Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Sakira válasza seniman (#695) üzenetére


Sakira
tag

Nekem február óta van meg arany színben, nagyon szép. Facebook, viber és netezés chrome-on így 2 napot bír a telefon. A fényerő automata és én nem használom az AOD-t. Ritkán fényképezek, nekem megfelel.

(#702) seniman válasza Sakira (#701) üzenetére


seniman
addikt

Köszi!Úgy látom akkor jó választás lesz.Sajna elég gyér a választék 5" alatt. :(((

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#703) borand


borand
aktív tag

Köszi a válaszokat megoldódott a probléma.

Üzemidő meg 10 óra folyamatos, netezés, chatelés, facebookozásra jó kb. :C

Valakivel előfordult már olyan, hogy a messenger háttér folyamatai 2 óra alatt megzabáltak 1 GB netet? A MESSENGER........

(#704) 19870226 válasza somogyib (#674) üzenetére


19870226
csendes tag

Bocsi, hogy idepofátlankodok. Most rendeltem meg a 2017-es A3-at, huzavona után... Először a 2016-os volt kiszemelve, vettem is hozzá tokot. Nem tudjátok, kompatibilis a 17-eshez? Köszi :)

(#705) seniman válasza 19870226 (#704) üzenetére


seniman
addikt

Szerintem másak az ívek a sarkokon.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#706) somogyib válasza 19870226 (#704) üzenetére


somogyib
őstag

Nem kompatibilis: média-hangszóró, mikrofon, jack-aljzat máshol van, tehát a tokon máshol vannak a kivágások.

szerk: és ahogy seniman írja, a kialakítás sem ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#707) 19870226 válasza somogyib (#706) üzenetére


19870226
csendes tag

Köszönöm

(#708) artid válasza somogyib (#685) üzenetére


artid
aktív tag

Köszi mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#709) Drughi válasza seniman (#695) üzenetére


Drughi
addikt

Szia,

Nálunk olyannyira bevált, hogy 1 hét után a feleségem is leadott a " csak Sony " mániájából és vettünk Neki is egy ilyet.

Én iPhone 5s-ről váltottam (amit annyira imádtam, hogy 3 darabot is vettem és több évig használtam), de közvetlen az A3 előtt volt egy P9 Lite illetve 2 Xiaomi is.

Elbújhat mind mögötte. Kivéve az Apple, de nem egy kategória a kettő, nem lenne fer összehasonlítani őket.

Üzemidő: ha reggel leveszem töltőről, folyamatos wifi + 3G, 20 perc WAZE reggel / este, folyamatos bluetooth kapcsolat egy karkötővel, 90%-os fényerőn gond nélkül kihúzza a nap végéig.
Napközben kis facebook, sok netezés, youtube, 20-30 perc játék este.

Fényképező: Átlagos. 5 évvel ezelőtt egy ~ 100.000Ftos telefontól többet vártam volna ilyen téren, de most ez a trend. A célnak megfelel, a jó fényképező marad a felső / csúcs kategóriának, itt kompromisszumot kell kötni.

Akadás, döcögés néha előfurdul nálam, de én belaktam teljesen, egy nőnél valószínűleg nincs ennyi háttérben futó alkalmazás.

(#710) seniman válasza Drughi (#709) üzenetére


seniman
addikt

Köszönöm Neked is az információt! :R

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#711) deen04 válasza 19870226 (#707) üzenetére


deen04
tag

Nekem 2017 előtt 2016 volt. Most már az asszonyé a 16. Amíg nem érkezett meg a 17hez a szilikon tok addig a 16oséba lakott, de nem ajánlanám mindennapi használatra.

(#712) Bardoczy válasza deen04 (#711) üzenetére


Bardoczy
csendes tag

Sziasztok!
Páromnak vettem ilyet, eddig nagyon jó az árához és persze androidhoz képest.
Egy kérdésem lenne: az üzenetjelző hang lehet egy letöltött fájl? Mert ilyen lehetőséget csak a csengőhangoknál találtam.

Köszi!

