Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) Essien válasza Drughi (#1698) üzenetére


Essien
aktív tag

Vodara nekem is jött tegnap. :)

(#1702) somogyib válasza Drughi (#1698) üzenetére


somogyib
őstag

Telekom - eddig még semmi.

(#1703) Karcub


Karcub
senior tag

Még T-mobile is semmi..

(#1704) mr_palko válasza bastya2100 (#1695) üzenetére


mr_palko
csendes tag

Az akkumulátornál én nem vettem észre jelentős változást ( szerintem ehhez több idő kell ).
Igazából én korábban is meg voltam elágedve vele.

(#1705) bastya2100 válasza mr_palko (#1704) üzenetére


bastya2100
tag

Köszönöm az infót :) igazából csak az érdekelt jelentősen ne legyen változás :) jártam már úgy anno a lumia 640-el hogy win8-win10 frissités is az akku idő fele lett :D és szinte a semmiért :D Most pedig van egy két funkció amiért megéri várni :)

(#1706) Drughi


Drughi
addikt

Jönnek a független ROM-ok is, az olasz, spanyol már tölthető.

(#1707) artid


artid
aktív tag

Ma reggel nekem is megjött a frissítés, méret stimmel a korábbi képen lévővel. :)
A1-es, úgyhogy ez nem sokat segít... :(
Este felteszem, s meglátjuk...

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#1708) rolio1 válasza Drughi (#1706) üzenetére


rolio1
tag

Honnan? Én még nem találtam...

(#1709) Drughi válasza rolio1 (#1708) üzenetére


Drughi
addikt

sammobile.com

(#1710) rolio1 válasza Drughi (#1709) üzenetére


rolio1
tag

én nem látok se F, se FL 7-est...ami új lenne :Y
megvan, de szűrve kell keresni :B

[ Szerkesztve ]

(#1711) kárátékutyá válasza rolio1 (#1710) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Én sehogy sem találom. Hogyan kell szűrni, (mit kell beírni) :)

(#1712) mr_palko válasza kárátékutyá (#1711) üzenetére


mr_palko
csendes tag

Pl.:
ez

[ Szerkesztve ]

(#1713) kárátékutyá válasza mr_palko (#1712) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Köszi, ezt megtaláltam. A függetlenre nem találtam 7.0-át.

(#1714) Aryes


Aryes
nagyúr

Sziasztok! Ugye ezen a telón is van olyan, hogy a home gomb dupla megnyomására elindul a kamera? Arra lennék kíváncsi, hogy ha le van zárva a telefon, akkor is működik-e két nyomásra, vagy előtte fel kell éleszteni a kijelzőt? Tehát 1 + 2 nyomás? Köszi!

(#1715) Kazasi válasza Aryes (#1714) üzenetére


Kazasi
tag

Lezárt képernyőn is működik, nem kell előtte felébreszteni.

(#1716) Drughi válasza kárátékutyá (#1713) üzenetére


Drughi
addikt

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-a3/SM-A320FL/

Amúgy ha a firmwares menüben csak beírod, hogy " A320fl " és rákeresel kiobja az összeset, köztük ezeket is.

(#1717) kárátékutyá válasza Drughi (#1716) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Akkor én mondom rosszul. :) Ezeket is megtaláltam, de nekem a 7.0 független romot nem mutatja sehol. :) Sőt gyakorlatilag semmilyen 7.0-át sem.:) Mindegy, úgysem merném feltenni. :)

(#1718) artid válasza rolio1 (#1708) üzenetére


artid
aktív tag

Nekem nem csak az OTA, hanem a Smart Switch is felhozta.

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#1719) shapphire válasza rolio1 (#1708) üzenetére


shapphire
tag

Egyébként itt is lekérdezhető:

samsung-updates.com

Független készülékem van nekem is, de eddig semmi új frissítést nem jelez. Szerintem fokozatosan akarják a régióban kiosztani a frissítést.

(#1720) Aryes válasza Kazasi (#1715) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez teljesen biztos? Akkor sem kell felébreszteni, ha régebb óta le van zárva, mondjuk legalább fél perce? Nekem A3(6)-on rögtön lezárás után még reagál a dupla katt-ra, de később már csak úgy, ha előtte felébresztem...

(#1721) edari válasza Aryes (#1720) üzenetére


edari
őstag

Biztos.

