Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) realist


realist
őstag

Nem a világ legnagyobb problémája, de Android 13 alatt Spotify kapcsán AOD vagy alap záró képernyőn meglehet oldani, hogy ne csak számot lehessen váltani, hanem csúszkával a számon belül is lehessen mozogni? :D

[ Szerkesztve ]

(#2902) tomp válasza novinyul (#2898) üzenetére


tomp
félisten

Nekem még mindig nem dobja fel pedig már felraknám. :)

Macika66
Lassan majd én is kérek akksi cserét. Nekem a megjelenés napjától megy mert előrendeléses volt. Most már nincs telefonos függőség a zenénél így nyugodt szívvel tudom leadni.
Nekem anno a 7 Pro-t elrontotta a szerviz. Új akksival jött vissza de hibás alsó mikrofonnal. Az ügy vége az lett, hogy 10€-ért adtak egy 7T Pro-t ugyan úgy 2év garanciával. :D

(#2903) novinyul válasza tomp (#2902) üzenetére


novinyul
veterán

[link]
Innen le tudod szedni :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2904) tomp válasza novinyul (#2903) üzenetére


tomp
félisten

OxygenUpdater fent van, az is feldobja már de a gyári frissítőnek nem lehet megadni a zip fájlt.
A hivatalos OP fórumon fent lévő OnePlus Tool app amivel 12-ről lehet bétára frissíteni fel tudja rakni a Béta1-re a 2-t is?

(#2905) novinyul válasza tomp (#2904) üzenetére


novinyul
veterán

Nekem simán felment :F

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2906) hedgehog válasza tomp (#2904) üzenetére


hedgehog
senior tag

Nekem is simán felment, csak annyi volt a trükk, hogy az OxygenUpdater a gyökérbe töltötte a cuccot, a gyári frissítő meg a Downloadsban keresett csak.
De a gyári frissítő simán megette a zipet, kicsomagolta és feltette. (bár én anno egyszer amikor hiányzott a Local upgrade opció, telepítettem az apkt hozzá, lehet hogy emiatt látom a zipet?)

-- aka p3d3str1an

(#2907) tomp válasza hedgehog (#2906) üzenetére


tomp
félisten

Nekem a Local művelethez telepítenem kell ezt:

Milyen szép app :DDD
Habár a feladatát tökéletesen ellátja.
Érdekes, hogy az indiai és az EU-s más gyári frissítőt tartalmaz.
A Global meg ezt:

Sajnos a kamera appban a Film módban kapcsolható HDR továbbra se működik. Csak nekem nem működik? Látszólag HDR-ben rögzít de mégsem. A galéria appban álló helyzetben bal felül megjelenne a "HDR" ikon ha valóban HDR lenne.

qltsar
Frissítés után 2x fizettem GPay-el.
Hibátlan

(#2908) qltsar válasza tomp (#2907) üzenetére


qltsar
addikt

A downgrader is igyanez az app :).

A gPay erthetetlen...de ahogy lattad, nem csak nekem nem megy. Nagyon kivancsi lennek, hogy mi lehet a gond?!

Amugy te globalon vagy, ha jol remlik?

[ Szerkesztve ]

(#2909) tomp válasza qltsar (#2908) üzenetére


tomp
félisten

Szerintem ott valami tanusítvány vagy API gond lehet és amiatt a Google a fiókodon keresztül visszadobja a rendszert nálad.
Próbaként csinálj új fiókot és abba állítsd be a GPay-t.
Igen global van felrakva.

(#2910) realist


realist
őstag

Google play-rendszerfrissítés (2022.07.01 az aktuális 10 pro NE2213_11_C.20) nektek lefut?
Sikertelen lesz a frissítés: "a frissítések jelenleg nem férhető hozzá"

(#2911) tomp válasza realist (#2910) üzenetére


tomp
félisten

Nekem android 13-on nem.
Én innen leszedem a frissítést és telepítem.

