Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) manokaki válasza Aryes (#599) üzenetére


manokaki
őstag

Több Ram marad szabad ,nekem kb 80 dolog van letiltva ebből kb 50 amit a Package Disabler pro ( samsung) segitségével tudtam letiltani , a Ram mellett az akuidőm is nőtt , már a Samu A5 2017, Samu S6, S7-nél is alkalmaztam , természetesen ovatosan kell vele bánni és tudni hogy miket tilt le vele az ember mert gond lehet a mindennapi mükődéssel is ha olyat tilt le valaki, de sok forum foglalkozik ezzel a dologgal..

(#602) retfirg


retfirg
tag

Most jött meg kínából és meglepően tökéletes a cucc, ezért megosztom veletek, hogy 800-ért ilyen tokot vegyetek ;)

# If the wishes were fishes nobody ever get hungry

(#603) bzs73 válasza retfirg (#602) üzenetére


bzs73
őstag

Mennyi idő alatt jött meg? Egyet rendeltél csak?

If a second or you are the first to lose.

(#604) retfirg válasza bzs73 (#603) üzenetére


retfirg
tag

Se szarból, se jóból nem kell több ;)
Szó szerint egy hónap. (Ingyen posta, mit is remélnél ugye ^^)

# If the wishes were fishes nobody ever get hungry

(#605) Kazasi válasza bzs73 (#603) üzenetére


Kazasi
tag

Én innen rendeltem egyet. Két hét alatt itt volt, meg is lepődtem.

(#606) Aryes válasza retfirg (#602) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez olyan puha tapadós szilikon, mint pl. a sütőformák?

(#607) bzs73 válasza Kazasi (#605) üzenetére


bzs73
őstag

Na jól van, de ez drágább 5ft-al. :D

If a second or you are the first to lose.

(#608) retfirg válasza Aryes (#606) üzenetére


retfirg
tag

Nem, valahol félúton: olyan értelemben puha, hogy hajlik ahogy kell, szóval 'törhetetlen', de érintésre inkább kemény, mint gumis.

# If the wishes were fishes nobody ever get hungry

(#609) Karcub


Karcub
senior tag

Valaki tudja, hogy mikor kap 7.x.x -es frissítést?

(#610) Kazasi válasza Karcub (#609) üzenetére


Kazasi
tag

(#611) maszibmw válasza Kazasi (#610) üzenetére


maszibmw
tag

Állítólag :):):):):)

(#612) kovimre


kovimre
tag

Sziasztok! Szeretnék égy ilyen telefont vásárolni. Kipróbálná nekem valaki, hogy hívásrögzítő programot telepítve megfelelően tudja felvenni mindkét fél hangját a telefon? Köszi!

(#613) Drughi


Drughi
addikt

Üdv,

Érdekel esetleg valakit egy ilyen tok?

Nekem nem esik kézre a flip, jobb szeretem a sima hátlapos tokokat.
Ugyhogy be is rendeltem egy Ringke fusiont.

(#614) bibalint válasza Drughi (#613) üzenetére


bibalint
csendes tag

Helló!

Ringke Fusionnel kapcsolatban csak egy gondolat. Nekem nagyon nem jött be... Vettem egyet Amazonon, de kb. 1 óra próba után ment is vissza...Shadow Blacket rendeltem, és egy fényes fekete, csúszós, kellemetlen tapintású műanyag izét kaptam... Szóval nekem nagyon nem tetszett. Utána Nillkin Superfrosted tokot rendeltem Aliexpressről kemény 2000 Ft-ért szállítással együtt, na az már tökéletes. Kellemes fogású, nem fényes, és elég masszívnak is tűnik...

(#615) Drughi válasza bibalint (#614) üzenetére


Drughi
addikt

Z3c és i5S -nél használtam ringke tokot és én nagyon szerettem.

Mindkettőt magától a cégtől rendeltem, most is. Nem lehet, hogy nem volt eredeti, amit kaptál?
A Nillkin tokokat nem szeretem, most rendeltem egy fóliát is, amihez jár egy Nillkin TPU tok, de szerinte az felejtős lesz, így hogy ingyen van.

(#616) kovimre


kovimre
tag

Kijelző védelemmel kapcsolatban mi a tapasztalat? Létezik olyan fólia, ami a kijelző széleit is lefedi?

(#617) Drughi válasza kovimre (#616) üzenetére


Drughi
addikt

Elméletileg ez a Nillkin olyan.

(#618) Viktor0610 válasza Drughi (#617) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A kép alapján nem. ;)

Samsung Galaxy A54

(#619) kovimre válasza Viktor0610 (#618) üzenetére


kovimre
tag

Miért nem?

