Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Algotis válasza stomi83 (#1248) üzenetére


Algotis
addikt

Szerintem a hiba valahol a dual simben is keresendő, 2 simmel 3,5h képernyőidőt érek el max, viszont most pár hete csak eggyel használom, és 5-6 közöttieket kapok.

Androidos Outlookból küldve

(#1252) dl650 válasza Algotis (#1251) üzenetére


dl650
tag

Lehet. A két kép amit felraktam még csak egy Sim-el készült értékek.

(#1253) Kiskopika válasza dl650 (#1250) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Én is két simmel használom. Semmi játék yt face, twitch, illetve üzengetés főként. Keveslem az aku időt dehát ez van, ja és 60 hz

[ Szerkesztve ]

(#1254) natë


natë
nagyúr

Észrevettetek romlást a fotók minőségében a 12 óta?

(#1255) dl650 válasza Kiskopika (#1253) üzenetére


dl650
tag

Ez van. Ettől nem igazán lesz jobb. :). De legalább gyorsan tölt. Nálam 120 Hz.

(#1256) tlala válasza dl650 (#1234) üzenetére


tlala
addikt

Sajnos a telefon kamerája nekem is csalódás volt, úgy tűnik, ennyit tud. :(

(#1257) dl650 válasza tlala (#1256) üzenetére


dl650
tag

Pedig szerintem többet is tudna. Igazából nem is értem. Néha eszméletlenül jó képeket lövök vele, néha meg csak nézek, hogy ez most miért lett ilyen. Próbáltam a Gcam-ot is mert sokan dicsérik, de szerintem azzal is ugyan az a helyzet. Nem mindig jobb mint a gyári. Én úgy érzem, hogy szoftveresen lehetne ezen még javítani. Amúgy jó telefon. Nem bánom, hogy maradtam a OnePlus-nál.

(#1258) Vitee


Vitee
aktív tag

Nekem ez volt a rekordom Fhd+.
Chrome, reddit, social media appok, YT, ilyesmik, jatek nem volt.
De a normalis nalam is ilyen 6+ ora korul mozog, vagy kevesebb.

[ Szerkesztve ]

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#1259) dl650 válasza Vitee (#1258) üzenetére


dl650
tag

:Y

(#1260) Linkin1994 válasza dl650 (#1259) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Android 12 alatt az üzemidőt is rendbe rakták.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1261) o21


o21
tag

Sziasztok!
Nincs meg valakinek a C.38-as zip? Sajnos lemaradtam róla, most meg sehonnan nem tudom letölteni. Köszi aki megosztja.....

(#1262) stomi83 válasza Linkin1994 (#1260) üzenetére


stomi83
csendes tag

Remélem, ebben bízom!

(#1263) unicumnext válasza o21 (#1261) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Oxygen updater nem dobja fel?

(#1264) o21 válasza unicumnext (#1263) üzenetére


o21
tag

ezt ugye visszavonták GDPR probléma miatt, szóval minden link ami a fullos zip-re mutat a Oneplus szerveren, halott. ezért írtam, talán valaki letöltötte még decemberben és megosztaná velem :-)
Az updeter is hibár ír.....

[ Szerkesztve ]

(#1265) Vitee válasza Linkin1994 (#1260) üzenetére


Vitee
aktív tag

Ja, sokkal jobb lett, ma is megneztem, vegig 5g, wifit soha nem hasznalok mert nincs internetem, csak mobilnet, azzal meg lehetett volna nyerni szerintem.
Sok YT, chrome, social media, reddit. (Volt benne egy ora edzes kozbeni zenehallgatas, Spotify es bt felhallgatoval, a telefonon kozben aktivan ment az idozito)
Tegnap ejszaka feltoltottem, alvas kozben net kikapcsolva, reggel 9-tol most este 22-kor vagyok 4%-on, ma aktivan hasznaltam.
Uj foverziora valo frissites utan wipe-ot se nyomtam, lusta voltam meg ra, lehet meg jobb lenne.
Op5 es 6T valami fenomenalis volt, ott 10 orak is megvoltak az elejen.

[ Szerkesztve ]

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#1266) Dugee


Dugee
friss újonc

Valaki meg tudna mondani mi a kulonbseg a kinai es a global verzio kozt? Kinai verziosokat egesz jo aron lehet mar kapni es ahogy nezem csak egyszeruen a OP oldalarol le lehet tolteni az global vagy eus verziot es fel lehet telepiteni ha arra lenne szukseg.

