Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) kutga válasza kkf (#1350) üzenetére


kutga
nagyúr

az eladó nem tüntette fel, hogy milyen limitációi vannak az általa árult terméknek

Vagyis átvert. Kérd vissza a pénzed és rendelj egy minőségit.

Let the Zone take me if I am.

(#1352) kárátékutyá válasza kkf (#1350) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Bocsi, de 800 Ft-os üvegfólia vásárlásnál azért a vevőt is "terheli" némi "felelősség". Egyébként drágábbak között is vannak xarok, gyári is egy rakás kaki.

(#1353) kutga válasza kárátékutyá (#1352) üzenetére


kutga
nagyúr

Kici, ócó, kínai. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#1354) Drughi válasza kárátékutyá (#1352) üzenetére


Drughi
addikt

Gyárit használjuk két A3-on is. Messze az eddigi legjobb a kínai csodák közül.
Egyedül a nillkin volt jó, de az ár/érték aránya, meg a 3-4 hetes szállítás miatt az kiesik.

Én bátran ajánlom a gyárit.

[ Szerkesztve ]

(#1355) kárátékutyá válasza Drughi (#1354) üzenetére


kárátékutyá
őstag

A legrosszabbakat tudom róla elmondani. Feltették, az oldalakra is tapadt végig (természetesen kevesebbet takar mint a képen a csomagoláson :DDD ) Aztán feljött a széleken kb 1mm vastagon, majd az egyiks sarkán teljesen feljött.

Gagyi, nem teljesen áteresztő fólia, tehát nem érzed az Amoled feketeségét amikor ki van kapcsolva a telefon (bármennyire is idiótán hangzik ez így első olvasásra), olyan halvány fehéres hatású...éppen mint a legszarabb fóliák.

A felülete nem sima, hanem olyan, mint anno volt annak a fóliának a felülete, amit istenített mindenki, mert késsel sem lehetett karcolni, és vízzel kellett a telefonra feltenni (körbe védte), nah ennek a nevére bnem emlékszek :)

Én a gyári fóliát senkinek sem ajánlom .

(#1356) deen04 válasza pg1966 (#1348) üzenetére


deen04
tag

Én OTG kábellel próbáltam, de azzal nem ment.

(#1357) caverinha


caverinha
aktív tag

Sziasztok! Úgy látom páran féltik a teló hátulját a karcok miatt, én samsung átlátszó tokot használok, de még így is aggódok, hogy alá kerül a por és szét karcolja a hátlapot. Nagyon nem találtam hozzá hátlap fóliát ; viszont skinzone-on rendeltem hozzá carbon skint; régen z3 compact telómon volt és amellett, hogy védett is, még jól is nézett ki, szóval szerintem érdemes egy olyanra beruházni még tok mellett is. :)

(#1358) 3800+


3800+
őstag

A kijelzovedo foliak is vizallok? Lehet hulye kerdes de ha elmerul a telefon strandon vagy csuszdaparkban akarhol, a folia nem engedi el a kijelzot?

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#1359) Drughi válasza kárátékutyá (#1355) üzenetére


Drughi
addikt

Tuti, hogy eredetit kaptál?
Én semmi ilyesmit nem tapasztaltam.

(#1360) kárátékutyá válasza Drughi (#1359) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Media Marktban vásároltam. 100% eredeti.

(#1361) bob73


bob73
csendes tag

Sziasztok. Én rendeltem Kínából egy hátlap fóliát. Szerintem elég korrekt karcolások ellen..és még tűrhetően is néz ki. Ugyan innen egy tokot is találtam, nekem jobban bejött mint a nillkin recés hátlapja.

https://www.aliexpress.com/item/NYFundas-Carbon-Fiber-Back-Film-Screen-Protector-Guard-For-Samsung-Galaxy-A3-A5-A7-2016-2017/32809266056.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.OixiKW

https://www.aliexpress.com/item/For-Samsung-Galaxy-A3-2017-Case-Original-Lenuo-Hight-Quality-Hard-Back-Cover-Phone-Case-For/32804889667.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.DnHWTj

[ Szerkesztve ]

(#1362) bob73


bob73
csendes tag

Elmaradtak a képek az előző hozzászólásomból! :-)

(#1363) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Sziasztok!

Nem rég váltottam sonyról erre a típusra és volna pár kérdésem.

Hogy tudok teljes magyar ékezetes billentyűzetet rátenni az a3ra? Bosszant hogy ékezettet hosszan kell nyomjam.

A főképernyő ikonjai alatt a feliratot szeretném fekete színűre váltani.

Még még pár dolog ami most nem jut eszembe 😀

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#1364) #77646080 válasza vilmaboy (#1363) üzenetére


#77646080
törölt tag

Szia!

Üdv a klubban. :)

A főképernyő ikonjai alatt a feliratot szeretném fekete színűre váltani.

Ha arra gondolsz, hogy a launcher kezdőképernyőjén milyen a betűk színe, akkor arra megoldás lehet egy másik téma használata. Nekem most fekete egy olyan témával, amit a Samsung Themes app-ból töltöttem le.

