Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) unicumnext válasza Draken (#1298) üzenetére


unicumnext
aktív tag

minden oké vele

(#1302) tibi020


tibi020
tag

Sziasztok!

Én A12-nél azt vettem észre, hogy a Wifi Aimesh Asus rendszert nem kezeli jól mert külön külön látja a routereket nem egynek, és kapcsolódási gondjai is vannak ha a lakásban mozgok ide oda.
Ez 11 esetén ilyen gond nincs.

(#1303) gasszisztens


gasszisztens
tag

Most olvastam hogy az Alzànàl vàsarolt Oneplus telefonokat közvetlen lehet hiba esetén a Oneplus hoz küldeni :C Tudom hogy közvetlenül rendelve kicsit olcsóbb de sajnos olyan szín nincs amilyet én akarok így megrendeltem az Alzànàl :DDD . Elvileg akkor gyári a garancia is :C

(#1304) gasszisztens


gasszisztens
tag

Gyári tok milyen minőségű? Gyári fólia meddig bírja? Bár ha lejön én inkább nem teszek fel szerintem semmit :O

(#1305) Boli77 válasza gasszisztens (#1304) üzenetére


Boli77
tag

Gyári tok nekem nagyon jó évekig bírják onp6t is még az van és az több mint 3 éves. Fólia az nekem még mindig fent van szerintem ez is jó. Kb 6 hónapos .

(#1306) xhege válasza Boli77 (#1305) üzenetére


xhege
addikt

Megvan a telefon az emagtól. Még nem laktam be teljesen, de mikor üzembehelyeztem felajánlott egy frissítést. Mivel nem a droid 12 így felraktam. Lehet az, hogy a legfrissebb biztonsági frissítés novemberi?

(#1307) dl650 válasza xhege (#1306) üzenetére


dl650
tag

Igen. Ez a legfrissebb.

(#1308) xhege válasza dl650 (#1307) üzenetére


xhege
addikt

Köszönöm! :U érdekes.

(#1309) ghiottone válasza xhege (#1308) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Január vége felé írták az EU-s 9/9 Prora az android 12-t. Szerintem 26-28 környéke lesz a korábbi tapasztalatok alapján.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1310) xhege válasza ghiottone (#1309) üzenetére


xhege
addikt

Köszönöm szépen. Bár nem tudom mennyire lesz érdemes váltani az elején. Az anomáliákat szívesen kihagynám, ha már nem Pixelt vettem. :)

(#1311) novinyul válasza xhege (#1310) üzenetére


novinyul
veterán

Szerintem érdemes várni egy kicsit vele :) Én biztos várok 1hetet, azt ha nincs nagy gebasz, megy is fel. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1312) milasinz


milasinz
csendes tag

Felraktam a C.40-es 12-es Globál verziót, One Plus9 EU-s-re és minden nagyon szuper, leszámítva, hogy mintha nem lenne VoLte , ikonja nincs kint, és mikor telefonálok akkor hiába van beállítva, hogy használja a másik netet mégse megy. (sim1 Telenor, erről telefonálok, sim 2 Digi erről menne a net) Android 11 -nél még működött. Valami ötlet?

(#1313) unicumnext válasza milasinz (#1312) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Telekom alatt nekem sincs kint az ikon viszont tudok egyszerre telefonálni és mobilnetezni

(#1314) gasszisztens


gasszisztens
tag

Tegnap hoztam el a telefont Alza vàsárlàs. Tegnap este feltöltöttem belaktam. Nem értem miért van annyi panasz az üzemidőre teljesen rendben van. Este még újra teljes töltést kapott éjszaka bekapcsolva volt ma pár telefon 1 óra Sot és nyolcvan szàzakon vagyok :DD Volt S21 ultràm is az rosszabb volt :))

(#1315) hedgehog válasza milasinz (#1312) üzenetére


hedgehog
senior tag

Szerintem ilyen régen sem volt, mert afaik a 9 pro is csak dual standby-t támogat, dual active-t nem.
A VoLTE-nél az a lényeg (ahogy uniciumnext fórumtárs is írja), hogy telefonálás közben a telefon nem vált le 4G-ről, vagyis azokon a területeken, ahol nincs 3G, ott is tudsz mobilnetezni. De akkor is csak az a sim tud netezni, amin épp telefonálsz.