(#713) Aryes válasza Bardoczy (#712) üzenetére


Aryes
nagyúr

/sdcard/Notifications vagy /sdcard/media/sounds/Notifications mappába töltsd fel, és várd meg, hogy a médiaszkenner megtalálja / indítsd újra a telefont, utána megtalálod a listában! Nem árt, ha az mp3 id tag ki van töltve, mert asszem azt fogja kiírni, nem a fájlnevet.

[ Szerkesztve ]

(#714) Bardoczy válasza Aryes (#713) üzenetére


Bardoczy
csendes tag

Nagyon köszi! Egy kicsit Héber amit írtál, de nekiállok :) :)

(#715) deen04 válasza Bardoczy (#712) üzenetére


deen04
tag

Nálam ha rányomok a Beállítások\Hangok és Rezgés\Értesítési hangok-ba az Alapértelmezett értesítési hangokra, akkor feldobja a Totalcommandert (valszeg ezt már régebben én választhattam ki) és ott tudok akár fájlt is megadni neki. Csak tudni kell hol találod a kívánt file-t.

(ja.. és mi az hogy Androidhoz képest??? :) )

[ Szerkesztve ]

(#716) Bardoczy válasza deen04 (#715) üzenetére


Bardoczy
csendes tag

Szia! Nekem nincs ott Totalcommander, a fájl pedig a Saját fájlok között van, ahol a többi letöltött zene is. Most töltőn van a teló, később kipróbálom.

(#717) Attila57 válasza deen04 (#711) üzenetére


Attila57
tag

Szia. Nálam is ugyan ez a szitu. (Enyém a 17 nejemé a 16) A két kamerát hasonlítottam össze. Mivel a két modul különböző. 17= sony, 16= samsung. A 17-é jobb élesebb a kép, a videónál nincs időnként újra élesítés. A HDR már nincs 8Mp-re korlátozva, és gyorsabb. Én a Nillkin super frosted tokot használom, szuper.

(#718) senki66 válasza Attila57 (#717) üzenetére


senki66
senior tag

Ezt hol tudod lekérdezni?

(#719) Attila57 válasza senki66 (#718) üzenetére


Attila57
tag

A Play áruházból letöltöd a Phone info alkalmazást, és az mindent kiír a telefonról. A hardver menüpontban írja ki, hogy mindkét kamera (első 8Mp, hátsó 13Mp,) Sony gyátmány.

[ Szerkesztve ]

(#720) Attila57 válasza Attila57 (#717) üzenetére


Attila57
tag

Ime a Nillkin tok.

(#721) Attila57 válasza Attila57 (#719) üzenetére


Attila57
tag

(#722) senki66 válasza Attila57 (#719) üzenetére


senki66
senior tag

ok,köszi

(#723) deen04 válasza Bardoczy (#716) üzenetére


deen04
tag

# Bardoczy

Nem gond ha nincs TC. Majd feldob pár programot amiből Te kiválasztasz egyet amiben majd meg kell keresned a fájlt. Lehet ez a telefon saját fájlkezelője vagy esetleg a zenelejátszó.

# Attila57

Őszinte leszek, én nem vizsgáltam meg ilyen mélyrehatóan a telefonokat. Páromnak jobban tetszett a 16 én meg szerettem volna giroszkópot (google utcakép miatt) meg ujjlenyomat olvasót így nem volt kérdéses ki melyiket "kapja". Toknak csak valami vékony átlátszó dolgot szerettem volna, mert szerintem mind a két teló nagyon szép. Véleményem szerint mind a kettő jó választás volt.
Csináltam én is egy képernyőmentést. Érdekes, hogy a RAM-ban van különbség... 20MB-al több van.

Valaki legyen szíves írja meg, hogy alapból mi van beállítva Értesítési hangok\Üzenet értesítéseinél, mert sikeresen elállítottam. Köszönöm!!!