(#1267) unicumnext válasza Dugee (#1266) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Korábban volt róla szó. 5G a fő különbség, a kínai/indiai verzió nem fogja tudni, rá lehet tenni az EU/global firmwaret, de mivel a magyarországi 5G sávok többségét nem fogja tudni így nehézkes itthon használni.

Plusz azért a kínai gariztatás sem egy életbiztosítás ha baj van.

Ha neked nem gond, az 5G és a gariztatás, akkor nyugodtan rendelhetsz kínai verziót.

(#1268) o21 válasza o21 (#1261) üzenetére


o21
tag

Sziasztok!
Nincs meg valakinek a C.38-as zip? Sajnos lemaradtam róla, most meg sehonnan nem tudom letölteni. Köszi aki megosztja

Valaki tud segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#1269) Tamas25 válasza Dugee (#1266) üzenetére


Tamas25
csendes tag

Javaslom olvasd el a #1012 utáni hsz-eket, hasonló kérdésem volt nekem is. Különösen a #1022-t az 5g kapcsán, mely alapján az nem fog működni hazánkban kínai/indiai verzión.
A másik pont hogy nincs rajta vezeték nélküli töltés, nekem nem volt fontos, pont jobb hogy még vékonyabb ezáltal a készülék.

Amúgy sima 9et vettem év végén Ali-n, Eu-s raktárból.
Ebben az esetben szerintem nem kritikus a gariztatás (unicumnext üzenetére reagálva), hiszen EU-ba kellene küldeni adott esetben. (remélem nem lesz ilyen) Kínából ebből az okból nem vennék.

[ Szerkesztve ]

(#1270) Dugee


Dugee
friss újonc

Koszi a valaszokat

(#1271) dl650


dl650
tag

Szerintem csak a sima 9-es kínaisnál nincs vezeték nélküli töltés, a Pro-nál van. Én is Aliról rendeltem a 9 Pro-t. Eddig szépen működik. Az 5G hiányát egyelőre nem érzem. Számomra nem volt létszükséglet. Global Rom-al érkezett és simán át lehet állni EU-ra. Én egyelőre nem bántam meg, hogy Kínából rendeltem. Spanyol raktárból érkezett így nincs vám sem.

[ Szerkesztve ]

(#1272) Linkin1994 válasza dl650 (#1271) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Pontosan csak a sima 9-es sesetében nincsen wireless töltés Pro-nál mindegy milyen régió.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1273) tomp válasza Linkin1994 (#1272) üzenetére


tomp
félisten

Pro-nál a kiadáskor az Indiai rom-ban le volt még tiltva. Utólag lett engedélyezve.

(#1274) mrThomi válasza dl650 (#1271) üzenetére


mrThomi
addikt

En ugy tudom hogy az uj szabalyok ertelmeben a kinai, eu-ban eladott cuccokon mar van vam az arba szamolva, de javitsatok ki a ha tevedek. Hogy ez igy jobban megeri es mennnyi a kulonbseg az eu-s darabok kozott azt nem tudom, de engem 10-20 ezer pl nem erdekelne. Fel aron mar igen, de akkor kulonbseg sose lesz cn vs eu modell kozott

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#1275) dl650


dl650
tag

Igazad van. Bele van építve az árába. Amikor én vettem kb. 110000 forinttal vettem olcsóbban az akkori árak szerint. Nekem ennyit megért. Lehet hülye vagyok de bízom a One Plus minőségében. Ha mégis javíttatnom kell, mert valamiért nem tudom gariztatni, remélem, hogy elég lesz rá az a 110000 Ft. Senkit sem akarok befolyásolni, hogy innen vegye. Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy megérie vagy sem.

(#1276) tibi020


tibi020
tag

Sziasztok!

Ide írok mert úgy látom ez a topik jobban pörög, meg a kérdésemhez ide is gondolom úgyanúgy jó.
Szóval vettem egy Oneplus 9 5g telefont, EU-s LE2113 verziót.
És az 5G sehogy nem bírom beüzemelni, van egy Iphone 13am is azzal simán megy az 5G- s Vodafone kártya!

Tud valaki megoldást?

