volt szerencsém megnyomkodni és nekem például pont jó.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#318) peti_s válasza csakany2001 (#317) üzenetére


peti_s
addikt

A tavalyi is jó volt, az az S6 világa volt inkább, nekem az is tetszett, az idei is jó, ez az S7 mintát követi. :) Hardveresen tartom kicsit gyengének őket, de tény és való hogy szépek. :)

(#319) cherockee


cherockee
aktív tag

Az "adoptive storage"-et tesztelte valaki? Tesztben be van irva, mint meglévő funkció, de eddig nem sikerült olyan készüléket (vagy memóriakártyát) találnom, amivel menne, lehet a kártyáim régiek, érdekelne másnak ment-e. (Telenoros teszt készülék és frissen márkaboltban vett készüléket néztem.)

(#320) Bzzz válasza Aryes (#313) üzenetére


Bzzz
senior tag

Igen halottam róla. Én mondjuk alaból minden kártyámat megformázom a telefonommal, vagy tv-mel ,vagy azzal az eszközzel amin használni fogom.

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#321) cherockee válasza Aryes (#313) üzenetére


cherockee
aktív tag

És ezzel a tipussal ez működik is? Nekem nem sikerült, berakott kártyát rögtön felcsatolta külső tárhelyként. Formázást megpróbálom este.

(#322) Aryes válasza cherockee (#321) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem tudom, nincs ilyen telefonom, csak leírtam, amit erről olvastam.

(#323) Batistuta7


Batistuta7
tag

Sziasztok

Ilyet telót akarok venni de a LED hiánya elriaszt. Always display tud olyat hogy csak akkor jelenik meg ha értésítés van ?

(#324) No.01 válasza Batistuta7 (#323) üzenetére


No.01
őstag

A nevebol adodoan ketlem... ;) :P

(#325) Aryes válasza No.01 (#324) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ahogy utánaolvastam, szerintem tud olyat.

(#326) colonia válasza Batistuta7 (#323) üzenetére


colonia
aktív tag

Sajnos ha be van kapcsolva akkor mindig mutat valamit (óra, naptár, kép).
Pedig jó lenne ha csak az értesítéseket mutatná. :(

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#327) Aryes válasza colonia (#326) üzenetére


Aryes
nagyúr

Miért? Így is be lehet állítani, hogy pl. éjszaka meg zsebben ne világítson. Részemről nagyon hiányzik ez a funkció, mióta lecseréltem a nokiáimat androidra...
A 3rd party appokkal nem az a gond, hogy a képernyő meríti az akksit, hanem, hogy nem engedik mélyalvásba a processzort. Ha ez a kernel szintjén van beépítve a rendszerbe, akkor van esély, hogy kb. mindegy, mennyit mutatja az órát.

(#328) colonia válasza Aryes (#327) üzenetére


colonia
aktív tag

Persze ha nem meríti annyira akkor nem gond. Ez kiderül pár nap használat után.

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#329) Kazasi


Kazasi
tag

Üdv!

Az mitől van, hogy az AOD hol halványabban, hol erősebben világít? Csak úgy, magától változik a fényerő, hozzá sem érek, nincs is esemény a telefonon sem.

(#330) Kroni1 válasza Kazasi (#329) üzenetére


Kroni1
veterán

Szerintem a fényérzékelő miatt, ami autómatán próbálja belőni a megfelelő fényviszonyhoz a szükséges fényerőt..

(#331) Kazasi válasza Kroni1 (#330) üzenetére


Kazasi
tag

Szerintem nem az a ludas, mert a félhomályos szobában is produkálja. Éppen ezzel hívja fel magára a figyelmet, hogy a szemem sarkából látom ahogy erősebben világítani kezd. És az átmenet is fokozatmentes. Nagyon halvány, full fényerő.
De majd tesztelem ki-be kapcsolt auto fénnyel, változó fényviszonyokkal.

[ Szerkesztve ]

(#332) Kazasi válasza Kazasi (#331) üzenetére


Kazasi
tag

Mégis a fényérzékelő csinálja, de függetlenül attól, hogy be van-e pipálva az auto fényerő, vagy nincs. És ahogy látom, nem folyamatosan , hanem az órával szinkronban, percenként frissíti az AOD fényerejét. Ez a percnyi késedelem zavart meg.

(#333) Aryes válasza Kazasi (#332) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ha már itt vagy, legalább válaszolhatnál az öttel feletted feltett kérdésre. :)

[ Szerkesztve ]

(#334) Kazasi válasza Batistuta7 (#323) üzenetére


Kazasi
tag

Nem tud sajnos, pedig szerintem is hasznos lenne.
Választhatsz óra, naptár, illetve képek között.