(Bakker megvan. "Alapért. értesítési hang" a neve :D)

[ Szerkesztve ]

(#724) deen04 válasza Bardoczy (#716) üzenetére


deen04
tag

Kipróbáltam Aryes leírását. Az is működik. Annyival egészíteném ki, hogy a "Belső SD" Notifications mappát találtam csak meg. Ide másoltam az mp3-at majd újraindítás után megjelent a kívánt zene a listában.

(#725) 19870226


19870226
csendes tag

GPS-nek mit érdemes használni? Esetleg van olyan alkalmazás, amihez nem kell adatkapcsolat?
Tegnap megérkezett a teló. :) Bekapcsoltam, de még nagyon nem volt idő átnézni.

(#726) 19870226


19870226
csendes tag

Illetve...
Hogy tudom megnézni, hogy milyen alkalmazásaim futnak?
Az éjszaka, amíg aludtam, valami 200 MB-ot megevett :F
Ez nekem így nem buli :Y
Bocsi, hogy ilyen pancser vagyok...
:R :)) :R
Köszönöm a Segítséget!!

(#727) No.01


No.01
őstag

Akkor senkinek nincs jo ajanlasa uvegre vagy foliara? Mar regota Nillkin parti vagyok, de kicsit felek, h meg a "gyari" Nillkin tokkal is lesz res a tok es az uveg kozott az meg se nem szep se nem jo...

(#728) 19870226 válasza No.01 (#727) üzenetére


19870226
csendes tag

Ha érdekel valakit... Tegnap Vettem egy helyi "Kisvállalkozótól" Fogalmam sincs milyen márka. Üveg fólia.... 1490.-
Illetve a szilikon tokok 500-800 ft volt.

[ Szerkesztve ]

(#729) deen04 válasza 19870226 (#726) üzenetére


deen04
tag

Szerintem a 200 Mega totál elfogadható egy új telónál. Sokkal többet is megeszik netből az elején.. meg utána is :) Sok frissítés érkezik. Legegyszerűbb ha megnézed mi evett annyit. Beállítások\Kapcsolatok\Adathasználat és ott lefelé görgetve megnézheted mi az ami pörgette a netet.
Navigációs programnak én az IGO-t szeretem használni. Az megy offline-ba is és baromi jól mutatja azt, hogy mikor melyik sávban kell lennem. Ezt pl a Waze-val vagy Google maps-el még nem tudtam elérni.

Tok és fólia az passz. A 16ra próbáltam még annó üvegfóliát rakni de a széleken elállt + hiányzott még vagy 2mm a teljes takaráshoz. Tok meg olcsó kínai van rajta.

(#730) 19870226 válasza deen04 (#729) üzenetére


19870226
csendes tag

Köszi a segítséget. :DD Az én fóliám sem takar teljesen, pont azért, hogy az ívelt lapnál ne váljon el. Ez szerintem logikus. Viszont elég stabilnak tűnik nekem. :P

(#731) Bardoczy válasza deen04 (#724) üzenetére


Bardoczy
csendes tag

Köszönöm Urak, megoldódott!

Így sikerült: Saját fájlok app/Saját eszköz/Download/innen a hangfájl kimásolva/Notification mappába beillesztve, majd újraindítás.

Köszi még egyszer mindenkinek!

(#732) Bardoczy válasza No.01 (#727) üzenetére


Bardoczy
csendes tag

Nincs tippem. Gyári szilikon tokot vettem rá a páromnak, szerintem teljesen korrektül néz ki rajta, kis túlzással, mint ha rajta sem lenne.

(#733) 67tuareg


67tuareg
tag

Sziasztok!
Nekem is ilyen telóm van, egy kis gonddal. MM-ben vásárolt, vodás flotta csomaggal, 2G-3G-re állítva sokszor nem csöng ki, csak jön a hívásértesítő sms. A kolégámé vodás, vodás 6 ezres díjcsomaggal 4G-re állítva ugyan ezt csinálja. Mi lehet a problem?
Egy évig volt S7-em ott is olvastam valami hasonlót, de nekem nem volt gondom vele.
Amúgy nagyon jó kis teló, méret minden pont jó. Nem a régi touchwiz van rajta, az már kicsit unalmas volt. Az ujjlenyomat szenzor kicsit lustább mint pl. a honor8-é, de egyébként tényleg nagyon használható kis gép!
Szóval ha valakinek eldobálja a hívásokat és tud megoldást ossza meg velem!

