Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) #77646080 válasza Aryes (#1200) üzenetére


#77646080
törölt tag

Az engem is roppant mód zavart. Addig, amíg rá nem jöttem: a rendszerhangok nullára csökkentésével megszűnik a gond - miközben minden egyéb (fontos) értesítés megmarad. 😎

(#1202) Aryes válasza #77646080 (#1201) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én speciel független fw-el orvosoltam a dolgot. :) Volt már olyan telefon a kezemben, amin a rendszerhangok némítása sem kapcsolta ki azt a förmedvényt.

(#1203) #77646080 válasza Aryes (#1202) üzenetére


#77646080
törölt tag

Így igaz, ezért is örültem neki, hogy ennél elég lehúzni a hangerőt.

(#1204) weiss válasza Aryes (#1200) üzenetére


weiss
addikt

Barátnőm telekomos Alcatele van tele mindenféla app-pal, bár tény, sosem próbáltuk eltávolítani, tiltani őket.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#1205) Aryes válasza weiss (#1204) üzenetére


Aryes
nagyúr

Menni fog, próbáld meg. Letiltás után már csak a system partíción foglalnak helyet, de ahhoz root nélkül amúgy sem tudsz hozzáférni.

(#1206) 3800+


3800+
őstag

Sziasztok!

Nem sokára én is cserélem a jelenlegi telómat egy A3-ra, és mivel üveg a borítás mindenképp szeretnék rá tokot, illetve kijelzővédő fóliát. Ezekkel kapcsolatban lenne pár kérdésem.

Toknak én valami egyszerűbb átlátszó vékony szilikon tokot terveztem hogy ne takarja el a szép telefont, csak nem tudom az ilyen anyagú tokok mennyire jelentenek hatékony védelmet ha esetleg koppan valahol a teló.

Fóliának viszont, a lekerekített kijelző miatt kérdeznélek Titeket, hogy milyet ajánlotok? A mostani telómon üvegfólia van nagyon szeretem, de nem tudom az A3-ra fellehet-e egyáltalán normálisan rakni egy üvegfóliát.

Előre is köszi!

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#1207) Drughi válasza 3800+ (#1206) üzenetére


Drughi
addikt

Ringke fusion.

Prémium minőség, elviselhető ár.

(#1208) Armahun


Armahun
addikt

Sziasztok.

A készüléken ill. a dobozán hol van feltüntetve, hogy f vagy fl verzió?

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1209) nokiauser válasza Armahun (#1208) üzenetére


nokiauser
aktív tag

A dobozon lévő címkén:

(#1210) 3800+ válasza Drughi (#1207) üzenetére


3800+
őstag

Köszönöm!

Kishazánkban nem lehet kapni? Külföldről gondolom több hét mire megjön. :/

Mi a különbség az f és az fl verzió között?

[ Szerkesztve ]

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#1211) Sakira


Sakira
tag

Kingston class 4-es vagy Sony class 10-es memóriakártya jobb a telefonba? Mindkettő 16 giga és egy árban.

(#1212) #16695808 válasza Sakira (#1211) üzenetére


#16695808
törölt tag

szerinted? .... nyilván a gyorsabb 10-es... főleg ha egy árú

(#1213) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Az Auchan-ban most 75 eFt az A3 2 év garanciával :K Hátha valakit érdekel.

(#1214) #77646080 válasza cinemazealot (#1213) üzenetére


#77646080
törölt tag

Az jó ajánlat! :K

(#1215) edari válasza cinemazealot (#1213) üzenetére


edari
őstag

67-ért vettem Samsung experience store-ban kb 2 hete. :)

(#1216) kárátékutyá válasza edari (#1215) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Dettó 67e 2 hete Media Markt, de már 75-re visszatették, csak egy pár napos akció volt.

(#1217) edari válasza kárátékutyá (#1216) üzenetére


edari
őstag

Gondoltam hogy így lesz, ezért vettem meg gyorsan.

(#1218) #77646080


#77646080
törölt tag

Ennyi pénzt simán megér a kicsike. 😎

(#1219) Drughi


Drughi
addikt

Tegnap sikeresen leteszteltem a gyári fóliát.

