Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) XDAnonymus válasza tomp (#2143) üzenetére


XDAnonymus
csendes tag

Mondjuk a B28 ahogy nézem csak Franciaországban van használva.
Meg lehet nézni valahogy hogy milyen bandeket tud kezelni a telefon?
Régen volt ilyen EngineeringMode ahol ezeket még talán kapcsolatni is lehetett (meg a voLTE-t és voWiFi-t lehet forceolni), de Android 12 óta sehogy nem tudom előhozni

[ Szerkesztve ]

(#2152) Boli77 válasza tomp (#2150) üzenetére


Boli77
tag

Igen, indiai a készülék is. Igazából az 5G nem tud meghatni olyan helyen vagyok ahol nincs így ezt az opciót nem tudom ki használni. Azt mondod ,hogy érdemes lenne Eu/Globál romra váltani egy kis plusz sebesség miatt ?

(#2153) tomp válasza XDAnonymus (#2151) üzenetére


tomp
félisten

B28 itthon a Yettelnél: katt
Itthon is használják!
B28=700MHz
kép
Android 12 alatt sajnos már nem lehet kapcsolgatni a bandokat.
lista

Boli77
Előfordulhat, hogy az EU/Global rommal nagyobb sebesség lesz.

(#2154) Boli77 válasza tomp (#2153) üzenetére


Boli77
tag

Az itt a baj nálam,hogy az ilyen dolgokhoz sajnos nem értek. Ez a root és többi nálam magas labda 😭. Tudom mindenki azt mondja ,hogy könnyű de nekem nem. Téglát meg nem szeretnék csinálni a készülékből.

(#2155) XDAnonymus válasza tomp (#2153) üzenetére


XDAnonymus
csendes tag

Akkor rosszul láttam, köszi

(#2156) tomp válasza Boli77 (#2154) üzenetére


tomp
félisten

Nem kell hozzá root. OxygenUpdater appot leszeded a Play Áruházból azzal leszeded a Global romot majd a OP fórumról leszeded a manuális frissítő apk-t amit felraksz. Abba meg lehet adni a külső rom zip fájlt és felrakja szépen.

XDAnonymus
Sőt hamarosan jön a Yettelnél a B8 LTE is de azt tudja az indiai modell.

(#2157) Fail3D! válasza tomp (#2156) üzenetére


Fail3D!
addikt

Ehez a manuális frissítő appboz tudsz esetleg linket adni vagy hogy mi a neve? Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#2158) unicumnext válasza Fail3D! (#2157) üzenetére


unicumnext
aktív tag

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arjanvlek.oxygenupdater

(#2159) Fail3D! válasza unicumnext (#2158) üzenetére


Fail3D!
addikt

Bocsi rosszul írtam az megvan. Amivel fel is tudom rá rakni az kellene:) Mert most olvasva hogy érdemes felrakni a kinaira az EU S tömör meglepném csak nem tudom felrakni hiába letöltöttem onnan

(#2160) unicumnext válasza Fail3D! (#2159) üzenetére


unicumnext
aktív tag

https://oxygenos.oneplus.net/OPLocalUpdate_For_Android12.apk

(#2161) Fail3D! válasza unicumnext (#2160) üzenetére


Fail3D!
addikt

Köszönöm.

(#2162) dl650


dl650
tag

Jött OTA C48 a global romra. Semmi komoly. Kisebb frissítés.

(#2163) siskad


siskad
őstag

Sziasztok! Azzal lehet valamit kezdeni hogy ne tolja fel a telefon maxra a fényerőt ha megnyitom a kamera alkalmazást?

Xiaomi 13

(#2164) Macika66 válasza siskad (#2163) üzenetére


Macika66
addikt

Nem a gyári kamera-alkalmazásra gondolsz, ugye?

(#2165) taletale


taletale
tag

Sziasztok,

Rég csináltam TWRP felpakolást (1+ 5T esetén legutóbb Android 10 alatt), aztán az volna a kérdés mennyire zavar be a banki programoknál a root jog megléte? NFC-s fizetés jól működik?

Válaszotokat előre is köszi! :)

OnePlus 5T 8/128GB -> OnePlus 9Pro 12/256GB

(#2166) siskad válasza Macika66 (#2164) üzenetére


siskad
őstag

De, arra. Neked nem veszi fel?

Xiaomi 13

(#2167) Macika66 válasza siskad (#2166) üzenetére


Macika66
addikt

Most kipróbáltam, pont középen állt behívás előtt az automatikus fényerő, ahogy behívtam, kb. 1,5 centit ment feljebb, úgy kb. 75%-ra...

Ez belefér, szerintem szándékos.

Csak azért kérdeztem, mert a gyári kamerában nem lehet állítani ezt, de 3rd party programoknál általában igen, de ott 100%-ra ugrik rögtön...

