Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Kazasi válasza bibalint (#450) üzenetére


Kazasi
tag

Nekem az LG F6 csinált ilyet, ha már nagyon fogyóban volt a RAM. Ezzel a telefonal viszont semmi gondom lassan három hete.

(#452) Aleks782


Aleks782
csendes tag

Sziasztok,
Nálam is képbe került az A3. (Megnéztem az A5-öt, de az sajnos nekem túl nagy.) A tulajokhoz lenne pár kérdésem:
1. A hozzáadott programokat (office-os programokat, facebook-ot stb.) le lehet takarítani?
2. Telekomos mobilnál a Telekom vackait le lehet takarítani?
3. A samsung cloud tárhely örökre szól?

Köszi!

(#453) Aryes válasza Aleks782 (#452) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem vagyok tulaj, de:
1. igen
2. igen
3. ezt csak Kim DzsongUn tudhatja egészen biztosra megmondani. :F

(#454) szekra válasza bibalint (#444) üzenetére


szekra
őstag

Jó de wp-t el lehet felejteni. :)

(#455) bergmeister


bergmeister
újonc

Hali!

OTG másnál működik?

(#456) gam3r-x


gam3r-x
csendes tag

Sziasztok! Használja még a Samsung az új felületén a touchwiznél megszokott "gagyi fejet" a hívásképernyőn, amikor nem tartozik fotó a névjegyhez? Esetleg témaváltáskor változik a hívásképernyő is? Böngészőben meg tudom nézni hogy milyen témák érhetők el ehhez a telefonhoz? Köszi a válaszokat.

(#457) ZOLL30


ZOLL30
tag

Sziasztok!

Nem olvastam végig a teljes fórumot, de van olyan valaki esetleg, aki a 2016-os modellről váltott az ideire A3-esetében?
Jelentős a változás, érdemes lehet átugrani esetleg a frissebb modellre?
köszi
z

élni, és élni hagyni..

(#458) Fred23 válasza hawkfoto (#409) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ez nagyon durva! Remélem, hamarosan beírod, hogy javították / cserélték, és már tökéletesen működik!

(#459) Sakira


Sakira
tag

Üdv. A Telekomtól vettem egy ilyen telefont, Samsung Core Prime-ot cseréltem le erre. Az lenne a kérdésem hogy újraindításnál ill. ki-bekapcsolásnál nem lehet valahogy levenni a Telekom dallamát?
A másik kérdésem hogy fontos lenne rá fóliát venni? Az az igazság hogy próbáltam rá fóliát, de olyan keskeny a kijelző és lekerekített a telefon sarkai, ezért nem fedi be a fólia teljesen a kijelzőt és a szélén lehet látni a fóliát egy csíkban és ez nekem nem tetszik. Egyébként nem vagyok leejtős fajta és Nillkin Sparkle tokot szeretnék majd venni rá, de még nem lehet kapni erre a telefonra.

(#460) szekra válasza Sakira (#459) üzenetére


szekra
őstag

Függő telefonnál én úgy tudom nem, maximum ha lenémítod a telefont mielőtt kikapcsolod, és akkor ugye bekapcsolásnál se lesz hangja. Ha nem akarod, hogy karcolódjon vegyél, ha nem zavarnak a mikrokarcok (ami biztos, hogy idővel lesz rajta fólia nélkül, hiába vigyázol rá, a rárakódott apró porszemek is karistolják) akkor ne vegyél rá, de én üvegfóliát mindig rakok a telefonjaimra, ha netalántán elejtem akkor az törjön és ne a kijelző.

(#461) hawkfoto válasza Fred23 (#458) üzenetére


hawkfoto
tag

Ma jott vissza a szervizbol, antennat csereltek benne. Holnap delutan tudom leghamarabb kiprobalni, majd leirom, hogy milyen lett.

(#462) Fred23 válasza hawkfoto (#461) üzenetére


Fred23
nagyúr

Köszi! Gondolom, képet is teszel be megint!

