Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) pohár válasza Batistuta7 (#400) üzenetére


pohár
félisten

Samsung Store-okban, és még 1 év biztosítást is kapsz hozzá ajándékba :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#402) cinemazealot válasza cinemazealot (#395) üzenetére


cinemazealot
addikt

No, ma volt szerencsém a MM-ban megtapogatni. Kifejezetten csinos kis gép. De a gyárilag telepített "Samsung billentyűzetben", sem egyéb beállításokban valóban nem található haptic feedback. :N Legfeljebb valamilyen egyéb billentyűzet szoftverrel erőltethető rá ez a fícsör.

(#403) szekra


szekra
őstag

Na vettem egy ilyen kis telefont, ios után egyelőre ismerkedünk..

(#404) Kazimír


Kazimír
őstag

Sziasztok,

A cégem kétféle mobilt ajánlott céges telefonnak:
- a tesztelt Samsungot (köszönet az írásért)
- vagy a Huawei P9 Lite-ot

Ezek mennyire alternatívái egymásnak?

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#405) hawkfoto


hawkfoto
tag

Az enyém már úton van a szervizbe, a pontatlan gps miatt :-(

(#406) manokaki válasza hawkfoto (#405) üzenetére


manokaki
őstag

Irjál erről picit részletesebben , melyik Gps programban jelentkezett ,illetve mekkora volt a pontatlansága ??

(#407) Drughi válasza Kazimír (#404) üzenetére


Drughi
addikt

Szerintem egyáltalán nem alternatívái egymásnak.

A kettő közül egyértelműen a Samsung a jobb, de drágább is.

Mi a cégnél most kértünk be ajánlatokat 50db mobiltelefonra. 5db premium (iphone 6s//7 vagy Samsung S7 (edge), 10 db ,elegant" ( A5 vagy P9 ) és 35db normál ( A3 , J5, )
Félek, hogy az ár miatt a J5 jut nekünk...

(#408) manokaki


manokaki
őstag

Harmadik nap töltés nélkül..

(#409) hawkfoto válasza manokaki (#406) üzenetére


hawkfoto
tag

Futáshoz és bringához használom az Endomondot és a Stravát. Nekem 8 alkalomból 7 szer teljesen pontatlan volt, se a távot, se az útvonalat nem mutatta rendesen. 4km-re 3,1-3,3km-et mutatott.

A képen pirosan látszik, hogy a teló szerint merre mentem, kékkel jelöltem, hogy valójában merre. Ez azért elég durva különbség. Egyik korábbi telómnál se fordult elő ilyen, a szerviztől kölcsönbe kapott Core Prime is lazán megbirkózott ma este ezzel a feladattal.

(#410) namegin válasza manokaki (#408) üzenetére


namegin
tag

A fekete hátteret hol sikerült beállítani? Én nem találtam.

(#411) No.01 válasza hawkfoto (#409) üzenetére


No.01
őstag

Ez azert eleg durva... majd ird be kerlek, h mi lett a dolgo vege? Bar ketlem, h ezt csak ugy kijavitjak...

(#412) koma106 válasza hawkfoto (#409) üzenetére


koma106
senior tag

Kiábrándító. Pedig iPhone 5-ről váltanék erre a telefonra, de ez így nem tetszik.

-

(#413) Rivaul válasza koma106 (#412) üzenetére


Rivaul
addikt

Ezt bírom amikor egy telefon hibája miatt ilyen következtetések vonódnak le. Hány telefon xarik be mindenféle típusból mindenféle hibával. Ezt úgy általánosságban mondom nem személyednek. Jóval drágább dolgoknál is van hibás darab akár iphone akár egy autó vonatkozásába beszélünk. Majd ha a tizediket linkelik itt ilyen gps-el akkor lehet érdemi következtetést levonni.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#414) hawkfoto válasza koma106 (#412) üzenetére


hawkfoto
tag

Miert, iphone meg soha nem volt hibas? Nekem egyebkent tetszik, egy heten belul eldol a sorsa. Vagy megjavitjak, vagy cserelik, lenyeg hogy normalisan mukodjon.

(#415) koma106 válasza Rivaul (#413) üzenetére


koma106
senior tag

Máshol is olvastam már, hogy panaszkodnak rá, ezért aggódom amiatt, hogy lehet esetleg széria vagy típushiba. Természetesen várok még további tapasztalatokra.

-

(#416) koma106 válasza hawkfoto (#414) üzenetére


koma106
senior tag

Miért ne lehetne hibás (van egyedi és típus hiba is - én is tapasztaltam - nem is kevés), nem erről van szó. Ne menjünk bele szerintem ilyen dolgokba. Egyik sem jobb a másiknál. Megtetszett ez a telefon, ezért elgondolkodtam a platform váltáson is, de előbb elolvasom mások tapasztalatait.

-

(#417) hawkfoto válasza koma106 (#416) üzenetére


hawkfoto
tag

Ha visszakapom, majd leirom milyen lett javitas, esetleg csere utan.

