Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) darál0w válasza Ricccs (#1850) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

44 alatt nekem csak akkor megy, ha AOD aktív...ezek előtt ment nélküle is

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1852) Algotis válasza Ricccs (#1850) üzenetére


Algotis
addikt

AOD nélkül nekem sem megy, pedig jó lenne...

Androidos Outlookból küldve

(#1853) SkiDev válasza Ricccs (#1850) üzenetére


SkiDev
senior tag

Nekem Realme telefonom van, de hasonlóan jártam én is. Próbaképpen az animációkat kapcsold be a fejlesztői beállításokban, ha esetleg le lett véve vagy az energiatakarékos módot kikapcsolni. Illetve nálam csak akkor működik, ha a selfie-kamera le van takarva.

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#1854) tomp


tomp
félisten

"As it stands right now, OxygenOS and ColorOS share the same codebase. The original plan from 2021 was to move a step beyond this integrated codebase and combine the “fast and burdenless experience of OxygenOS with the stability and rich features of ColorOS”. But plans have changed in 2022, and OnePlus wants to keep OxygenOS around and separate from ColorOS based on the feedback from its community. There is no longer going to be a “unified OS”, and both OxygenOS and ColorOS will continue to exist."

xda

(#1855) Linkin1994 válasza tomp (#1854) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Akkor látták a sírást ami ment pozitív.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1856) Macika66 válasza darál0w (#1851) üzenetére


Macika66
addikt

Nálam sem sikerült eddig még beállítani a Horizon Light-ot. Illetve beállítani be tudom, de nem működik.... Sem 11-esen, sem most a 12-esen....

(#1857) dl650 válasza tomp (#1854) üzenetére


dl650
tag

Nekem mindegy hogyan hívják, csak jó legyen! :). Bár, én szeretem az újdonságokat és kíváncsi lettem volna egy hibrid OS-ra. :)

(#1858) darál0w válasza tomp (#1854) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

remek...

akkor az eddigi fejlesztés kuka...szvsz a következő frissítéssel se leszünk előlrébb...irány vissza 11?....mondjuk kivárok, mert alternarív megoldásokkal működik a 12...de baszdki....katasztrófa...ez az első oneplus telefonom, ami komprumisszumokkal működik... :U

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1859) Linkin1994 válasza darál0w (#1858) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Color os codebase marad csak a dizájn lesz más.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1860) tomp válasza darál0w (#1858) üzenetére


tomp
félisten

Érdekes nálam nem okoz problémát a 12.
Az új OS fejlesztése szinkronban ment a Color és Oxygen OS mellett. Most, hogy dobták több idejük lesz a meglévő 2-vel.

(#1861) tothl válasza tomp (#1860) üzenetére


tothl
addikt

Nem azt mondom, hogy nincsenek vele apróbb kellemetlenségek, de szerintem sem gáz a C.44 . Gyors, jó az akkuidő és elég stabil.

(#1862) hamham válasza tothl (#1861) üzenetére


hamham
tag

Szintén C.44-en és napi hanszálatra már simán jó, csak hogy legyen jó vélemény is :D

(#1863) novinyul válasza tothl (#1861) üzenetére


novinyul
veterán

Nálam először jónak tűnt, majd kezdett egyre több apró hiba előjönni, majd már alkalmazások is szarakodtak. Kapott egy gyári visszaállítást, de nem lett jobb. Visszament a 11 és azóta hiba nélkül működik minden, kérdés hogy OTA-n lesz-e frissítés ezután.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1864) darál0w


darál0w
Jómunkásember

vak vagyok, vagy nincs pocket mode kapcsoló 12 alatt? :W

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1865) tomp válasza darál0w (#1864) üzenetére


tomp
félisten

Mármint zseb mód? Minek ahhoz kapcsoló? Ha le van takarva a kijelző felső része akkor automatikusan aktív.

(#1866) Macika66


Macika66
addikt

Nálam ég és föld a 12-es a 11-eshez képest.

kezdve azzal, hgoy csak mókolva volt VoLTE is és 5G is a 11-esen.
12-esen meg alapból, tökéletesen.
A hívásrögzítés is megoldódott 12-esen, innentől mi kellene még?
Stabil, nem fogyaszt sokat.

IGAZ, a Horizon Light nem megy 12 alatt nekem, de nem ment 11 alatt sem :)

(#1867) novinyul válasza Macika66 (#1866) üzenetére


novinyul
veterán

11 is megy a Volte(Vodafone) 5G is lenne de a tarifa csomagba nekem nincs.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1868) darál0w válasza tomp (#1865) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ez a baj.... kikapcsolni kellene..

céges telo, sokszor koszos, nem tudom felvenni ha hivnak

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1869) Macika66 válasza novinyul (#1867) üzenetére


Macika66
addikt

Igen, de én Telenoros vagyok. És ott nem ment sajnos 11-esen....

