Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) Vitee válasza Linkin1994 (#1050) üzenetére


Vitee
aktív tag

Felraktam en is, szokni kell :D
1 bugot mar talaltam, ha gesztusvezerlesnel felhuzom, hogy kidobjam az osszes appot, close all-ra nem dobja ki oket, csak egyesevel lehet eldobalni a megnyitott appokat.

[ Szerkesztve ]

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#1052) unicumnext


unicumnext
aktív tag

Igen fura, viszont nem találom az LHDC codec beállítást. Én vagyok a béna vagy tényleg nincs?

(#1053) Vitee válasza unicumnext (#1052) üzenetére


Vitee
aktív tag

Nekem van:


"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#1054) unicumnext válasza Vitee (#1053) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Ezt hogy hoztad elő? :D

update: második csatlakozásnál már nekem is LHDC :D

[ Szerkesztve ]

(#1055) taletale


taletale
tag

Valaki el tudja küldeni ? Csodás bug... Nem tudok telefonálni és nem is lehet engedélyezni. Nem rootolt készülék.

OnePlus 5T 8/128GB -> OnePlus 9Pro 12/256GB

(#1056) tomp válasza Vitee (#1053) üzenetére


tomp
félisten

Óvatosan az 5G-vel mert ahogyan olvasom 5G crash buggal adták ki a stabil 12-t.

(#1057) Vitee válasza tomp (#1056) üzenetére


Vitee
aktív tag

Redditen nezted?
Jelenleg USAban lakom, itt hasznalnom az 5g-t, eddig nem tapasztaltam crash-t, de amint tapasztalok valami furat, jelzek.
Pontosan mit okoz ez a problema? Annyit latok csak, hogy nehany embernek nem mukodik a mobilnet, beleertve az 5g-t is.

[ Szerkesztve ]

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#1058) unicumnext válasza tomp (#1056) üzenetére


unicumnext
aktív tag

A notesban ez van.

Nem tudom ez valóban megoldja a problémát.

(#1059) tothl


tothl
addikt

Ez még nem a végleges, ugyanaz a beta3 ami kijött már egy hete.

(#1060) unicumnext válasza tothl (#1059) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Elvileg ez lett a végleges, vannak fent képek, hogy OTA-ban is jön már lefele, nem csak Oxygen updater programmal.

(#1061) tothl válasza unicumnext (#1060) üzenetére


tothl
addikt

Vagy csak hibáztak. Szó sem volt róla, hogy ilyen hamar jön a végleges és ezt nem is hiszem még, hogy az.Ez kb. az első build amit megosztottak és nincs tele ordas nagy alpári hibákkal.

(#1062) unicumnext válasza tothl (#1061) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Vagy sietni akartak, meglátjuk. Láttunk már más gyártóknál is hogy nagyon siettek, aztán több hónap kalapálás jött utána.

Eddig nekem 1 kissebb hiba tünt fel, illetve 2 app nem annyira kedveli még az Android 12-t

(#1063) Linkin1994 válasza tothl (#1061) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Kinn van a fórum poszt is ez a hivatalos.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1064) tothl válasza Linkin1994 (#1063) üzenetére


tothl
addikt

Sajnálatos.

(#1065) Linkin1994 válasza tothl (#1064) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Már van rá magyarázat hogy ez most béta vagy nem
Having been the first to test the stability of OxygenOS 12, this update first started to roll out to our Open Beta and Closed Beta users. They received the update a few days ago as a sneak peek of the first stable build and, now, the wider rollout to stable users is starting as well. Thanks for your participation and feedback, it is deeply appreciated!

