Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) novinyul válasza Algotis (#1499) üzenetére


novinyul
veterán

Mikor feldobtam a frissítést, csak lestem hogy, egy az egyben a Realme GT-m rendszere köszönt vissza. Ami amúgy tényleg jó, mert a Realme hónapok óta atom stabil.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1502) Linkin1994 válasza novinyul (#1501) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Más a notofication panel. :DDD
Lesz ebben is változás majd. Március körül várható a unified os amiben ui változás is lesz.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1503) dl650


dl650
tag

Én is kipróbáltam az ébresztőnél a beállítást. Most már működik. Amúgy nekem is tetszik a 12-es. Az üzemidő is jobbnak tűnik. Egyedül a Google Dialer nem jön be. Legalább a kedvenceket lehetne méretre szabni. (vagy csak én nem tudom? :)))Na meg a gesztus vezérlő a 6t-ben szerintem jobb volt.

[ Szerkesztve ]

(#1504) novinyul válasza Linkin1994 (#1502) üzenetére


novinyul
veterán

Jó ezt adom :P

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1505) darál0w válasza tothl (#1500) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

en is ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1506) Algotis válasza tomp (#1488) üzenetére


Algotis
addikt

Kell valami nem túl régi SIM is ahhoz, hogy működjön az 5G?
Kb. egy 4-5 éves SIM-em van, és olyan helyeken mászkálok a 11. kerületben, ahol elvileg van 5G, de mindenütt csak 4G+ van a telefon szerint.

Androidos Outlookból küldve

(#1507) Algotis válasza Algotis (#1506) üzenetére


Algotis
addikt

Gyorsan le is cseréltem a biztonság kedvéért, épp egy üres Telenor üzlet előtt sétáltam el.
Jelentem, még nem lett 5G :DDD

Androidos Outlookból küldve

(#1508) unicumnext válasza Algotis (#1507) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Én úgy tudom, ha van 4G a kártyával akkor 5G-nek is lennie kell.
De várjuk meg tomp-ot ő az 5G tudor.

Még annyi jutott eszembe, hogy lakossági előfizus vagy, mert páromnak azért nincs 5G mivel az ő vállalati csomagjához nem jár még :(
Plusz esetleg mytelenor profilban be van-e aktiválva az 5G, 4G-nél emlékeim szerint még volt ilyen kapcsoló

(#1509) Algotis válasza unicumnext (#1508) üzenetére


Algotis
addikt

Vállalati flottás vagyok, akkor lehet itt van elásva a kutya...

[ Szerkesztve ]

Androidos Outlookból küldve

(#1510) tomp válasza Algotis (#1509) üzenetére


tomp
félisten

Weben lépj be a mytelenorba és nézd meg van e "5G tiltás" opció mint aktív szolgáltatás. Ha nincs akkor maga a hálózat felenged.
Amúgy ugye nem kínai modell?
Deákról a Kelenföldi vasútállomásig villamossal végig mértem az utat:

unicumnext
Igen korábban volt 4G tiltás opció lehetőség de kivették a 3G lekapcsolás miatt.

(#1511) Algotis válasza tomp (#1510) üzenetére


Algotis
addikt

EU modell természetesen, LE2123, és nincs 5G tiltás, most beléptem a vállalati myTelenorba.

Valószínűnek tartom, hogy akkor a flottásoknak nincs 5G egyelőre...

Androidos Outlookból küldve

(#1512) tomp válasza Algotis (#1511) üzenetére


tomp
félisten

Pedig van olyan flotta amivel ugyan úgy megy az 5G.
Próbáld ki egy feltöltős kártyával. :DDD

(#1513) Algotis válasza tomp (#1512) üzenetére


Algotis
addikt

Ennyi b@szakodást viszont már nem ér meg nekem ez a dolog.
Az előbb telefonáltam viszont, és olyan király volt a hangminőség, egyből leesett, hogy a VoLTE miatt. Ez egyből működött, szerintem a SIM cserétől függetlenül, és ennek nagyon örülök :)

Androidos Outlookból küldve

(#1514) dl650


dl650
tag

Az ébresztés továbbra sem működik jól. Pedig először minden ok volt. Ébreszt, de fekete a képernyő és még a gombokkal sem lehet leállítani.

(#1515) tomp válasza Algotis (#1513) üzenetére


tomp
félisten

Ha nem fontos még az 5G akkor persze várhatsz nyugodtan. Nekem ugye kötelességem használni a telenoros OP közösség miatt. :))
Igen a VoLTE már a legelső 12 béta óta működik alapból. Azaz nem kell külön bekapcsolni. Default az "On" állapot, csak visszajelző ikonja nincs a térerő mellett.

(#1516) darál0w válasza dl650 (#1514) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

szintén...pedig tegnap jópárszor rápróbáltam... :U

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1517) novinyul válasza darál0w (#1516) üzenetére


novinyul
veterán

Nálam rendben van az ébresztés, legalább is eddig rendben működik :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1518) dl650 válasza novinyul (#1517) üzenetére


dl650
tag

Csináltál vele valamit? Vagy gyári állapotban van a beállítás?