-- aka p3d3str1an

(#1316) stomi83 válasza gasszisztens (#1314) üzenetére


stomi83
csendes tag

Hidd el, nem azért, mert nekünk is ilyen eredményünk van, de mi ezzel elégedetlenek vagyunk. :) Sajnos nekem 3 óra SOT idővel lemerül az akksi. Ez a "nem értem miért van annyi panasz az üzemidőre" kicsit bántó ám azok számára, akiknek baj van az üzemidejével... :K
Más: milyen a 9 Pro az S21 Ultra után? Én pont a két telefon között gondolkodtam.

(#1317) novinyul válasza stomi83 (#1316) üzenetére


novinyul
veterán

3 óra SOT? Az irgalmatlan kevés :( Térerő milyen ahol használod? Szerintem nekem a melóhely miatt(vasbeton) kb. 4-4,5 SOT lesz meg, a Realme GT 5G-m 5-5,5 órát tud ott. Nem vagyok bent akkor +1,5óra.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1318) gasszisztens válasza stomi83 (#1316) üzenetére


gasszisztens
tag

Nem bàntàsból írtam amit írtam. :R S21 ultra után... Kijelző szerintem jobb és a rendszer is sokkal gördülékenyebb. És a telefon is maga sokkal vàlalhatóbb méretében. Nekem személy szerint rosszabb volt aku kapacitás téren az Ultra. Itt a rendszer sokkal barátságosabb. Hiànyzott a gyorstöltés a Samsungból. Szerintem a Oneplus sokkal jobban össze van rakva és szebb is. Samsung sokszor 3 óra Sot a napot elég gyakran nem bírta ki. Kb négy hónapig használtam az ultràt de már a szervizt is megjárta mert a hangerő gomb beragadt. Egyenlőre ennyit tudok elmondani majd többet ha már használtam többet a Oneplus t :DD

(#1319) Zsoltg4s


Zsoltg4s
tag

Sziasztok!
Szinte csak Huawei telefonokat használtam az elmúlt években. (volt egy kis kitérő xiaomira, de nem lettünk haverok).
Így, hogy megszűnt a Google támogatás a Huawei-kre, valószínű, hogy Oneplus lesz a következő...
A kérdésem az lenne, hogy hívásrögzítő van-e ezekben a telefonokban?
A Huaweiben gyárilag van, de amit Európába értékesítenek, abból kiveszi a gyártó az Uniós előírás miatt. De ez az APK könnyen kinyerhető egy mondjuk Orosz telefonból.
Ezt feltelepítve tökéletesen működik. Mivel gyári, a bluetooth hívásokat is felveszi, ami nekem fontos, mert a kocsiban a fejegységre csatlakozva beszélek, de jegyzetelni nincs lehetőség...

(#1320) hedgehog válasza Zsoltg4s (#1319) üzenetére


hedgehog
senior tag

Nem egyszerű a válasz erre a kérdésre.
Ugyanis, van gyárilag hangrögzítő, méghozzá egész jó, viszont itt is tiltva van.
Android 11-en megoldható az engedélyezése, csak kell hozzá egy Oneplus Dialer apk, némi ADB parancssorozás és hasonlók.
Viszont A12-re már nem megy fel az Oneplus Dialer, új verzió pedig valószínűleg nem lesz belőle. Vagyis most még talán van hívásrögzítés, de már nem sokáig.

Persze lehet hogy van más megoldás, én sok energiát nem fektettem az utánajárásba, lemondtam a hívásrögzítésről inkább.

-- aka p3d3str1an

(#1321) Zsoltg4s válasza hedgehog (#1320) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Köszi a választ...
Gondolom a callrecorder, Cube és társai működnek, csak hát egyik sem veszi fel a bluetooth hívásokat.
Én a Call Recorder - SKVALEX félét megvettem, talán a legjobb, de az sem rögzít bluetoothon...

