Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) bzs73


bzs73
őstag

Üdv.
Ma vettem én is a mediában, kérdezném hogy nektek gyárilag volt usb-microusb átalakító? Nekem nem volt a dobozban. 2db Fóliával 91.100e ft volt. A teló 89900, plusz a gagyi fóliák, de valamit venni kellett hozzá, mert így engedtek el 10%-ot.

If a second or you are the first to lose.

(#552) Viktor0610 válasza bzs73 (#551) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért kellene a dobozban lennie átalakítónak? ;)

Samsung Galaxy A54

(#553) Drughi válasza Viktor0610 (#552) üzenetére


Drughi
addikt

Youtube-on van olyan unboxing video, amiben volt.

Amúgy az enyémben sem volt, pedig vártam rá. Így rendeltem aliról.

(#554) retfirg


retfirg
tag

Fehér kábel + töltő, leírás, tüske, semmi több.

# If the wishes were fishes nobody ever get hungry

(#555) manokaki válasza Viktor0610 (#552) üzenetére


manokaki
őstag

Én az elsők között vettem Gsm boltban , elöször még csak a dual verzio volt ( az első napokban ,jan.27 ..) amit valoszinü délamerika, vagy afrika, arab, országokba gyártottak ! Na abban volt usb micro usb C átalakito pici zacskoban , és a töltöje pedig eus volt , teljesen zárt doboz én bomtottam fel!!!

Pl az Edigitalban vett egy Sim-es változatban nem volt , de szerintem csak a Dualhoz és nem europai piacra szánt dobozban van...

[ Szerkesztve ]

(#556) pohár válasza manokaki (#555) üzenetére


pohár
félisten

valószínűleg nem az európai/magyar piacra szánt verzióban van átalakító, az ázsiai piacos Xperia P-hez például járt Sony-s bőrtok is, nagyon jó minőségű méghozzá :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#557) bzs73


bzs73
őstag

Hát ezért kérdeztem én is, mert youtubon láttam pár kicsomagolást, és ott volt benne néha átalakító. Na nem baj, nem egy nagy költség. Egyébként jó kis teló nagyon.
Más.
Névjegyzékben nem jöttem még rá hogy hogy kell a neveket beírni, hogy jól jelenjenek meg mindenhol.
Most úgy van hogy vezetéknév-utónév a megjelenítés, itthon ügye így van. Szerkesztve úgy van, hogy vezetéknévhez írom a vezetéknevet, középső névhez az utónevet, így nincs vessző, névjegyzékben jól jelenik meg, viszont híváslistában fordítva jelenik meg.

If a second or you are the first to lose.

(#558) cinemazealot válasza bzs73 (#557) üzenetére


cinemazealot
addikt

Névjegyzéket én egy huszárvágással oldottam meg: a teljes név (az általam kívánt formában) bekerül az egyik (pl. utónév/keresztnév/first name) mezőbe, oszt jóccakát. A megjelenítés egységes mindenhol, nincs fölösleges vessző, nincs felcserélt név, nincs gond a kereséssel vagy sorba rendezéssel.

[ Szerkesztve ]

(#559) Aryes válasza cinemazealot (#558) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én is mióta androidos telefonom van, minden nevet a "vezetéknév" mezőbe írok. A többi üres. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#560) deen04 válasza Sakira (#549) üzenetére


deen04
tag

Néha én is tapasztalom ezt. Remélem csak az energiatakarékosság miatt van.

(#561) bzs73 válasza Aryes (#559) üzenetére


bzs73
őstag

Na így most már jó nekem is. Minden a vezetéknévnél van. Remélem szinkronba is így menti el.

If a second or you are the first to lose.

