Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Viktor0610 válasza Rivaul (#350) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Z3 C-hez képest szinte biztos, hogy visszalépés. ;)

Samsung Galaxy A54

(#352) dave987 válasza Rivaul (#350) üzenetére


dave987
aktív tag

A mintadarab az mindig össze van zutyulva. Ki tudja mit csinálnak vele az emberek. Vajsimán kell hogy működjön egyszerűbb feladatoknál.

[ Szerkesztve ]

(#353) Aryes válasza Rivaul (#350) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mi az a kék fény szűrés?
A bolti mintadarabról ne vonj le messzemenő következtetéseket, az retail demo módban fut, ami megeszi a memóriát és a procit.

(#354) manokaki válasza Aryes (#353) üzenetére


manokaki
őstag

Lefekvés előtt kiméli a szemed ha ugy használod a telefon kijelzőjét ez leginkább ha sötétben netezel akkor számit ...

(#355) colonia válasza Aryes (#353) üzenetére


colonia
aktív tag

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#356) Rivaul


Rivaul
addikt

Köszi. Nem biztos hogy előrébb jutottam de visszább sem vagyok :D Kéne egy megnézni mit tud a "játékom" alatt. Nah majd megoldom valahogy :) Az biztos hogy nagyon tetszik.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#357) fattyu válasza manokaki (#354) üzenetére


fattyu
veterán

Elvileg és főleg nem.

A kék fény stimulálja agyat ébrenlétre. hajnalban vagyon az hogy a kékes spektrum dominál és ez stimulálja a szervezetet ébredésre. Estefelé a sárgás naplemenős fény/sötét alvás felé tolná az agyad de a küyütkből jövő kék fény ezt gátolja. Nehezebben kerülsz alvó állapotba, alvásminőségre is hatással van.

Na elvileg ezeken segít. hogy mennyire...

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#358) Aryes válasza fattyu (#357) üzenetére


Aryes
nagyúr

Komolyan megcsinálták? Ez tényleg zseniális. :)

(#359) fattyu válasza Aryes (#358) üzenetére


fattyu
veterán

én aztat nem tudom.

én csak a kék fény szűrés miértjét fejtettem ki. hogy ez mennyire meg hogy működik valójában a telefonban azt nemtom.

De ennek ha utánaolvas az ember ennek van másik oldali kutatása felhasználása is.
éjszakai vezetéshez kék fény arcba a kutatások szerint javítja éberség kevésbé alszol be.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#360) Aryes válasza fattyu (#359) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ezt tudtam, hogy így van, csak azt nem értem, hogy egy borús napon, amikor szinte csak kék fény van odakint, miért vagyok mindig álmos? :DDD

(#361) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Hát megnéztem élőben az A3 2017-et és ott is csalódás volt, nem csak a képen. Nagyon nem tetszik. A hátulja is olyan fura, mintha nem is üveg lenne. Úgyhogy marad a 2016-os verzió, teljesen egyértelmű :)

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#362) manokaki válasza iNfAntRy (#361) üzenetére


manokaki
őstag

Hát nem tudom , én beleszerettem rögtön , S7 Edge után is tökéletes számomra , lehet kicsik az igényeim :D

(#363) iNfAntRy válasza manokaki (#362) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Az a baj, hogy nálam a telefonnál a külső számít igazán. Én csak telefonálásra használom + néha egy kis facebook+ gps (gyalogos közlekedéshez). Arra meg jó bármi. Persze, nem olyan rossz, meg biztos megszoknám, de ha van a 2016os ami brutál szép, akkor inkább megveszem azt :) De nem nyúlsz mellé a 2017-el. Az IP védettség nagy + mellette.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#364) manokaki válasza iNfAntRy (#363) üzenetére


manokaki
őstag

egyet elfogadok az pedig az ára , fent van még , de ugye ez a bevezető ár ami 2-3 honap mulva eléri a valos értékét.. Nekem nem volt bajom az A3 2016-ral sem csak a Ram-ot tartottam kicsit kevésnek a forma az ott is szép volt , mondjuk nekem a full fekete az alap !

[ Szerkesztve ]

(#365) cinemazealot válasza iNfAntRy (#361) üzenetére


cinemazealot
addikt

Én nagyon tudnám értékelni a 2016-ost is, csak az a fránya hátlapi kamera ne állna ki... meg az a mínusz fél giga RAM a 2017-eshez képest... meg a vízállóság hiánya... ehh... :U

(#364) manokaki
Igen, az a full fekete tényleg üt. :K

[ Szerkesztve ]

(#366) iNfAntRy válasza cinemazealot (#365) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Igen, a 2017 nagy előnye a + ram, meg a vizállóság. Max majd vigyázok a 2016-osra. Végtére is céges telefon lesz, szóval vigyázni kell rá. De a 17 külsejét nem tudtam elfogadni. Kár, hogy nem az előző széria külsejével jelent meg. AKkor mentem volna megvenni.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#367) mateus


mateus
senior tag

Aprón már 70ért árulják XD

(#368) manokaki válasza mateus (#367) üzenetére


manokaki
őstag

Na de hogyan , honnan való :D

(#369) Kroni1 válasza manokaki (#368) üzenetére


Kroni1
veterán

Ki lehet fogni olyat, hogy elhozta valaki céges előfizura hűséghosszabbítással nagyon olcsón vagy akár ingyen és keresni szeretne rajta..