A billentyűzetre: érdemes lenne szétnézned az Áruházban [link] , biztosan találsz neked megfelelőt. Én nem használok mást, mint a gyári, mert a prediktív bevitel úgyis ékezetesre fogja javítani és az nekem nagyon megfelel.

(#1365) vilmaboy válasza #77646080 (#1364) üzenetére


vilmaboy
őstag

Arra gondoltam, hogy a chrome, telefon, üzenetek felirat betűjének a színe légyen fekete. Ezt csak téma oldja meg?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#1366) #77646080 válasza vilmaboy (#1365) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nálam az is csak a téma váltásával oldódott meg.

(#1367) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Tudom már mi volt a harmadik: hogy lehet kitenni névjegyeket a fő képernyőre? Ki szoktam tenni párat amit gyakran hívok.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#1368) somogyib válasza vilmaboy (#1363) üzenetére


somogyib
őstag

Én az AnySoftKeyboardot használom, sok beállítási lehetőség, teljesen jó.

[ Szerkesztve ]

(#1369) #77646080 válasza vilmaboy (#1367) üzenetére


#77646080
törölt tag

hogy lehet kitenni névjegyeket a fő képernyőre?

Hosszan (kb. 2-3 mp) nyomva tartod a kijelzőt → Felugrik alul egy sáv → Widgetek → Ott kiválasztod a Névjegyzék (3) opciót és felhúzod a kijelzőre.

Az Any Soft Keyboard valóban megoldás lehet neked, régebben én is használtam.

[ Szerkesztve ]

(#1370) #77646080


#77646080
törölt tag

Az A5 (2017) is megkapta a Nugátot, tehát mi fogunk következni. :)

(#1371) somogyib válasza #77646080 (#1370) üzenetére


somogyib
őstag

Én valahol úgy olvastam, hogy már az A3-akra is elstartoltatták, de eddig még nekem nem jött. :)

[ Szerkesztve ]

(#1372) #77646080 válasza somogyib (#1371) üzenetére


#77646080
törölt tag

Igen, a Samsung oldaláról van egy letölthető/flashelhető verzió (RU régió), az már bíztató. Szerintem e hónapban kezdik szórni az OTA módot.

(#1373) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Kolléganőm nemrég vett ilyet,azon már Nougat volt.

(#1374) Drughi válasza #77646080 (#1370) üzenetére


Drughi
addikt

A5-re most jött ki az orosz verzio, de A3-ra kb két hete van már, vagy 5 napja pedig már az UAE verzio is kint van.

(#1375) vilmaboy válasza GEPESZ66 (#1373) üzenetére


vilmaboy
őstag

Az enyém 2 napos és még mars.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#1376) Drughi válasza GEPESZ66 (#1373) üzenetére


Drughi
addikt

Akkor az nem magyar piacra szánt példány lehetett.

(#1377) GEPESZ66 válasza Drughi (#1376) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Lehet,nem emlékszem hol vette,de nem valami kis gsm boltban,az biztos.

(#1378) #77646080 válasza Drughi (#1376) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nem biztos. A fw hivatalos megjelenése után forgalomba kerülő telefonok már az új verzióval kerülnek értékesítésre - persze ez időbe telik és nem egyszerre mindenhol. Egyik helyen már van, másikon később lesz.

(#1379) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Hivatalos update vajon mikorra várható? Sacc per kb

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#1380) Drughi válasza #77646080 (#1378) üzenetére


Drughi
addikt

Mivel még nincs kiadva a hivatalos XEH rom, igy nehezen elképzelhető, hogy hivatalos Magyar piacra szánt példányt vett.

Csak gondold végig a logisztikát, mire egy ilyen telefon eljut a gyárból a polcra. Az nem 1-2 hét.

(#1381) #77646080 válasza Drughi (#1380) üzenetére


#77646080
törölt tag

Igaz.

(#1382) vilmaboy


vilmaboy
őstag

A hang alapú szovegbevitellel kapcsolatban kérdeznem, hogy hogy lehet pl mondát végére pontot rakatni vele, vagy írásjelet. Miért ír szavakat néha nagy betűvel mondát közben?
Szeretem használni. Jól jön sok esetben. Msnben viszont csak úgy tudok hang alapú bevitelre váltani, hogy képernyő lehúz és átváltom a billentyűzetet. Van gyorsabb bekapcsolási módja? Viber, gúgli stb a szövegezőben automatikusan dobja a mikrofon jelet. De msnen nem tálalom. :))

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#1383) vilmaboy


vilmaboy
őstag

És még egy... (bocsi a sok kérdésért, szokni kell a samut még)
Az ébresztések időpontját a zárolt képernyőn nem jelzi ki a telo . Sony és asszony régi samuja kijelezted az ora alatt zárolt kijelzőn is.

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#1384) #77646080 válasza vilmaboy (#1383) üzenetére


#77646080
törölt tag

Sajnos, erre én sem találtam beállítási lehetőséget.

