Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) tomp


tomp
félisten

Na végre kezeli a dupla cellás akksit az AccuBattery. Ez nekem új! Nyáron még nem tudta.
Végre normálisan mutatja a számított értéket. Nem 2000-5000-1000mAh-s.
Még 7V-os kapcsoló is van benne arra az esetre ha a BMS a nyers feszültséget mutatná és nem a lekonvertált értéket.
Ez az érték amúgy már érezhető!

(#2952) ghiottone válasza gretzky77 (#2950) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+1
Beállítások - kézmozdulatok alatt lehet átállítani.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2953) qltsar válasza tomp (#2951) üzenetére


qltsar
addikt

Ez nagyon jo hir! A BatteryGuru nem igazan jott be.

A connected in series (7V) opcio is kell nekunk?

(#2954) tomp válasza qltsar (#2953) üzenetére


tomp
félisten

Elvileg az csak akkor kell ha az app 7V vagy feletti értéket mér.

(#2955) realist válasza ghiottone (#2933) üzenetére


realist
őstag

Kijelzőben jelentős a 1+ előnye. X5 eleve oled (csak az x5 pro amoled). A pwn értéket nem tudom, ez számomra szerencsére nem mérvadó. Az X5 és a 9/10 pro között nem gondolom, hogy lenne - főleg nem jelentős - eltérés kamera téren.
Viszont, ha az akku kiemelt szempont akkor deal breaker a 9 pro irányába, abban az x5 nagyon jól teljesít. Magam részéről ezért is döntöttem 9 pro helyett 10 pro mellett (a plusz 1 év sw frissítést most nem említem, mert szerintem neked sem lesz meg 3 évig egyik sem :D ).

(#2956) novinyul válasza realist (#2955) üzenetére


novinyul
veterán

Nálam a 10Pro az ultraszéles kamera miatt esett ki(9Pro IMX766 50Mpx,AF, freeform lencsével, 10Pro JN1 50Mpx fix fókusz, 150fok)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2957) ghiottone válasza realist (#2955) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Először a pwm érték miatt néztem azt ki, majd utána jött az aksi és a hosszabb támogatás. Jó lenne most 3 évre választani, ami nem lehetetlen, mert a céges 7T 1 hónap híján olyan idős és megvagyok vele elégedve. 1-2 teló meg becsúszhat a következő években néha-néha. :DDD

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2958) qltsar válasza realist (#2955) üzenetére


qltsar
addikt

Nálam egyszerűen nem érte meg a felárat a készülék, pedig számításba vettem.

Most 10% kuponnal, kb. 380.000 Ft a 10 Pro alapmodell, én a 9 Pro-t 240.00-ért hoztam el. A SD8Gen1, "jobb" selfie kamera és a +1 év support nem ért meg ennyit (nekem), ráadásul nincs IP védelem sem a 10 Pro esetében.

[ Szerkesztve ]

(#2959) realist válasza novinyul (#2956) üzenetére


realist
őstag

Igen, pont az az ultraszéles amit a realme gt2 pro kapcsán szeretnek agyon dicsérni. Egyébként az AF tényleg jó lenne, de pl. az akku szerintem fontosabb.

glstar
Amazon-t érdemes figyelni, vannak jó akciók (300e magasságában már elő szokott fordulni). Persze ugyan úgy 9 pro-t is ki lehet fogni jó áron.

[ Szerkesztve ]

(#2960) qltsar válasza realist (#2959) üzenetére


qltsar
addikt

Nekem a 60.000-et sem erne meg, de persze ez en vagyok.

A 7T-m utani garanciaztatos balhe utan, en nem veszek OP-tol semmit az oldalukon kivulrol, igy masnak sem ajanlom, akar Amazon, vagy itthoni "hivatalos" garival arult aruhazakon keresztul.

No offense de a nevem eleg jol sikerult a commentedben :DDD.

