Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) #77646080 válasza Drughi (#1250) üzenetére


#77646080
törölt tag

Természetesen nem ennyi időre gondoltam (3-4 perc, maximum). :) Azzal semmit sem vesztesz, ha ismét megpróbálod.

(#1252) rolio1 válasza Drughi (#1250) üzenetére


rolio1
tag

Kíváncsi vagyok mi lesz a különbség a kettő között. Ez a biztonságos mappa hiányzik nekem. Nem is gondoltam végig, hogy ezzel ugrik a knox...

(#1253) Essien válasza Drughi (#1250) üzenetére


Essien
aktív tag

Nem gond hogy az F-es verzió ? Én ezért nem mertem leszedni, többségüknek sztem FL van.

[ Szerkesztve ]

(#1254) 3800+


3800+
őstag

Sziasztok!

A sammobile-on a vodafone-os rom az Hungary/VDH néven fut? Felteszem azt a független helyett, hátha megszűnik a cella készenlét akksi zabálása.

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#1255) Essien válasza 3800+ (#1254) üzenetére


Essien
aktív tag

igen :)

(#1256) 3800+ válasza Essien (#1255) üzenetére


3800+
őstag

Köszi a gyors választ! Aztán remélem hamarosan már a magyar 7.0-as androidot telepíthetjük odinnal. :D Bár tudom ez még a jövő zenéje.

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#1257) nokiauser válasza Drughi (#1250) üzenetére


nokiauser
aktív tag

Szerntem nem kéne erőltetni az F-es firmware-t FL-es telefonra. Remélhetőleg hamar kijön az európai 7-es is.

(#1258) 3800+


3800+
őstag

ODIN-ban a CSC fájl helyére a kicsomagolt fájlok közül a HOME_CSC vagy a sima CSC fájlt kell betallózni?

HOME_CSC fájlt tettem be és a végén FAIL-t ír ki. Ilyenkor mi a teendő? A teló még mindig download módban van...

[ Szerkesztve ]

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#1259) 3800+ válasza 3800+ (#1258) üzenetére


3800+
őstag

Download módból hogy kell kivenni a telefont? Nem ment végig a csík, kiírta a FAIL-t az odin és új telepítést így nem tud indítani, elölről kéne kezdni a flashalést, de hogyan?

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#1260) Drughi válasza 3800+ (#1258) üzenetére


Drughi
addikt

Én csak az AP fájlt tallózom be, így települ a XEH 6.01 rom, de az orosz 7.0 megáll a samsung logonál továbbra is...

(#1261) 3800+


3800+
őstag

Tudna valaki adni egy 1 file-os romot? Nagyon megköszönném, mert így most tégla a telefon, nem települt fel a hidden.img... :(

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#1262) Drughi válasza 3800+ (#1261) üzenetére


Drughi
addikt

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1263) 3800+ válasza Drughi (#1262) üzenetére


3800+
őstag

Ide regisztrálgatni kell, esetleg gugli drive-ról egy linket tudsz dobni privátban? Kérlek!

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#1264) Drughi válasza 3800+ (#1263) üzenetére


Drughi
addikt

Nem vagyok gép közelbe.

A reg. 2perc.

(#1265) peterk válasza Drughi (#1225) üzenetére


peterk
senior tag

Miért a Samsung apps az nem 3rd party? :)

Szvsz sok Samsung app bugosabb, mint az ismert, bevált, rendszeresen frissített store-os appok. Ez a backup sms & call log olyan stabil, mint annak a rendje, el nem tudom képzelni mi ne működne neked. A Samsung felhőből visszatöltésben több kockázatot látok...

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#1266) 3800+ válasza Drughi (#1264) üzenetére


3800+
őstag

Köszönöm a segítséget azt hiszem a smart switch alkalmazással helyrehoztam a telót, soha többet hozzá nem nyúlok odinnal. Zabálja csak a cella készenlét de az a szarakodás ami a flashaléssel jár nem hiányzik...

