Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) asddsa


asddsa
tag

Android autotol ismet el kell venni a gps jogot, csak igy mutat sebessegadatot a waze :(

O_o // Megbízhatóságom : http://tinyurl.com/asddsamegbizhatosag

(#2402) unicumnext válasza ghiottone (#2400) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Hiába kapcsolom be nincs változás

(#2403) dl650 válasza metal01 (#2399) üzenetére


dl650
tag

Igen, ahogy előttem is írták, csak ezekből lehet választani

(#2404) dl650 válasza Boli77 (#2393) üzenetére


dl650
tag

Gondolom attól függ, hogy hány GB RAM-os a teló.

(#2405) Boli77 válasza dl650 (#2404) üzenetére


Boli77
tag

Enyém 12Gb alapból. Akkor így még többet lehet rá rakni.

(#2406) metal01 válasza ghiottone (#2400) üzenetére


metal01
őstag

Köszi, kipróbálom :)

dl650 #2403: köszönöm!

(#2407) novinyul


novinyul
veterán

Tegnap csak lestem. Nyaralni vagyunk és persze fotózás menne ezerrel, de a melegbe beadta a kulcsot, fényerő le alapra, kamera bezár. Aztán jött a még nagyobb meglepi, táskába elrakva, árnyékában már ki is kapcsolt :((( Értem hogy kánikula van, de nem lett meghajtva a telefon, még jó hogy nálam van két Sony Xperia(XZ Prémium, XZ3) köszönik szépen de jól elvannak. Gondolom a Snapi888 adta fel a harcot :(

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2408) metal01 válasza novinyul (#2407) üzenetére


metal01
őstag

Tavaly így jártam én is Horvátországban. Egy perc videó után feladta :(((

(#2409) novinyul válasza metal01 (#2408) üzenetére


novinyul
veterán

Most mondanám hogy akkor megnyugodtam, de azért ez elég gáz :( Anno a Snapi 810 volt ilyen, de az már nem most volt :((( Sajnos Snapi fronton az utolsó jól sikerült proci a 865 volt, meg annak húzott változatai(865+ meg a 870)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2410) Boli77 válasza novinyul (#2409) üzenetére


Boli77
tag

Én két napja motoron napon egész nap (reggel 6-tól este 6 -ig) ment a kijelző,navi és tényleg napon de semmi baja nem volt.

(#2411) Csocsesz75 válasza novinyul (#2409) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Emiatt a proci miatt volt egy gyönyörű de szinte használhatatlan LG G-Flex 2-m.

(#2412) tomp válasza novinyul (#2409) üzenetére


tomp
félisten

Sajnos a samsung által gyártott snapik izzanak...
A TSMC jobbat tud gyártani.

(#2413) Tomecho


Tomecho
csendes tag

A12-n az EU rom-ot le akarom cserélni Global rom-ra. Ilyenkor vissza kell rakjam az A11-et? Vagy mehet egyből a legújjabb (stable full) A12 Global rom rá?

(#2414) tomp válasza Tomecho (#2413) üzenetére


tomp
félisten

Ha C48 EU-n vagy akkor mehet rá a C61 Global full zip!
Az OTA zip NEM jó! Mivel a C61 gyakorlatilag egy nagyrészt újraírt rendszer így az OTA is tekintélyes méretű: 1,61GB!

(#2415) Atish19


Atish19
őstag

EU C61-ről lehet tudni valamit?

(#2416) Tomecho válasza tomp (#2414) üzenetére


Tomecho
csendes tag

Köszi, sikerült felrakni. Eddig tényleg simábbnak tünik minden.

(#2417) tomp válasza Tomecho (#2416) üzenetére


tomp
félisten

Igen a C61 nagyon más lett.
Én azt mondom megérte várni rá ennyit!
Főleg úgy, hogy egy számomra fontos dolgot kértem és megcsinálták.
Átírták a modem drivert és a kernelt is.
Amit kértem, az az 5G frekvencia kiírása CellMapper appban.
Eddig ennyit írt csak:

Most már ezt mutatja:

:C

(#2418) taletale


taletale
tag

Megvan valakinek a Global full rom C61?