(#463) hawkfoto válasza Fred23 (#462) üzenetére


hawkfoto
tag

Persze. Bringan akarom kiprobalni, Endomondoval es Stravaval.

(#464) ZOLL30


ZOLL30
tag

Tegnap megnéztem végre a 2017-t, nem lett mutatósabb mint a tavalyi és a hátlap minősége és fogása is pocsékabb..

élni, és élni hagyni..

(#465) szekra válasza ZOLL30 (#464) üzenetére


szekra
őstag

Kinek a pap.. Szerintem sokkal szebb, mint a 2016-os.

(#466) Cobrusz válasza ZOLL30 (#464) üzenetére


Cobrusz
senior tag

Úgyis veszel rá tokot, asszony kihozta vodánál első nap.
Olyan mint az s7 picibe, eddig nagyon jó, nem találtam rajta hibát.

[ Szerkesztve ]

(#467) Sakira válasza szekra (#460) üzenetére


Sakira
tag

Na rakattam rá fóliát és ez most nagyon jó, befedi teljesen a kijelzőt, a széleket is. Úgy látszik rosszat fogtam ki elsőre. :)

(#468) mateus válasza Sakira (#467) üzenetére


mateus
senior tag

Milyen fóliát / hol rakattál rá? Képet tudnál mutatni róla?

(#469) mateus válasza szekra (#465) üzenetére


mateus
senior tag

Nekem az nem tetszik, hogy színre van fújva a keret, számomra elegánsabb az alu színű keret.
Viszont mivel ez a legnagyobb "hibája", ezért vagy ez egy tokkal, vagy az S7 lesz az A3 2016 utódja nálam:)
Mondjuk az üveg hátlap miatt amúgy sem árt tok ezekre a telókra.

(#470) namegin


namegin
tag

Hol vettél rá milyen fóliát ami takarja a széleket is?

(#471) hawkfoto


hawkfoto
tag

Kipróbáltam, jónak tűnik :)

(#472) Fred23 válasza hawkfoto (#471) üzenetére


Fred23
nagyúr

Köszi! Alaplapot cseréltek?

(#473) Sakira válasza mateus (#468) üzenetére


Sakira
tag

Sajnos nem tudok képet mutatni, de még csak azt sem tudom hogy mi a neve. Mohácson vettem egy mobiltartozék boltba és rá is rakták. Nem hoztam el a dobozát. Amit észrevettem még és amiben különbözik az elsőtöl, ami nem volt jó hogy ez fent az előlapi kamera, a hangszoró és közelségérzékelő körül van vágva, míg az első ott fennt teljesen nyitott volt. Egyébként az elsőt Vodafone-nál vettem.

[ Szerkesztve ]

(#474) hawkfoto válasza Fred23 (#472) üzenetére


hawkfoto
tag

Ez van a munkalapon:

(#475) Drughi


Drughi
addikt

3 napi használat után az alábbiakat tapasztaltam:
- Egy iPhone 5s-t váltva sem az androidban sem a samsung ui-ba nem csalódtam, pedig féltem tőlük.
- Akku idő egész korrekt, de láttam már jobbat is ( pl xiaomi telefonok)
- A telefon kialakítása tényleg premium kategória. Jó kézbe venni, ránézni, használni.
- A rendszer stabil, kellően gyors, remélem így marad, ha befut a 7.0 is.
- Kamera is hozza amit kell, de nem kell csodát várni.
- Az újjlenyomat olvasó gyors, ritkán hibázik.
- A gps megy rendesen ( napi szinten waze navigálok)

Amire érdemes figyelni:
Ma bennt hagytam a töltőt a munkahelyemen, persze hogy nincs másik usb type c otthon. Érdemes tehát előre bespájzolni egy tartalékot.

Tok: Gyári samsung neon flip case-t vettem és imádom. Nem volt olcsó ( 6990 )
Ezen kívül jön még kettő az aliexpressről

Fólia is az aliról jön, meglátjuk mit tudnak majd.

Remélem előbb- utóbb leszünk itt többen is!