Olyan 40 centiről ráejtettem a kijelzőre a UPC box távirányítóját, pont sarokkal.

A fólia "puklis" lett (mivel nem üveg, így nem törik). Félve vettem le a telefonról, de alatta makulátlan, így tette a dolgát.
3000ft-ért 2db-ot adnak, így asszem megérte a beruházott összeget.

(#1220) #77646080 válasza Drughi (#1219) üzenetére


#77646080
törölt tag

Igen, megérte az árát a védelem. :)

(#1221) 3800+ válasza kárátékutyá (#1216) üzenetére


3800+
őstag

Én is a sestore-on vettem 67-ért, tegnap érkezett meg. Első benyomás: imádom :D Ennél szebb telefont még nem fogtam a kezemben. Még ismerkedünk... :)

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#1222) Drughi


Drughi
addikt

Üdv,

Szeretném a független XEH romot felrakni a telefonra, majd samsuns felhőből visszatölteni rá a mentésemet.

A legfontosabb, hogy a beállítások, sms-ek megmaradjanak a továbbiakban is.

Megvalósítható?

(#1223) peterk válasza Drughi (#1222) üzenetére


peterk
senior tag

Szerintem megvalósítható, a Samsung appok elvileg nem szolgáltatóhoz kötöttek, hanem a modellhez, úgyhogy mindegyik firmware-ben benne vannak.

De miért Samsung felhő? A google nem jó? Az tuti, hogy mindig, minden firmware-el menni fog. Esetleg van valami speckó a Samsung felhőben ami a google-ben nincs? Talán pont az SMS backup?

Ha csak az SMS miatt kell a Samsung felhő, akkor inkább töltsd le ezt az appot a store-ból. Ezzel le tudod menteni az SMS-eket és a hívás előzményeket, aztán frissítés után vissza. Tud sd kártyára és google drive-ra is menteni. Ez + google felhő és biztos, hogy mindent vissza tudsz állítani, akármilyen is az az XEH firmware.

[ Szerkesztve ]

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#1224) Drughi válasza peterk (#1223) üzenetére


Drughi
addikt

Ha már gyárilag ez van beépítve és erre tuti menti az sms-eket is.

Korábban (más gyártóval) jártam már úgy, hogy nem sikerült.

Tele van mobil parkolással az sms, amit jó megőrizni 3 hónapig.

(#1225) Drughi válasza peterk (#1223) üzenetére


Drughi
addikt

Lejárt a szerk.

Én ahol tudom kerülöm a 3rd party appokat, ha van gyári megoldás ami működik.

(#1226) IX0S


IX0S
csendes tag

Üdv!

valahol meg lehet adni, hogy bizonyos programok csak wi-fi-s adatkapcsolatot használjanak?
Gondolok itt a Spotify-ra...
A Samsung hivatalos márkakereskedésében annyit tudtak mondani, hogy kapcsoljam ki a mobil adatforgalmat.
De akkor nem csak a Spotify nem fog menni, hanem semmi.
Nem nagyon tudom elhinni, hogy 2017-ben ezt nem oldotta volna meg a Samsung.
(i4s... lassan 5 éves modell, de mégis tudja)

(#1227) kárátékutyá


kárátékutyá
őstag

Rendeltem rá gyári fóliát, 2db-os volt most kedvező áron. Ott rakattam fel, ahol mindig is szoktam, mindig pöpec feltették a fóliákat az éppen aktuális telefonomra.

Azonban az érzéseim vegyesek. Ez a fólia kimegy a szélekre is, de nem mindenhol tapad meg rendesen, még ha nagyon vékony is csak az a rész, az én szememnek nem éppen tetszetős. Valamint olyan fura a felülete, elég gagyi hatást kelt, olyan világosabb, eltűnik tőle a panel feketesége. (ami előtte volt fent azzal ilyen gond nem volt) Elég vastag az biztos, karcállóságról nem tudok nyilatkozni, tegnap lett feltéve csak.