(#1722) Kazasi válasza Aryes (#1720) üzenetére


Kazasi
tag

Biztos. Dr. Akula is megerősítette. :)

(#1723) Sakira válasza Aryes (#1720) üzenetére


Sakira
tag

Kipróbáltam én is, működik felébresztés nélkül

(#1724) gFOX89 válasza artid (#1718) üzenetére


gFOX89
csendes újonc

Mi a tapasztalat?
OTA jelzi előbb a szoftverfrissítés lehetőségét, vagy a Smart Switch?
Smart Switch jelzi a szolgáltató függő készüléknél is, vagy csak a gyári független esetében?

(#1725) F. Norbi válasza Aryes (#1720) üzenetére


F. Norbi
csendes újonc

Én is kipróbáltam, nekem is sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#1726) Aryes


Aryes
nagyúr

Köszi a választ mindenkinek! :)

(#1727) izmike


izmike
tag

Sziasztok. Valaki tudna segíteni abban, hogy miért nem csatlakozik a teló az ingyenes Tesco wifire? Nem dobja fel a böngésző ablakot ahol el kell fogadni a feltételeket...

Audio PC-Core Audio Spdif transport-Core Audio Dac-Stax

(#1728) domager3 válasza izmike (#1727) üzenetére


domager3
csendes tag

A vodánál lefrissítettem, minden oké!
Sok változást még nem tapasztaltam, de azért jobb a nougat minden bizonnyal.

(#1729) domager3 válasza izmike (#1727) üzenetére


domager3
csendes tag

Sokszor szar a tesco wifije, a router szór valami jelet, de nem mindig kapcsolódik a netre:D

(#1730) bastya2100


bastya2100
tag

Telekom még mindig semmi :$$$ Elvileg független a telóm, vagyis a telekomnál vett előfizus, de ha rakok bele vodás kártyát???

(#1731) kárátékutyá válasza bastya2100 (#1730) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Nekem gyári független Voda kártyával. És semmi.

(#1732) bastya2100 válasza kárátékutyá (#1731) üzenetére


bastya2100
tag

ÉN nem értem miért kell ennyit várni egy rendszerre :$

(#1733) Sakira válasza bastya2100 (#1732) üzenetére


Sakira
tag

Türelem, jön majd. :)

(#1734) #77646080 válasza bastya2100 (#1732) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nem lenne jó, ha mindenki számára egyszerre lenne elérhető, mert megnyekkenne tőle a szerver. Ezért fokozatosan válik elérhetővé az OTA érkezése. Türelem. :)

[ Szerkesztve ]

(#1735) bastya2100 válasza #77646080 (#1734) üzenetére


bastya2100
tag

jójó :D igyekszek türelmes lenni :D "de már nem bííírom már nem bírom, holott ott a három gyerekem kit fel kell nevessek" :O :DDD :DDD

(#1736) Szajo válasza Aryes (#1720) üzenetére


Szajo
őstag

Tutti hogy reagál, ha este lefekszel aludni és reggel azzal indítasz felkelesnel hogy duplaklikk a homegombra akkorr us elofog jonni en surun hasznalom

(#1737) Armahun


Armahun
addikt

Találtam egy idegesítő hibát a telefonban.

Ha világos helyen vagyok és a zsebemben kezd el csörögni a telefon, akkor elővételtől számítva eltelik 4-5 másodperc is mire annyira kivilágosodik a kijelző, hogy lássam ki hív.

Nálatok is ilyen?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1738) gFOX89 válasza Armahun (#1737) üzenetére


gFOX89
csendes újonc

Ugyanez van nálam is. :W Kicsit lassúnak érzem a fényérzékelő szenzort.
A képernyő fényerejét is lassan állítja be feloldás után.
2 nap után megszoktam :DDD

(#1739) dave987 válasza Armahun (#1737) üzenetére


dave987
aktív tag

Nekem a3 2016on is szokott ilyen lenni. Leginkább ha csúsztatós tokból veszem ki.

(#1740) KPistike


KPistike
aktív tag

Üdv!