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#1267) #16695808 válasza 3800+ (#1266) üzenetére


#16695808
törölt tag

Én Gyári ként használom és eszembe sem jutott babralni. Ez a teló így ahogy van bőven elég egy átlagos felhasználónak.

(#1268) Drughi válasza peterk (#1265) üzenetére


Drughi
addikt

Működött minden probléma nélkül, így felesleges más.

(#1269) 3800+ válasza #16695808 (#1267) üzenetére


3800+
őstag

Persze, csak nekem a cella készenlét ugyanannyi akksit zabál mint a kijelző idő, és ezt egyszer egy Ace 4 készüléken az oldotta meg hogy az adott szolgáltató által kiadott ROM-ot tettem fel. Itt is ezt szerettem volna.

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#1270) Drughi


Drughi
addikt

Próbáltam életre kelteni ezt az orosz romot, de nem sikerült.

Hiába A320F -re lettt kiadva mind az XDA-n, mind a sammobile fórumon írták, hogy sikerült felrakniuk az FL verzióra.
Nekem nem..

Próbáltam csak az Ap fájlt Odinnal, próbáltam a többivel együtt is, de a samsung logonál megáll a telefon. Vártam 5-10 percet, egyszer egy egész éjszkára úgy hagytam, de semmi.

Szerintetek mi lehet a gond?

(#1271) zoo8800 válasza Drughi (#1270) üzenetére


zoo8800
veterán

Szerinted megéri ezzel kínlódni? A 6.0.1-nek semmi baja, és úgyis kiadják majd a 7.0-t...

rip and tear, until it is done

(#1272) rolio1 válasza Drughi (#1270) üzenetére


rolio1
tag

Szia
Lehet, hogy az XDA-s verzióba bele lett nyúlva(azért is más a mérete), nekem az simán felment.
De lehet, hogy tényleg nem éri meg feltenni, a knox miatt, a hivatalos FL-t 08.13-ra ígérték.
Jól tudom, hogy ha egyszer ugrott a knox, az visszafordíthatatlan?
Mint említettem, a biztonságos mappát én sajnálom...

(#1273) Drughi válasza rolio1 (#1272) üzenetére


Drughi
addikt

Knox nem ugrott, a bizt. mappát meg nem hasznalom.

A két AP fajl megegyezik.

Odinnal tetted fel es csak az AP file-t.
Odinba mi volt bepipálva?

(#1274) Yasuji válasza rolio1 (#1243) üzenetére


Yasuji
csendes tag

Hülye kérdés, de a zárképernyőn a Messenger üzenetek hogy jelennek meg? Nagyon idegesít, hogy "Messenger (2)"-t ír és rá kell nyomjak, hogy megtudjam ki/mit írt. Előre is köszi

Sony Xperia Z2 -> Galaxy A5 (2017) -> iPhone 7

(#1275) bepe79


bepe79
addikt

Sziasztok!
eddigi legjobb telefonom a 2015-ös A3-am, a kérdés az lenne, hogy pár hónap múlva érdemes-e 2017-es A3-at vennem? Mennyivel gyorsabb, nagy nehézséget okoz-e, hogy az összes micro-USB-s kábelemet kukázhatom ki és vehetek mindenhova USB-C-t (kocsiba, lakásba, melóhelyre, etc.) ? Megéri rá váltani? Ahogy néztem, ez a telefon jönne be nekem a legjobban (csak és kizárólag Samsung jöhet szóba, 4.7-5.0, Super-AMOLED és TouchWiz a kötelező kritériumok, mert ezeket szeretem), a J7 nagy, az A5 már drágább, a 2016-os A3 külseje meg nem jön be annyira. A 2017-esre lehet rendes fóliát vagy üvegfóliát tenni, ami nem jön le? Tehát a szélén lekerekített kijelző nem annyira gáz, mint az edge telefonok fóliázás terén?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#1276) #77646080 válasza bepe79 (#1275) üzenetére


#77646080
törölt tag

Szia!

nagy nehézséget okoz-e, hogy az összes micro-USB-s kábelemet kukázhatom ki és vehetek mindenhova USB-C-t (kocsiba, lakásba, melóhelyre, etc.) ?