(#2912) hedgehog válasza tomp (#2907) üzenetére


hedgehog
senior tag

Nálam van rendes contextmenü (EU):

Megnéztem a gyári kamera appon a Movie HDR-t, nálam sem jelenik meg a galériában a HDR jelzés.

-- aka p3d3str1an

(#2913) tomp válasza hedgehog (#2912) üzenetére


tomp
félisten

Igen, mert EU-s változaton vagy. Global kiadásnál nincs mert nem ilyen a frissítő hanem a full gyári.

(#2914) realist válasza darkmann (#2354) üzenetére


realist
őstag

Anno volt ide is linkelve egy ajánlott gcam port, ami a fotós topic alapján nagyon rendben volt. Sajnos már nem él a link. Esetleg megtudná osztani akinek megvan? :U
Van esetleg egyéb verzió ami ajánlott?

Kösz!

(#2915) Macika66


Macika66
addikt

Visszaérkezett a teló, jól bemutatkozott a UPS, 3 napig tartott az út, mert először - tévesen - Innsbruckba szállították, ott akarták kézbesíteni....

Másodszorra sikerült.

A teló Varsó után volt Kölnben, majd Prágában, majd (itt törés következett be) Innsbruckban, ahol 1 napig pihent, majd vissza München, újra Köln, újra Prága és végre balra fordult a kanyarban és Budapest következett...

Elég érdekes módon 11-es androiddal küldték vissza.

Remélem, az akksi jól fogja bírni....

(#2916) qltsar válasza tomp (#2909) üzenetére


qltsar
addikt

De nem csak nalam :U

Mar roolbackkeltem, 11-12 verzion tokeletesen mukodik.

@Macika66: 7T-m is egyel korabbi droiddal jott vissza a lengyelektol iden :), szerintem standard procedura, hogy visszarakjak az elso verziora a keszuleket visszakuldesnel.

[ Szerkesztve ]

(#2917) realist válasza Macika66 (#2897) üzenetére


realist
őstag

Az akkuval mi volt a gyakorlati tapasztalat amivel igazolni lehetett, hogy probléma van vele?

(#2918) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Sziasztok! Holnaptól én is 9 Pro tulaj leszek egy vadiúj, 0 perces készülékkel az Alzától. Mire figyeljek, mit érdemes és mit nem? Nem szeretnék mókolni, belenyúlni, nekem megfelelnének az OTA frissítések is. Egyszerű, általános user vagyok, a telefon is mindennapos használatra kell. Van valami jótanács?

OnePlus 12

(#2919) Macika66 válasza realist (#2917) üzenetére


Macika66
addikt

Semmit sem kértek igazolásnak, elfogadták a szavamat.

Kétszer szóltak hozzám, egyszer jelezték, hogy megkapták, elkezdődik 48 órán belül a készülékem javítása, másodszor meg úgy 40 óra múlva, hogy kész, postázzák vissza.

És ennyi...

(#2920) xcsabo


xcsabo
senior tag

Nagyon idegesít ez a sarokból induló Google segéd. Semmi mód nincs a kiírtására?

(#2921) ghiottone válasza realist (#2914) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Innen a snapcam verzió, majd a configsnál az arcide: [link] - én utoljára ezt használtam op9-esen.
Neked nem volt véletlenül Oppo Find X5-ösöd?

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2922) realist válasza ghiottone (#2921) üzenetére


realist
őstag

Kösz, megnézem! Időközben olvastam, hogy 10 pro esetében már csak a főkamerát lehet elérni 3. féltől származó appal.
Volt, de az 14 napon belül elálltam. Egyrészt - számomra - jó áron tudtam oneplust venni. Másrészt nem tetszett az Oppo esetében - vpn - frissítés. Zavart, hogy pl több mint 1 hónapja megjelent rá az Android 13, de egyszerűen elérhetetlen. Külföldi fórumokon is panaszkodtak erre. OOS13 -ra már kijött közben rá 2 javítás.

(#2923) xcsabo válasza xcsabo (#2920) üzenetére


xcsabo
senior tag

Fura még az is, hogy a tárcsázóban a névjegyzéket nem tudja vezetéknév szerint rendezni.