(#1322) dl650 válasza gasszisztens (#1314) üzenetére


dl650
tag

Nekem csak azért van bajom az üzemidővel mert volt már olyan telefonom (one plus 6t) ami kétszer ennyi üzemidőt tudott. :) Amúgy jó kis teló ez! :K

(#1323) unicumnext


unicumnext
aktív tag

Ma megérkezett a Telekom app javítás :)

(#1324) stomi83 válasza gasszisztens (#1318) üzenetére


stomi83
csendes tag

Köszi a választ, sejtettem, hogy kb.ezt írod majd az S21 Ultráról.
Vettem most egy vezeték nélküli töltőt és elkezdtem éjszaka tölteni a telefont. Azóta az a tapasztalatom, hogy megvan "simán" a 4-5 óra SOT idő. Érdekes, hogy ilyen nagy a különbség, bár az biztos, hogy amíg nem volt töltőn éjszaka, addig kb. 10%-ot merült reggelre (kikapcsolt AOD mellett).
Ez így már nem olyan rossz eredmény.

(#1325) gasszisztens válasza stomi83 (#1324) üzenetére


gasszisztens
tag

Örülök hogy jobb lett :D Majd ha többet fotózok vele akkor arról is tudok írni pár mondatot. Nekem nagyon tetszik a telefon és hát sokkal gyorsabb mint az Ultra.Nekem is van vezeték nélküli töltő hozzá gyári én is rajta hagyom éjszaka.

[ Szerkesztve ]

(#1326) Boli77 válasza unicumnext (#1323) üzenetére


Boli77
tag

Köszönöm már le is van töltve és megy . Már csak a Tvgo kell . 😁.
Viszont olyan kérdésem lenne mindenkihez ,hogy nektek megy a lépés számláló? Engedélyezve de semmi . 😭. India Rom van .

(#1327) dl650 válasza Boli77 (#1326) üzenetére


dl650
tag

Nálam működik a lépésszámláló. Kínai teló EU Rom.

(#1328) novinyul válasza Boli77 (#1326) üzenetére


novinyul
veterán

Simán megy :) A Stratos 2 órámmal teljesen azonos számot mutat.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1329) Boli77 válasza novinyul (#1328) üzenetére


Boli77
tag

Dl650 köszönöm meg neked is. Akkor valami nálam nem oké . De mi ? 😭

(#1330) Macika66


Macika66
addikt

A tékozló fiú visszatér, OP3-3T-5-5T-6, P30Pro és Mi11Ultra után holnap megyek átvenni a zöld OP 9 pro-t az Alzához.

A hívásrögzítésre nagyon kíváncsi leszek, hogyan működik, kicsit elfelejtettem már 2,5 év alatt az OP logikáját...

(#1331) sixtybi


sixtybi
tag

Sziasztok,

a Oneplus 9 pro-mmal éppen Dubai-ban vagyok, Telenor SIM-em van, és a hálózatlistában minden network mellett ott van, hogy forbidden, és egyikre se tudok kapcsolódni. Múltkor Spanyolországban is szenvedtem, mert ott is a legtöbb hálózat ilyen tiltott volt, de itt meg az összes. Az asszony Oneplus 7T-je, szintént Telenoros, simán működik.
Mi lehet a gond szerintetek? Lehet a bolgár profile miatt van?

(#1332) xhege


xhege
addikt

Hát leteszteltem ezt a telefont és azt kell mondjam, igen csak jó készülék. :K Azonban elválnak útjaink, mert a Pixel 6 lesz a befutó. Szóval visszaküldöm az eMAG-nak. (Ha valakinek kell elviheti beszer áron, míg nem jön érte a futár :) )

(#1333) ghiottone válasza xhege (#1332) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Kell az OP-nak a gcam. Pixelt meg legalább hellyel-közel rendbe rakták végre szoftveresen.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1334) xhege válasza ghiottone (#1333) üzenetére


xhege
addikt

Meg én valahogy rá vagyok kattanva a Pixelre. :B

(#1335) stomi83 válasza xhege (#1334) üzenetére


stomi83
csendes tag

Habár ez egy OP 9 Pro fórum, de ha meg lesz a Pixel 6, én a magam részéről örülnék egy visszajelzésnek, hogy milyen a 9 Pro után.