(#370) manokaki válasza Kroni1 (#369) üzenetére


manokaki
őstag

Ez nem az , a jo fogáson is hirdeti , kintről van , kitudja milyen előélettel !

(#371) mateus válasza manokaki (#368) üzenetére


mateus
senior tag

Ha vadiúj gyári független, akkor letiltva nem lesz valszeg.
Gari az nincs rá tuti, de van akinek megéri így is.
De tény, hogy én inkább várnék, és pár hónap múlva ennyiért legalább gsm garival venném meg (ami szintén nem egy atombiztos dolog mondjuk).

(#372) bloomberg


bloomberg
tag

Kicsit megnyomkodtam egy ilyet egy mm-ben...hát qrva jó cucc.

Ennyi :)

(#373) BigLuke


BigLuke
csendes tag

Sziasztok!

Segítség! Az istenért sem találom a menüben a haptic feedback-et (rezegjen érintésre).
Valaki megtalálta már? :D

Előre is köszi!

(#374) iNfAntRy válasza BigLuke (#373) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Beállítások->Hangok és értesítések menüben nem látsz olyat, hogy Rezgés erőssége?

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#375) hawkfoto


hawkfoto
tag

Sziasztok!

Használja valaki a telóját mondjuk az Endomondoval? Nálam sajnos a gps teljesen rosszul látja, hogy merre futok, az előző telefonjaimnál nem volt ilyen.

(#376) BigLuke válasza iNfAntRy (#374) üzenetére


BigLuke
csendes tag

Nincs ott :/ közben utánajártam, az "A" szériában úgy néz ki, nincs haptic feedback :/
További tapasztalatok: a jack dugó lehetne felül, kicsit útban van, ill. az üveg hátlap csúszósabb, mint amihez szokva vagyok (Alpháról váltottam).
Minden más elég frankó, üzemidőtől egyenesen erekcióm lett (mi? Fúj!) :D

(#377) ben11 válasza BigLuke (#376) üzenetére


ben11
őstag

Sosem értettem a felül legyen a jackdugó pártiakat. Ha nem gond, légyszi írd le hogy miért jobb fenn!

(#378) szekra


szekra
őstag

Most ez nekem nem nagyon derült ki, de műanyag a hátlapja vagy üveg? :B

(#379) Bjørgersson válasza szekra (#378) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Műanyag? Ne már. :D '15-nek fém volt, '16-nak üveg, ennek is üveg. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#380) szekra válasza Bjørgersson (#379) üzenetére


szekra
őstag

Élőben még nem tapogattam, android vonalon meg nagyon el vagyok maradva. :D Lehet akkor ezért nem találtam róla semmi, mert tök evidens, hogy üveg. 6s-t váltanám valami androidos kütyüre ideiglenesen/kipróbálásra.

(#381) Bjørgersson válasza szekra (#380) üzenetére


Bjørgersson
félisten

:P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#382) No.01 válasza BigLuke (#376) üzenetére


No.01
őstag

Nincs haptic feedback?? Wow :(( :F :U

(#383) szekra válasza Bjørgersson (#381) üzenetére


szekra
őstag

:R

(#384) BigLuke válasza ben11 (#377) üzenetére


BigLuke
csendes tag

Engem zavar, mert jobb oldalt lent van, pont ahol fogom a telót :/ de ennyi legyen a legnagyobb baja :)

(#385) iNfAntRy válasza BigLuke (#376) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Nekem A3 2015 van, és abban van ilyen feedback. Kivették volna a többiből? Fura lenne

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#386) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Tényleg nincs haptic feedback? Ne már, ez alap dolog kéne legyen.... Lassan csereérett lessz az Alphám elgondolkodtam egy A3on, de se értesítési led, se pulzusmérő, kamera is rosszabb, de h érintési rezgés sincs... Így pláne az S7 fele billen a dolog...

(#387) BigLuke válasza MrBazsi (#386) üzenetére


BigLuke
csendes tag

Amennyire én utánaolvastam már a 2016-os A3-ban se volt :/ De valaki javítosn ki, ha tévedek :)
Mindenesetre az Anysoftkeyboard tudja, legalább gépeléskor rezzen egyet, más kérdés, hogy a legalacsonyabb fokozatot nem érzem, a közepesnél meg kifordul a kezemből :D
A LED helyett nekem bejön a Always On Display mondjuk :)

(#388) MrBazsi válasza BigLuke (#387) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Hát de ne már... ez egy tök alap dolog kb minthogy beállítod h rezegjen a teló ha hívnak vagy ne.
Külső program se olyan mint egy gyári... Always on is van annyi mint a fene de mind zabálja az aksit. És jó az a led, azt 4 méterről a szoba másik végéből is észreveszem ha villog.
valaki mondja már meg tuti nincs? mert akkor el is felejtem ezt a telót is lehetséges utódnak, megvárom míg az s8 lenyomja a 7 árát akkor inkább...