Bár valóban, a képeken teljesen nem fut ki a széléig, azonban ez lényegesen jobb, mint amit egy mobilosnál kaptam rá. A jelenlegi az konkrétan keskenyebb, mint a kijelzőm, így nagyon zavaró,

[ Szerkesztve ]

(#620) Viktor0610 válasza kovimre (#619) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezért:

"Kilóg" a kijelző széle. Elképzelem, hogy a valóságban még inkább látványos ez a rész. Láttam olyan készüléket (S7-et, talán), ahol a kijelző szélén két-három milliméter nem volt fedve.
Szerintem nagyon csúnya így.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#621) Sakira válasza Viktor0610 (#620) üzenetére


Sakira
tag

Az ilyen valóban nem jó, ami így ki van teljesen vágva alul felül. Én olyat vettem ami zárt alul felül csak nyilván a hangszóró meg az előlapi kameránál van kivágva és alul a home gombnál. És ez befedi teljesen a kijelzőt.

(#622) retfirg


retfirg
tag

Van olyan, ami mindent takar, ami ráhajlik és speckó hülyén kell felrakni, és stb.

A simák meg annyira gagyik, hogy nem csak a lekerekített részig ér, hanem még addig se és halál gagyin néznek ki. Hátlap fóliánál ugyan ez.

Szóval vagy vesztek háromezerér a Samsung boltba (de lehet az se lesz tökéletes), vagy egyből rendeljetek 3-4 különbözőt, mert tökéletes nem lesz, csak majd megtalálod neked melyik felel meg :)

Celicious Matte Samsung Galaxy A3 (2017) Anti-Glare Screen Protector [Pack of 2] - Messze túl keskeny
2x Mikvon FullEdge screen protector for Samsung Galaxy A3 (2017) foil - Hülyén kell felrakni, még nem próbáltam, DE ránézésre ez teljesen takarna
2x Golebo Semi-Matt screen protector for Samsung Galaxy A3 (2017) BACK - Ez csak dísznek jó a hátára, olyan kicsi és szarul is van kivágva)

= háromból kettő 'gagyi', a harmadik problémás :D

# If the wishes were fishes nobody ever get hungry

(#623) Karcub válasza Kazasi (#605) üzenetére


Karcub
senior tag

És milyen? Érdemes megvenni?

(#624) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Hello!

Én ilyen fóliát vettem: [link]
Ilyen fura anyagból van, de széltől szélig ér. de mivel sosem raktam még fel ilyet, így eléggé buborékos lett egy-két helyen, de lefed mindent, mindenhol.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#625) Kazasi válasza Karcub (#623) üzenetére


Kazasi
tag

Tökéletesen illeszkedik mindenhol és stabilan tart. A kijelző körül van egy kb. 1milis pereme.Anyaga semmiképpen sem szilikon, inkább valami félkemény gumi. Mivel tök sima a felülete, elsőre kissé csúszósabb a kelleténél, de nekem megfelel ennyi pénzért.

(#626) Hubzsi


Hubzsi
tag

sziasztok!

nem tudja valaki, hogy vonatkozik a telefonra a 20% Glamouros kupon az Euronics - ban?

Mediaban van rá most 15%,így 85k, de az eruonics - ban 89900 alapáron most - 20% túl jól hangzana!

(#627) hawkfoto válasza Hubzsi (#626) üzenetére


hawkfoto
tag

https://www.euronics.hu/Samsung-A320-Galaxy-A3-2017-mobiltelefon-barack-p59877

89999ftért tudod megvenni.

(#628) Llew válasza Hubzsi (#626) üzenetére


Llew
senior tag

Euronics eredeti ár 99 999 csak most akciós 89 999-ért.

Viszont ez nem összevonható a Glamour -20%-al:
"A kedvezmény nem vonatkozik, az egyéb akcióban résztvevő termékekre, illetve az időszakban érvényes szórólapban szereplő termékekre. A kedvezmény csak 2017. április 06-09. közötti vásárlások esetében, az akciós készlet erejéig érvényes, a www.euronics.hu oldalon feltüntetett Euronics Műszaki Szaküzletekben. A kedvezmények nem halmozhatóak és nem vonhatók össze. A kedvezményes vételár az üzletben feltüntetett árból kerül levonásra az akcióban résztvevő termékek esetében. További akciós termékeinket keresd üzleteinkben."

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#629) Hubzsi válasza Llew (#628) üzenetére


Hubzsi
tag

Hello!

Köszi a válaszokat! Akkor jön az MM - ből, egy ACE 4 - et fog váltani a páromnak, ami má azért elég öregecske.

Nagyon sokat agyaltam amúgy, hogy vegyek - e sokkal olcsóbban valamilyen "B" brandes telefont, de eddig az a tapasztalatom, hogy ezek a Samungok jól bírják a kiképzést. Az Ace4 is több mint 2 éve teljesít szolgálatot hiba nélkül, pedig nyúzva van rendesen

(#630) retfirg válasza Hubzsi (#629) üzenetére


retfirg
tag

Mindenki eldönti maga, hogy olcsóbbat akar, vagy olyat, amihez bármelyik plázában van szerviz pont. (Stb-stb.)