(#1519) novinyul válasza dl650 (#1518) üzenetére


novinyul
veterán

Hozzá sem nyúltam, idő beállít és kész.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1520) dl650 válasza novinyul (#1519) üzenetére


dl650
tag

Először nálam is működött, aztán meggondolta magát :O

(#1521) Tomecho


Tomecho
csendes tag

Elméletileg ez a megoldás az ébresztőre:
"Ohh I found the solution - at least for now! The problem is somehow the Do not disturb - even tho if you are NOT using it.

Go to Phone settings - Notifications - Manage notifications - Clock - and under the classes allow to all of them (choose each one separately) to ring when Do not disturb is on.

I have my phone in finnish so those can be named a bit differently, but hope this helps! I'll try to explain more clearly if this sounds weird 😅"

Gyorsan kipróbáltam és működött. Meglátjuk meddig.

(#1522) Algotis válasza Tomecho (#1521) üzenetére


Algotis
addikt

Nekem nem adja.

Androidos Outlookból küldve

(#1523) #40047616


#40047616
törölt tag

Ha ébresztőóra akkor mindenkinek ajánlom az AMdroid nevű appot. Magyar fejlesztésű, a végletekig testreszabható. Én már jó ideje nem is használom egyik mobilomon sem a gyári ébresztőt. Ennél jobb nincs szerintem. (nem reklám akart lenni)

(#1524) darál0w válasza Tomecho (#1521) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nem jött be

#1523>>Pussycat<< semmi extra nem szükséges nekem egy ébresztőbe...beállítom, csörög, leállítom, kész...plusz alkalmazást ezért futtatni felesleges....viszont mivel nem működik egyelőre normálisan a gyári, alternatívának jó...addig ;] :R

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1525) dl650 válasza Tomecho (#1521) üzenetére


dl650
tag

Akárhogyan állítgatom ez nem müxik rendesen. Remélem orvosolni fogják. Egyébként nálam a 12-es alatt a lépésszámláló sem müködik. :(

(#1526) novinyul válasza darál0w (#1524) üzenetére


novinyul
veterán

Nálam semmi hiba nem jött elő, frissítés után is ugyan olyan jól működik. Esetleg az óra alkalmazás memória törlése nem segít?

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1527) darál0w válasza novinyul (#1526) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:(

c44 előtt volt másik 12es droid fent?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1528) tomp


tomp
félisten

Akinek az Óra app problémás:
12-re való átállás után volt teljes törlés vagy a 11-re lett ráfrissítve?

(#1529) dl650 válasza tomp (#1528) üzenetére


dl650
tag

Az Updaterrel telepítettem a 4gigás eust a 11-esre,majd teljes törlés újra belaktam.

(#1530) Atish19


Atish19
őstag

11-ről jöttem 12-re és volt full wipe

(#1531) novinyul válasza darál0w (#1527) üzenetére


novinyul
veterán

Nem volt fent, Oxigen updater-l dobdtam fel a C44-t

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1532) Macika66


Macika66
addikt

Azt lehet tudni, hogy ez a zöld pötty mit jelent a kameránál?
Most vettem észre, szerintem a 11-esnél nem volt ott.

(#1533) tomp válasza Macika66 (#1532) üzenetére


tomp
félisten

A zöld pötty a kamera/mikrofon használatot jelzi mint adatvédelmi visszajelző.

(#1534) Macika66 válasza tomp (#1533) üzenetére


Macika66
addikt

Ó, köszönöm szépen!

(#1535) Algotis válasza tomp (#1528) üzenetére


Algotis
addikt

11-re ráfrissítve, semmi wipe.

Androidos Outlookból küldve

(#1536) darál0w válasza novinyul (#1531) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

akkor az se lehet a gond :(((

egyszer biztos rájön vki :DDD


#1528tomp

nálam volt...11ről oxygen updaterrel ment fel a c44, majd wipe...

van, amikor működik amugy, de fogalmam sincs mitől...

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1537) novinyul válasza darál0w (#1536) üzenetére


novinyul
veterán

Ma is gond nélkül ébresztett, be volt állítva 2 ébresztés is asszony miatt. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1538) Tomecho


Tomecho
csendes tag

Továbbra sem jó nekem sem az ébresztő. Mai nap folyamán visszaállok android 11-re. Nekem túl sok a bug és rendszeres az alkalmazások összeomlása, pedig full wipe-ot csináltam. Meg nekem a legnagyobb fájó pont, hogy nem működik a Microsoft Intune céges portál (semmilyen céges adatot/szervert nem érek el a Oneplussal). Eddig azt hittem hogy az A12 a probléma, de kértem egy céges samsung-ot, amin A12 van, és simán működik vele....
Én csak akkor fogok visszatérni A12-re, ha megoldják ezt az Intune problémát.

(#1539) Algotis válasza Tomecho (#1538) üzenetére


Algotis
addikt

Hmmm. Nekem még semmi sem omlott össze, és ezen kívül más bugot nem találtam.
Érdekes, hogy mennyire másként viselkedik mindenkinél.