(#562) bzs73


bzs73
őstag

Ha valaki netán rendelne hátra 3d carbon fóliát, jelezze már légyszi, mert beszállnék én is. Én tokkal nem csúnyítom el a telót, az előző 2016-on is csak fólia volt elöl-hátul, az előtte lévőn is, és majd 1 évesen mindíg karc és sérülés nélkül adtam el őket.
Ilyenre gondoltam, de ahogy néztem van ebayen is, meg máshol is. S7-en láttam már, ill fogtam is, és nagyon szuper. Nem is csúszik, és szépen ráhajlik 100%-ban.
Netán ha rendelt már valaki, és van 1db feleslege...

If a second or you are the first to lose.

(#563) Sakira


Sakira
tag

Ezeknek a témáknak van valami jelentőségük vagy csak a kinézetet változtatják meg? Arra gondolok hogy egy sötétebb téma aksikímélőbb mint a gyári világos? Nézegetem de még nem töltöttem le egyet sem.

[ Szerkesztve ]

(#564) manokaki válasza Sakira (#563) üzenetére


manokaki
őstag

Persze ,hogy van a fekete háttér sokkal kevesebbet fogyaszt ! Amoled kijelző tipusnál nem mindegy..

(#565) Sakira válasza manokaki (#564) üzenetére


Sakira
tag

Akkor letöltök egy sötét-arany témát. Köszi.

(#566) Kazasi


Kazasi
tag

Üdv!
Igényli még egy ilyen telefon az időnkénti újraindítást? Vagy már nem jellemző az androidra? 870 órája van bekapcsolva nekem, de nem érzem, hogy lassulna. Talán hajszálnyival gyorsabban merül. Talán...

(#567) Aryes válasza Kazasi (#566) üzenetére


Aryes
nagyúr

Te magad meg is válaszoltad a kérdést. :) Úgy látszik az újabb androidok memória menedzsmentje végre közelít a használhatóhoz, ha még ilyen kevés rammal is ilyen jól működik.

(#568) Kazasi válasza Aryes (#567) üzenetére


Kazasi
tag

Igen... :)
Arra gondoltam, hogy ha nincs látható, nyilvánvaló jele, akkor felesleges újraindítgatni. Na nem mintha nagy macera lenne 1-2 hetente.

(#569) hawkfoto


hawkfoto
tag

Az enyém 2.-án jött vissza szervizből, azóta megy, de nem vettem észre lassulást, vagy gyorsabb akku merülést. Előtte a Lenovo Vibe Shotot azért hetente nem ártott újraindítani.

(#570) csakany2001


csakany2001
senior tag

Sziasztok!
Ma megnyomkodtam a MM-ban.
Már biztos vétel lesz mert méretben pont kézre áll még tokkal együtt is,a kamera se log ki a házból ami nálam + pont.A sebessége nagyon gyors,néhol még gyorsabb mint az N5X.Az anyaghasználat és a kijelző is nagyon ott van,a kamera gyorsan fókuszál és viszonylag jó képeket készít.
Ha a SoT is olyan mint ahogy ti írtatok akkor ez a telefon megváltás lesz nekem.A memóriakezelés is rendben van,ebben is jobb mint az N5X.Szóval én is csak ajánlani tudom.

[ Szerkesztve ]

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#571) szabi820


szabi820
tag

Ma beleraktam egy Vodás kártyát,és független.Pedig a Telekomtól vásároltam. :C

(#572) manokaki válasza szabi820 (#571) üzenetére


manokaki
őstag

telekomos Rom is van rajta ?

Attila

(#573) szabi820 válasza manokaki (#572) üzenetére


szabi820
tag

Azt,hogy tudom megnézni?

(#574) manokaki válasza szabi820 (#573) üzenetére


manokaki
őstag

Mikor bekapcsolod bejelentkezik a Tmobil logo ?

(#575) szabi820 válasza manokaki (#574) üzenetére


szabi820
tag

Igen.