(#1277) Dugee válasza Tamas25 (#1269) üzenetére


Dugee
friss újonc

Az elobb egymas mellett megnyitottam a OnePlus kinai es angol oldalat es ugy hasonlitottam ossze a keszuleket. Mindenben egyezik a ketto kiveve a band-ek de ott is a kinaiban tobb szam van ban-eknel mint az angol variansban. Nem ertek a szamokhoz de meg igy is gond lehet neki a halozat hogy tobbet tud a kinai verzio? Ezt teljesen leikuskent kerdem.

(#1278) mrThomi válasza dl650 (#1275) üzenetére


mrThomi
addikt

Most néztem összehasonlítva igen kb annyi 100 ezer amiért màr megérheti valakinek a kinai verziósat venni. Mondjuk a Oneplus nem sokszor áraz, ilyenkor év vége és eleje fele viszont ki lehet fogni jól az eusat is.

Nothing Phone (2a)

(#1279) asddsa válasza o21 (#1261) üzenetére


asddsa
tag

OnePlus9ProOxygen_22.E.38_OTA_1380_all_2112010418_3d3940.zip

[ Szerkesztve ]

O_o // Megbízhatóságom : http://tinyurl.com/asddsamegbizhatosag

(#1280) hedgehog válasza stomi83 (#1248) üzenetére


hedgehog
senior tag

A használt appokon kívül attól is nagyon függ a fogyasztás, hogy mennyit mozogsz.
Nálam a hétvégén 1,5 óra képernyőidővel 80%-on volt a telefon, de nem is léptem ki lakásból, jó lefedettségű 4G területen voltam, a net wifi6-os telekom.
Ma pedig, hogy bejöttem Budapestre vonattal, egy csomó helyen térerő nélküli útvonalon, utána még tömegközlekedés stb. 1 óra 40 perc képernyőidő és 56%-on áll az eszköz.

Én egyébként mindenkinek azt szoktam javasolni, hogy az aksi legyen a legutolsó szempont egy telefonvásárlásnál. Ennél meg főleg, mert rádugom a töltőjére és 20-30 perc alatt felrántja 80 fölé 30-ról. (nem mértem sose, ennél érzetre gyorsabb is szokott lenni :D csak nem akartam hülyeséget írni)

-- aka p3d3str1an

(#1281) o21 válasza asddsa (#1279) üzenetére


o21
tag

Köszönöm. mar húzom is le😀

(#1282) Tamas25 válasza Dugee (#1277) üzenetére


Tamas25
csendes tag

Ilyen szinten sajnos én sem értek hozzá, de íme az előző körben javasolt 1022-es hsz, ezt olvasd el (plusz még az utána következő párat, csak lapozz oda):

https://prohardver.hu/tema/re_oneplus_9_pro_gyorsulasi_futam/hsz_1022-1022.html

Nem tudom mennyire gyorsan lesz komolyabb 5g lefedettség, de 2-3 évet talán el lehet nélküle lenni. Legalábbis én így tervezem. De attól függ mennyi időre tervezel a telefonnal.

A wireless töltésért pedig elnézést, a többiek javítottak. (csak a sima 9-nél nincs)

[ Szerkesztve ]

(#1283) Boli77


Boli77
tag

Valaki esetleg tudja,hogy a Telekom alkalmazások mikor fognak mükődni . Oneplus 9pro Android 12 alatt persze.

(#1284) tomp válasza Boli77 (#1283) üzenetére


tomp
félisten

Ezt a Telekomtól kell megkérdezni! Ők fejlesztik az appokat.

(#1285) Boli77 válasza tomp (#1284) üzenetére


Boli77
tag

Tudom de mintha valaki már jelezte nekik és azt gondoltam valamit mondtak neki. Akkor holnap meg kérdezem.

(#1286) tlala válasza Boli77 (#1285) üzenetére


tlala
addikt

Igaz, más telefonnal, de jeleztem nekik az A12 működésképtelenséget Messengeren (azt kérik a Play áruházban, ahol sokan jelzik a hibát...) még decemberben, de csak több lépcsős blabla szivatás reakció volt, hogy írjam meg:
• Operációs rendszer verzió (pl. 4.4.1)
• Készülék gyártója és típusa (pl. Samsung Galaxy S4 mini)
• Alkalmazás verziószáma: (pl. 5.0)
• Észlelés időpontja (pl. 2016.10.06 15-16 óra között)
• Internetelérés típusa (Mobil internet/WIFI)
• A belépéshez használt azonosító, (telefonszám vagy e-mail cím)
• Illetve küldj csatolmányként képernyőfotót a hibáról