[ Szerkesztve ]

(#2924) Atish19 válasza xcsabo (#2923) üzenetére


Atish19
őstag

Jobb oldalon fent 3 pötty->Beállítások->Megjelenítési beállítások

(#2925) xcsabo válasza Atish19 (#2924) üzenetére


xcsabo
senior tag

Vicces vagy. 98 óta van mobilom. Szóval, a lényeg, hogy keresztnévvel működik. Vezetéknévvel nem.
link link

[ Szerkesztve ]

(#2926) dl650


dl650
tag

Működik vezetéknévvel. Nálam is úgy van.

(#2927) Atish19 válasza xcsabo (#2925) üzenetére


Atish19
őstag

Flegmázzál nyugodtan azzal aki segítséget kínált... Nekem működik. Ha neked nem akkor nálad van a baj. Ennyi idő tapasztalatával biztosan meg fogod oldani. Sok sikert.

(#2928) xcsabo válasza Atish19 (#2927) üzenetére


xcsabo
senior tag

Sejtettem, hogy nálam van a gond, de gondoltam másnál is elofordult esetleg.

(#2929) xcsabo válasza Atish19 (#2927) üzenetére


xcsabo
senior tag

Második vezetéknév opció nincs nálam a listázási opciók közt sajna.
A Google névjegyzékben működött tegnap még. Mostmár ott nincs is opció a rendezésre.

[ Szerkesztve ]

(#2930) darkmann válasza realist (#2914) üzenetére


darkmann
őstag

C64 v. C65 óta úgy érzem, hogy nincs szükség gcam-re, elég megbízhatóan működik és szépek az eredmények. Talán egyetlen negatívumként azt tudom felhozni most a gyári kamera app-ra, hogy amikor nem használom egy ideig, akkor az első indítás után szaggat, és az első kép elkészülése nem azonnal történik, hanem van pár másodperc késlekedés.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#2931) spymorass válasza xcsabo (#2928) üzenetére


spymorass
csendes tag

Én angolul használom a telefont, de nálam sem hajlandó vezetéknév alapján sorba rendezni, hiába állítok be akármit is. Úgyhogy nem vagy egyedül.
Nálam ez csak a tárcsázónál van, a Contacts appban viszont már vezetéknév alapján jeleníti meg. Ki érti ezt...?! :D

(#2932) xcsabo válasza spymorass (#2931) üzenetére


xcsabo
senior tag

A contacts app google-ös, a dialer oneplus (aosp) gondolom.
A fura hogy csak angolul van opció a rendezésre a Google contacts-ban. Magyarul éltűnik.

[ Szerkesztve ]

(#2933) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Van köztetek valaki, aki érzékeny a pwm-re és az 9 Pro-t használva még sincs semmi baja a szemének? Tegnap belefutottam a displaymate tesztbe és ott ellentétben a notebookcheck mérésével ők 480hz-et írtak és nem 192.3hz-et.
Tőröm a fejem, hogy OP 9 Pro vagy Find X5 legyen (ennél az erősebb aksi tetszik és a kamerára mintha jobban ráfeküdtek volna, de a frissítések érdekesen jönnek - vpn is kell néha hozzá). A sima 9-esem odaadtam a tesómnak és már nem lenne fair kifacsarni a kezéből, mert a Pixel 7 + Telekom a céges volte hiánya miatt nem 100%-os nálam.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2934) darkmann


darkmann
őstag

Tudnátok másik contacts/tárcsázó appot ajánlani a gyári helyett? Szerintem a gyári nagyon fapados.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#2935) xcsabo válasza ghiottone (#2933) üzenetére


xcsabo
senior tag

Hol írja a 480-at?