Nekem nem okozott problémát, nem volt nagy ügy - de persze nem én vagyok a helyedben. :) Igazából ez nekem semmilyen zökkenőt sem okozott, fel sem merült bennem, hogy bármi gondot okozna...

Megéri rá váltani?

Szerintem igen, a leírtak alapján neked való.

A fóliás kérdésre nem tudok mit mondani. :N

(#1277) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Hello!

Lassan már 4 hónapja is megvan a telefon és eddig semmi gond vele nem volt. Egészen tegnap előttig nem volt semmi baj, de egy hívás alkalmával elkezdett recsegni a beszédhangszóróm, majd abbahagyta és újrakezdte. Most épp recseg ha beszélek valakivel. Jó párszor megúsztattam már a kicsikét, de hetekkel ezelőtt, és szépen bírta. Ha tartós lesz beküldöm garanciába, kíváncsi leszek.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#1278) 3800+


3800+
őstag

Sziasztok!

Nektek mennyit eszik a cella keszenlet egy merulesi ciklus alatt? Nekem most 73%-on van a telo, es eddig 169 mAh-t evett meg. Jelenleg masfel oras kijelzo idonel tartok es a kijelzo 124 mAh-t meritett. Valaki esetleg rapillantana a sajat adataira?

[ Szerkesztve ]

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#1279) cinemazealot válasza Snowy_owl (#1277) üzenetére


cinemazealot
addikt

A recsegés minden beszélgetőpartnernél jelentkezik? Próbáltad esetleg a központi automatát is, az is recseg? Mert én már tapasztaltam olyat, hogy akivel beszéltem, annak volt rossz a térereje és ő miatta volt, nem a beszédhangszóróm miatt.

(#1280) Ezustroka válasza 3800+ (#1278) üzenetére


Ezustroka
tag

Szia!
A cella készenlét sajnos nálam is sok energiát visz el. Jelenleg 31%-on van az akksi. A kijelzőidő 4 óra, az 25%-ot fogyasztott, 441 mAh-át, a cella készenlézt pedig 21%-ot, 370 mAh-át. Bár még így sem panaszkodok, mert két napot még így is majdnem kihúzok, és bízom benne, hogy egy frissítéssel jobb lesz majd. Neked független a telefon? Mert kezdek arra gyanakodni, hogy esetleg ez is okozhatja.

(#1281) #77646080 válasza 3800+ (#1278) üzenetére


#77646080
törölt tag

3800+ és Ezustroka

Nekem most így néz ki:

[kép] [kép] [kép][kép]

Ezzel meg vagyok elégedve, általában (normál használattal) megvan a 2 nap/1 éjszaka, de hétvégén akár 3 nap is belefér. Telekomos készülék, ami 90%-ban jól lefedett területen tartózkodik. Persze aktívabb használattal akár 7-8 óra alatt is le tud merülni (intenzív navigáció, YouTube filmnézés WiFi-n stb).

[ Szerkesztve ]

(#1282) Drughi


Drughi
addikt

Na csak sikerült felheggeszteni a 7.0-át.

Nekem a kinézet jobban bejön, kicsit " samsungosabb " lett, meg így jobban hasonlít a csúcskategóriás telefonokra.

Sebességben ugyanaz, lassulást eddig nem tapasztaltam, de nem is illene neki.

Egyedül a knox-hoz köthető dolgok ( bizt. mappa, samsung pay ) nem működik a más régióba szánt sw miatt, de ezt majd helyrehozza ha kiadják a magyar rom-ot.