# If the wishes were fishes nobody ever get hungry

(#631) borand


borand
aktív tag

[link] 2 év gyári garival 80ér megérné nagyon. Kérdés, hogy valaki ismeri a boltot? Mennyire megbízhatóak?

(#632) Drughi válasza borand (#631) üzenetére


Drughi
addikt

Itt nyugodtan meg lehet venni, jobb mint a sufni gsm boltok.

(#633) Zoliee válasza Hubzsi (#626) üzenetére


Zoliee
senior tag

Most vettem az asszonynak az MM-ben 79.990ft volt. Glamour kuponnal

(#634) Zoliee


Zoliee
senior tag

Sziasztok. Egy kérdésem lenne : erre a készülékre kijött már a nougat? mm van rajta és nem talál frissítést. (független, Mediamarkos vásárlás)

(#635) Karcub válasza Zoliee (#634) üzenetére


Karcub
senior tag

Július 31. körűl jöhet ki rá

(#636) Zoliee válasza Karcub (#635) üzenetére


Zoliee
senior tag

Köszönöm az infót.

(#637) Sakira válasza Karcub (#635) üzenetére


Sakira
tag

Az A3 2016 és az A5 2017 topikban olvastam hogy jött nekik márciusi frissítés. Erre nem lesz?

(#638) Viktor0610 válasza Sakira (#637) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De. Bizonyára.
Csak máskor/később kerülhet kiadásra.

Samsung Galaxy A54

(#639) artid


artid
aktív tag

Sziasztok,

Elég sokat roamingolok a telefonnal és folyton ott a kijelző, hogy egy érintéssel bekapcsolhatom a netet.
Nem tudom levenni, eltüntetni. Van valakinek ötlete?

Köszönöm.

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#640) sube


sube
aktív tag

Van bennem némi ellenérzése az AOD (Always On Display)-el kapcsolatban. Talán még kevés idő telt el a piacra dobás óta, de valamennyi tapasztalatot már szereztek a tulajok, így azokra lennék kíváncsi. (Lett egy A3 a környezetembe, de nem volt még lehetőségem mélyebben nyomogatni)
- Mennyire változtatgatja a helyét? Olvastam azt is, hogy percenként 1px, majd óránként teljesen máshova megy, viszont egy x.-edik frissítés óta mégsem. Ezt hogy látjátok?

Ami a nagy félelmem ezzel kapcsolatban, az az AMOLED beégése :U

(#641) artid válasza sube (#640) üzenetére


artid
aktív tag

Szia,

Egy hete van nálam, eddig nem figyeltem, de úgy látom, igen, változtatja a pozíciót. Nem nagyon, de mozog... :)
Hasznos számomra.

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#642) sube válasza artid (#641) üzenetére


sube
aktív tag

Igen azóta volt alkalmam nézegetni, köszönöm a visszajelzést :R

(#643) ocsesz


ocsesz
aktív tag

Sziasztok!
Nekem az ujjlenyomattal való feloldás van beállítva,de ha home gombot nyomok egyből belép...
Nálatok is így van?

(#644) Snowy_owl válasza ocsesz (#643) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Ha nem nyomod meg, akkor is feloldja.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#645) Karcub


Karcub
senior tag

Csinált valaki FR-t, mióta megvette a telefont? Ha igen, miért?

(#646) Drughi


Drughi
addikt

Megjött ma a Nillkin szettem:

A fóliát még nem tettem fel.
A tok ingyen járt a fóliához, nem Nillkin gyártmány, de egynek elmegy.
GSM boltba biztos elkérnek érte 2000 ft-ot.

(#647) borand


borand
aktív tag

A test alatti telefonon melyik tema van? Nagyon adja.
Haptic feedert SwiftKey

[ Szerkesztve ]

(#648) Snowy_owl válasza borand (#647) üzenetére


Snowy_owl
őstag

A tesztben szereplő téma amit keresel, Sunset Sea. :))

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#649) borand válasza Snowy_owl (#648) üzenetére


borand
aktív tag

Köszi!

(#650) Hubzsi


Hubzsi
tag

Sziasztok!
Megérkezett a páromnak a telefon arany színben, ami nagyon rendben van, élőben nagyon szép a teló!
Első tapasztalatok:
Samsung tud telefon designet csinálni nagyon szép és nagyon jó fogni
Sebesség decens bár párom nem játszik de az alkalmazások (Facebook, Viber,Chrome,egyebek ) közti váltás megy szépen
Akksi egy sima 2nap normál használat mellett elsore
Kisebb kézzel az egykezes kezelés hibátlan
Nekem az volt a fontos hogy egy jól használható a hétköznapokban kitartó készülék legyen..

Szóval sztem rendben van főleg a hölgy usereknek ajánlott és az arany tényleg parádésan néz ki!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.