Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Tacsilaci válasza dl650 (#1199) üzenetére


Tacsilaci
tag

Köszönöm a választ! És a kamerákkal meg vagy elégedve?

(#1202) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Android 12-n az előre telepített alkalmazások törlésére, vagy letiltására van lehetőség? Gondolok itt a Netflixre, Duora, Goggle TV-re és stb.! :R

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1203) #40047616 válasza Tacsilaci (#1198) üzenetére


#40047616
törölt tag

Én 8T-t használok.

(#1204) tomp válasza PeteePeti (#1202) üzenetére


tomp
félisten

Tiltani sajnos nem lehet csak elrejteni.

(#1205) unicumnext válasza PeteePeti (#1200) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Igazán nincs mit, remélem neked is szépen fog muzsikálni

(#1206) dl650 válasza Tacsilaci (#1201) üzenetére


dl650
tag

Igen. A 6t kamerájával is megvoltam elégedve de ez jobb. Persze írnak a tesztekben mindenfélét és lehet, hogy úgy is van, de szerintem az átlag halandónak nagyon is jó. A Gcamot most próbálgatom. Van amiben jobb, de nélküle is lehet élni. Persze biztosan van jobb kamerás teló is. (Mindig van jobb) :)

(#1208) Tacsilaci válasza dl650 (#1199) üzenetére


Tacsilaci
tag

Köszönöm. Ez nem túl biztató. :(

(#1209) Tacsilaci válasza dl650 (#1199) üzenetére


Tacsilaci
tag

Köszönöm! Azért ez nem túl biztató! :(

(#1210) dl650 válasza Tacsilaci (#1209) üzenetére


dl650
tag

A szilveszter hatása? :C

(#1211) Tacsilaci válasza dl650 (#1210) üzenetére


Tacsilaci
tag

Igen!Bocsi! :DD

(#1212) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok, egy olyan gyors kérdésem lenne hogy a 9 pro eseteben fenn áll még a kamera videozas kozbeni túlmelegedés ? Vagy frissitesekkel sikerult ezen mar javittani ? Koszonom

Nothing Phone (2a)

(#1213) Land


Land
veterán

Üdv!
8 Proról szeretnék váltani. 9 Pro jó utódja lenne? Az OS sebességét nagyon szeretem és hogy nem lassult be 1 év után sem. A gesztusvezérlés is kiválló. Kamerában remélem hozná minimum ennek a szintjét. Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1214) Linkin1994 válasza Land (#1213) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Nem sokára jön a 10 pro érdemes azt megvárni ha a pénz nem akadály

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1215) Land válasza Linkin1994 (#1214) üzenetére


Land
veterán

De akadály. Nincs szívem annyi pénz telefonra kiadni...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1216) PeteePeti válasza Linkin1994 (#1214) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nem sokára??? Április, vagy május írjak Európára sok helyen! Azért az még odébb van! ;]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1217) darál0w válasza Land (#1213) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

7t pro-rol váltottam, nem sok különbséget érzek...ami a használatot, sebességet illeti...egyedül a kamera ami érezhetően jobb a 7t pro-hoz képest.

páromnak adtam, mivel neki meg egy 6t volt, igaz azzal se volt baja, kb azt érzi amit én :DDD

1-1 szériát nyugodtan át lehet ugrani, mivel nincs akkora fejlődés, ami érezhető lenne, de még a 2 is meggondolandó...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1218) sixtybi válasza darál0w (#1217) üzenetére


sixtybi
tag

Igen, szerencsére elég jó telefonokat csinál a Oneplus, nem is értem miért nem népszerűbb. Mi még a oneplus one-t is használjuk, az egyik gyerek, és teljesen elégedett vele. Olyannyira, hogy a 7t->9pro csere miatt az asszony op5-ja felszabadult, így használhatná azt is az egyes helyett, de egyelőre nem motivált rá. Amúgy az összes telefonnal a töltő csatlakozó lesz a baj egy idő után, és pl ezért is akartam a 9pro-t, hogy lehessen wireless gyorsan tölteni, hogy kíméljem a csatlakozót. Így már csak a kocsiban kell a kábel.