(#1336) ghiottone válasza xhege (#1334) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Egészégedre. :DDD Én maradok az OP-nál.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1337) Linkin1994


Linkin1994
senior tag

Áprilisban várható az új os.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1338) xhege válasza stomi83 (#1335) üzenetére


xhege
addikt

Megvan már. Párhuzamosan teszteltem a kettőt pár napig. Az alapján döntöttem.

(#1339) Algotis válasza Linkin1994 (#1337) üzenetére


Algotis
addikt

Ez ugye csak egy vicc?

Androidos Outlookból küldve

(#1340) tomp válasza Algotis (#1339) üzenetére


tomp
félisten

Miért lenne az? Hónapok óta lehet tudni, hogy új OS lesz.

(#1341) #40047616 válasza tomp (#1340) üzenetére


#40047616
törölt tag

Mármint amit már kiadtak (igaz nálunk európában még nem) oxygen os és color os keveréke? Vagyis a droid 12? Vagy milyen más oprendszer lesz még?

(#1342) tomp válasza #40047616 (#1341) üzenetére


tomp
félisten

Most az android 12-vel jött a ColorOS kódbázisra épülő OxygenOS.
Ez az új OS teljesen más lesz. Megszűnik a ColorOS és az OxygenOS.
Közös új OS lesz android 12-n.

(#1343) Algotis válasza tomp (#1340) üzenetére


Algotis
addikt

Tehát akkor kijön egy OxygenOS12 valamikor január végén, majd 3 hónap múlva egy új OS? Ennek így mi az értelme? :)

Androidos Outlookból küldve

(#1344) #40047616 válasza tomp (#1342) üzenetére


#40047616
törölt tag

Erről még nem is hallottam hogy lesz ilyen. :Y Pedig követem a oneplus-al kapcsolatos híreket. Erről lehet olvasni valahol?

(#1345) #40047616 válasza Algotis (#1343) üzenetére


#40047616
törölt tag

Én is ezen lepődtem meg.

(#1346) Linkin1994 válasza #40047616 (#1344) üzenetére


Linkin1994
senior tag

[link]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1347) #40047616 válasza Linkin1994 (#1346) üzenetére


#40047616
törölt tag

Az angol tudásom finoman szólva is hagy kívánni valót maga után de én ebből csak azt szűrtem le amit eddig is tudtunk. Mármint hogy közös lesz a kódbázis és hogy mégjobban együttműködnek az Oppo-val szoftveres oldalon. Lehet átsiklottam felette de itt hol van szó erről a teljesen új oprendszerről?

(#1348) Linkin1994 válasza #40047616 (#1347) üzenetére


Linkin1994
senior tag

KB ennyi a lényeg. Itt arról van szó hogy a két rendszer előnyeit összemossák.Nem úgy mint a mostani oos12 ami egy color os pár változtatással.

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1349) #40047616 válasza Linkin1994 (#1348) üzenetére


#40047616
törölt tag

Oké így már világos. Mindenesetre nagyon kíváncsi vagyok hogy ebből mi lesz és hogy mennyivel lesz valójában más mint amit most a 9-es szériára kiadtak. Nem a motorháztető alatti változásokról hanem arról hogy mi felhasználók mennyit fogunk érezni belőle, mennyi pluszt ad majd. Szurkolok nekik mert imádom a 8T-met.

(#1350) Linkin1994 válasza #40047616 (#1349) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Most lehetett kérdezni tőlük meg is tették sokan ki is derült miért debütál nálunk később a 10 pro

Röviden más lesz a UI design gesztusok stb

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.