Újraraknám az EU-s C48-at ezzel az új ROM-mal.

Hálásan köszönöm előre is. (Nem látom még hivatalos fórumon a letöltési linkjét. :/ lusták a srácok vagy tényleg széthullottak. )

OnePlus 5T 8/128GB -> OnePlus 9Pro 12/256GB

(#2419) gretzky77 válasza taletale (#2418) üzenetére


gretzky77
veterán

Miért akartok EU-ról Globalra váltani? Miben hoz változást, illetve ha átálltok Globalra akkor az OTA frissítés ugyanúgy fog érkezni? Gondolom a full zip felrakása teljes gyalulást is hoz magával!?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2420) tomp válasza taletale (#2418) üzenetére


tomp
félisten

Full zip még nincs kint. Az mindig később érkezik.

(#2421) taletale válasza gretzky77 (#2419) üzenetére


taletale
tag

EU-ba sok bürökrácia van…. Pl sűrűn sokáig max hangerőn hallgatsz zenét feldobja “hé paraszt halláskárosodást kapsz” de van még milliom egy olyan dolog ami itt tiltva van és az máshol nincs. Én egy kicsit megelégeltem. :D pedig elején tudtam már, hogy ezzel csak szívni fogok.

Előzőt OnePlus 5T-n is Global volt sokkal gördülékenyebb volt mint az EU-s élet.

OnePlus 5T 8/128GB -> OnePlus 9Pro 12/256GB

(#2422) taletale válasza tomp (#2420) üzenetére


taletale
tag

Azt tudom, hogy később érkezik csak reméltem valakinek már megvan.

OnePlus 5T 8/128GB -> OnePlus 9Pro 12/256GB

(#2423) metal01 válasza novinyul (#2409) üzenetére


metal01
őstag

A melegedés már a megjelenés óta vitatott téma. Főleg kamerahasználat közben jelentkezik nagy melegben. Eddig nem igazán tudtak vele semmilyen frissítéssel segíteni. Ez ilyen sajnos :/

(#2424) Linkin1994 válasza taletale (#2421) üzenetére


Linkin1994
senior tag

A vicc az,hogy kínában már c.65 is van.Ott havonta jön update minden OP telefonra.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#2425) tomp válasza Linkin1994 (#2424) üzenetére


tomp
félisten

Ha felrakod a ColorOS-t akkor neked is havonta fog jönni. ;]

(#2426) novinyul válasza tomp (#2425) üzenetére


novinyul
veterán

Még jó hogy a frissítések javulását ígértek :((( Na meg ez a Color Os sem az igazi az Oxygen helyett, de a BBK vezetésnek bele kellett ugatnia ebbe is. Ahogy a Realme sem kap szabad kezet, ott is megy a szivatás, de a partnerek sz.patása most mindene túltesz a részükről :(((

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2427) metal01


metal01
őstag

Érdekes cikk...

[ Szerkesztve ]

(#2428) tomp válasza metal01 (#2427) üzenetére


tomp
félisten

Most, hogy új fórum lett feedback-et nem tudok beküldeni. Szerencsére privát üzenetekben vannak kapcsolatok így tudok kinek írni de azért na.

(#2429) Linkin1994 válasza metal01 (#2427) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Itt annyi van,hogy ugye az oppo a Color os-nél nem enged semmit az Op pedig engedte.Most hogy Color Os alapú a cucc így az OP engedné azt amit eddig csak a color os codebase rekteli a dolgokat.Mivel hatalmas rage volt az OOS12 miatt nem is csodálom hogy minden összeborulást kukáztak.
Jelenleg annyit tudni hogy az OOS13 ugyan color os codebaset használ ami nem is baj mert 10 pron stabil a cucc csak teljesen más lesz a design kb az ami eddig is volt.
@Tomp
a feedback menüpont lesz.
August
New features (more on these when the launch is nearer)
Feedback tool, including bug reports and suggestions
Saved threads
My Comments history
Hashtag system
Q&A
[link]