(#1219) mrThomi válasza sixtybi (#1218) üzenetére


mrThomi
addikt

Wireless gyorstöltes meg az akksinak nem tesz jót hosszutavon. Ebben a jatszmaban sztem sokkal hamarabb degradalodna gyorstoltessel az akksija mint hogy a csati tonkremenjen. Nyugodtan töltsed kábellel is, nem lesz annak semmi baja

Nothing Phone (2a)

(#1220) tomp válasza mrThomi (#1219) üzenetére


tomp
félisten

Miért lenne rossz a wireless gyorstöltés az akksinak?
Ott még hűtést is kap(mármint a gyári OnePlus töltővel 50W-os módban) az akksi aminek jótékony hatása van. Töltés után pedig addig nem áll le a töltőpad hűtése amíg vissza nem hűtötte az akksit.
Én előrendeléssel vettem a telót azaz az első napon már megkaptam. Azóta kizárólag vezeték nélkül töltöm. Soha nem kapott még kábeles Warp töltést azaz 65W-ot. Kizárólag Wireless 50W-ot.

(#1221) mrThomi válasza tomp (#1220) üzenetére


mrThomi
addikt

Nem a hütessel hanem a gyorstöltes utani celladegradalodassal van a baj amit 2-3 ev alatt lehet hogy nem veszel eszre szamottevöen, de a kollega op one 8 eves telojanal mar hatalmas kulonbsegek lennenek ha gyors vs normallal toltotte volna(nyilvan gyorsal nem tudta mert nem volt elerhetö 14-ben), de a jövöre nezve en maradnek sima 5W adapternel es a 2 ora töltesi idönel.

Mas kerdes: mi a kulonbseg a LE2121 es LE2123 kozott ? Annyit talaltam hogy a 21 az India a 23 meg Eu. Nem lenne eselteg itt band 20 azaz 5g az india eseteben, vagy mik a kulonbsegek ? Fontos lenne mert talaltam egy 2 honapos alig hasznaltat 12/256gb 500€-ert. Az elado elmondasa szerint amazonrol rendelte amit megprobalt visszakuldeni az eladonak, de elutasitottak a penz visszateritest es visszakuldtek neki a telefont. Lehet rajött hogy ez nem Eu-s keszulek ? Elmondasa szerint 913 euroert rendelte 2 hoanpja.

Jo vetel lenne, vagy ezt inkabb hagyjam ra ?

köszi a segitsegeket :R

Nothing Phone (2a)

(#1222) tomp válasza mrThomi (#1221) üzenetére


tomp
félisten

Gyorstöltés egyik degradáló hatása a hőmérséklet miatt van. Nem véletlenül kezdi leszabályozni a 9 Pro a gyorstöltés teljesítményét 36fokos cella hőmérsékletnél. Ezek a cellák nem szeretik a nagy hőmérsékletet töltés közben(ellenben az elektromos autóknál van olyan kémiájú Li-ion pack ami 50fokon szereti a villámtöltést!!)
Ha töltés után vissza van hűtve akkor nem lesz gond. Ezt pedig a gyári Wireless töltő tökéletesen tudja. Feltölti gyorsan, közben hűt, feltöltés után balanszírozza az akksit és visszahűti a cellákat. Ha mindennel végzett, lekapcsol.
Ha 5W-al töltöd a 9 Pro-t az több mint 4,5órás töltési időt jelent.

Ha normális magyar hálózati elérést szeretnél akkor kínai és indiai modellt NEM szabad venni! Indiai nem tudja a B28-at, 5G-nél pedig csak N78-at tud azaz papíron a hazai N1, N7, N28-at nem kezeli. Viszont hiába tudja az N78-at, az európai N78 nem fog menni. Az indiai és a kínai modell csak helyi SIM kártyával kezeli az 5G-t!

(#1223) tothl válasza tomp (#1222) üzenetére


tothl
addikt

De valami 5G -t csak tud....különben nem lenne ott az 5G DCNR Status a Cellmapperben.

(#1224) mrThomi válasza tomp (#1222) üzenetére


mrThomi
addikt

"Ha töltés után vissza van hűtve akkor nem lesz gond"
Legyen igy ahogy mondod :) Nekem nem letszükseglet amugy a gyorstöltes. Xiaomi 120W lenne erdekes, mire reggel összesobok egy szenyat töltsön föl 17 perc alatt 0-rol. Este hagyom rajta inkabb a lassu töltessel, eddig egyik aksimmal se vol baj, igaz 1 evnel tovabb nem tartok meg egy telot se. 5V akart az lenni, ezzel a sima samsung traveller adapterrel töltök mindent, ez akkor hany W ? [kép]