(#1870) tomp válasza Macika66 (#1866) üzenetére


tomp
félisten

Érthetetlen számomra, hogy nem megy nálatok a Horizon Light. Nálam ment 11-en és most 12-n is. Értesítés jön. Csipog, felvillan az értesítés és végig fut 2 oldalt a kékre beállított fénysáv.
11-en be volt kapcsolva az 1 érintésre felvillanó óra+értesítés.
Most 12-n pedig az AOD energiatakarékos módra van állítva azaz mozgásra megjelenik majd ha nincs mozgás, kikapcsol.

darál0w
ohh az más
Sajnos nem lehet kikapcsolni. Marad az elővétel utáni gyors kijelző törlés a ruhába.

(#1871) Algotis válasza tomp (#1870) üzenetére


Algotis
addikt

Nekem inkább az érthetetlen, hogy már több, mint egy hónapja semmi update nem jön a C44-re...

Androidos Outlookból küldve

(#1872) darál0w válasza tomp (#1870) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:W

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1873) nobiand


nobiand
aktív tag

Sziasztok!
Gondolkodom a készülék vásárlásán. Kicsit beleolvastam itt, és a frissítésekkel adódnak gondok? Nem ismerem az android világát (iOS használok), de azt olvastam régebben, hogy a 1+ megbízható készülékeket gyárt. Kamera része fontos lenne, a megbízhatóság és a stabilitás. Ezek fényében meritek ajánlani a készüléket? Köszönöm!

(#1874) tomp válasza Algotis (#1871) üzenetére


tomp
félisten

Nemrég jött ki a ColorOS C46 azaz nemsokára jön az OxygenOS C46 is.

(#1875) Atish19 válasza Atish19 (#1592) üzenetére


Atish19
őstag

[Erre] esetleg valakinek ötlet? Már az őrületbe kerget :D Oneplus ügyfélszolgálat csak a 2 bites factory reset választ hajtogatja. Hiába mondom nekik, hogy megvolt azt akarják csináljam meg újra... 9 Pro, C44 EU.

(#1876) ghiottone válasza Atish19 (#1875) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Alapértelmezett alkalmazások között zene alkalmazásnak mi van kiválasztva?
Csak ötlet. Nálam a poweramp volt beállítva és bt-n amikor online rádiót akartam hallgatni akkor mindig leállt 1-2 perc után az online rádió appja. Kivettem az alapértelmezett zene alkalmazást - beállítottam a vanced misic appot és megoldotta a problémát, nem állt le a rádiós app többet.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1877) Atish19 válasza ghiottone (#1876) üzenetére


Atish19
őstag

Semmi nincs beállítva egész konkrétan, de a tünet ugyan ez. Online rádió (Replaio)

(#1878) Land


Land
veterán

Ha már Poweramp. Használja valamelyikőtök ezt a programot BT-n keresztüli zenelejátszásra autón? Be van állítva a Powerampon belül, hogy BT csatlakozás után egyből induljon el a zene. Beindítom az autót, rácsatlakozik, egyből el is indul a zene, majd kb 1 sec után leáll. Lepauzálja. Ilyenkor csak a telefonon matatva tudom elindítani a zenét. Ezután már többet nem állítja le. Mit érzékelhet, hogy egyből szünetelteti a zenét?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1879) unicumnext válasza Atish19 (#1875) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Alkalmazásinfó > akkumulátor > háttérbeni tevékenység engedélyezve van?

(#1880) Atish19 válasza unicumnext (#1879) üzenetére


Atish19
őstag

Nincs. Bekapcsoltam. Reggel kiderül sikerült-e :D :R

(#1881) ghiottone válasza Land (#1878) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Akkor ez be van pipálva?

Ahogy unicumnext is írja az appnál a háttérbeli tevékenység engedélyezve, vagy a "ne legyen optimalizálva" kipipálva? Nem tudom már android 12-n hogy van.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1882) Land válasza ghiottone (#1881) üzenetére


Land
veterán

Be van pipálva a 3. ->Folytatás BT-on
Ma beraktam a pipát a "Háttérben végzett tevékenység engedélyezése" részhez. Előtte az "Előtérben végzett tevékenység engedélye" részen volt a pipa.
Ezek alatt van még olyan, hogy "Automatikus indítás engedélyezése". Annál nincs még berakva a pipa.
Mindezek az "Akkumulátorhasználat"-on belül vannak A12-nél.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1883) Atish19 válasza Atish19 (#1880) üzenetére


Atish19
őstag

Továbbra sem jó. Érdekes, hogy csak android auto alatt csinálja. Nap közben szoktam lezárt kijelzővel rádiót hallgatni és soha nem áll meg. Ahogy észrevettem pontosan 10 percenként némul el.

(#1884) unicumnext válasza Atish19 (#1883) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Gondolom amivel lejátszod a rádiót annak pipaltad be a háttérbeni tevékenységet, és nem az Android autónak?