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#2430) tomp válasza Linkin1994 (#2429) üzenetére


tomp
félisten

Igen ezt láttam. Nem is lenézően írtam csak zavarónak, hogy így indítják el az új fórumot. Egyik legfontosabb opció nélkül indulni azért na. :)

(#2431) Land


Land
veterán

Én is csalódott vagyok kissé a telefont illetően. 8 Pron az Oxygen OS sokkal stabilabb volt. Nem nagyon volt lagg és bug sem. Ezt pedig pár hetente egy bug miatt újra kell indítanom. Nálam droid fronton ez a márka volt kb az egyetlen, amiről elhittem, hogy 1 év után sem fog belassulni és nem lesz idővel bosszantó a használata. A napokban végigpörgettem a gyártókat és minddel van valamilyen bajom:
Samsung - felesleges programokkal telerakott rendszer, Exynos proci
Xiaomi - bugos szoftverek, felesleges programok itt is vannak bőven. Annyi telefonjuk van, már követhetetlen.
Huawei - ki vannak herélve
Realme, Oppo - kb Oneplus. Akkor már inkább marad a 9 Pro
Google - időnként belenézek a Pixel 6 fórumba és botrány ahogy az a telefon egyeseknél viselkedik
Sony - drága, meg nagyon ritka
Nokia - ez már nem az a Nokia
Moto, Lenovo - fene tudja. Semmi érdekeset nem láttam náluk.
Asus - nem tudom a kompakt Zenphone 8 milyen lehet...
Droid fronton mind kilőve. :D
Jelenleg Iphone felé hajlok. Az legalább rendesen működne. Mondjuk egy 11 Pro Max annyira gatya nem lehet...
De ha 9 Pron normális Oxygen OS lenne, akkor nem lenne okom kattogni a váltáson.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#2432) novinyul válasza Land (#2431) üzenetére


novinyul
veterán

Talán év végére helyre rakják a rendszert, persze annyira azért nem tragikus. Csak ha kézbe vettem a Realme telefont meg a Oneplus-t, akkor a külsőn kívül más különbség nem volt, bár a Realme GT2Pro és a Oneplus 9Pro még külsőre is igen hasonlóak(egymásra rakva minimális az eltérés) De amúgy idei telefont nem érdemes venni Érdemi előrelépés nem történt, cserébe az árakat az egekbe emelték.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2433) ghiottone válasza Land (#2431) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én kipróbálok néha 1-2 telefont, de mindig maradok az OP mellett már több, mint 2,5 éve. A 9-est is eladtam 1 jó hónapja majd Pixel 4 átmenetileg - mert az kimaradt a Pixeleim sorából, amit váltott egy Moto Edge 30 - hagyjuk, nem mentek a spanyol amazonons verzión a yettel simek, utána Galaxy s22+ - alacsony pwm és 400-at nem ér meg, és múlt héten vissza a 9-re.
Xiaomi 12 és a Realme Gt 2 volt még a kosárban, de a Xiaomitól a MIUI miatt ódzkodom ennyiért, a GT2 helyett viszont az mazon warehouse-nál olcsóbban volt egy kibontott 9-es.
iPhone nálam kiesik, de ha itt lenne valami gebasz, akkor kb csak az marad. Egy Pixel 6a-t még rendelek, de nincsenek kétségeim afelől, hogy a 6-os után ez is megy tovább majd.
A rendszert megszoktam, de a korábbi Oxygen Os számomra szimpatikusabb volt.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2434) XDAnonymus válasza tomp (#2425) üzenetére


XDAnonymus
csendes tag

Én felraktam pár napra és az alapján kb jobb lett volna ha végbemegy a merge. Nekem stabilabbnak tűnt még úgy is hogy nem töröltem az adatokat OOS után, a hálózatokat is jobban kezelte (pl. 5G/wifi), stb. Frissítések is gyorsabban jönnek, stb. Annyi hogy mivel kínai így néhány Google funkció kevésbé vagy nem működik (pl wearOS), és sokkal agresszívabban öli ki az appokat a ramból így végül visszatettem az OOS-t.