(#734) Bardoczy válasza deen04 (#729) üzenetére


Bardoczy
csendes tag

Illetve még egy kérdés:
A demo fotókon kék színű az AOD-n az óra. Ezt hol tudom beállítani? Témát kell cserélnem?

(#735) Hubzsi


Hubzsi
tag

Sziasztok!
Tapasztalt valaki már olyat hogy eldobta a telefon az SD kártyát? Asszonynak most csinálta, kivettem betettem a kártyát, lehet nem teljesen volt a helyén, de megoldotta remélem többé nem jön elő...

(#736) deen04 válasza 67tuareg (#733) üzenetére


deen04
tag

Nálam hálózat eldobálás nincs. (Telenor 4G)

SD-vel se volt még gond. (Samsung 32G van benne)

Kék színt itt tudod beállítani: Kijelző\AlwaysonDisplay\Elrendezések\ Katt a kívánt elrendezésre majd ott a bal alsó sarokba a színpaletta

(#737) Bardoczy válasza deen04 (#736) üzenetére


Bardoczy
csendes tag

Köszönöm szépen! :)

(#738) kovimre válasza No.01 (#727) üzenetére


kovimre
tag

Én ebay-ről rendeltem fóliát. Nem valami tökéletesen tettem fel, van felül néhány szösz alatta, de legalább a lekerekítéseken is takar. Van még belőle pár darab, keress privátban.Tok szintén ebay. Teljesen jó, vékony, mindenhol tökéletesen illeszkedik. Egy kicsit a kijelző felé emelkedik, ami szerintem jó.
Továbbá van még egy bontatlan Nillkin Amazing H+ Pro tempered glass , amit kihasználatlanság miatt eladnék.

(#739) Hubzsi


Hubzsi
tag

Páromnak a női táska veszélyei ellen ezt a tokot vettem: [link]

Marha szép tok és persze elég drága is, vicces ez a neon villogás, mondjuk sok értelme nincs, mert az elmulasztott hívásoknál nem villantja fel, azt majd lehet lesz valami app hozzá.

Ami viszont tényleg nagyon hasznos hogy mindenhol szépen védi, a telefonhoz illő színben ( arany ) nagyon prémium kinézete van!

(#740) #Eduard#


#Eduard#
újonc

Én ezt rendeltem Kínából: [link]
A fekete szegélyekkel rendelkező verziót. Sztem kva jól sikerült felraknom, a szélei pont illeszkednek. Ez teljesen takar, igaz sajnos a kamera és a közelség érzékelő kivan vágva, ami így gyűjti a port. A teljesen átlátszó verzióval jobban jártam volna, mert így a Samsung felirat se, és a két alsó érintőfelület világítása sem látszik rendesen. Igaz nem fogdostam meg a hátulját, de úgy érzem nem a teljes felülete ragasztott. Továbbá eléggé gyűjti az ujjlenyomatot, és karcolódik is. Túl sok jót nem írtam róla :D de még mindig sokkal jobban tetszik mint az xprotectoros verzió ami a szélein vagy fél centit nem fed le 3000-ért. Úgyhogy 1000 Ft-ért megérte, és még jól is néz ki.




(#741) artid


artid
aktív tag

Sziasztok,

Használ valaki olyan kábelt, aminek a telefon felőli vége mágnesesen csatlakozik a kábelre?
Ilyenre gondolok: [link]

Ha igen, tudtok valamilyet ajánlani?

Köszönöm.

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#742) 19870226 válasza artid (#741) üzenetére


19870226
csendes tag

Ez nekem is tetszik :DD
Sajna tapasztalatom, nincs...

(#743) Drughi válasza artid (#741) üzenetére


Drughi
addikt

Nekem ezzel csak az a problémám, hogy venni kell belőle 3-4 et a kábel miatt.
Én töltöm a telefont otthon, kocsiba, munkahelyen és ha úgy adódik akkor power bankról is. Így mindenhol van kábelem.