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1066) sixtybi válasza tomp (#515) üzenetére


sixtybi
tag

Szia,

és mit írtál át a carrier_policy.xml file-ban hozzá? Köszi

(#1067) tomp válasza Vitee (#1057) üzenetére


tomp
félisten

Nem ott néztem hanem személyesen is tapasztalom.
Itt egy videó mit is csinál a crash.
Én magam is rajta vagyok a hiba javításon, sok QXDM logot küldtem a supportnak. Elmondásuk szerint csak tőlem kaptak részletes logokat.
Nálad az 5G melyik frekin megy?

unicumnext
Nem! Próbáltam az NSA+SA/NSA/Automatikus NR módot is. Ez eléggé súlyos modem driver bug.

(#1068) tothl válasza tomp (#1067) üzenetére


tothl
addikt

JA mert könnyebb a general fórumban sírni, hogy minden szar és általánosságokkal vagdalkozni, mint a fejlesztést segíteni részletes logokkal. Az már macera.

(#1069) Linkin1994 válasza tothl (#1068) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Az op fórum csak erről szól.Mindig sírnak ha nincs update azért ha van azért.Most is megy a sírás az OOS12 miatt hogy color os szerű.Igen ez köztudott volt hónapokkal ezelőtt.Persze most hogy állítható benne a dark mode stb azt hirtelen mindegyik elfelejti.Mikor hosszú hónapokig ríttak ezekért.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1070) unicumnext válasza tomp (#1067) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Huuu elég szép a crash.
Szerencsére engem nem érint, csomagom egyenlőre nem támogatja az 5G szóval nekem annyira nem fájó pont, de nyilván nem fél évre vettem a telefont, szóval később biztos szeretném majd használni.

Viszont az LHDC codecre érdemes volt várni :DD

[ Szerkesztve ]

(#1071) Vitee válasza tomp (#1067) üzenetére


Vitee
aktív tag

Én úgy tudom itt a T-nél 2500-on van az 5g. Próbáltam keresgélni, hogy tudom megnézni, de nem találtam meg, csak ezt, hogy n41 és 2500.

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#1072) Boli77


Boli77
tag

Szép estét mindenkinek ! Hát mit is mondjak az új 12. 0.0. ról. Ma raktam fel és fél napja használom. Hát egy kicsit nem ,nagyon furcsa de nincs más marad. Ami idáig jó az az aku időm úgy ,hogy 120 Hz vagyok. Előtte úgy merültem mint az állat sima 60 Hz. Hozzá teszem nem problémázok csak írtam.

(#1073) taletale


taletale
tag

Nekem bajom van, hogy tegnapi frissítés volt régi 11-ről sima update.

- 12-ön valami oknál fogva tiltásra került a "telefon" alkalmazás, így csak kicsöngött a telefonom de semmit nem csinált :D (Nem rootolt vagy mókolt valami volt csak furcsa.) Ebből adódón volt rajta egy gyári reset és újra belakás. (nem volt nehéz mert O+ 5T-ről simán átmigráltam újra mindent.)
- Migrálás nagyából sikeres is volt de az előző wifi beállításokat fene tudja miért sehogy se akarta google felhőből vissza hívni. Pedig szerepel a neten a wifi beállítások, hogy azok is mentve vannak de nem szedte le :/
- OTG-vel is kicsit meggyűlt a bajom, nem szereti ha exFAT-ba és 4Megás szeletekre van formázva az SD kártya. Elsőre azt gondoltam, hogy hibás a 256GB kártya, de nem. Illetve nem is tudta formázni. Átraktam a jó öreg Oneplus 5T-be és az már szólt, hogy van valami hiba meg kellene formázni. Hiba nélkül megformázta és utána megette mind a két telefon.

Első körben ennyi bajom volna, de ezekkel még lehet élni.

Illetve végre javították az Android 11-be berakott "fícsőrt" hogy nem megy egyik konzol kontrollerrel az irányítás. Most már sikeresen mozognak a játékok. Már csak várom javítsák hivatalosan is GTA SA-ban, hogy tudjonfutni Android 12 alatt. (Android 7-8-9-10-11 alatt simán futott)

OnePlus 5T 8/128GB -> OnePlus 9Pro 12/256GB

(#1074) tomp válasza tothl (#1068) üzenetére


tomp
félisten

Pontosan! Számomra ez gáz...
Mikor láttam a crasht máris készítettem a logot és küldtem el nekik. Utólag csináltam hozzá feedbacket mert kell nekik
Android 11-en is a Dev. team-el beszéltem, hogy elkészítsem az egyedi telenor 5G konfigot. A VoLTE-t is én csináltam meg telenorra.