(#2435) Linkin1994 válasza XDAnonymus (#2434) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Majd az OOS13 ott megint átszabják a rendszert az OOS12 sírás miatt. :DDD

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#2436) unicumnext


unicumnext
aktív tag

Nah C61-re kijavították a messenger értesítési hibát is, ami jelentettem, mondjuk írtam low prio nekem mert annyira én nem használom, de jó látni, hogy valóban van fejlődés.

(#2437) unicumnext válasza unicumnext (#2436) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Elkiabáltam, szerintem beküldöm mégegyszer a hibát.

(#2438) vikkboy válasza tomp (#2414) üzenetére


vikkboy
tag

Sziasztok! C48 EU-ra rá lehet frissítni a C48 Globalt? Amit az Oxygen updaterrel lehet letölteni.
[kép]
v

(#2439) darál0w válasza novinyul (#2409) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

most jöttem olasz tengerpartrol...fotoztam sokat, játszogattam is néha unalmamban :DDD ...nem nagyon panaszkodott a melegre, medence mellett meg telefonrol ment a zene bt hangszorora, igaz árnyékban, de azzal se volt gond :N

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2440) novinyul válasza darál0w (#2439) üzenetére


novinyul
veterán

Itt a Balatonon sajnos a 40fok kifogott rajta :(

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2441) tomp válasza vikkboy (#2438) üzenetére


tomp
félisten

Elméletben meg lehet csinálni. Gyakorlatban szerintem nem fogja engedni mert ugyan az a verzió.

(#2442) darál0w válasza novinyul (#2440) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hát ott se volt hűvösebb....csak a sör ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2443) gabter


gabter
tag

Olvastam, hogy 1+ probléma, hogy a gmail értesítések nem jönnek meg időben, ezt én is tapasztalom. Rendszeresen nem jönnek push-ban az emailek, csak akkor, ha elkezdek matatni a telefonon, akkor egyszerre több is. Lehet ezzel valamit csinálni? Akku optimalizálás ki van kapcsolva gmail-re.

(#2444) ghiottone válasza gabter (#2443) üzenetére


ghiottone
nagyúr

11-esen volt nálam is ilyen probléma, 12-es rendszeren megszünt.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2445) tomp válasza gabter (#2443) üzenetére


tomp
félisten

Kollégáimnak Xiaomin és Samsungon is ugyan ilyen a gmail...

(#2446) gretzky77 válasza gabter (#2443) üzenetére


gretzky77
veterán

Én is tapasztaltam még OP 8 Pro-n is, szenvedtem vele, teljes gyalu is volt miatta, de nem oldotta meg! Úgy döntöttem Outlook alatt is beállítom a gmail és ott jött hibátlanul, aztán egyszercsak a gmail app is magához tért! Viszont utána egy Xiaomi készülékem volt és ott is jelentkezett,így ez inkább goggle hiba sztem! Most OP 9 Pro-n is találkoztam vele de itt viszonylag hamar magához tért!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2447) XDAnonymus válasza vikkboy (#2438) üzenetére


XDAnonymus
csendes tag

Én úgy tudom hogy igen, viszont valószínű érdemes 0-ról belakni utána

(#2448) gabter válasza gretzky77 (#2446) üzenetére


gabter
tag

ghiottone, tomp, gretzky77 köszönöm a válaszokat, nem nyugtattatok meg. :) 12-esen vagyok én is, legújabb verzió (illetve a C61 még nem jött). Az outlook-ot (vagy AquaMail-t) kipróbálom, hátha ott jobb lesz és talán egyszer nálam is magához tér. Asszony Xiaomiján nincs ilyen probléma. :F

(#2449) Macika66 válasza gabter (#2448) üzenetére


Macika66
addikt

Aquamailt használok (megvásároltan) vagy 6 éve.
(A gmail app le is van tiltva nálam....)

Tökéletesen teszi a dolgát azóta, most, az 1+ 9 Pro-n is...

[ Szerkesztve ]

(#2450) Atish19 válasza Atish19 (#2415) üzenetére


Atish19
őstag

Jelzett az Updater, hogy elérhető a C61 EU. Ez felrakható a régi local updatert telepítve? Csak incremental van. Full zip nincs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.