Luxemburgban elek, szerintem itt is ugyan az a szitu mint otthon a band-ok teren. Rahagyom akkor az india/kinait, veszek inkabb rendesen itt a boltba ahogy eddig is, csak meglattam Marketplacen a hirdetest. Most van egy nagyon jó akció, 9Pro 8/128 699€ ill., 12/256 799€. A sima 9 pedig 599, azon is elgondolkoztam, de szeretnek qhd felbontast 120hz-en, nekem a fhd+ mar nagyon pixeles, Samu S21 Ultra után

Nothing Phone (2a)

(#1225) Land válasza Land (#1213) üzenetére


Land
veterán

Végül vettem egy 9 Prot. Szemből meg nem mondom mely telefon melyik . :)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1226) sixtybi válasza mrThomi (#1219) üzenetére


sixtybi
tag

Ha kábellel töltöm, akkor még gyorsabban tölti a gyári töltővel. 65W vs 50W. Lassabban meg nem is akarom, nem azért vettem ezt a telefont, hogy órákig töltsem.
Az elektromos autómat is olyan gyorsan töltöm itthon, amilyen gyorsan csak tudom. Ott pl töltés közben a különböző rendszerek 600W-ot fogyasztanak, meg a veszteség is nagyobb kisebb áramerősségnél, tehát jobb ezt a töltés dolgot minél gyorsabban letudni, a rendszer meg oldja meg az akksi védelmét. Amúgy egyáltalán nem melegszik a telóm még a kábeles 65W-os töltésnél sem. A wireless meg tényleg hűti is, ott meg pláne nem lesz meleg.

(#1227) Algotis válasza tomp (#1220) üzenetére


Algotis
addikt

Ha már wireless charging, tokkal vagy tok nélkül töltöd?
Én is az elején vásároltam, és kaptam hozzá 50 wattos töltőt, de valamiért nem sokat használtam mostanában.

Androidos Outlookból küldve

(#1228) tomp válasza mrThomi (#1224) üzenetére


tomp
félisten

Ez a Samsung adapter 7,75W-os. 5V x 1,55A.
Jobban jársz egy EU-s modellel. ;)

tothl
A DCNR és 5G Available(ENDC) információkat a 4G bandról kapja a modem(ha kapja). A Telenor ezeket az információkat nem szolgáltatja ezért is kell megadni a modemnek, hogy melyik NR bandot figyelje mert ő maga nem kapja meg ezt az információt a hálózattól.

Algotis
Kizárólag tok nélkül! 1x kipróbáltam tokban de szólt is a telefon, hogy vegyem le a tokot. :DDD
Azt is érzékeli ha nem pont középre rakom a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#1229) dl650 válasza Land (#1225) üzenetére


dl650
tag

Grat! :) Milyen az első benyomás?

(#1230) Land válasza dl650 (#1229) üzenetére


Land
veterán

Az, hogy ez kb egy 8 Pro. Kamerát nem néztem még, lehet abban azért jobb.
De mivel Oneplus switch-csel költöztem át, így tényleg minden ugyanolyan rajta.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1231) sixtybi válasza Algotis (#1227) üzenetére


sixtybi
tag

Én pl tokkal töltöm wireless.
Neked adtak hozzá gyárilag? Nekem külön kellett hozzá vennem jó drágán.

(#1232) tomp válasza sixtybi (#1231) üzenetére


tomp
félisten

Jár hozzá egy szürke szilikon tok.

(#1233) Boli77 válasza Algotis (#1227) üzenetére


Boli77
tag

Szia! Nem adnád el a vezetéknélküli töltöd ?

(#1234) dl650 válasza Land (#1230) üzenetére


dl650
tag

Én is a switch-el költöztem át a 6t-ről. Nem panaszkodok mert nagyon jó ez a telefon de én is nagyobb ugrásra számítottam. Persze mindenben többet tud mint a 6t,de valahogy nagyobb durranásra számítottam. Vagyis inkább csak a kamerában ért egy kis csalódás. Főleg a zoom okozott csalódást. Attól többet vártam. Állatkertben fényképeztem egy elefántot rázoomolva... Hát... Egy szürke paca lett.

(#1235) mrThomi válasza dl650 (#1234) üzenetére


mrThomi
addikt

Telefoto kameraba elvileg a 10 Pro fog villantani. Nagyon remelem, mert nem tudom eldönteni hogy vegyem e a 9 prot 8/128-as kiszerelesbe vagy varjak :F

Nothing Phone (2a)

(#1236) sixtybi válasza tomp (#1232) üzenetére


sixtybi
tag

Igen, a tok jár, azt én is kaptam, azt használom.
A vezetéknélküli töltőre gondoltam, mert azt írta @algotis, hogy ő azt is kapott a telefonhoz. Nekem külön kellett vennem hozzá.