[ Szerkesztve ]

(#2961) novinyul válasza realist (#2959) üzenetére


novinyul
veterán

Három hónapot használtam a GT2 Pro-t, de az ultra széles sajnos nem volt az igazi, inkább mondtam volna le a 150 fokról egy AF-t cserébe. Minden másban nagyon jó a GT2 Pro. A 9Pro nálam 4,5-5 óra SOT tud hozni, az meg elég egy napra.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2962) realist válasza qltsar (#2960) üzenetére


realist
őstag

:Y qltsar, sorry :D

(#2963) Pityu99


Pityu99
tag

Láttam a héten, hogy manuálisan már telepíthető a béta 2, de nem volt időm foglalkozni vele, erre ma reggel már jelzett a telefon, hogy új frissítés van. Szóval megjött OTA-n is a béta 2.

(#2964) raisin68


raisin68
csendes tag

Tervezem a jelenlegi telóm cseréjét, megszolgálta a maga idejét (Mate 10 pro). A9 pro és a Pixel 6 pro között ingadozom. Ennek a telónak az akksija mennyire jó? Pixelnek nem a legjobb, ahogy írják. Nekem a Mate még mindig kibír 1,5 napot normál használat mellett (videókat ritkán nézek rajta).

(#2965) sharkypeti válasza raisin68 (#2964) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Ha Magyarországon akarod használni, akkor Pixel 6 pro csak erős kompromisszumokkal jöhet szóba. Én is sokáig szemeztem vele, de inkább a Oneplus 9 prot választottam.

OnePlus 12

(#2966) raisin68 válasza sharkypeti (#2965) üzenetére


raisin68
csendes tag

A Pixel fórumban annyit írtak, h gyári SW-rel T-s kártyával gond nélkül használható. Milyen kompromisszumokról kellene tudnom?

(#2967) gretzky77 válasza raisin68 (#2966) üzenetére


gretzky77
veterán

Pixel 6 Pro esetén nincs 5G például, ha Telekomos vagy akkor a Volte megy rendesen, de másik szolgáltatók esetén se Volte se 5g csak Roottal! Nekem amúgy volt 9 Pro is, jelenleg Pixel 6 Pro-t használok! Régóta ki akartam próbálni, de a Volte számomra fontos, így most jött el az ideje, mert Telekomos vagyok és itt már van root nélkül Volte! Sztem a P6 Pro akksiban sem sokkal gyengébb, mint 9 Pro, de igazából egyikkel sem lösz mellé! A Pixel mellett szól azért a gyors és hosszú támogatás, illetve a kamera szoftver! :R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2968) xcsabo válasza gretzky77 (#2967) üzenetére


xcsabo
senior tag

Pont most kérdeztem meg a tét, hogy hogy lehet 5g-m. A legfontosabb, hogy korlátlan net kell hozzá. Anélkül nem jár az 5g. Ez milyen már?

(#2969) gretzky77 válasza xcsabo (#2968) üzenetére


gretzky77
veterán

Ez más téma, de Pixel esetén hiába van korlátlan netem akkor sincs 5g root nélkül, ez a Google hülyesége!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2970) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Eddigi telefonjaimnál megszoktam, hogy kiteszem widgetként a leggyakrabban hívott ismerőseimet. Itt hogy lehet ezt megcsinálni? Arra gondolok, hogy csak rábökök a főképernyőn az ikonjára és már hívja is azonnal az illetőt. Annyit sikerült csak, hogy kitettem, de nem azonnal tárcsáz, hanem felajánlja, hogy miket csinálhatok (SMS, Hívás, Viber...stb) .

OnePlus 12

(#2971) realist válasza sharkypeti (#2970) üzenetére


realist
őstag

Tartsd nyomva a telefon ikont. Felhozza a kedvenceket (ill. a top gyakran hívott névjegyet) ezek közül tudsz áthúzni egyszerre egyet a kezdöképernyőre. Ha nem találod a névjegyet amit szeretnél akkor meg kell jelölni átmenetileg mint kedvencet. Ezeket az ikonokat feltudod venni utánna az intelligens oldalsávra is.

Mit szenvedtem ezzel anno :D

(#2972) sharkypeti válasza realist (#2971) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Aztaaa...ez az életben nem jutott volna eszembe! Köszi, megpróbálom! :R

OnePlus 12

(#2973) Bullitz válasza qltsar (#2958) üzenetére


Bullitz
aktív tag

Hol vetted ennyiért a 9 prot?