Hát nem tudom :(

(#1228) BigLuke válasza IX0S (#1226) üzenetére


BigLuke
csendes tag

Szia!

Spotify beállításaiban be tudod állítani, hogy csak wifin szinkronizáljon ill. hogy ne adjon be új számot a semmiből (ami nincs letöltve a telódra) a lejátszási lista végére érve.
Valamint van offline mód is, ami meg csak a letöltött zenéket engedi lejátszani.
Remélem segítettem ;)

Ádám

(#1229) IX0S válasza BigLuke (#1228) üzenetére


IX0S
csendes tag

Köszönöm a segítségi szándékot...
A következő lehetőségek vannak:
Offine üzemmód
Ha offline módra váltasz, csak a letöltött zenéket és podcastokat tudod lejátszani.
- ha ezt bekapcsolom, akkor nem tudom hallgatni WI-Fi-n sem a nem letöltött zenéket
Letöltés mobilhálózaton keresztül
Ajánlott beállítás:ki
- Wi-Fi-n vagy 3g/4g-n tölti a zenéket.

Más beállítási lehetőséget nem találtam. De ezek eggyike sem oldja meg a gondomat.
Várok további tippeket!

(#1230) 3800+


3800+
őstag

Lattam a forumon hogy tobbeknek is elofordult hogy a cella keszenlet meriti a telefont. Nekem 16%-ot meritett amit sokallok. Helyreall ez a dolog magatol, vagy van ra valami megoldas?

[ Szerkesztve ]

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#1231) blt.62


blt.62
őstag

Nektek meddig bírja az aksija csak a wifi van bekapcsolva se hívás se sms. 6kor leveszem 100% délután 4kor 60%-ra megy. Valami meríti az aksit. A gsm mire van állítva nálatok? 2G-3g vagy Lte?

MegtorloXp

(#1232) #77646080 válasza blt.62 (#1231) üzenetére


#77646080
törölt tag

A napokban 12 órát voltam úton, ezalatt sokat neteztem (WiFi és mobilinternet), zene, kis navigációval. 35%-on zártam a napot, induláskor pedig 100 % volt.

LTE/3G/2G automatikus módon használom.

(#1233) KPistike válasza blt.62 (#1231) üzenetére


KPistike
aktív tag

Üdv!

Nálam mobilhálózat LTE/3G/2G automata módra van állítva, valamint BT állandóan be van kapcsolva. Wifi-t csak itthon kapcsolom be (amikor eszembe jut, vagy amikor feltűnik, hogy Play Áruház frissítést jelez).
Tegnapi forgalmam 6 perc 51 másodperc beszédhívás (ritka, hogy ilyen kevés), és 11 email a céges Exchange kiszolgálóról. BT fülesen zenehallgatás kb. 75 perc volt. Email, Wire és Google dolgai használják a netet folyamatosan; tegnap se Futárt, se Vonatdroidot / Vonatinfot nem használtam.

Ezen kondíciók között tegnap reggel 8:00 óta merült 63%-ra az akku.

Azt a megoldást, hogy csak Wifi működjön, legkorábban vasárnap tudom tesztelni - ha addig nem derül ki, mi fogyaszt Nálad sokat.

Szerk.: Bocsánat, az kimaradt, hogy a fővárosban élek és cirkulálok, melóhelyem a Keletinél van, lakhelyem X. kerület Szállás utcában. Valamint a kettő közt M3 / M4 metróval közlekedem, mióta M2 Örs és Pillangó utca közt be lett lassítva.

[ Szerkesztve ]

K. P.

(#1234) Aryes válasza IX0S (#1229) üzenetére


Aryes
nagyúr

"Letöltés mobilhálózaton keresztül
Ajánlott beállítás:ki"
Ez miért nem oldja meg a problémád?
Egyébként a beállítások -> adathasználat -> adatkapcsolat a háttérben menüben apponként egyesével tudod korlátozni, hogy ha a háttérben fut az app, csak wifivel tudjon felmenni a netre!