(#418) Rivaul válasza koma106 (#415) üzenetére


Rivaul
addikt

Én is ezt teszem. Nekem sincs még ilyen telefonom. Azért nézek folyton vissza hogy tapasztalatokat olvashassak. Nagyon tetszik és eddig nem rettentett el semmi :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#419) manokaki válasza namegin (#410) üzenetére


manokaki
őstag

A Samsung témák ( beállitások - témák ) ! Ott tudsz választani ha belépsz ..

(#420) namegin válasza manokaki (#419) üzenetére


namegin
tag

Kösz! Ott nem kerestem. ;)

(#421) bergmeister


bergmeister
újonc

Sziasztok! Egy hete nyúzok egy ilyen telót, BB Z10-ről váltva teljes az elégedettségem. Gyors és stabil /eddig/ a rendszer, GPS-el sincs probléma. Az akku eddig minden elvárásomat felül múlta, Spotify, messenger, insta, böngészés részben 4G-n és ilyen kijelzőidőt produkált:

Vízbe még nem mertem belerakni :)

(#422) hawkfoto válasza bergmeister (#421) üzenetére


hawkfoto
tag

Kicsit irigyellek! :)

(#423) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Sziasztok.

Szintén vettem egy ilyen kis kütyüt a nejemnek. Még nekem is tetszik kívülről. Tisztára olyan,mint az i7-tem. Feketében nagyon jól néz ki. Elegáns,végre halványabb a Samsung felirat (bár az előlapról már elhagyhatnák igazán,a kevesebb néha több),szerintem.
Most lesz tesztelés alatt,úgyhogy majd írok a tapasztalatokról.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#424) HarleyCustom válasza szekra (#403) üzenetére


HarleyCustom
veterán

iOS után? :)
Mit váltott?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#425) szekra válasza HarleyCustom (#424) üzenetére


szekra
őstag

6s-t. 2 nap után visszamentem ios-re.

(#426) HarleyCustom válasza szekra (#425) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem megy az android mi? :)

Nekem is i7 van,de ez a kis telefon baromira tetszik. Asszonynak meg is vettem. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#427) szekra válasza HarleyCustom (#426) üzenetére


szekra
őstag

Nekem is tetszett, de ennyi. Csak külső miatt meg nem tartok meg telefont.

(#428) HarleyCustom válasza szekra (#427) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Azért nem rossz ez. Teljesen használható és még jól is néz ki. Szerintem....

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#429) Aryes válasza szekra (#425) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mégis mire számítottál egy felső-felső-felső kategóriás telefon után egy alsó-középkategóriás telefonnál? :)

(#430) Snowy_owl válasza szekra (#427) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Mi nem tetszett a rendszerben?

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#431) HarleyCustom válasza Aryes (#429) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1
Helyén kell kezelni a dolgokat. Ez nem egy csúcs telefon és nem is annak készült. Ne legyenek nagyok az elvárások.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#432) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

1 napja van egy ilyen telóm. Talán barátok lehetünk úgy látszik. :D

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#433) mateus válasza Aryes (#429) üzenetére


mateus
senior tag

Szerintem itt android - ios ellentétről van szó inkább, mert maga az A3 baromi pörgős teló, ezzel ilyen téren nincs gond.

(#434) Aryes válasza mateus (#433) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ne túlozzunk azért, a pörgős telefontól azért igen messze van az (legalábbis a tavalyi, mert az ideiről még nincs saját tapasztalatom) A3. Attól, hogy nem fagy meg nincsenek mikrolagok, még nem egy atomerőmű. :)

(#435) namegin


namegin
tag

Vettem edzett üvegfóliát az A3 (2017) készülékre a tok-shop.hu -n. Ezt.
De nem passzol rá. Nem ajánlom senkinek.

[ Szerkesztve ]

(#436) mateus válasza Aryes (#434) üzenetére


mateus
senior tag

Hát én nem tudom milyen elvárásai vannak az embereknek manapság, nekem az, hogy nem laggol és nem fagy tökéletesen elég. Van egy iphone 6s is páromnak, szoktam néha nyomogatni, de mégsem érzem azt, hogy nekem arra kéne váltanom. Meg azért szoktam próbálgatni más telókat is, de olyat még nem láttam amitől elájultam volna az A3 mellett és elfogott volna a "must have" érzés. De kinek mik az igényei, én nem játékra használom, minden másra meg jó.

(#437) Drughi válasza mateus (#436) üzenetére


Drughi
addikt

Egy i 6s kb még újonnan mindig 150e, míg ez 80-90e. A 6s feldő kategória, ez meg közép. Nem egy ligában versenyeznek.
Én 5s ről váltok napokon belül, mert méretben csak ez van ami korrekt és bincs elszállva az ára.