Ui: A gyári mail app-ban be lehet valahol állítani a fiókhoz tartozó színeket?

[ Szerkesztve ]

(#476) Fred23 válasza hawkfoto (#474) üzenetére


Fred23
nagyúr

Érdekes, hogy egy sima antenna meghibásodás ilyen hibát produkált, mint Nálad! Lényegében ezt kellett cserélni csak, hogy jó legyen.

(#477) Aryes válasza Fred23 (#476) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az érdekes inkább az, hogy ezen mi tud meghibásodni.

(#478) Drughi válasza Aryes (#477) üzenetére


Drughi
addikt

Gyárilag hibás alkatrész pl. 1000ből 1, szegény pont kifogta..

(#479) Aryes válasza Drughi (#478) üzenetére


Aryes
nagyúr

De még mindig nem értem, hogy egy darab fémen mi tud elromlani...

(#480) ben11 válasza Aryes (#479) üzenetére


ben11
őstag

Repedés?

(#481) bohus30


bohus30
újonc

Sziasztok!
Annyi lenne csak a kérdésem,hogy valójában van e OTG lehetőség a készüléken?
Köszönöm:bohus30 :F

(#482) Drughi válasza Aryes (#479) üzenetére


Drughi
addikt

Egy rossz forrasztás, vagy maga az anyag " selejtessége"

Ami elromolhat az el is romlik

(#483) 67tuareg


67tuareg
tag

Sziasztok!
Tegnap vettem az MM-ben egy ilyen kis telót. Már belaktam rendesen, és az lenne a kérdésem, hogy Wipe cache partitiont vagy Factory reset-et hogyan tudok csinálni. Próbáltam hangfel-home-bekapcs egyszerre kombóval, de nem ment.
Köszi a segítséget!

(#484) Drughi válasza 67tuareg (#483) üzenetére


Drughi
addikt

Factory reset: Beállítás - Általános kezelés - Visszaállít ( legalul) - Gyári adatok visszaállítása

Wipe cache: ezt csak mókolással lehetne, ami lehet gari vesztéssel is jár. Na meg minek, ha marad a gyári ROM?

[ Szerkesztve ]

(#485) Aryes válasza 67tuareg (#483) üzenetére


Aryes
nagyúr

Rosszul csináltad.
A wipe cache természetesen nem jár garivesztéssel, ha ugyaninnen a recovery menüből csinálod.

(#486) mateus válasza 67tuareg (#483) üzenetére


mateus
senior tag

A "szemét" törlésére az Intelligens kezelő->Tárhely->Felesleges adatok törlése is tökéletes.

(#487) 67tuareg válasza mateus (#486) üzenetére


67tuareg
tag

Köszönöm a segítségeteket!
Szóval úgy kell ahogy írtam /hangfel-home-bekapcs egyszerre/, csak én idióta elfelejtettem előtte kikapcsolni a telefont. Hát van ilyen!

(#488) Aryes válasza 67tuareg (#487) üzenetére


Aryes
nagyúr

:DDD

(#489) Hubzsi


Hubzsi
tag

Sziasztok!

Most az extreme digitalon 15% - os kupon, úgyhogy 85 - be jönne ki! Páromnak a Galxy Ace 4 - et váltaná, mert azért az már kicsit akadós.

Szerintetek érdemes várni még pár hónapot? Fog esni az ár jelentősebben?

(#490) Viktor0610 válasza Hubzsi (#489) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A hivatalos ára aligha.

Samsung Galaxy A54

(#491) Drughi válasza Hubzsi (#489) üzenetére


Drughi
addikt

Biztos, hogy esik még az ára idővel, vagy 1-1 nagyobb akció keretében, de jelentősen már nem.

Én 57e-ért vettem gyári függetlenül (mint utólag kiderült), flottás csomagban. Előtte még 64e-ért adták ugyanilyen konstrukcióban, szóval elég nagyot zuhant az ára egyik napról a másikra.

Szerintem be fog állni 79990-re, azt neked kell tudni, vársz, vagy cserélsz.