(#2936) novinyul válasza ghiottone (#2933) üzenetére


novinyul
veterán

Nekem az, anno a Xiaomi A3 rendesen nyírta a szemem. A 9Pro viszont nem bántja, nagyon alacsony fényerőn használom.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2937) Macika66


Macika66
addikt

Most pakoltam el a gyári dobozt, ahogy visszajött a gyári szervizből, nem néztem jobban bele, pedig benne várt ez a kis kedvesség. :R

(#2938) ghiottone válasza novinyul (#2936) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:R köszi. Jól sejtettem én, hogy valami elírás lesz a notebookchecknél.

xcsabo: ahol a 120hz-es bekezdés van. Pulse width modulation-ra keress.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2939) xcsabo válasza ghiottone (#2938) üzenetére


xcsabo
senior tag

Nem találom. Csak a 192.3-at

(#2940) ghiottone válasza xcsabo (#2939) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A displaymate cikket olvasd, ne a notebookchecket...

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2941) xcsabo válasza ghiottone (#2940) üzenetére


xcsabo
senior tag

Jaaaa.... Elvesztem a sorok közt. Bocsi. Fura egyébként mert mindenhol a 192-t írják. Amit ez a videó is alátámaszt. link

(#2942) novinyul válasza ghiottone (#2938) üzenetére


novinyul
veterán

Elírás volt vagy sem, de nekem bevált. Szerintem az LTPO panel is közre játszik ebben, ahogy a GT2 Pro LTPO 2 panele is jó volt alacsony fényerőn. Rohadtul érzékeny vagyok rá, a Xiaomi A3 rendesen fejfájást és könnyezést tudott összehozni.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2943) htaos válasza darkmann (#2934) üzenetére


htaos
tag

Nekem True Phone van fenn amióta megvan a telo :)

OnePlus 9 pro | "Főnök! Nem indul az aggregátor! Hát tolják be..." (By Gecsa)

(#2944) qltsar válasza tomp (#2909) üzenetére


qltsar
addikt

Sikerult rossz backupot visszaallitanom 12 downgrade-nel, ezert gondoltam adok megegy eselyt az NFCnek 13 beta 2-n, mert olvastam a forumon irtak, hogy valakinek rendbejott a fizetes egy gPlayServices es Wallet wipe utan.

Most az a helyzet, hogy Curve, Revolut, George-ra azt irja ki a terminal hozzaerintest kovetoen a telefon, hogy Phone moved too fast. Rezeg, mint az orult, de nem fogadja el a terminal a fizetest.

(#2945) xcsabo


xcsabo
senior tag

Na bepipultam. Feltettem a 13 bétát. Csináltam fr-t is utána. A névjegy szar ebben is. Valszeg Google hiba lesz ahogy fórumokon olvasom. A másik pedig, hogy az ui egy az egyben emui 12 koppincs. Nekem tetszik. 🥰 Egy két dolog jobban volt rendezve a 12-esen.
A kérdés, hogy ha rendesen kijon stabil 13-as akkor csak így lehet feltenni mint a bétát? Vagy ota update lesz?

(#2946) tomp válasza qltsar (#2944) üzenetére


tomp
félisten

Béta 1-en nekem is volt mikor a GPay kiírta, hogy túl gyors voltam...
Béta 2-n eddig hibátlan.

xcsabo
Ha kijön a stabil és lezárják a béta vonalat akkor a már fent lévő béta frissülni fog a stabilra. OTA-n.

(#2947) qltsar válasza tomp (#2946) üzenetére


qltsar
addikt

Most hirtelen Curve-vel megint tudtam fizetni, miutan szetwipeoltam megint az emlitett ket alkalmazast :Y...ki erti ezt...

(#2948) xcsabo válasza tomp (#2946) üzenetére


xcsabo
senior tag

Köszi....

(#2949) xcsabo válasza xcsabo (#2948) üzenetére


xcsabo
senior tag

Egyébként ma reggel levettem a töltőről, akarom kikapcsolni oszt nem megy. 5 perc volt mire megtaláltam a bekapcsológomb funkció kiváltasztását. Az alapbállítás nem a kikapcsolás. Kiérti ezt?

(#2950) gretzky77 válasza xcsabo (#2949) üzenetére


gretzky77
veterán

Ez nem OnePlus specifikus, Pixel esetén is az alap a Google asszisztens bekapcsoló gomb esetén!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.