Addig használom megelégedettséggel

(#1283) athlasz


athlasz
csendes tag

Üdv!
A dual-simes verzió mennyivel hamarabb merül le? Kibír egy napot mindkét kártya használatával? Játékra nem használnám, csak netezés, egy-két youtube videó, viber, facebook. Így elsőre elég gyengének tűnik a 2350 mAh...
Egyébként vicc hogy ebben a méretben nincs más normális androidos dual-simes telefon... (Redmi 4x-em volt ami tökéletes lenne, de dobálta a térerőket, kicserélték, a másik szintén, így inkább visszakértem a pénzt és most nem tudom mi legyen helyette, csak az A3 specifikációban elég gyengécskénet tűnik a 4x mellett, persze gyakorlatban nem tudom milyen)

(#1284) #77646080 válasza athlasz (#1283) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nyilván nem vagyunk egyformák (különbözőek az elvárásaink), ám [ez alapján] nem látom, miben lenne a Samsung specifikációja gyengébb.

Nekem pl. fontos az IP védettség, az AoD képesség és a Super AMOLED megjelenítő. Egyebek terén sem vészes az eltérés (úgy gondolom).

(#1285) athlasz válasza #77646080 (#1284) üzenetére


athlasz
csendes tag

Hát ha pl. az A3-ban is 3 giga RAM, 32 ROM, és a 4100 mAh-s akksi lenne, vagy lenne egy olyan, drágább változata, azt gondolkozás nélkül megvenném.

(#1286) kárátékutyá válasza athlasz (#1285) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Álmodik a nyomor :) Ekkora telefont mutatsz nekem akkora aksival amiről beszélsz? :) 2Gb Ram-al is szépen fut, SD kártyával bővíthető. Kis aksival is nagyon kellemes az üzemideje. Ha meg lenne olyan változata drágán, akkor meg olyan SOC-al hogy kérhetnek érte annyit. :DDD Tegnap reggel neteztem kicsit vele.

[ Szerkesztve ]

(#1287) #77646080 válasza athlasz (#1285) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ja kérem, azt nem írtad, melyik verzió a mérvadó - neked. 😊

(#1288) 3800+ válasza Ezustroka (#1280) üzenetére


3800+
őstag

De igen független és úgy látom akkor ez általános dolog, hogy ennyit fogyaszt, pedig nem kéne... Mint korábban is írtam egy szolgáltatós ROM-mal másik telefonon megoldódott a probléma, de erre nem tudom felflashelni a szolgáltató által kiadott ROM-ot, mert a hidden.img után FAIL-t dob... sokat bír így is nem azt mondom, de másfélszer több kijelzőidőt érhetnénk el vele.

Most már én is megvárom a hivatalos 7.0-t, hátha az javít valamennyit. :)

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#1289) Snowy_owl válasza cinemazealot (#1279) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Mindenhol jelentkezik, központi számnál is, a hiba a készülékben van. De mint mondtam változó. Most épp semmi baja. Speaker teszterrel is kipróbáltam, ott is recsegés volt tapasztalható.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#1290) peterk


peterk
senior tag

Hogyan kell ezt a knox-ot használni? Telekomos a telóm, tőlük is vettem, nem moddolgattam rajta semmit. De ha le akarom tölteni a google play store-ból a my knox-ot, akkor azt mondja nem kompatibilis a készülékemmel...

A knox warranty checker azt mondja, a warranty valid.

[ Szerkesztve ]

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#1291) #16695808 válasza peterk (#1290) üzenetére


#16695808
törölt tag

eleve rajta van ... nem kell letölteni semmit.
értesítési sáv - bizt. mappa
ekkor megtalálod egy külön "app" ként... de azért ennél jóval többet tud..
ujjlenyomattal nyithatóak meg benne olyan appok és azok tartalma amit nem szeretnél hogy mások lássanak, így elég biztonságos, mivel elvileg titkosítja a telefonon az összes abban tárolt tartalmat és csak a jelszó birtokában vagy ujjlenyomattal fejthetőek azok vissza.
a biztonsági mappa el is rejthető az értesítési sáv segítségével... és a mappában lévő appok a kezdőképernyőre is kirakhatóak... igy elindításuk után csak az ujjlenyomat és nyílik az app és a benne tártoltak (képek.. stb)

[ Szerkesztve ]

(#1292) domager3 válasza #77646080 (#1276) üzenetére


domager3
csendes tag

aliról rendeltem mini usb - usb c átalakítót gombokért:D

(#1293) domager3


domager3
csendes tag

már megint egy xiaomi huszár! :C

(#1294) kárátékutyá


kárátékutyá
őstag

Ezt a hátlapi fóliát vettem a telefonra, keskeny, nem ér ki a széleken, így szépen tapad. Szépen feltehető. Arra jó hogy tok nélkül is rá lehet tenni az asztalra, vagy zsebbe, és nem szed össze mikro karcokat.