Sőt az LHDC bitrate állítási bugot is én jeleztem és a Bluetooth logok alapján javították. Már a zárt béta tagságot is felajánlották de nem fogadtam el mert a heti update azért kicsit erős nekem ugye mint elsődleges telefonon.

(#1075) hedgehog


hedgehog
senior tag

Nálam VoLTE ikon nincs, de tesztelés alapján működik.
A Telekom alkalmazás pedig simán elszáll storage-data törlés után is.
Az Amazon Prime appban nem működik szerintem a memc, a Plex pedig nem tudja external playerként használni az MX Playert, mert csak a Google Photos meg a VLC jön föl hozzá (korábban működött, és más appból - szerintem a legacy megosztás képernyőn - ott van)

-- aka p3d3str1an

(#1076) unicumnext válasza hedgehog (#1075) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Telekom appot már jeleztem, annyi infót kaptam a következő frissítéssel javulni fog.

(#1077) Boli77 válasza unicumnext (#1076) üzenetére


Boli77
tag

Telekom Tvgo sem megy 😭.

(#1078) unicumnext válasza Boli77 (#1077) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Nah azt nem használom, így nem is tudtam jelenteni :))

(#1079) Boli77 válasza unicumnext (#1078) üzenetére


Boli77
tag

Az írásod után néztem én is azt nekem sem megy és gondoltam Tvgot is meg nézem. Az ébresztő óra sem valami kóser

(#1080) Linkin1994


Linkin1994
senior tag

Ahogy nézem a Samsung is kínlódik ezzel a 12-es droiddal.
[link]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1081) unicumnext válasza Linkin1994 (#1080) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Gyártók valamiért túl gyorsan akarják kiadni, oké hogy van egy egészséges versengés, hogy ne ők legyenek az utolsók, de kezd a minőség rovására menni.

(#1082) bloggiold


bloggiold
aktív tag

12-es droiddal kapcsolatban ugyan az a történet, mint az elődjével. Az összes fontos alkalmazásnak támogatnia kellene az új verziót, de ez még nincs így. Gáz, ha nem működnek a gáz, áram, víz, telefon, tv, stb. számlák befizetésére használt appok. Android 11 esetében is hónapokig gond volt a CIB alkalmazásával, ami ultra nagy szívás volt. A másik sarkalatos kérdés a hívásrögzítés, ami számomra elengedhetetlen, ez most szépen megy az OnePlus Dialer és a jOnePlus Tools telepítése után, frissítés után meg kétséges.

https://fontecone.blog.hu/

(#1083) hedgehog válasza bloggiold (#1082) üzenetére


hedgehog
senior tag

Ne frissíts egyelőre, nekem a régi Oneplus Phone app nem települ.

-- aka p3d3str1an

(#1084) taletale válasza hedgehog (#1083) üzenetére


taletale
tag

Nekem Android 11 alatt elég instabil volt. Volt amikor minden hívást rögzített volt mikor minden másodikat. (Két hívás közt nem telt el 1 perc sem)

Úgy hogy inkább várni kell vele 😏

OnePlus 5T 8/128GB -> OnePlus 9Pro 12/256GB

(#1085) #40047616


#40047616
törölt tag

Azoktól kérdezném akiknek fent van a 12 hogy egyéni betütípust be lehet már állítani? Vagy továbbra sem?