(#576) iMagic7 válasza csakany2001 (#570) üzenetére


iMagic7
tag

Valóban egy nagyon jó készülék lett, már 16is az volt, viszont abban nem lennék biztos, hogy egy nexusnal jobb a memória kezelése :)

(#577) csakany2001 válasza iMagic7 (#576) üzenetére


csakany2001
senior tag

Az N5X mellett teszteltem le a Multi-Tasking-t és hogy mennyi a szabad memória,az N5X-n már egy ideje nem az igazi(7.0 óta)és úgy látszik hogy nem is javítják(volt FR-től elkezdve minden),az A3 jobban tudott bánni a RAM-mal.A gyakorlati haszna az annyi hogy egy telefon képes legyen 1 böngészőt(1-2 TAB-al)+1 játékot+1 zenelejátszót a memóriába tartani.Ebben pedig az A3 jobbnak bizonyult,másik tulajdonost is kérdeztem meg ez ügyben és neki is hasonló a vélemény.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#578) Karcub


Karcub
senior tag

Valaki használ launchert?

(#579) manokaki válasza Karcub (#578) üzenetére


manokaki
őstag

igen ! Nova, tökéletes !

(#580) colonia válasza Karcub (#578) üzenetére


colonia
aktív tag

Nova-t használok én is és tökéletes vele a telefon. Sajnos a gyári nagyobb időjárás widget-et nem tudja ezért más programot kell használnom hozzá.

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#581) retfirg


retfirg
tag

+1, nálam alapból ment rá az előzőről.

# If the wishes were fishes nobody ever get hungry

(#582) Karcub válasza manokaki (#579) üzenetére


Karcub
senior tag

(#580) coloni
És mi okból használtok launchert? Lassú nektek a gyári?

(#583) Karcub válasza manokaki (#579) üzenetére


Karcub
senior tag

(#580) coloni
És mi okból használtok launchert? Lassú nektek a gyári?

(#584) retfirg válasza Karcub (#582) üzenetére


retfirg
tag

Minek kezdenél el újat beállítgatni, ha tudod, hogy a régi mindent tud? Simán lehet, hogy fel tudnám rakni ugyan azt, de így biztos, hogy sikerül is ;)

# If the wishes were fishes nobody ever get hungry

(#585) Karcub válasza retfirg (#584) üzenetére


Karcub
senior tag

Nekem jó a TouchWiz, csak elkezdtem gondolkodni hogy érdemes-e launchert felrakni rá vagy sem. Nekem gyors a TouchWiz, idáig nem is fagyott és akadni se akadott,csak a messenger hülyül meg néha de annyi.

(#586) Volumas35


Volumas35
újonc

Heló. Tisztelettel szeretném megkérdezni ebben a telefonban az always on display mutassa a Messenger értesítéseit illetve a Facebookét? Az értesítési LED hiánya aggaszt de ha tudja mutatni akkor az kárpótolná. Köszönöm a válaszokat előre is. :) :R

(#587) deen04 válasza Volumas35 (#586) üzenetére


deen04
tag

Szerintem bármit kijelez ami az értesítési sávon megjelenik.

(#588) Sakira válasza Volumas35 (#586) üzenetére


Sakira
tag

Igen mutatja mindkettőt.

(#589) hawkfoto válasza Volumas35 (#586) üzenetére


hawkfoto
tag

facebook, messenger, sms, viber,mind mutatja.

(#590) MrBazsi válasza csakany2001 (#570) üzenetére


MrBazsi
senior tag

hát a kamerája mindent csinál csak nem jó képeket készít.... agyaltam rajta, de tényleg ez mégse egy alpha vagy s7 szintű teló.

(#591) No.01 válasza MrBazsi (#590) üzenetére


No.01
őstag

Tobb helyen is irtak, h a proci es a kamera ahol valoban nyujthatna tobbet. Igaz a 3GB RAM sem sok igy 2017-ben de az meg elmegy. Egy jobb kamera viszont tenyleg sokat dobna a telefonon... na meg persze az aron is.