(#2168) anti1966


anti1966
tag

sziasztok

Hol lehet a probléma akkor, ha a hangfelvevő (joneplus) véletlenszerűen vesz fel?
Be van kapcsolva a hangfelvevés, ki is jelzi, de nem mindig működik.

Köszönöm

(#2169) siskad válasza Macika66 (#2167) üzenetére


siskad
őstag

Igen, közben végül rájöttem én is, kb. egy 25%-ot mozog, csak napközben úgy tűnt mintha teljesen felvenné.
Azért kérdeztem csak, mert azon gondolkoztam mitől merülhet ennyire. S21 Ultra meg P40 Pro után nekem egyelőre nagyon gyengének tűnik az aksi, nálam nem bírja nap végéig. Kb. ilyen 4 órás sot jön nekem ki, ebben van fotózás, meg mobilnetezés is, viszont akkor is eléggé kevésnek tartom.

Xiaomi 13

(#2170) Algotis válasza siskad (#2169) üzenetére


Algotis
addikt

Ma szinte percre pontosan én is egy ilyet produkáltam, úgy néz ki ez az általános...

Androidos Outlookból küldve

(#2171) XDAnonymus válasza taletale (#2165) üzenetére


XDAnonymus
csendes tag

Root mellett biztosan működik, bár én csak OOS-en próbáltam

(#2172) taletale


taletale
tag

Valaki eltudná küldeni LE2123 C47-es 9Pro -hoz tartozó PhoneCall - Névjegyek - Üzenet alkalmazást? Amivel megy a hívásrögzítés.
Végre sikerült életre lehelni a jOnePlusTools appot, de egyik gyári oneplus hívóappban sem jött elő a hívásrögzítés. (Mindig a Google Call-ok jöttek elő.)

Ezek mellet sajnos nem is akart átváltani a csodás telefon az alapértelmezett googlecall-ról Oneplus-os PhoneCallra.(Még az asztalon se jelent meg, miközben telepített appok közt megjelent.)

Aztán szeretnék olyan verziót felrakni ami másnál működik.

Segítségeteket előre is köszönöm! :)

OnePlus 5T 8/128GB -> OnePlus 9Pro 12/256GB

(#2173) barcaforca


barcaforca
tag

Jófogoson valaki a 10 prot 250000ft ért árulja garanciával! Ez hogy lehetséges?

(#2174) bloggiold válasza barcaforca (#2173) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Mi ebben a meglepő? Tesztre kapta, megírta, hamarosan olvashatod, csak persze nem itt. Itt a hazai forgalmazókat kell preferálni. Amúgy meg 750 dollár az ára a jobb helyeken, na nem Magyarországon egyértelműen. A garancia milyen fontos, az Szent Grál lovagok és hazai 5G vitézek kiméljenek, nekik marad az inthoni másfél-kétszeres ár.

https://fontecone.blog.hu/

(#2175) barcaforca válasza bloggiold (#2174) üzenetére


barcaforca
tag

Értem. Bár én nem láttam hogy tesztre kapta volna. Meg van a képen még egy pár doboz.

(#2176) szkorhetz válasza barcaforca (#2175) üzenetére


szkorhetz
őstag

Egyértelműen kamu hirdetés.

(#2177) Varszegig válasza szkorhetz (#2176) üzenetére


Varszegig
veterán

Nem feltétlen. Feleségem most vett 450 euroért a hivatalos boltban egy 10Prot. A titok annyi volt, hogy a fiam nyert a oneplus játékán egy kupont, amivel ennyiért kapta. Buds-szal együtt a 12 GB-os verziót. Másnak is lehetett ilyen malaca.

(#2178) szkorhetz válasza Varszegig (#2177) üzenetére


szkorhetz
őstag

Igen, ha egy darab lenne, akkor igen. De így?
Hagyjuk már.

(#2179) Varszegig válasza szkorhetz (#2178) üzenetére


Varszegig
veterán

Bocs, nem néztem a hirdetést. Több db?

(#2180) Atish19


Atish19
őstag

Ha valakinek van telefon vásárlási szándéka kaptam egy kupont ami 500 euro felett 30 euro kedvezményt biztosít. Privátban az első jelentkezőnek felajánlom.

(#2181) Atish19 válasza Atish19 (#2180) üzenetére


Atish19
őstag

Elkelt.

(#2182) McLaca válasza siskad (#2169) üzenetére


McLaca
őstag

Ez még a 11-es android?
Pár napja van nálam a teló, rögtön frissült 12-re, és kaptam egy 100 dolláros Xiaomi játéktelefon felületet, ami botrányos, az akkuidő szintén. Az Op6-om lassan 4 éves, de többet bír az akkuja.
Erősen gondolkodom a 11-es visszarakásán.

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#2183) siskad válasza McLaca (#2182) üzenetére


siskad
őstag

12-es droid, sajnos azóta is pont ugyanilyen időket produkál.

Xiaomi 13

(#2184) vlesi69 válasza barcaforca (#2173) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én 240000-ért adtam el garanciálisan a 256 gb.