(#438) mateus válasza Drughi (#437) üzenetére


mateus
senior tag

Hát ez az, hogy árban kb a duplája egy 6s, de élvezeti értékben számomra messze nem jelentkezik ez.
Plusz egy 6s jó ha nap végéig kibírja, míg ez az A3 kb 2-3szor annyi ideig elvan töltő nélkül.
Számomra kicsit megállt a telefonok fejlődése, nem látom azt ami miatt megéri 200-250ezres telót venni.

(#439) Snowy_owl válasza Snowy_owl (#432) üzenetére


Snowy_owl
őstag

8 és fél óránál tartok kijelzőidőben és 38%on van az aksi. Lehidalok, ilyen nincs, nem bírom lemeríteni, inkább lefekszek aludni. Ilyen eddig is volt, csak én aludtam? Hát ez besz@rás. 3-4 naponta elég lesz tölteni.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#440) szekra válasza Snowy_owl (#430) üzenetére


szekra
őstag

Maga az android rendszer, de ez szubjektív dolog ugye, én maradnék az ios-nél. Kipróbáltam, de nem jött be. Viszont tényleg nagyon smooth a telefon, a kamerája nagyon jó, az üzemideje bitang, ekkora kijelzőméretű kategóriában (4,7") szerintem jelenleg nincs párja és ráadásul gyönyörű is. :K

(#441) mcdennis válasza hawkfoto (#417) üzenetére


mcdennis
tag

Kíváncsian várom válaszod. Én is tervezek vásárolni ilyen telót, viszont sokat használom a GPS-t úgyhogy remélem, hogy nem valami gyári hibáról van szó.

(#442) manokaki válasza mcdennis (#441) üzenetére


manokaki
őstag

Az Igo tökéletesen fut rajta , már több alkalommal teszteltem...

(#443) ocsesz


ocsesz
aktív tag

Nekem sincs semmi problémám a gps-el.

(#444) bibalint válasza szekra (#440) üzenetére


bibalint
csendes tag

Helló!

"A kamerája nagyon jó" Most komolyan, ez tényleg nagyon jónak számít? WIndows Phone-ról tértem át, Lumia 820 és Lumia 735 után semmivel sem érzem jobbnak a kamerát... Napfényben nincs vele gond, de sötétedés után, vagy beltérben esélytelen éles képet lőni vele. Kamera szempontjából szerintem Lumia735-el összehasonlítva kb. ugyanaz a szint, pedig az már nem egy mai darab.

Egyébként sebességben tényleg jó, WP után sem érzem lassúnak. A kamera mellett ami viszont nem tetszik és még nem jöttem rá, hogy mi okozza, hogy sokszor (szinte mindig) előfordul, hogy amikor kinyitom a böngészőt (gyári vagy Chrome mindegy) és elkezdeném beírni az URL-t, akkor pár másodpercig nem történik semmi...

Aztán lehet, hogy nekem vannak magas igényeim :)

(#445) BigLuke


BigLuke
csendes tag

Nekem normál használat mellett, 4G, GPS, Always on Display bekapcsolva, 5 óra kijelzőidőt tud, ami még szintén marha jó, AOD nélkül is majd rápróbálok, de így is röhögve bír másfél napot :)

(#446) Kazasi


Kazasi
tag

Sziasztok!
Vett már valaki tokot? Ha igen milyet?

(#447) Drughi válasza Kazasi (#446) üzenetére


Drughi
addikt

[link]

A telefon még úton van, de ezt már megvettem.

(#448) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Na ma én is leteszteltem a telót nyomkodtam egy jó darabig.
Élőben tényleg jobb mint képeken, kijelző oké , gyors, szép, de az Alphához képest csalódás nekem, hiába van Always on, az értesítési led akkor is hiányzik, a kamera sokkal rosszabb mint az alphában. Full felbontáson nincs 16:9es képarány, nincs képstabilizátor, és a képek se nyűgöztek le sokszor lassan fókuszált is be kis mozgásra is nagyon érzékeny. A haptic feedback hiánya másnak lehet nem zavaró, de nekem nagyon is az, megszoktam, és szerintem alapfunkció kellene legyen h választható legyen. Szóval jó teló lenne ez, de asszem marad az S7 kiszemelt utódnak.

[ Szerkesztve ]

(#449) manokaki válasza bibalint (#444) üzenetére


manokaki
őstag

esetleg tiltottál le alkalmazásokat benne ? Mondjuk a Package Disabler ( samsung ) pro -val , mert nekem is volt olyan , hogy a gyári internet böngésző várt 2-3 mp-ig mire bejött a beirt oldal , de miután azt az alkalmazást ujra engedélyeztem , megjavult ! :) ( ujjlenyomat volt a feketebárány a letiltások közt )

(#450) bibalint válasza manokaki (#449) üzenetére


bibalint
csendes tag

Nem tiltottam le semmit, legalábbis nem tudok róla ;) .

És nem az oldal betöltése lassú, hanem amikor megnyitom a böngészőt és elkezdeném beírni az url-t a címsorba nem történik semmi, nem kattog a billentyűzet, aztán 1-2 mp után beveszi a leütött karaktereket és onnantól kezdve hasít.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.