HALA MADRID // 18' Auris HSD

(#2974) qltsar válasza Bullitz (#2973) üzenetére


qltsar
addikt

OP oldalarol, kedvezmenyekkel priority shippinggel 594 EUR-ra jott ki, ami akkor 238.000 Ft korul volt valtva (Revoluton).

(#2975) xcsabo válasza qltsar (#2974) üzenetére


xcsabo
senior tag

Itthon is ennyi kb. nem? Asszem 250-ért láttam a 256-ost. De láttam olcsóbban is valahol csak nem emlékszem hogy hol. Én egy 1 hónapos telót vettem 3 év garral plusz töltővel 12/256-ost 2k-ért. Ki lehet fogni.

[ Szerkesztve ]

(#2976) ghiottone válasza Bullitz (#2973) üzenetére


ghiottone
nagyúr

amazon.de-re is érdemes felnézni. Én most onnan a Warehouse akcióban 10% kedvezménnyel egy bontott csomagolású 8/128-ast rendeltem 434 euróért.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2977) Bullitz válasza ghiottone (#2976) üzenetére


Bullitz
aktív tag

Amazonos rendelésnél hogy érvényesíthető a gari?
(Látom itt is összefutunk :) végül lehet ez lesz a Pixel helyett.. valahogy tiltakozik a testem a Samsung ellen, pedig alapvetően safe bet lenne. Az S21FE, az S21Ultra is..)

HALA MADRID // 18' Auris HSD

(#2978) ghiottone válasza Bullitz (#2977) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Rajtuk keresztül - 2 év gari. Jelzed a supportnak, küldenek dhl matricát, amit a posta mpl inverzként elfogad és vagy kapsz egy újabb készüléket vagy pénz vissza max. 10 nap. Pixel kamerában jó á, aksiban jó, de nekem összességében az Op mindig jobb volt mint telefon.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2979) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Valaki használja a telefont nagy felbontású BT kapcsolaton keresztül?

- Eddig 7TPro-val használtam egy AudioQuest Beetle -t, de a 9 Pro nem képes kapcsolódni, túl hamar timeoutol.

- Vettem egy alap Ugreen eszközt helyette, ami SBC és AAC képes, a BT eszközöknél a minőség állítható és működik, de nem hozza a korábbi AQ minőségét, ezért gondoltam veszek valami komolyabbat.

- Tegnap próbáltam egy FiiO BRT5 2021 eszközt, ami elvileg támogat mindent (aptX HD, LDAC, LHDC, stb), de sehogy nem sikerült az SBC minőségből kimozdítani. A telefon is elvileg tudja ezeket, de a BT beállításoknál semmi hangminőségbeli állítást nem tett lehetővé. A development toolsban megtaláltam a magas minőségű BT átvitelt, de bármire állítottam, ahogy kiléptem a menüből, visszadobtam SBC-re.

Túrtam fórumokat, de kb annyit találtam, hogy 2019ben is szívott ezzel más OP eszközön. Van, akinél jól működik, vagy volt issueja és meg tudta oldani?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#2980) qltsar válasza xcsabo (#2975) üzenetére


qltsar
addikt

Sufnituning GSM "garanciaval" lehet, en nem kiserletezek ilyenekkel.

[ Szerkesztve ]

(#2981) tomp válasza Mosqu!to (#2979) üzenetére


tomp
félisten

Na ez érdekes.
A fejlesztői beállításokban a HD audio be van kapcsolva?
Mennie kellene.
OnePlus Buds Pro tökéletesen megy LHDC-n.
Edifier NeoBuds Pro és HiBy R5 II pedig LDAC-n.

(#2982) xcsabo válasza qltsar (#2980) üzenetére


xcsabo
senior tag

Van benne valami. A B-tel minek számít?

(#2983) novinyul válasza xcsabo (#2982) üzenetére


novinyul
veterán

Sufni :N Még az Emag is meg tud szivatni, pont most volt egy OnePlus garanciával kapcsolatos huzavona velük(pénz vissza lett belőle). Nem közvetlenül az oldalukról rendeled, akkor bizony tud lenni galiba. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2984) qltsar válasza novinyul (#2983) üzenetére


qltsar
addikt

Pontosan :)!