(#2185) barcaforca válasza vlesi69 (#2184) üzenetére


barcaforca
tag

Ok. Csak a hirdetés volt nekem véleményes. Sok bontatlan doboz a háttérben,meg az ár!
Egyébként már nincs 10 pro hirdetés.
Nekem meg jól működik a 7pro.😁 De azért nyitott szemmel járok. :DD

(#2186) vlesi69 válasza barcaforca (#2185) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én a 10 Prot várom, lehet azt veszek majd következőnek.

(#2187) novinyul válasza vlesi69 (#2186) üzenetére


novinyul
veterán

Inkább vissza is lépett a 10Pro a Pro-hoz képest. Max ha nagyon jó áron lesz, akkor talán érdemes megvenni. De szerintem a 9Pro jobb vétel.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2188) Macika66 válasza novinyul (#2187) üzenetére


Macika66
addikt

Én nem érzem visszalépésként a 10pro megjelenését, de a processzoron és a még gyorsabb töltésen kívül nem tartalmaz érdemleges újítást.
Szrintem....

A készülékház színei jók...

(#2189) Linkin1994 válasza novinyul (#2187) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Igaz én 7 Pro-ról váltottam nyílván 9 pro-ról nem éri meg de 7-ről már elég sok újdonság van.
Jobb az üzemidő
Még gyorsabb töltés+vezetéknélküli
jobb kamera
A kijelző is jobb
Könnyebb
Hardver is jobb bár a 855 is elég volt bőven.
Nekem az OOS12 pedig jobban bejön mint a 11

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#2190) Algotis


Algotis
addikt

Akkor kijelenthetjük, hogy a "9 Pro LTPO kijelzője 1 Hz-ig lemegy" cucc full marketing bullshit volt?

Androidos Outlookból küldve

(#2191) novinyul válasza Linkin1994 (#2189) üzenetére


novinyul
veterán

Arról már ok a váltás. Bár az új felhasználói felület nekem nem jön be, elvesztette az egyediségét. Így most tök egyforma az Oppo, Realme telefonokkal.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2192) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Nálatok a hívásfogadás rendben működik?
Múlt hét óta tapasztalom a legutolsó EU 12-es romon, hogy néha feldobja a feloldó képernyőt és ujjlenyomattal azonosítsnom kell magam, csak utána látom a hívásfogadó képet. Lehet a Galaxy Watch 4 zavarhat be? Kb. azóta jelentkezik ez a probléma. Előtte Fossil Gen 5-ön nem volt ilyen.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2193) Tomecho válasza ghiottone (#2192) üzenetére


Tomecho
csendes tag

Nálam is ugyan ez van, nem tudom miért.
Én azt csinálom, hogy ilyenkor az ujjlenyomat olvasó mellet egy pici "lehúzó" mozdulatot csinálok és akkor egyből visszaugrik a hívásfogadó képre (így gyorsabb, mint feloldani).
Én Ticwatch Pro 3-mal használom, de nem hinném, hogy ez zavarna be. Szerintem amikor a zsebemből veszem elő, akkor úgy érzékeli, hogy fel akarom oldani a képernyőt. Ez a hiba azóta van nálam, hogy frissítve van A12-re.

(#2194) Macika66 válasza Algotis (#2190) üzenetére


Macika66
addikt

Nem volt az, amikor AOD van, akkor zavaróan, szabad szemmel láthatóan villog is, ha megmozdítod a telefont. Bizony nagyon lelassítja a frissítést...

(#2195) Atish19 válasza hedgehog (#1897) üzenetére


Atish19
őstag

Köszönöm a tippet utólag. Replaio továbbra sem jó, de az általad ajánlott Tune in hibátlan. :R

(#2196) Algotis válasza Macika66 (#2194) üzenetére


Algotis
addikt

Akkor miért ez a legjobban hypeolt feature a 10 Pro-ban?

Androidos Outlookból küldve

(#2197) McLaca válasza Macika66 (#2194) üzenetére


McLaca
őstag

De ha csak AOD-nél működik, az elég kevéske.

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#2198) Macika66 válasza McLaca (#2197) üzenetére


Macika66
addikt

Nem azt írtam, hogy csak ott múködik, hanem azt, hogy OTT kehet legkönnyebben észrevenni.

Egy mindennel teli, színes képernyőn sokkal nehezebb.

Ejj, ha nem egyből a másikba belekötés volna a cél....

(#2199) Macika66 válasza Algotis (#2196) üzenetére


Macika66
addikt

Talán, mert nem túl sok az a plusz az előd modellhez képest, amivel kidobták a piacra friss modellként...

(#2200) TigerDzsó


TigerDzsó
tag

Szerintetek érdemes még 9 Pro-t venni, ha az ember körülbelül 2 évre tervezne vele?
OnePlus-al régóta szemezek, de a 10 Pro annyira nem győzött meg. Most 699€-ért tudnák venni 9 Pro-t.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.