(#335) Aryes válasza Kazasi (#334) üzenetére


Aryes
nagyúr

És az üzemidőt hogy érinti normál használat mellett? Csináltál már vmi összehasonlítást? Egyáltalán milyen az üzemideje a telónak? Mert az elődje ebből a szempontból igen jól sikerült.

(#336) Kazasi válasza Aryes (#335) üzenetére


Kazasi
tag

Két napja van meg a telefon és az elődjét nem ismerem, mert egy LG F6-ról jövök, szóval korai még bármit mondanom. Annyira intenzíven nem volt használva. Net, viber, telefonálás meg a menüben való matatás.

[ Szerkesztve ]

(#337) Kazasi


Kazasi
tag


Bocs a dupláért!

[ Szerkesztve ]

(#338) cherockee válasza Kazasi (#337) üzenetére


cherockee
aktív tag

Tudsz segiteni adaptive storage témában? 319-es kérdés, és utána pár másik még :)

(#339) manokaki


manokaki
őstag

Nekem jött egy 55Mb-os frissités !

(#340) Kazasi válasza cherockee (#338) üzenetére


Kazasi
tag

Beleraktam egy ősrégi kártyámat ( class 2 :) ) de gondolom ez nagyon lassú hozzá. Nem is nagyon vágom ennek az adoptive storage-nek a lényegét. Amolyan kiterjesztett belső tárhely lenne?
Formáztam, felcsatolta, lehet rá fájlokat átmásolni. Formázás előtt is gond nélkül beolvasta róla az adatokat.
Bocs, de ennél érthetőbben nem tudom leírni, hogy láma vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

(#341) cinemazealot


cinemazealot
addikt

A MM most (ha jól látom, február 19-ig) min. 9000 Ft-os ajándékkártyával adja a 2017-es Galaxy A széria néhány tagját. Aki még vásárol tőlük valamit, annak ez jól jöhet. :)

(#342) Gardoni válasza manokaki (#339) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Feltetted? Mi az Android verziód pontos száma? 6.0.X?

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#343) colonia


colonia
aktív tag

Nekem független és ez a verzió van (szerdán frissült) :

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#344) Gardoni válasza colonia (#343) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Ez mind szép és jó, de az Android fő verziószáma érdekelne! 6.X.X?

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#345) maszibmw válasza Gardoni (#344) üzenetére


maszibmw
tag

6.0.1

(#346) manokaki válasza Gardoni (#344) üzenetére


manokaki
őstag

igen maradt a 6.0.1 de nekem a Dual verzio az A3

[ Szerkesztve ]

(#347) szabi820


szabi820
tag

Én is vásároltam egyet a Telekomtól.Nagyon tetszik.Viszont az ujjlenyomat olvasó nem mindig működik.Ez elég gáz. :W

(#348) maszibmw válasza szabi820 (#347) üzenetére


maszibmw
tag

Működik az... Nem jól mintavételeztél...

(#349) Viktor0610 válasza szabi820 (#347) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tisztítsd meg az olvasót és az ujjadat is, töröld a hozzáadott ujjlenyomato(ka)t, add hozzá újra.
Esetleg azt is megteheted, hogy egy ujjat kétszer adsz hozzá, csak kicsit másként tartod. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#350) Rivaul


Rivaul
addikt

Sziasztok. Elolvastam a topicot 200-ig de ott még csak kínai lázadás volt, semmi érdemleges. Inkább kérdezek. Nekem nagyon tetszik ez a telefon. Elég tech mániás vagyok és szeretem a közpé osztálybeli jó vasakat. S5 minim volt de arra az életbe nem adott ki a samu frissítést így átpártoltam z1c-re majd tovább 2x z3c-re. Csak a max 4,7 telók jöhetnek nálam szóba. A két z3c nagyon jó volt de darabokra hullottak, pedig nem vagyok kaszkadőr aki a zsebébe hordja melóba ugrás közbe is... Minőségre prémium ez a teló az lejött a fogásából és az ip védelem is szükséges számomra (2 kissrác megkaparintja és volt hogy már úszott a teló). Viszont pörgetve és a böngészőbe lendületesen belelapozva eléggé recsegős volt a rendszere a telekomos mintadarabnak. Vannak bizony akadások. Ez frissítés után eltűnik vagy ilyen? Nagyon sokat játszok (marvel contest) és az akadás kikészítene (a kék fény szűrés a sok game miatt hatalmas dolog nekem). Viszont 8 magos procitol annyira nem ezt az akadozást várnám. A grafikus része mennyire nyúzható? Nem akarok real racingezni de pár hónap múlva cserélni se szeretném mert gyengének bizonyul. Jelenleg egy z3c van még mindig de ez is hullik darabokra így ideje cserélni.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.