Tegnap este elérhetővé tették a nem fizetős tagoknak is a magyar vodás rendszert sammobile oldalán (számomra kissé viccesnek tűnik a hétfői feltöltési dátum, mivel hétfőn még szűréssel sem jelenítette meg - persze, logikus is, ha türelmetlen vagyok, perkáljak).
Mivel van lehetőségem egy tesztkészüléket igénybe venni, 3.11.1 Odin által (ahogy a leírás javasolja) feltöltöttem rá. Leginkább a kinézet, menük elrendezése, gyorskapcsolók elrendezése és felhőből helyreállítás a jelenlegi szempont még, nem kap SIM-et a készülék.
aryes: jó hír, hogy a sötét téma, amit MM alatt választottam, használható (Samsung témák közül MINU féle Black_Edition_V2). Gyorskapcsolók két lapozási területre kerültek, némileg nagyobb méretű ikonokkal. Itt meg kell jegyezzem, az MM rendszerben lévő legördülő menü e kapcsolóknál megszűnt, viszont hosszan nyomva őket elérhető a megszokott lehetőségek listája. Samu felhőből nagyjából jól működött az alkalmazások, adatok visszaállítása - így SmartSwitch tesztelése csúszik egy kicsit. A nagyjából úgy értendő, hogy a téma alkalmazása előtt megjelenítette a korábbi háttérképet már első másodpercekben - viszont galériában nincs meg, így a Black_Edition bekapcsolása után nem tudom beállítani. Az benne lehet a pakliban, hogy az adott képet microSD-ről választottam ki, s mivel a kártyát a tesztcuccba nem raktam át, nem volt hova letöltenie a felhős proginak, ragaszkodván az eredeti útvonalakhoz - ennek a nap folyamán tudok utána lesni. Bár, jobban belegondolva, az eredeti kártya használata esetén nem is kellene - ha másik microSD kerül bele, akkor volna ennek jelentősége.
bastya2100: ha az ifjúság hagy rá időt, merem javasolni Neked is e módszert - persze, alapos mentés után -, kevesebb a sallang, mint ami telekomos Nougat-ban várható. Hozzá kell tennem - ahogy valamelyik korábbi hsz-ben tettem -, hogy nem a SIM miatt jelenik meg OTA kereséskor az új rendszer, hanem a készüléken jelenleg lévő rendszer egyik azonosítója határozza ezt meg, ami tartalmazza a szolgáltatós, illetve független kiadás kódját.

[ Szerkesztve ]

K. P.

(#1741) artid


artid
aktív tag

Sziasztok,

Másfél nap után nem látok igazán problémát a 7-es rendszerrel.
Annyit észrevettem, hogy a hálózatváltás gyorsabb, problémamentesebb lett (határnál).
Korábban akár egy percre is leakadt a hívás, adat kapcsolat.
Sajna a GPS jelet néha navigálás közben még mindíg eldobja...

Üdv.

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#1742) bastya2100 válasza KPistike (#1740) üzenetére


bastya2100
tag

Köszönöm, nem sok időm van majd rá nézek :D Valahogy sejtettem, hogy nem a sim határozza meg XD de már nem tudtam mit kitalálni :)

(#1743) Aryes válasza KPistike (#1740) üzenetére


Aryes
nagyúr

Köszi, azt én is próbáltam, és még sok másikat is, szinte mindegyik működik rendesen, kivéve azt az egyet, amit használni szeretnék :), Touchwiz6DMM (keresésnél nem is adja ki, ha 7-ről nézem).

(#1744) edari válasza artid (#1741) üzenetére


edari
őstag

Sebesség azonos? Nincsenek indokolatlan akadások, hirtelen merülő akksi? Bár másfél nap alatt... :)

(#1745) artid válasza edari (#1744) üzenetére


artid
aktív tag

Hát, sebességben néha van lassulás, de nem vészes, legalábbis nálam.
Appok bezárásánál, stb...
Aksi még kérdéses...

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#1746) gFOX89 válasza artid (#1745) üzenetére


gFOX89
csendes újonc

Szia.
Telekomnál vásárolt készülékre (független) felhúzható a vodás ROM, anélkül, hogy téglát csinálna a telefonból?
Vagy rövid időn belül kijöhet a gyári Telekomos ROM és inkább várjam meg azt?

(#1747) vbandit


vbandit
tag

Az A5 új rommal lehet hogy probléma van, nem jönnek meg az értesítések a gmail-es levelekről Nougatra frissítés után, elég sok A5 tulajnak ez a baja, kíváncsi leszek az A3 nál ez előjön e (reméljük nem).

Flickr - http://www.flickr.com/photos/38236970@N03/

(#1748) Drughi válasza gFOX89 (#1746) üzenetére


Drughi
addikt

Odinnal fel.
De akkor már inkább a függetlent.

(#1749) domager3


domager3
csendes tag

A gyors fotógomb a frissítés után nem működik, a fizikai gomb nyomásával a google keresés jön be:(

(#1750) #16695808 válasza domager3 (#1749) üzenetére


#16695808
törölt tag

ne már.. pedig ez az egyik leghasznosabb funkciója

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.