[ Szerkesztve ]

(#1235) PubliCat


PubliCat
tag

En ilyet hasznalok cegesnek 2 hete. Vodafon fuggo.
A kezelhetoseg jo, a kijelzo eleg bika, az akksi is birja akar 3 napig is nonstop wifi email frissites telefon messenger jabber stb hasznalata mellett.

A kamera a sajt z3c-jehez kepest messze elmarad. Keptelen a fokuszalasra, makro fotok foschok, zajosak a kepek a sony kepei mellett.

Ezektol rltekintve korrekt telefon. Jah hiaba 8 mag a proci meg van benne 2 g ram meg igy is akad a rendszer chromeban meg messengerben is.

"Bátorkodjunk a következőket megfelelően használni: , . ; ? ! - "

(#1236) Armahun válasza nokiauser (#1209) üzenetére


Armahun
addikt

Köszi , majdnem rám sóztak egy f-es verziót.

Jó kis telefon ez. Csak egy pár apróságot hiányolok belőle.

pl.: Az Always On Display-nél egy be ha van értesítés opciót, egyéb esetben ki.
A gombok háttérvilágítása este zavaróan erős, ennek lehetne a képernyővel együtt szabályozható fényereje,ill kikapcsolható.
A home gomb lehetne érintés érzékeny.
Dupla koppos ébresztés hiánya.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1237) DS39 válasza nokiauser (#1209) üzenetére


DS39
nagyúr

Mi a különbség az F és FL verzió között?

(#1238) KPistike válasza DS39 (#1237) üzenetére


KPistike
aktív tag

Üdv!

Ha itt nem tévednek, A320FL az európai régióba szánt, A320F pedig Egyesült Arab Emírségekbe és Törökországba szállított modell.

Szerk.: Elvileg van A320F DS, ami nevéből is látszó két SIM-et kezelő változat, régiótól függetlenül.

[ Szerkesztve ]

K. P.

(#1239) DS39 válasza KPistike (#1238) üzenetére


DS39
nagyúr

Köszi.

(#1240) mr_palko


mr_palko
csendes tag

(#1241) Drughi


Drughi
addikt

Próbálta már valaki?

(#1242) #77646080 válasza mr_palko (#1240) üzenetére


#77646080
törölt tag

Az első fecske. Alakul ez.

(#1243) rolio1


rolio1
tag

Sziasztok!

Kipróbáltam, szuper! De a knox biztonságos mappát nem engedi használni!

(#1244) Drughi válasza rolio1 (#1243) üzenetére


Drughi
addikt

Ez az orosz?

Odinnal tetted fel?

Leírnád Nekem a folyamatot lèpésről lépésre?
:R

(#1245) rolio1 válasza Drughi (#1244) üzenetére


rolio1
tag

Szia
Én innen szedtem le:XDA
Az odin használata pedig: Odin használata.

Ha valami félremegy, nem kell megijedni, a SmartSwitch emergency repair megoldja. Javaslom a gyári adatkábel használatát!

(#1246) Essien válasza rolio1 (#1245) üzenetére


Essien
aktív tag

Törölve :)

[ Szerkesztve ]

(#1247) #16695808 válasza rolio1 (#1243) üzenetére


#16695808
törölt tag

a knox (hiánya) az aggodalomra ad okot

[ Szerkesztve ]

(#1248) Drughi válasza rolio1 (#1245) üzenetére


Drughi
addikt

Nekem nem sikerült felrakni.
Hiába jelezte az Odin, hogy felment, a samsung logonál megállt, onnan nem lépett tovább, úgyhogy vissszament a mentésem.

(#1249) #77646080 válasza Drughi (#1248) üzenetére


#77646080
törölt tag

Mennyi ideig várakoztál a Samsung logonál? Az első indulás hosszabb ideig tart, mint a megszokott idő.

(#1250) Drughi válasza #77646080 (#1249) üzenetére


Drughi
addikt

23 órától, reggel 6ig, majd újra kezdtem és 6.30-tól 7.05ig.

2x csináltam.

Most töltöm le sammobile-ról, mert az xda-s file 1,6gb, míg a sammobilos 2,1gb

Megpróbálom azzal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.