Nyilván magaddal cipelheted mindig a kábelt és a töltőfejet, de az nem túl praktikus...

Ha jól tudom az adatátvitelt nem szereti, így csak töltésre alkalmas.

[ Szerkesztve ]

(#744) artid válasza Drughi (#743) üzenetére


artid
aktív tag

Helló,

Nekem csak töltésre kellene az irodában, mert dokszor le kell vennem a töltőről.
Unom a ki-be dugogatást...

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#745) Aryes válasza artid (#744) üzenetére


Aryes
nagyúr

Miért nem töltöd fel otthon este, és használod két napig akksiról, ahogy mindenki más? Vagy akár egy napig, ha tényleg annyit használod? Világbajnok akksija van, nem hiszem el, hogy nem bír ki nálad egy teljes napot...

(#746) artid válasza Aryes (#745) üzenetére


artid
aktív tag

Sokat használom, telefonálás, játék, email, s bizony merül (főleg a játéktól :) ).
Éjszaka nem szeretem a töltőn hagyni, ezért szoktam inkább a laptopba bedugva napközben tölteni.

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#747) kovimre válasza artid (#746) üzenetére


kovimre
tag

Jó iroda az, ahol annyit játszhatsz, hogy még a telefonod is lemerül! Van felvétel? :DD

(#748) #02683648 válasza Attila57 (#720) üzenetére


#02683648
törölt tag

Üdv,

Pontosan be tudod linkelni a tokot h melyikről van szó? Előre is thx.

Mindenkihez:

van már megoldás a gyári samsung bill időnkénti "megakadására" ? (amikor pár mp után reagál csak, vhol a fórum elején volt szó magáról a problémáról)

Egyébként nekem feb 19 óta van meg, 80-90%-osan elégedett vagyok vele, a mail értesítésekkel volt kezdetben némi probléma de utána egy push notification fixer (PNF-no root) nevű program megoldotta.

Mostanában egy hordozható 4G/LTE wifi routerrel használom minden mobilkütyümet, otthon meg sima wifi, szóval a mobilnet általában le van kapcsolva, így brutális az üzemidő, volt h 3 nap is megvolt simán (hozzá kell tenni hogy bluetooth-t egyik telefonomon se használok), simán bekapcsolt mobilnettel is megvan a két nap vele.

LG G4 mellé vettem "fő" telefonnak, mert azt túl nagynak tartottam, és belefáradtam h mennyire gyorsan lemerül, főleg ha fotózok is vele.
Ha a kamerája (ami olyan amilyen) csak 80%-ban olyan jó lenne mint a G4-nek már akkor ez lenne a legjobb tel amit az elmúlt években birtokoltam, de így is teljesen meg vagyok vele elégedve, a G4 csak fényképezőgépnek van már használva.

(#749) Aryes válasza #02683648 (#748) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez a pnf nem meríti a telefont jobban?

(#750) retfirg válasza artid (#746) üzenetére


retfirg
tag

Szerény véleményem szerint a laptopod USB-je (hacsak nem vmi überkonfig) nem fogja úgy tölteni, mint a hálózati töltő = sose nyersz vele, max. szinten tartja és onnan megy utána tovább lefelé.
Ha éjszakára nem akarod rajta hagyni, akkor hagyd rajta amíg este vagy reggel nem baszogatod, csak van ilyen 1-2 óra.
Vagy legközelebb vegyél Qi-s telefont. De vehetsz Qi-t a mostani telefonodra is, a tok alá. A Qi kurva jó, csak javasolni tudom, de én mindig beépítettel használtam: nem tudom milyen az utólagos.
Valójában számomra az egyetlen negatívum a telefonban a Qi hiánya :K

// Ha meg nem töltesz el úgy ébren 1-2 órát egy nap, hogy a telefon nincs a kezedben, akkor arra nem egy másik töltési mód, hanem a modern egészségügy kínál megoldásokat ;)

# If the wishes were fishes nobody ever get hungry

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.