(#1086) bloggiold válasza taletale (#1084) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Nekem is, miután engedélyeztem az értesítési sávban való megjelenítést, meg persze minden engedélyt is megadtam neki atomstabil lett. A 888 snapi rákfenéje persze néha utolér, túlmelegszik és bezárja az alkalmazásokat és ugrik a rögzítés (4K videofelvétel nyáron stb.) A 888 amúgy is egy elhibázott konstrukció, de talán a OnePlus tudta a legjobban megszelídíteni. Szégyen de a 865 a (870 meg pláne) agyonveri hosszútávú megterheléskor, hiába erősebb 20-30%-al alapból.

https://fontecone.blog.hu/

(#1087) hedgehog válasza #40047616 (#1085) üzenetére


hedgehog
senior tag

Nincs ilyesmi, Roboto vagy Oneplus Sans van csak.

-- aka p3d3str1an

(#1088) #40047616 válasza hedgehog (#1087) üzenetére


#40047616
törölt tag

Kár. :(( Azért köszi hogy megnézted!

(#1089) sixtybi válasza tothl (#825) üzenetére


sixtybi
tag

Melyik verzió javította meg a gmail értesítéseket? Nekem 11.2.10.10 van és az őrületbe kerget, hogy a viber és gmail értesítések nem jönnek, bár a viber-t úgy látszik megoldotta, hogy lock-oltam a recent-nél. A gmail-en viszont nem segített ez sem.

(#1090) hedgehog


hedgehog
senior tag

ja és nem működik nekem a 4636-os menü, nem tudom másnál megy-e

-- aka p3d3str1an

(#1091) S.J.


S.J.
tag

sziasztok!

borzaszto lett az uj "oxygen". en az oxygen miatt hasznalok oneplus t. lehetseges, hogy visszaallitom a 11-et? es meddig tudom ezzel a rendszerrel hasznalni a telefont?
udv

(#1092) Linkin1994 válasza S.J. (#1091) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Visszalehet állítani
Bármeddig tudod használni de updatet 11-re már nem fogsz kapni.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1093) MárkyMárk


MárkyMárk
tag

Sziasztok! 3 Db Prémium minőségű tokom lenne eladó a telefonhoz, bontatlan csomagolásban ha valakit érdekel akkor szívesen küldök képet! :R :R

(#1094) S.J. válasza MárkyMárk (#1093) üzenetére


S.J.
tag

engem erdekel!

(#1095) S.J. válasza Linkin1994 (#1092) üzenetére


S.J.
tag

koszonom, erdemes igy hasznalni? pl. biztonsagi frissitesek ha elmaradnak, marad hasznalhato?

ti felteszitek az uj coloros t? gondolom itt mindenki amiatt veszi az oneplus t, es nem samu, xiamomi vagy oppo t, mert hasonloan szeretitek az oxygen t..

[ Szerkesztve ]

(#1096) Linkin1994 válasza S.J. (#1095) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Mivel pixel nem nagyon elérhető vagy horror áron és az se tökéletes így maradni fog nálam az OP. Mivel Samsung Apple stb flagship árak az egekben vannak és nem lehet őket Aliexpresről 210k-ért megvenni(amire még op garancia is van megkérdeztem a supportot.) mint a 9 Pro-t így felejtősek.(+az ottani hiányoságokról nem is beszélve)

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1097) tomp válasza S.J. (#1095) üzenetére


tomp
félisten

Igen fel, sőt Béta1 óta azon vagyok. Nekem nincs bajom vele tetszik.

(#1098) unicumnext válasza S.J. (#1095) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Alakul az akkkuidő is.
40% vagyok most több mint 4 óra képernyőidő, aminek több mint fele játék volt.

Kisebb bugokat leszámítva amiből 1-2 azért idegesít, nekem tetszik az új OS

(#1099) Tamas25 válasza Linkin1994 (#1096) üzenetére


Tamas25
csendes tag

Op support alatt magyart értesz? Ha egyáltalán van magyar.. sorry még OnePlus kezdő vagyok.

(#1100) Linkin1994 válasza Tamas25 (#1099) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Nem az oldalukon lehet chatelni velük.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.