(#1237) Algotis válasza sixtybi (#1236) üzenetére


Algotis
addikt

Igen, az előrendelőknek járt hozzá. (Lehet, hogy csak az első x-nek, mindenesetre nekem még jutott)

Boli77
Nem terveztem, de kérek egy kis gondolkodási időt még, mert mióta home office van, nem igen használom, és logikus döntés lenne eladnom.

Androidos Outlookból küldve

(#1238) Varszegig válasza tomp (#1228) üzenetére


Varszegig
veterán

SImán megy vezeték nélküli töltés a tokban. Elsők között kaptam meg a telót, azóta úgy töltöm, sose volt vele gondja. Beb*na ha minden este le kéne vennem a tokot. :) Akkor inkább rádugnám a töltőt.

(#1239) Boli77 válasza Algotis (#1237) üzenetére


Boli77
tag

Szia! Írj privátban ha eladnád. Egy ár is jó lenne majd . Köszönöm. Idő van 😁.

(#1240) tomp válasza Varszegig (#1238) üzenetére


tomp
félisten

Én szerintem az országban elsőként kaptam meg. Az oldalon írt szállítási napnál 1nappal hamarabb már meghozta a futár. :DDD
Azért a hatékonyabb töltéshez nem rossz ha leveszed. A gyári vastag tok már árnyékol annyit, hogy nem 50W-ot kap a telefon és a hűtés sem hatékony azon keresztül. :)

Algotis
Ha az adott napig előrendelte az ember akkor választhatott ajándékot. Wireless töltő vagy valami más arra már nem emlékszem.

(#1241) natë válasza natë (#1149) üzenetére


natë
nagyúr

erre valaki?

(#1242) Varszegig válasza tomp (#1240) üzenetére


Varszegig
veterán

Esténként tvnézés közben töltöm. 1 sorozatrész (jellemzően 40-50 perc) alatt simán 100-on van, és egész biztosan nem is tart eddig, mert hallom, amikor lekapcsol a venti. Ezért nem fogom kiszedegetni a tokból. Mondom, pont az értelmét veszíti el. Ha ki kell szedni, akkor egyszerűbb rádugni.

(#1243) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Ha már töltés, mennyi az aku idő nálatok átlag? Karácsony óta használom, reggelente töltöm fél órákat es egy nap alatt 23-28 % merül 4 és fél ora kijelzővel. Ez így normális?

(#1244) Dzsombi


Dzsombi
friss újonc

Sziasztok! Segítségért fordulok hozzátok, már nem igazán tudom merre indulhatnék el. Édesapám egy Oneplus Nord Ce 5g telefont vett első okostelefonja. Azonban a beüzemelés során sajnos a Sim-tálcát valahogy eltörte(esküszöm, hogy nem értem hogyan) tudnátok segíteni ezt honnan lehetne beszerezni?

(#1245) Algotis válasza Kiskopika (#1243) üzenetére


Algotis
addikt

23-28%-ot egy nap alatt 4,5 óra képernyőidővel (ezt nem hiszem) vagy 23-28%-ra merül 100-ról (ez utóbbit jobban hiszem, nekem is kb ennyi, vagy picit rosszabb csak)?

Androidos Outlookból küldve

(#1246) ghiottone válasza Dzsombi (#1244) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Itt kérdezd meg, hogy nekik van-e: [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#1247) Dzsombi válasza ghiottone (#1246) üzenetére


Dzsombi
friss újonc

Köszönöm szépen!

(#1248) stomi83 válasza Algotis (#1245) üzenetére


stomi83
csendes tag

Nekem 2-3 óra képernyőidővel lemerül a telefon. 2 SIM kártya van benne, de ezen kívül semmi extra, nem játszom vele soha. Mégis naponta töltenem kell. Szerintem egyébként nekem van vmi baj az akksival, ez a 2 SIM ellenére is gyenge eredmény.

(#1249) Kiskopika válasza Algotis (#1245) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Igen természetesen így értettem

(#1250) dl650 válasza stomi83 (#1248) üzenetére


dl650
tag

A két három óra kicsit kevésnek tűnik. Nálam eddig ez volt a csúcs. Két Sim-el használom. Nincs Face és nem játszom. Nyilván erősen felhasználási szokásoktól is függ. És mint látod eléggé le is merült az akksi. :) [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.