Amikor mindent megírtam, akkor annyi volt a válasz, hogy:
"Időközben meg is érkezett a műszaki csoportunk válasza, mely alapján arról tudunk tájékoztatni, hogy bizonyos készülékek esetében, sajnos nem működik Android 12 alatt a Telekom App. Jövőre várható az a frissítés, mely megoldja ezt problémát. Megértésedet és türelmedet köszönjük! Megoldásként javasoljuk, hogy addig használd a honlapunkat ügyintézéshez."
Szóval érdemi választ ne várj.
(Az külön vicc, hogy évek óta nem tudnak egy működő weboldalas szolgáltatást sem megírni.)

(#1287) Boli77 válasza tlala (#1286) üzenetére


Boli77
tag

Köszönöm. Igazából nem is várok tőlük nagy csodát mert ismerem milyenek csak a szokásos blablabla.... Itt nekem nem a Telekom alkalmazás a gond hanem a Tvgo. Sajnos az ami zavar,hogy nem megy mivel mindig nézek tv mobilon . Ez most ugrott .😭.

(#1288) unicumnext válasza Boli77 (#1287) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Ezt kb minden évben eljátsza a telekom hogy Android váltáskor nem mennek az appok, ez már bosszantó :(((

(#1289) xhege


xhege
addikt

Ha minden jól megy, akkor a héten megérkezik a telefonom. Gyanítom ez még az Android 11-el fog jönni. Ahogy olvastam a 12 eléggé bugos még, illetve az új Oxygen OS (Color OS :U ), sokak számára csalódás volt. Mik a tapasztalatok? Érdemes frissíteni, vagy hagyjam egyelőre a 11-et és várjam meg, míg nem nekem kell béta tesztelni?

(#1290) unicumnext válasza xhege (#1289) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Ha EU régiós telefonod jön, alapból nem fogsz kapni Android 12-t mivel hivatalosan még nincs.

Én váltottam global verzióra az LHDC codec miatt, a rendszer C40-es verzió egyébként már szerintem elég stabil.

Az értesítésekkel van problémám, azt jeleztem is nekik, hogy Bubbles értesítés van hogy nem megy hiába van bekapcsolva, ha elolvastam egy sms-t, az AOD-ról nem tűnik el.

Plusz ugye ami OnePlus független, hogy néhány applikáció nem szereti az Android 12-t, lásd Telekom alkamazások.

(#1291) xhege válasza unicumnext (#1290) üzenetére


xhege
addikt

Köszi! eMAG rendelés, gondolom EU-s.

(#1292) unicumnext válasza xhege (#1291) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Ha Emag raktárról érkezik akkor igen EU-s lesz.

(#1293) xhege válasza unicumnext (#1292) üzenetére


xhege
addikt

Igen onnan. Bár az oldaluk azt jelzi raktáron még ma is, de nekem hétfő óta nem tudták feladni :U

(#1294) dtamas8 válasza Varszegig (#1238) üzenetére


dtamas8
tag

Szia. És milyen vezeték nélküli töltőt használsz hozzá?Hol vetted? Bármelyik univerzálissal tölti? Oke hogy nem akkora teljesítménnyel de ah ejszakai töltés lenne a lenyeg. Köszi

(#1295) Varszegig válasza dtamas8 (#1294) üzenetére


Varszegig
veterán

A gyárit használom, amit adtak hozzá az előrendelésnél.

(#1296) redst4r válasza dtamas8 (#1294) üzenetére


redst4r
tag

Én egy Xiaomi Mi 20W vezeték nélkülivel töltöm éjjel, tökéletes.

(#1297) hedgehog válasza redst4r (#1296) üzenetére


hedgehog
senior tag

Nálam éjjel egy sima 1700 Ft-os ikeás cucc tölt, igaz ahhoz nem adtak fejet és kábelt, de abból van itthon bőven elfekvő :D

-- aka p3d3str1an

(#1298) Draken


Draken
őstag

aki A12-n van, meg tudja erősíteni, hogy nincs gond az ujjlenyomat olvasóval egyes appok esetében (pl. banki app-fingerprint kombó)?

(#1299) tomp válasza Draken (#1298) üzenetére


tomp
félisten

Semmi gond nincs vele.

(#1300) hedgehog válasza Draken (#1298) üzenetére


hedgehog
senior tag

nálam is rendben működik

-- aka p3d3str1an

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.