(#1295) Sakira válasza 3800+ (#1278) üzenetére


Sakira
tag

Nekem ilyen.

(#1296) Sakira válasza Sakira (#1295) üzenetére


Sakira
tag

Ja és 28% a cella készenlét.

(#1297) athlasz válasza domager3 (#1293) üzenetére


athlasz
csendes tag

Ezzel rám céloztál? Akkor mellélőttél, ugyanis a Xiaomit hulladéknak tartom, mert használhatatlan volt, és 3 hétbe telt mire kicserélték egy szintén gyári hibásra. Veled ellentétben nem vagyok egyik márka elvakult hívője sem, eddig sosem volt egymás után két ugyanolyan márkájú telóm, pedig mindegyikkel meg voltam elégedve. (Huawei, Samsung, Sony, Motorola...) Nem tudom mit vettél/vettetek személyes sértésnek azon, hogy kevésnek találom a 2/16 Gb-ot, és a 2350 mAh-t (arról nem beszélve, hogy egy 100 ezer Ft-os nyitóárú telefonról beszélünk...) Mivel Dual SIM-es készülékre van szükségem (ami gyorsabban merül 2 kártyával), így a micro SD bővítés is kiesett... Na mindegy így is meg fogom venni szerintem, mivel egyszerűen nem találtam mást ebben a méretben, az 5.2 col meg már kényelmetlenül nagy nekem.
Csak hogy meglegyen a napi boldogságod, azért leírom hogy amíg itt szarakodok a döntéssel, addig is egy kiváló Samsung, azaz SAMSUNG!!! GT-E1270 típusú készülékkel nyomom. :D

(#1298) Essien


Essien
aktív tag

Athlasz :
Nagyon sokszor cseréltem telefont én is , csúcskategóriás készülékeket is használtam. Ezt bátran ajánlom normál felhasználásra , az aksi pedig meglepően sokáig bírja. Előfordulhat hogy néha akad egyet de nem jellemző. :)

[ Szerkesztve ]

(#1299) domager3 válasza athlasz (#1297) üzenetére


domager3
csendes tag

No problemo!:)
Csak az imént a xiaomi fórumban le"ötéves"eztek, hogy minek a vízállóság meg ujjlenyomat olvasó, azok 5éveseknek való.
Tény, hogy a 2/16 lehetne több, utóbbit lehet bővíteni fillérekért. A redmiben is 2 van, a tesztek szerint meg az a3-on több pontot ér el.

(#1300) cinemazealot válasza domager3 (#1299) üzenetére


cinemazealot
addikt

A vízállóság nemcsak a pancsikoláshoz jó, hanem arra is, hogy pl. az izzadság, pára, esetleg kosz ne jusson be olyan helyre, ahova nem kéne. Én lassan 5 éve nyúzok egy Sony Xperia acro S-t, ami az egyik első vízálló okostelefon volt a piacon, és már kezd nagyon szétmenni, de egyszerűen nincs szívem lecserélni, mert annyira jól esik, hogy kvázi nem kell miatta aggódnom. Ujjlenyomatolvasóval ugyan nem rendelkezik, de van egy Meizu m1 note-om is, amit meg főként netezésre használok, azt meg duplakoppal lehet felébreszteni (tehát nem a fizikai gombokat kell megtalálni és nyomorgatni a készülék oldalán), ami nagyjából olyan kényelmes, mint az előlapi ujjlenyomat olvasóval való felébresztés.

Szóval ne vedd a szívedre az "ötévesezést", igenis van létjogosultsága az elvárásaidnak és többen is osztjuk őket. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.