(#389) Rivaul válasza MrBazsi (#388) üzenetére


Rivaul
addikt

S5 mini sem rezgett. Egy darabig idegesített de utána már a sonykon sem kapcsoltam be. Most hogy írom, most tűnt fel hogy itt sem megy :D Am az allvays kijelző fogyija zavar de a rezgéssel elvesztett energia nem? Sztem ilyen apróságok miatt nem érdemes elvetni egy telefont. Mondom ezt úgy hogy nekem nem ilyenem van. (még)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#390) cinemazealot válasza MrBazsi (#388) üzenetére


cinemazealot
addikt

Nem volt még a kezemben ez a kütyü, hétévégén meg fogom most már tapogatni, de kizártnak tartom, hogy ne lehetne benne a billentyűzéskori rezgést (haptic feedback) beállítani.

Éééés egy kis guglizás csodákra képes: Samsung Galaxy A3 - Enable / disable vibrate / haptic feedback when you type ... bocs, most látom, hogy ez még a 2015-ös A3-ra vonatkozik. :B De megjegyzem, a 2012-es Sony-mban is itt lehet ezt kapcsolgatni.

Sőt, a 2015-ös Meizumban ugyan van külön kapcsoló a haptic feedback-re, de pl. azt, hogy ez gépeléskor milyen erősen rezegjen, már csak az adott billentyűzet beállításaiban tudom beállítani. Ez a lehetőség ráadásul inaktív, ha az imént említett haptic feedback opció ki van kapcsolva.

Közben találtam még haptic feedback-et említő oldalakat a 2017-es A3-ra:
- PhoneArena adatlap,
- StackExchange: Android 6.0,
- Android Central: A3 (2016) + Android 6.0.1

A manual ezt ennyire részletesen nem taglalja (hiszen ez a beállítás talán magától a használt billentyűzet alkalmazástól is függ), de a 141. oldalon a "Sounds and vibration" fejezetben is említ egy olyat, hogy "Keyboard sound: Set the device to sound when a key is touched." Feltételezem, hogy itt nemcsak hangot, de talán rezgést is enged állítani.

Szóval én nem aggódnék ennek a szolgáltatásnak a hiánya miatt. Nagyon gáz lenne, ha ez egy 2017-es felső-közép kategóriás készülékből kimaradna. :N

[ Szerkesztve ]

(#391) No.01 válasza cinemazealot (#390) üzenetére


No.01
őstag

Felre ne errt kerlek, de ez a telefon tavolrol sem felso-kozep kategorias... Max arazasban ;]
Inkabb kozep-kozep.

Megvarjuk amig egy tulaj jon es jol megmondja a tutit. Sot en meg az S8-at is kivarom :B Vagy jo lesz vagy nem, de ha nem akkor az S7 ara tutira fog meg esni.

(#392) colonia válasza cinemazealot (#390) üzenetére


colonia
aktív tag

Én nem szoktam használni ezt a funkciót ezért eddig nem is figyeltem. De én sem találom hol lehetne beállítani. De szerintem sehol.

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#393) colonia válasza colonia (#392) üzenetére


colonia
aktív tag

Most nézem SwiftKey-ben be lehet állítani a rezgést:

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#394) Aryes válasza cinemazealot (#390) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ne feltételezzél csak semmit, megnyugtatlak, a 2016-ban sem volt már haptic.

(#395) cinemazealot válasza Aryes (#394) üzenetére


cinemazealot
addikt

:Y Remek! Ügyes Samsung. :C Ennyit az általam felső-középnek vélt kategóriáról...

[ Szerkesztve ]

(#396) ben11


ben11
őstag

A 2015-ösben az első volt, hogy kikapcsoltam a haptic-et. Fura, hogy sokan meg pont ezt hiányolják.
Ilyen ez a ízlés téma.. :)

(#397) Aryes válasza ben11 (#396) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nekem is első dolgom kikapcsolni, elég értelmetlen és idegesítő dolog. A rezgés híváskor szintén. Egyetlen esetben szeretem, ha rezeg a telefonom, mégpedig akkor, amikor némán hagyom, és hívnak, egyetlen egyet rezzen a zsebemben, akkor is, ha maga a rezgés ki van kapcsolva. Ezt imádom. :)

[ Szerkesztve ]

(#398) szekra


szekra
őstag

Phonearena is azt írja, hogy van pedig.. :U (bal: A3 2017, jobb: A3 2016)

[ Szerkesztve ]

(#399) mateus válasza cinemazealot (#395) üzenetére


mateus
senior tag

Nem ettől lesz felső-közép kategóriás egy teló. Kb 10ből 1 embernel hiányzik, kb mint az FM rádió hiánya az S7ben.

(#400) Batistuta7


Batistuta7
tag

Sziasztok

tud valaki tippet hol lehet 0% thm-re elhozni?
edigital sajnos messze van tőlem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.