(#592) Karcub válasza No.01 (#591) üzenetére


Karcub
senior tag

Nincs baj a 2GB RAM-al,elég sok mindenre, inkább az alkalmazásokat kéne jobban optimalizálni, és nem teli rakni szaros reklámokkal stb. Nekem ez a 2GB megfelel,nem volt olyan hogy újratöltötte volna a kezdőképernyőt vagy stb. Ezelőtt egy lg g2 mini-t használtam,annak csak 1gb ram volt,de annál tényleg kevés volt..

(#593) bzs73 válasza MrBazsi (#590) üzenetére


bzs73
őstag

Nekem teljesen jó képeket készít. Még este is tűrhető. A 2gb ram meg ha nem játszol, épp elég. Semmi gond vele,ha nem jó, az a feltelepített appok hibája. Playről szinte semmit nem telepítek, tiszta szégyen, minden tele van hirdetéssel, reklámmal, és minden frissítéssel csak egyre több újabb hiba van. Vannak oldalak, ahonnan minden beszerezhető, kitakarítva. Frissítések meg végképp letiltva minden, nekem a play szolgáltatások, minden más gyári. Azon felül EZ Dizabler alkalmazással kitakarítva, letiltva, számomra felesleges dolgok. Ez root nélkül minden rendszer alkalmazást kikapcsol, ami bármikor visszakapcsolható, ha még is hiányozna. Aksi meg nagyon szuper. 2 napokat megy, 10-11 órás kijelzőidővel.
Szóval én így 1 hét után nagyon megvagyok elégedve vele. 1 dolog zavar, az a hangszóró hogy nem alul van, ideálisabb lenne,pl zsebben is,de ez van. Megszokom.

[ Szerkesztve ]

If a second or you are the first to lose.

(#594) Aryes válasza bzs73 (#593) üzenetére


Aryes
nagyúr

Majdnem minden gyári app külön alkalmazás nélkül is letiltható. :)
A play-ről meg lehet reklámmentes appokat is letölteni, én pl egy 6 éves profilváltó appot használok a mai napig, reklámmentes és 20kbyte az egész. ;)

(#595) bzs73 válasza Aryes (#594) üzenetére


bzs73
őstag

Gyárilag a felét, de inkább töredéklét nem látni eleve. Ha megnézed azzal a progival miket lehet letiltani, nem mondod azt, hogy gyárilag is lelehet majdnem mindent tiltani. Itt nem csak konkrétan a látható progikat értem, hanem a rengeteg háttéralkalmazásról beszélek, amik mennek.

[ Szerkesztve ]

If a second or you are the first to lose.

(#596) Aryes válasza bzs73 (#595) üzenetére


Aryes
nagyúr

Például mi az, ami nem látható az app managerben és hasznos, ha letiltod?
Miért jó ez neked? Mit nyersz vele?

[ Szerkesztve ]

(#597) Karcub válasza bzs73 (#593) üzenetére


Karcub
senior tag

Miket tíltottál le? Letudnád írni?

(#598) bzs73 válasza Karcub (#597) üzenetére


bzs73
őstag

Ez felhasználótól függ. Én hiába írom le miket tiltottam le, te nem hiszem hogy pont ugyanazokat használod. xda-n vannak leírások rendszer programokról, minek mi a szerepe, és miért megy a háttérben, de neten is találsz elég leírást, ha pl android bloatware kifejezésre rákeresel.

If a second or you are the first to lose.

(#599) Aryes válasza bzs73 (#598) üzenetére


Aryes
nagyúr

Azért csak írd le légyszi, és azt is, mit nyertél vele.

(#600) No.01


No.01
őstag

Engem sokkal inkabb erdekelne, h mikent lehet reklam nelkuli appokat beszerezni. Nincsennek nagy igenyeim es nincs is 20-nal tobb appom, de valoban van 1-2 amiben kifejezetten idegesit a hirdetes. Sok esetben a fizetos verzio meg semmivel sem ad tobbet csak a reklamot tunteti el.

Ha ez nem egy add blocker es wareznek minosul akkor inkabb ne ird be ide (hanem kuld privatba ;] )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.