Nálam eddig ez a pipa megoldotta a dolgokat, ha valamit háttérben akartam használni, és ne lője ki az Android.

(#1885) Atish19 válasza unicumnext (#1884) üzenetére


Atish19
őstag

Android autonál az alkalmazásinformáció alatt nincs akkumulátor opció így azt nem tudtam módosítani csak a rádió alkalmazást.

(#1886) unicumnext válasza Atish19 (#1885) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Android autót nem is kell hiszen az az előtérben fut. Másik rádió lejátszó alkalmazással nem próbálkoztál?

(#1887) taletale


taletale
tag

Elvileg kint az új C46 update, lassan terjedni is fog :). Fohászkodok, hogy minden fasza legyen!

[link]

OnePlus 5T 8/128GB -> OnePlus 9Pro 12/256GB

(#1888) Atish19 válasza unicumnext (#1886) üzenetére


Atish19
őstag

Nem próbáltam. Másfél éve ezt nyüstölöm és meg is vettem. A12 óta van csak ez a nyavaja. Remélem valamelyik frissítés majd helyrerázza.

(#1889) novinyul válasza taletale (#1887) üzenetére


novinyul
veterán

Ahogy látom ez még nem a 2123, na arra mikor lesz frissítés. Pláne ha az ember visszament 11-re a C44-ről.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1890) Boli77 válasza taletale (#1887) üzenetére


Boli77
tag

Már jön is lefelé . Remélem nem lesz rosszabb .

(#1891) tomp válasza Boli77 (#1890) üzenetére


tomp
félisten

Vigyázz a 2121-es kiadással! Most már előszeretettel használják a szolgáltatók a B28-as 4G frekit amit az Indiai kiadás(LE2121) NEM kezel.
Én megvárnám legalább a 2125-ös kiadást!

(#1892) Boli77 válasza tomp (#1891) üzenetére


Boli77
tag

Hú bakker már fent is van . Holnap leszek mobil neten ha mégis gond lenne írok.

(#1893) tomp válasza Boli77 (#1892) üzenetére


tomp
félisten

Tilos ész nélkül telepíteni a különféle kiadásokat mert kellemetlen korlátozások lehetnek!
pl az indiai verzióban android 11-en kezdetben tiltva volt a vezeték nélküli töltés! Utólag lett engedélyezve.
4G-n B28 nincs.
5G csak N78-on megy!
Az itthon is használt N1, N3, N28 szintén nincs. 5G DSS szintén nincs.

(#1894) novinyul válasza tomp (#1891) üzenetére


novinyul
veterán

Gondolom frissítés erre csak a C44 lenne?

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1895) darkmann


darkmann
őstag

Sziasztok!
Csatlakozom én is egy fekete 8/128-assal. Sajnos türelmetlen voltam és felnyomtam Oxygen updaterrel a 12-es droidot. Egyelőre csak annyi problémát tapasztaltam, hogy Snapdragon 855-nek látja a procit a rendszerinfóban, de a CPU-Z 888-at ír. Egyelőre marad így, remélem megkapom OTA-n a C46-ot, ha jön.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#1896) unicumnext válasza darkmann (#1895) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Egyenlőre csak az indiai verzió kapta meg a c46-t szóval nem maradtál le semmiről :)

(#1897) hedgehog válasza Atish19 (#1888) üzenetére


hedgehog
senior tag

Kipróbáltam ezt az appot, és ez nekem is le-leáll, bár nem pontosan 10 percenként, de azért "megbízhatóan".
Nem volt sok időm a referenciatesztre a Tune-in-nel (amit én eddig használtam rádiónak), de mintha az is leállna, de legalább rögtön újra is indította a streamet, szóval csak egy pillanatnyi szünet volt a lejátszásban. A Replaio-nál külön rá kellett nyomni a lejátszás gombra, hogy folytassa.

-- aka p3d3str1an

(#1898) Atish19 válasza hedgehog (#1897) üzenetére


Atish19
őstag

Köszönöm szépen, hogy rápróbáltál :R akkor lehet maga az alkalmazás a ludas. Keresek akkor másik AA kompatibilis online rádió appot.

(#1899) hedgehog válasza Atish19 (#1898) üzenetére


hedgehog
senior tag

A Tune-in-t nézd meg, AA-n nekem kb. ugyanúgy néznek ki. (telefonon már van látható különbség köztük, főleg hogy ugye a Tune-in-en neked (is) lesz rendesen reklám, de AA-n teljesen használható)

-- aka p3d3str1an

(#1900) Boli77 válasza tomp (#1893) üzenetére


Boli77
tag

Rosszat még nem tapasztaltam de van egy jó idáig. Lépés számláló az most megy jól . 5G nekem sehol nincs nem veszem észre. Itthon wifin vagyok úgyhogy mobil net majd éjjel meló helyen veszem észre ha van valami rossz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.