En MM-el szivtam meg anno.

(#2985) HSM válasza Mosqu!to (#2979) üzenetére


HSM
félisten

Ugyan 8 Pro-n, de az utolsó android 11-es OOS build-el nekem simán megy BT füles LDAC-vel, developer settingsből szépen beveszi a bitrátás beállításokat, jó a minősége is. Fő kodeket a kapcsolódó eszközök alatt szoktam állítani. Illetve ha SBC-re állítom, azt is elfogadja, azt onnan tudom, hogy a hangminőség esik, a késleltetés viszont jelentősen javul. Edifier NeoBuds Pro nálam is az eszköz.

(#2986) hedgehog válasza Mosqu!to (#2979) üzenetére


hedgehog
senior tag

Nekem 11-12-13-on is jól működik az LDAC a Sony WH-1000XM3-mal.
(legalábbis a felirat szerint azon szól, de sajna én süket vagyok a különbség megállapításához :DDD )

-- aka p3d3str1an

(#2987) Mosqu!to válasza tomp (#2981) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Most nincs kéznél BT eszköz, de jelenleg ez a pont inaktív, nem tudom kapcsolni. Valahogy ezt aktiválni kell, vagy ha fel vagyok csatlakozva megfelelő eszközre, akkor elérhetővé válik?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#2988) tomp válasza Mosqu!to (#2987) üzenetére


tomp
félisten

Csak akkor aktív a kapcsoló ha csatlakoztatva van eszköz. Bár ennek automatikusan be kellene kapcsolnia...

(#2989) dl650


dl650
tag

Most jött : OTA C66. Global. Csak októberi biztonságit tartalmaz.

(#2990) Bullitz


Bullitz
aktív tag

Üdv!

Nem találtam jobb helyet ezért ide írom: ONEPLUS flash sale van a 10-es szériára, ha valakit érdekel.

Sale

HALA MADRID // 18' Auris HSD

(#2991) xcsabo


xcsabo
senior tag

Mystery boxot érdemes venni?

(#2992) xcsabo válasza xcsabo (#2991) üzenetére


xcsabo
senior tag

Mind1, úgyis elfogyott egy pillanat alatt.

(#2993) realist


realist
őstag

Most olvastam a relame gt2 pro topicban, hogy android 13 alatt a sidebar-on külön ikon jelenik meg amikor megy a youtube lejátszás, amivel háttérben lehet utána futtatni (azaz kikapcsolt kijelzővel). Lejátszás háttérben/background stream a neve. Találkozott vki ezzel OOS13-ban?

(#2994) tomp válasza realist (#2993) üzenetére


tomp
félisten

Ahhoz Prémium előfizetés kell. Utána megy kikapcsolt kijelzővel is.

(#2995) realist válasza tomp (#2994) üzenetére


realist
őstag

Pont az az érdekes, hogy realme ui alatt megy a nélkül is. Ami szintén color os átirat...

(#2996) realist válasza realist (#2995) üzenetére


realist
őstag

Oneplus oldalán már régebben is panaszkodtak a funkció hiánya kapcsán [link]
Lol, hogy van amiben a realme ui jobb softwaresen :U

ColorOS is tudja már android 12 alatt is [link]

[ Szerkesztve ]

(#2997) xcsabo


xcsabo
senior tag

Azt lehet tudni pl. miért van alapból két névjegyzék app a rendszerben? Illetve milyen zene lejátszót lehet/érdemes felrakni? Eddigi telóimon mindig volt gyárilag. Nem kellett ezzel trükközni.

(#2998) ghiottone válasza xcsabo (#2997) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Azt meg hogy? Nem lehet, hogy a korábbi mentésed lett visszaállítva és a gyárilag használt Google Contacts app mellett ott a régen használt másik?

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2999) xcsabo válasza ghiottone (#2998) üzenetére


xcsabo
senior tag

Nem. Béta felment, utána fr. Próbáld ki. A telefon appbban másik névjegyzék kezelő van.

[ Szerkesztve ]

(#3000) ghiottone válasza xcsabo (#2999) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A Google Dialer és Contacts eltérhet, de most adják ki az android 13-as verziójukat, lehet azért is tűnik másnak.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.