(#1385) Aryes válasza vilmaboy (#1383) üzenetére


Aryes
nagyúr

Alkalmazások -> Óra -> Értesítések -> Rejtés a zárolt képernyőn

(#1386) #77646080 válasza Aryes (#1385) üzenetére


#77646080
törölt tag

Sajnálatos, de nem ezt szeretnénk. Ez a folyamatban lévő ébresztés tartalmát jeleníti meg a csörgés során, nem pedig a beállított ébresztés időpontját.

(#1387) RadyR


RadyR
tag

Sziasztok!
Feleségem sikeresen leejtette a pár napos készülékét, betonra, sarkokon pattogva, majd kijelzőre csattanva...
Ehhez képest egész jól túlélte, a keret lett karcos kicsit, és a kijelzőn lett egy hajszálrepedés a felső részen keresztben. Érintésre mindenhol reagál, használható, semmi baja, a repedésnél látható minimális torzítástól függetlenül.
Ezt tuti nem tudjuk garanciában érvényesíttetni, egyértelműen földhöz lett vágva. Mennyibe kerülne hivatalos szervízben (még mindig a TMX?) egy ilyen javítás (keret + előlap és gondolom kijelző is, úgyis egyben van)?

Nem minden csacsi csöcse csecse csak a csecsecsöcsü csacsi csöcse csecse, mert ha minden csacsi csöcse csecse lenne, minden csacsi csecsecsöcsü csacsi lenne.

(#1388) Drughi válasza RadyR (#1387) üzenetére


Drughi
addikt

Korábbi tapasztalatok alapján gsm-ben ~15e, hivatalosnál 30e fölött.

(#1389) Sgr_A válasza Drughi (#1388) üzenetére


Sgr_A
addikt

Kérdés hogy a gsm-ben törttént javítás után még víz álló marad-e a készülék
A garanciáról nem is beszélve bár az lehet a tmx javítás után is ugrik

(#1390) kerxy válasza Sgr_A (#1389) üzenetére


kerxy
senior tag

Miért ugrana gyári szerviz javítása után? :) Természetesen olyankor folytatódik tovább.

(#1391) deen04 válasza RadyR (#1387) üzenetére


deen04
tag

Kollégám felesége is hasonlóképpen járt, csak ő egy A5-el. Nekik itt Miskolcon 60 ezer körül mondták. Lemondtak a javításról.

(#1392) RadyR válasza deen04 (#1391) üzenetére


RadyR
tag

Uhh, akkor már inkább veszek egy újat, ezt meg bagóért eladom. Ettől függetlenül egy árajánlatot fogok kérni. A samsung.hu-n listázott szervizek közül bármelyik jónak számít? A Bp., Üllői úton, a Shopmark-ban lévő lenne a legközelebb hozzám.

Nem minden csacsi csöcse csecse csak a csecsecsöcsü csacsi csöcse csecse, mert ha minden csacsi csöcse csecse lenne, minden csacsi csecsecsöcsü csacsi lenne.

(#1393) TomPack válasza RadyR (#1392) üzenetére


TomPack
őstag

Nem is tudtam, hogy az a bolt szervízként is funkcionál! Garanciális javítással is foglalkoznak?

(#1394) Sgr_A válasza kerxy (#1390) üzenetére


Sgr_A
addikt

Meet megtehetik, hogy negvonják a garanciát a törés miatt
Simán ráfogják az esésre ha az alaplapnak valami baja lesz

(#1395) RadyR válasza TomPack (#1393) üzenetére


RadyR
tag

Én is úgy emlékeztem, hogy ott egy SEstore van, de most felhívtam a samsung.hu-n megadott számot és kaptam előzetes árajánlatot (30e Ft...) valamint megerősítést, hogy ott tényleg van 1 hivatalos Samsung szervíz, garanciális javításokat is csinálnak. Szerdán kiderül.

Nem minden csacsi csöcse csecse csak a csecsecsöcsü csacsi csöcse csecse, mert ha minden csacsi csöcse csecse lenne, minden csacsi csecsecsöcsü csacsi lenne.

(#1396) TomPack válasza RadyR (#1395) üzenetére


TomPack
őstag

Köszi az infót! Na majd akkor én is beszaladok vele, ha lesz egy kis időm!

(#1397) TomPack


TomPack
őstag

Hogyan lehet azt beállítani, hogy a Messenger értesítések tartalmát mutassa a képernyőzáron? Illetve ha lehúzom a rolót a kezdőképernyőn! Most mégegyszer rá kell nyitni, hogy lássam.

(#1398) Drughi


Drughi
addikt

ROOT NINCS, NEM IS VOLT RAJTA!

Egy félresikerült odin restore/ telepítés után ez fogadta kollegam céges telefonját.

Hogy lehet helyrehozni?

Odin mode-ban samsung official van, nem custom.

Odinnal felrakva a XEH rom nem oldotta meg. ( WIPE volt előtte)

[ Szerkesztve ]

(#1399) Aryes válasza Drughi (#1398) üzenetére


Aryes
nagyúr

A knox "warranty void" bit nem billent át a próbálkozások közben? Attól még lehet a fw állapota Samsung official.

[ Szerkesztve ]

(#1400) Drughi válasza Aryes (#1399) üzenetére


Drughi
addikt

Warranty void 1 (0x0400)
Bármit is jelentsen

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.