Androidos Outlookból küldve

(#1540) hedgehog


hedgehog
senior tag

A11-C39-C44, ébresztővel semmi gond (na jó, volt már nekem is hogy csak egy notifikáció jött, amiben hajnalban vaksin kellett volna eltalálnom a snooze vagy dismisst, de egy restart helyrerakta).
Nálam az appok se szállnak el, igazából nincs semmi bajom az A12-vel, néhány esztétikai problémától eltekintve. Pl. az zavar, hogy a zárképernyőn ha van egy mediaplayer (pl. spotify zenél), akkor a többi értesítés csak vékony fehér sáv, egy pici ikonnal a bal szélen, meg pl. a Google Drive download notifikációját elnyelte az abyss, de alapvetően stabil a rendszer nálam.

-- aka p3d3str1an

(#1541) stomi83


stomi83
csendes tag

Én is frissítettem C44-re, utána volt egy factory reset. Nálam az ébresztő egyelőre hiba nélkül működik, és eddig nem vettem észre semmilyen más hibát sem. Két dolog zavar, az egyik, hogy nincs meg a régi kör alakú ikon kinézet (be lehet állítani egy MAJDNEM kör alakút, de az nem ugyan az). Ezt nem is értem, nekem ez annyira "OnePlus" volt. Erre esetleg ha van valakinek ötlete, hogy hogy tudom visszaállítani a kör alakú ikonokat, annak örülnék. :) A másik pedig, hogy teljesen más lett a betűtípus/betű kinézet. Ami eddig félkövér volt, az most vékonyabb (pl. a lezárt képernyőn az akku százalék), ami eddig vékony volt, az most félkövér (pl. az applikációk nevei az ikonok alatt, vagy a dátum/óra a kezdőképernyő bal felső sarkában). Ez utóbbi amúgy megszokható, először furcsa, de együtt lehet vele élni.

(#1542) sixtybi válasza gasszisztens (#1400) üzenetére


sixtybi
tag

11-es vagy 12-es android-on van ez neked, hogy nem jön a gmail értesítés?
Nekem a 11-esen csinálja ezt, és rohadt zavaró, van hogy egy napig nem szól, amíg meg nem nyitom az app-ot. Minden optimizationt kiszedtem már, lock-olva van az app is, mégsem megy általában.
Emiatt gondolkodom a c44-en, hogy felrakjam, hátha az megoldja, viszont ott meg úgy látom még nem megy a native call recording.

(#1543) chus


chus
csendes tag

Sziasztok!
Nekem OTÁ-s frissítés után a wifi nem akar rendesen működni. Nem tölt be semmit, gondolkozik. Ha lecsatlakozok, akkor utána megy rendesen egy-két percig, majd újra kezdi.
Ezt csinálta korábban a Global rommal is. Ott kipróbáltam, hogy wipe után is akadozik-e, és ugyanez volt az eredmény. 11-en semmi problémám nem volt a wifiivel.
Van bárkinek tippje?

csoszgabor.hu

(#1544) Linkin1994 válasza chus (#1543) üzenetére


Linkin1994
senior tag

vissza a 11-es a 12 kukába való

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1545) bloggiold válasza Linkin1994 (#1544) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Jobbat mondok, 10.1. Mármint CyanogenMod 10.1 Android 4.2.2-es alapon. Vissza az alapokhoz, ahonnan indult a OnePlus. Minden korlátozástól és bohóckodástól mentes tiszta rendszer. Az Android azóta minden évben gyengébb lett. Csicsázzák az animációkat, a betűformát, az ikonokat meg minden felesleges dolgot, de a telefon meg merül, mint a Titanic, használhatatlan telefonalkalmazás rögzítés nélkül, nem működő ébresztő stb. :W

https://fontecone.blog.hu/

(#1546) tomp válasza Linkin1994 (#1544) üzenetére


tomp
félisten

Érdekes nálam nincs ok amiért kukáznom kellene.
Wifi okés, ébresztés okés, akadozás nincs.
Milyen érdekes :DD

(#1547) Macika66 válasza tomp (#1533) üzenetére


Macika66
addikt

Szomorú, hogs erre megy a világ, kb. egyenértékű az amerikai autók külső tükrére ragasztott matricával, mely figyelmeztet, hogy a tükörben látható járművek MÖGÖTTÜNK vannak és jóval közelebb lehetnek, mint ahogy a tükörkép alapján gondoljuk....

Elég szánalmas jövőkép, hogy ha bekapcsoljuk a hangfelvevőt vagy a kamerát, akkor figyelmeztetni kell (BÁRKIT IS), hogy felvétel készülhet róla....

(#1548) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok. Szerintetek 300€ azaz kb 100 ezer ft jó ár lenne egy fél éves Oneplus 9 Próért 8/256GB Global romos, de KÍNAI verziós telóért ? Allpota mint az új, hibátlan. Tudom 4,5g szarakszik. Luxemburgban élek, itt eladhatatlan azt tudom, de később otthon magyarba ha nyáron megyek lenne rá vevő szerintetek ?

Nothing Phone (2a)

(#1549) xhege válasza mrThomi (#1548) üzenetére


xhege
addikt

Szerintem simán jó ár.

(#1550) darál0w válasza mrThomi (#1548) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

annyiert megveszem én :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.