[ Szerkesztve ]

(#492) Steelers válasza Hubzsi (#489) üzenetére


Steelers
senior tag

Ha esetleg van cetelem kártyád, annak a felmutatásával még 7% kedvezményt kapsz.
Úgy már 78000, az elég baráti!

(#493) retfirg


retfirg
tag

Hölgyek-Urak, a vadi új A3 2017-em felső részén 'ütögetésre' (értsd 3 centiről mondjuk a tenyeredhez, vagy ha simán lerakod az asztalra) hülye zörgő hangot ad, mintha mozogna benne vmi. Elsőre azt hittem, hogy a SIM tálcája, de akkor is csinálja, ha kiveszem. Kérdés: ez egyedi jelenség és vihetem gariztatni, vagy lemaradtam valamiről?

# If the wishes were fishes nobody ever get hungry

(#494) Sakira válasza BigLuke (#445) üzenetére


Sakira
tag

Kipróbáltad Always on nélkül is? Valaki letesztelte hogy mennyit fogyaszt az Alway on? Ha nem sokat vagy jelentőset akkor bekapcsolom.

(#495) hawkfoto válasza Sakira (#494) üzenetére


hawkfoto
tag

En este 10kor vettem le a toltorol, AODval reggelre 96%ra merult. Most van 63%on 3 ora 20 perc kijelzoidovel.

(#496) hawkfoto válasza retfirg (#493) üzenetére


hawkfoto
tag

Nekem nincs semmilyen zorgo hang, es gondolom nem is kellene hogy legyen.

(#497) janeszgol


janeszgol
félisten

Sikerült kézben tartanom a telefont. Anyaghasználat jeles. Nekem nagyon tetszik a telefon. Képernyő jeles, méret csillagos ötös. Kamera jó, jobb mint az elődeinél, de a Note 5-nek jobb a kamerája.
Én venném ezt a telefont. Idén nagyon eltalálta a Samsung a középkategóriát a két A-val (A3 és A5 2017).

(#498) Aleks782


Aleks782
csendes tag

Hétvégén sikerült egy kicsit nyúzni a telót tapasztalatok:
-7 órás túra alatt folyamatos loggal, néha fényképezéssel 85%-ról 50%-ra merült. GPS-sel nem volt probléma.
-A fényképező napos időben nekem OK, esős borult időben már voltak rossz képek is. (Bár rossz fényviszonyok között, szerintem egy flagship sem tudott volna nagyon jót csinálni.)
- A RAM kezelés jó, én legjobban a 2GB RAM-tól féltem, de nem lövi ki ész nélkül a programokat mint a kínaiak, vagy a régi LG G2-öm. Nyilván ha valaki valami erősebb igényű programot használ akkor kevés lehet a RAM, de alapvetően a böngésző, sudoku, szókereső + alap telefon, e-mail, viber, sms mellett el lehet lenni.
-Automata fényerő állítás jól működik, a kijelző fényes napsütésben is jól olvasható.
-AOD-t használtam, de alapvetően ha zárt tokban vagy zsebben van a teló automatikusan kikapcsol, illetve időzíthető, hogy pl. éjszakára kikapcsoljon. A GSM arénás tesztben 93/61h (AOD off/on) órát írnak, de szerintem ésszel használva nem vészes.

(#499) maszibmw válasza retfirg (#493) üzenetére


maszibmw
tag

Teljesen normalis. A kamera adja a hangot. A samsung faq-n fent van. En is megijedtem eloszor.

https://www.google.hu/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.samsung.com/pk/support/skp/faq/1077447&ved=0ahUKEwiszb-2ycLSAhWiApoKHbdFDrkQFghIMAw&usg=AFQjCNFbsLeWdJ8yJyGq4DlQhTaT_gLWYQ

[ Szerkesztve ]

(#500) maszibmw válasza maszibmw (#499) üzenetére


maszibmw
tag

http://www.samsung.com/pk/support/skp/FAQ/1043481

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.